"Exapro" siūlo platų naudotų komplektinių išvyniojimo agregatų asortimentą, būtiną efektyviam lakštinio metalo apdirbimui įvairiose pramonės šakose, įskaitant automobilių pramonę, statybą ir gamybą. Šie įrenginiai skirti dideliems lakštinio metalo ritiniams apdoroti ir išvynioti, užtikrinant sklandų ir nepertraukiamą tiekimą į tolesnes apdorojimo mašinas, pavyzdžiui, presus, pjaustytuvus ar ritinių formavimo įrenginius. Mūsų sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių kainos svyruoja nuo 10 000 eurų už bazinius modelius iki 100 000 eurų už pažangias, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip COE, Bradbury, Rowe ir Littell, sistemas. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, ritės svorio talpa, pločio talpa, išvyniojimo greičiu ir automatizavimo lygiu, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi visą išvyniojimo įrenginį, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, apdorojamo lakštinio metalo tipą ir storį, reikiamą ritės svorį ir plotį, įrenginio greitį ir našumą bei lengvą integravimą į esamas gamybos linijas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant užtikrinti aukštos kokybės, nuoseklų lakštinio metalo padavimą, optimizuoti gamybos efektyvumą ir sumažinti prastovas. Investavimas į mūsų naudotus sukomplektuotus išvyniojimo įrenginius ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina patikimų mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą išvyniojimo įrenginį, kuris pagerins jūsų lakštinio metalo apdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimus sukomplektuotus išvyniojimo įrenginius, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų lakštinio metalo gamybos poreikiams.

Pilnas išvyniojimo įrenginys Grandini Ps P15

Metai: 2001

Pramonės Grandini PS P15 išvyniotuvas ir pjaustytuvas su CESOIA 150 giljotina.

Pilnas išvyniojimo įrenginys STAM 500mm

Metai:

Skardos ritinių atsuktuvas 500 mm; Gamintojas: STAM Išvyniojamo lakštinio metalo plotis - 500 mm; Didžiausias ritinio svoris: 5 tonos

Atkin Cradle600/4

Metai:

Atkin Cradle Decoiler & Leveler 600mm pločio x 4mm storio C/W Snubber Arm Greitis 1-15 metrų per minutę

IRON TETRA 500 Pilnas išvyniojimo įrenginys

Metai:

Maitinimo šaltinis (tiesioginis kompaktiškas / su tradiciniu tiektuvu) Kompaktiškas Maksimalus plotis (mm) 500 Maksimalus storis (mm) 6 Įkeliamas lopšys Taip Maksimalus ritės svoris (tonos) 6 Dekoileris – maksimalus plotis (mm) 600 Decoiler – maksimalus svoris (tonos) 6 Decoiler – hidraulinis išplėtimas Taip Maitinimas (kompaktiškas tiesioginis / tradicinis tiektuvas) Kompaktiškas Maksimalus plotis (mm) 500 Maksimalus storis (mm) 6 Decoiler – spaudimo …

Stumdomas stalo pjūklas Asservimenti Presse CR AP 200 CE

Metai: 1998

Kompaktiškas tiesioginis šėrimas Tradicinis tiektuvas: kompaktiškas Maksimalus plotis mm: 200 Max storis mm: 0,4-3,5 Maksimalus dekoilerio plotis mm: 300 Ritės išvyniotuvo maksimalus svoris Kg: 1000 Ritės išvyniojimo hidraulinis išplėtimas: Taip Ritės išvyniojimo svirtis: Nr Motorizuotas atsuktuvas: Taip Tiesinimo maksimalus storis mm: 3,5 Lygintuvo maksimalus greitis M min: 40 Hidraulinis pneumatinis piloto atidarymo lygintuvas: Taip Darbo stalo reguliavimo tiesintuvas: Taip Elektroninis …

Lakštinio metalo mašina Tecnomatic S 750 ME

Metai: 1999

Šėrimas (kompaktiškas tiesioginis/tradicinis tiektuvas) Tradicinis Maksimalus plotis (mm) 300 Maksimalus ritės svoris (tonos) 750 Decoiler – maksimalus plotis (mm) 300 Decoiler - Max svoris (tonos) 0,750 Decoiler – hidraulinis išsiplėtimas Taip Išvyniojama ritė – prispaudimo rankena Nr

Comac U15-125

Metai:

Comac 15 tonų talpos hidraulinis dekoileris Ritės plotis 1250 mm Hidraulinio įtvaro išplėtimas Komplektuojama su Coil automobiliu Kaip pavaizduota Atkreipkite dėmesį, kad dekoileriui veikti reikalingas hidraulinis maitinimo blokas, kurio nėra. Už papildomą mokestį galime pristatyti naują hidraulinį paketą Decoiler nenaudotas 12 mėnesių, todėl yra paviršiaus rūdžių. Esant poreikiui galime išvalyti ir dažyti

ZM decoiler / recoiler / rewinder

Metai:

Pagrindinis griebtuvas ir atraminis taškas sumontuoti ant T formos išpjovos stalo Kontrapunktas yra kilnojamas Pagrindinis griebtuvas gali suktis pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę Kintamasis greitis

ANDOLINA AMEMAN 50

Metai: 2005

Modelis: AMEMAN 50 Tipas: 500x400 Serijos numeris: AC690 Statybos metai: 2005 m Maksimali talpa: 500 kg maks. pločio juosta: mm.400 Apsisukimų per minutę: 13 Instaliuota galia: 0,25 kW Įtampa/dažnis: V400/Hz50 Pagalbinė įtampa: V 24 Masė: Kg. 300

BHP Cd1000

Metai:

BHP TWIN DECOILER Talpa 1070 mm skersmens ir 400 mm pločio ritė Ritės svorio talpa 1000 kg / 1 tona vienoje pusėje Įtvaro diapazonas nuo 300 mm iki 510 mm Oru valdomos Snubber Arms Vilkimo stabdžiai

6 660 €

Žiūrėti produktą

GB Jungtinė KaralystėStam 12 ton

Metai: 1995

Didžiausias lapo plotis 1800 mm Didžