Vokų įdėklai, įdėklai ir užpildai, pasiekiami Exapro, yra labai svarbūs tokiems sektoriams kaip tiesioginė rinkodara, atsiskaitymas ir švietimas, padedantys efektyviai apdoroti didelės apimties paštą. . Dažnai pristatomi žinomi gamintojai, tokie kaip Pitney Bowes, Kern ir Quadient (anksčiau Neopost), siūlantys patikimas ir didelio našumo mašinas. Šios mašinos, kurių kaina visų pirma yra nuo 13 000 iki 84 000 eurų, pritaikyta įvairiems vokų dydžiams ir medžiagoms, juose yra kelios įdėjimo stotys ir pažangus programavimas pritaikytoms užduotims atlikti. Įvairių dydžių vokų tvarkymo universalumas ir galimybė įterpti kelis dokumentus leidžia juos pritaikyti įvairiems pramonės poreikiams. „Exapro“ pirkėjai gali įsigilinti į įvairias parinktis, atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip pajėgumas, greitis, mašinos būklė, prekės ženklo reputacija ir papildomos funkcijos, atitinkančios konkrečius veiklos reikalavimus. Pardavėjai gali tiksliai išvardyti mašinos parametrus ir naudojimo sritis, kad pritrauktų atitinkamus pirkėjus. „Exapro“ supaprastina pirkimo ir pardavimo procesą, todėl tai yra pagrindinė rinka, skirta apsaugoti vokų apdorojimo mašinas, atitinkančias profesinius poreikius ir biudžeto sumetimus. Skaidri platforma užtikrina gerai informuotus sprendimus ir pagerina naudotojų patirtį įsigyjant pramonines mašinas.

Vokų įdėtuvė NEOPOST DS-70

Metai: 2007

Maks. popieriaus ilgis 16.2 cm
Maks. popieriaus plotis 24.8 cm

Vokų įdėtuvė KAS 465 HS-6

Metai: 2004

Maks. popieriaus ilgis 22.9 cm
Maks. vnt./min 100 /min
Maks. popieriaus plotis 32.4 cm

Vokų įdėtuvė MB Bäuerle autoSET B4-6

Metai: 2012

Maks. popieriaus ilgis 25 cm
Maks. vnt./min 233 /min
Maks. popieriaus plotis 35.3 cm


"W+D Classic" vokų gamybos mašina

Metai: 2001

"W+D Classic" - tuščių vokų mašina Metai: 2001 3 spausdinimo vienetai Daktaras peilis, langų blokas, P&S Mašiną galima pamatyti veikiančią, Galima įsigyti iš karto.

W+D 134 Langų pjaustymo ir užtaisymo mašina

Metai: 1993

W+D 134 Langų pjaustymo ir užtaisymo mašina Metai: 1993 Mašiną galima pamatyti veikiančią. Galima įsigyti iš karto.

Pitney Bowes APS (Advanced Productivity System)

Metai: 2012

Maks. popieriaus ilgis 16.2 cm
Maks. vnt./min 300 /min
Maks. popieriaus plotis 22.9 cm

"Böwe Bell+Howell Intellistar MC" laiškų rūšiavimo mašina

Metai: 2008

Maks. popieriaus ilgis 22.9 cm
Maks. vnt./min 133 /min
Maks. popieriaus plotis 32.4 cm

Vokų įdėtuvė Winkler and Dunnebier – W+D W+D - 141 G Blank Fed Envelope Making Machine Mažos darbo valandos

Metai: 1970

Maks. popieriaus ilgis 580 cm
Maks. vnt./min 300 /min
Maks. popieriaus plotis 73 cm

Winkler + Dunnebier 134 Strip and Window Machine Mažos darbo valandos

Metai: 1969

Maks. popieriaus ilgis 560 cm
Maks. vnt./min 300 /min
Maks. popieriaus plotis 480 cm

Winkler + Dunnebier 102

Metai: 1985

Gamintojas Winkler + Dunnebier 102 modelis Su šiuo aparatu gaunami 5 skirtingų tipų vokai. Mašina puikios būklės, vis dar surinkta ir eksploatuojama, kliento pageidavimu gali būti išmontuojama. Įrankiai vokams gaminti pateikiami kartu su aparatu voko aukštis 105 110 125 162 176

Halm EM4

Metai: 1999

Maks. popieriaus ilgis 23 cm
Maks. popieriaus plotis 40 cm

Vokų įdėtuvė NEOPOST DS-200

Metai: 2012

Maks. popieriaus ilgis 229 cm
Maks. vnt./min 80 /min
Maks. popieriaus plotis 324 cm

Vokų įdėtuvė NEOPOST DS-1200

Metai: 2013

NEOPOST 1200 įterpimo mašina Įsigijimas naujas 2013 m. lapkričio mėn. Eksploatuojama Quadient techninės priežiūros įranga - 20 milijonų kartų Didelės talpos 6000 lapų tiektuvas viename vežimėlyje, kuriame įrengta kamera optiniam daugiakodiniam skaitymui (QR-Datamatrix-Bar kodas ir kt.) + dėklai papildomiems dokumentams 1 x 2500 lapų A4 formato dėklas 2 hibridiniai dėklai kortelėms ir skrajutėms Galimybė prijungti internetinį frankavimo įrenginį Gamybos greitis …

Vokų įdėtuvė Pitney Bowes DI4100

Metai: 2011

Maks. popieriaus ilgis 16.2 cm
Maks. vnt./min 166 /min
Maks. popieriaus plotis 22.9 cm

Vokų įdėtuvė Hensen Packaging Concept HPC SI 350

Metai: ~ 2000

Maks. popieriaus ilgis 325 cm
Maks. vnt./min 50 /min
Maks. popieriaus plotis 280 cm

Vokų įdėtuvė Böwe Bell+Howell Criterion

Metai: 2019

Maks. popieriaus ilgis 16.2 cm
Maks. vnt./min 600 /min
Maks. popieriaus plotis 22.9 cm

Vokų įdėtuvė Böwe Bell+Howell Criterion

Metai: 2008

Maks. popieriaus ilgis 16.2 cm
Maks. vnt./min 600 /min
Maks. popieriaus plotis 22.9 cm

Vokų įdėtuvė Pitney Bowes FL83 (FX)

Metai: 1999

Maks. popieriaus ilgis 22.9 cm
Maks. vnt./min 200 /min
Maks. popieriaus plotis 32.4 cm

Kern 3500

Metai: 2007

Maks. popieriaus ilgis 17.6 cm
Maks. vnt./min 366 /min
Maks. popieriaus plotis 25 cm


Vokų įdėklai, įdėklai ir užpildai „Exapro“: pramoninės mašinos patobulintoms spausdinimo operacijoms

Daugybei spausdinimo sektoriaus profesionalų aukštos kokybės ir efektyvių mašinų priežiūra yra ne tik būtinybė, bet ir gelbėjimosi ratas. Gamybos poreikiams augant, tobulėjant ir įvairėjant, auga modernios įrangos, kuri gali padėti įmonėms išlikti priekyje ir tiksliai bei greitai patenkinti klientų poreikius, paklausa. Viena iš tokių mašinų kategorijų, kuri atlieka esminį vaidmenį šioje ekosistemoje, yra vokų įterpikliai, gaubtuvai ir užpildai.

Vokų įdėtuvų, įdėklų ir užpildų supratimas

Daugelio spausdinimo operacijų, ypač skirtų didelio masto pašto kampanijoms, rinkodaros projektams ar sudėtingiems dokumentams, pagrindas yra vokų įdėtuvų, įdėklų ir vykdytojų poreikis.

Vokų įdėklai: tai aparatai, specialiai sukurti automatiškai įdėti dokumentus, brošiūras ar kitas plokščias medžiagas į vokus. Jie gali būti nuo paprastų stalinių kompiuterių modelių, tinkamų mažoms operacijoms, iki didelės apimties gamybos mašinų, kurios per valandą gali apdoroti dešimtis tūkstančių vokų.

Vokų įdėklai: jie visų pirma skirti vokų užklijavimui įdėjus turinį. Jie užtikrina, kad turinys išliktų apsaugotas ir konfidencialus, todėl jis bus paruoštas pristatymui.

Vokų užpildai: visapusiškesnis sprendimas, šiose sistemose dažnai derinamos ir įdėtuvų, ir dėtuvių funkcijos bei papildomos galimybės, pvz., rūšiavimas, štampavimas ir adresavimas.

Kodėl verta rinktis „Exapro“ pagal savo įrangos poreikius?

„Exapro“ yra išskirtinė naudotų pramoninių mašinų rinka – platforma, kurioje profesionalai iš viso pasaulio atvyksta rasti geriausios mašinos, įskaitant aukštos kokybės su vokais susijusią spausdinimo įrangą.

Pirkėjai „Exapro“ siūlo prieigą prie daugybės mašinų, kuriose dažnai yra geriausių gamintojų ir prekių ženklų įrangos. Toks pasirinkimas užtikrina, kad įmonės, nepaisant jų dydžio ar specifinių poreikių, gali rasti tobulą mašiną, atitinkančią jų veiklą. Be to, kadangi mašinos yra naudotos, jos dažnai kainuoja tik dalį visiškai naujų modelių kainos, nepakenkiant kokybei ar funkcionalumui. Mūsų platforma siūlo platų kainų spektrą nuo 13 000 iki 84 000 eurų. Šis asortimentas atspindi platformoje esančių mašinų modelių, funkcijų, pajėgumų ir prekių ženklų įvairovę.

Pardavėjams mašinų įtraukimas į sąrašą „Exapro“ reiškia, kad jie prisijungia prie pasaulinės potencialių pirkėjų auditorijos, todėl lengviau rasti tinkamą klientą jų įrangai. Dėl sklandaus „Exapro“ įtraukimo į sąrašą ir pardavimo procesą bei patikimos reputacijos pramonėje pardavėjai gali būti užtikrinti, kad sandoriai vyks sklandžiai.

Pirkimo ar pardavimo „Exapro“ procesas yra patogus ir skaidrus. Platforma užtikrina, kad visos išvardytos mašinos bus patikrintos, o tai suteikia papildomo pasitikėjimo visoms susijusioms šalims. Padedami „Exapro“, tiek pirkėjai, tiek pardavėjai gali sutelkti dėmesį į tai, kas tikrai svarbu: savo veiklos tobulinimą ir verslo tikslų siekimą.

Spausdinimo sektoriaus profesionalams, norintiems atnaujinti, paįvairinti ar supaprastinti savo veiklą, Exapro esantys vokų įdėtuvai, gaubtuvai ir užpildai siūlo patikimą sprendimą. Pasirinkę Exapro, jūs ne tik pasirenkate mašiną; investuojate į kompetencijos, efektyvumo ir įmonės augimo palikimą.

 

Pagrindiniai vokų įdėtuvų, gaubtuvų ir užpildų privalumai

Vokų įdėklai, įdėklai ir vykdytojai atlieka esminį vaidmenį įvairiose įmonėse, ypač tose, kurios susijusios su didelio masto pašto operacijomis arba išsamiais dokumentacijos procesais. Šios mašinos supaprastina ir automatizuoja užduotis, kurios kitu atveju būtų daug darbo ir laiko. Štai pagrindiniai vokų įdėtuvų, dėtuvių ir užpildų privalumai:

Efektyvumas ir greitis: šios mašinos gali apdoroti didelius vokų kiekius per daug trumpesnį laiką, palyginti su rankiniu įdėjimu ar užklijavimu. Padidėjęs efektyvumas reiškia greitesnį projekto užbaigimą ir galimybę apdoroti didesnius laiškų kiekius.

Nuoseklumas: automatiniai įrenginiai užtikrina, kad kiekvienas vokas būtų nuosekliai užpildomas, užklijuojamas ir apdorojamas. Šis vienodumas yra labai svarbus siekiant išlaikyti profesionalią išvaizdą ir užtikrinti, kad visi dokumentai ar medžiaga būtų tinkamai įdėta.

Išlaidų taupymas: ilgalaikėje perspektyvoje investuojant į tokius įrenginius galima žymiai sutaupyti. Automatizuodami šias užduotis įmonės gali sumažinti rankų darbo poreikį ir su tuo susijusias išlaidas. Be to, greitesnis apdorojimo laikas gali sumažinti viršvalandžių išlaidas ir padidinti našumą.

Žmogaus klaidų mažinimas: rankiniu būdu įdėjus ir užklijuojant vokus dažnai pasitaiko klaidų, pvz., netinkamas išlygiavimas, praleisti įdėklai arba netinkamai užklijuoti vokai. Automatizuotos mašinos sumažina šias klaidas, užtikrindamos tikslesnius ir patikimesnius rezultatus.

Universalumas: daugelis šiuolaikinių įrenginių siūlo įvairias funkcijas, pvz., galimybę tvarkyti skirtingų dydžių vokus arba į vieną voką įterpti kelis dokumentus. Šis pritaikomumas leidžia įmonėms vykdyti įvairius projektus nereikalaujant kelių mašinų.

Patobulintas tinkinimas: kai kuriuos pažangius šių įrenginių modelius galima užprogramuoti atlikti pasirinktines užduotis, pvz., pridėti konkrečių įdėklų į tikslinius laiškus ar net spausdinti adresus. Ši funkcija leidžia įmonėms pritaikyti savo laiškus konkrečioms auditorijoms.

Erdvės taupymas: derindamos įdėjimo, uždarymo ir užpildymo į vieną įrenginį funkcijas, įmonės gali sutaupyti vertingos ploto, palyginti su atskiru įrenginiu kiekvienai užduočiai atlikti.

Saugumas: automatinės mašinos sukurtos atsižvelgiant į saugumą. Tokios funkcijos kaip strigčių aptikimas ir automatinis išjungimas gali užkirsti kelią galimoms nesėkmėms ir užtikrinti saugesnę darbo vietą.

Didesnis našumas: dėl greitesnio apyvartos laiko ir galimybės dirbti su minimalia priežiūra įmonės gali priimti daugiau projektų ar klientų, todėl padidėja pajamų galimybė.

Vokų įdėklai, įdėklai ir užpildai siūlo daugybę privalumų – nuo ​​didesnio efektyvumo ir išlaidų taupymo iki geresnio pritaikymo ir saugos. Investavimas į tokius įrenginius gali žymiai padidinti įmonės siuntimo ir dokumentavimo procesus, todėl padidės produktyvumas ir klientų pasitenkinimas.

 

Pagrindiniai vokų įdėtuvų, dėtuvių ir užpildų mašinos parametrai

Perkant ar parduodant vokų įdėtuvus, gaubtus ir vykdytojus tokioje rinkoje kaip „Exapro“, labai svarbu atsižvelgti į konkrečius mašinos parametrus, siekiant užtikrinti, kad įranga atitiktų verslo poreikius arba potencialių pirkėjų lūkesčius. Čia yra pagrindiniai mašinos parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Talpa / greitis: tai nurodo vokų, kuriuos aparatas gali apdoroti per nurodytą laikotarpį, skaičių, paprastai nurodomas kaip vokai per valandą (pvz., 10 000 vokų per valandą). Šis parametras yra labai svarbus norint suprasti, kokį garsumą įrenginys gali valdyti.

Suderinamumas su vokų dydžiu: aparatai gali skirtis vokų dydžiais. Įsitikinkite, kad aparatas gali tilpti įvairių dydžių vokų, kurių jums reikia, nuo mažų standartinių dydžių iki didesnių formatų.

Įterpimo stočių skaičius: nurodo, kiek skirtingų įdėklų (pvz., brošiūrų, laiškų, atsakymų vokų) įrenginys gali apdoroti per vieną ciklą. Aparatas su keliomis įterpimo stotimis leidžia siųsti sudėtingesnius laiškus.

Medžiagų lankstumas: kai kurios mašinos gali dirbti su įvairesnėmis medžiagomis – nuo ​​storų brošiūrų iki plonų lankstinukų. Labai svarbu žinoti, kaip mašina gali valdyti įvairias medžiagas.

Užsandarinimo mechanizmas: supraskite mašinos naudojamo sandarinimo metodo tipą (pvz., drėkinimą ir sandarinimą, savaime užsisandarinančius vokus) ir jo efektyvumą bei patikimumą.

Programinė įranga ir amp; Programuojamumas: pažangiuose įrenginiuose gali būti integruota programinė įranga, leidžianti pritaikyti programavimą, duomenų tvarkymą ir kitas išplėstines funkcijas.

Pėdsakas / dydis: priklausomai nuo jūsų darbo vietos, turėsite žinoti įrenginio matmenis, kad užtikrintumėte, jog jis patogiai ir efektyviai tilptų turimoje erdvėje.

Energijos reikalavimai: patikrinkite įrenginio energijos suvartojimą ir visus konkrečius elektros reikalavimus. Tai užtikrina suderinamumą su jūsų įrenginio elektros infrastruktūra.

Saugos funkcijos: patikrinkite, ar nėra saugos mechanizmų, pvz., avarinio stabdymo, strigčių aptikimo ir apsauginių apsaugų, ypač jei mašina veikia dideliu greičiu.

Papildomos funkcijos: kai kurie aparatai siūlo papildomų funkcijų, pvz., įterptą antspaudą, adresų spausdinimą arba brūkšninio kodo skaitymą. Priklausomai nuo jūsų operacijų, tai gali būti naudinga.

Atsarginių dalių prieinamumas: ypač senesniems modeliams įsitikinkite, kad atsarginių dalių yra lengvai prieinama rinkoje. Tai palengvina bet kokius galimus priežiūros ir remonto poreikius.

Garantija ir amp; Palaikymas: nors naudotiems įrenginiams gali būti neteikiama gamintojo garantija, kai kurie pardavėjai gali pasiūlyti trumpalaikes garantijas arba palaikymo paslaugas.

Sąrašuose arba svarstant mašiną tokioje platformoje kaip „Exapro“, išsami ir tiksli informacija apie šiuos parametrus gali supaprastinti pirkimo ar pardavimo procesą, užtikrinant, kad abi šalys būtų gerai informuotos ir galėtų priimti patikimus sprendimus.

 

Naudojimo sritis

Perkant ir parduodant tokioje platformoje kaip „Exapro“, potencialiems pirkėjams labai svarbu žinoti naudojimo sritį, kad užtikrintų, jog konkreti mašina atitiks jų eksploatacinius poreikius, o pardavėjai – tiksliai parduoti savo įrangą reikiamai auditorijai. Čia pateikiamos pagrindinės vokų įdėtuvų, gaubtuvų ir užpildų taikymo sritys:

Tiesioginis paštas ir amp; Rinkodaros kampanijos: vienas ryškiausių šių įrenginių naudotojų yra įmonės, užsiimančios tiesiogine rinkodara paštu. Šie įrenginiai supaprastina masinių laiškų siuntimo procesą, nesvarbu, ar tai reklaminiai skrajutės, nuolaidų kuponai ar suasmeninti laiškai.

Atsiskaitymas ir amp; Ataskaitų apdorojimas: finansų įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kiti paslaugų teikėjai naudoja šiuos įrenginius siųsdami mėnesines ataskaitas, sąskaitas ir pranešimus savo klientams.

Lėšų rinkimas ir amp; Labdaros organizacijos: labdaros organizacijos ir ne pelno organizacijos savo rėmėjams dažnai siunčia informacinius biuletenius, aukojimo prašymus ir naujienas. Šios mašinos užtikrina efektyvų ir savalaikį tokių laiškų apdorojimą.

Prenumeratos paslaugos: nesvarbu, ar tai žurnalo prenumerata, mėnesiniai produktų pavyzdžiai ar bet kuri kita prenumerata pagrįsta paslauga, šie įrenginiai gali padėti užtikrinti, kad medžiaga prenumeratoriams būtų išsiųsta laiku.

El. prekyba ir amp; Katalogai: elektroninės prekybos įmonės ir tradiciniai mažmenininkai dažnai savo klientams siunčia produktų katalogus, reklaminius pasiūlymus ir kitą medžiagą. Šios mašinos padeda efektyviai apdoroti tokius didelio masto laiškus.

Švietimo įstaigos: mokyklos, kolegijos ir universitetai gali naudoti šiuos įrenginius stojimo laiškams, naujienoms, absolventų pranešimams ir kitiems instituciniams laiškams siųsti.

Draudimas ir amp; Sveikatos priežiūra: draudimo bendrovės siunčia poliso dokumentus, pretenzijų formas ir kitus pranešimus, o sveikatos priežiūros įstaigos gali siųsti medicinines ataskaitas, priminimus dėl susitikimo ir sveikatos naujienas.

Spausdinti & Leidyklos: šioms įmonėms, kurios dažnai užsiima didelio masto spausdinimo operacijomis, gali prireikti tokių mašinų, kad galėtų išsiųsti savo spausdintą medžiagą, knygas ir kitus leidinius.

Bilietų pardavimas & Renginių valdymas: renginių valdymo sektoriaus įmonės gali naudoti šiuos įrenginius renginių bilietams, bilietams ir informacinėms brošiūroms siųsti.

Nurodydami naudojimo sritį įtraukdami mašiną į Exapro sąrašą, pardavėjai gali pritraukti tinkamus pirkėjus, veikiančius šiuose sektoriuose. Ir atvirkščiai, pirkėjai gali susiaurinti paiešką atsižvelgdami į konkrečius pramonės poreikius, užtikrindami, kad investuotų į mašinas, kurios atitinka jų eksploatacinius reikalavimus.

 

Pagrindiniai vokų įdėtuvų, gaubtuvų ir užpildų gamintojai 

Yra keletas žinomų vokų įdėtuvų, dėtuvių ir užpildų gamintojų. Jei naršote prekyvietę, pvz., „Exapro“, galite susidurti su kai kurių žinomų įrenginių įrenginiais:

Pitney Bowes: pašto ir dokumentų valdymo pramonėje gerai žinomas pavadinimas, Pitney Bowes gamina įvairius vokų įdėtuvus ir susijusią įrangą, tinkančią įvairaus masto operacijoms.

Neopost (dabar „Quadient“): dar vienas pašto sprendimų pramonės milžinas „Neopost“ siūlo įvairias vokų apdorojimo mašinas. Nuo tada jie pervadinti į Quadient, o jų mašinos yra žinomos dėl patikimumo ir efektyvumo.

Kern: „Kern“, pirmaujanti pašto ir dokumentų išvedimo sprendimų sektoriaus gamintoja, gamina našias vokų įterpimo sistemas, tinkamas didelės apimties operacijoms.

Bell and Howell: turėdami ilgą pramonės istoriją, Bell and Howell siūlo daugybę siuntimo sprendimų, įskaitant vokų įdėtuvus ir gaubtus.

Francotyp-Postalia (FP): FP siūlo įvairius pašto sprendimus, o jų vokų įterpikliai yra skirti tiek mažoms, tiek didelės apimties operacijoms.

Böwe Systec: specializuojasi automatizavimo sprendimuose, Böwe Systec gamina vokų įterpiklius, žinomus dėl savo didelės spartos ir patikimumo.

Müller Apparatebau: ši įmonė siūlo įvairias vokų įdėjimo sistemas, tinkančias įvairiems pašto poreikiams.

MB Bäuerle: žinomi dėl novatoriškų siuntimo paštu ir lankstymo sprendimų, MB Bäuerle įdėklai vertinami už tikslumą ir efektyvumą.

Ferag: nors labiau žinomas dėl savo sprendimų po spaudos, Ferag taip pat turi daugybę pašto sistemų, įskaitant vokų įterpimo priemones.

GUK-Falzmaschinen: nors jie pirmiausia žinomi dėl lankstymo mašinų, jie taip pat gamina tam tikrą vokų apdorojimo įrangą.

Vertinant mašinas, be prekės ženklo reputacijos, būtina atsižvelgti į mašinos specifikacijas, amžių, būklę ir visas galimas apžvalgas ar atsiliepimus iš ankstesnių naudotojų.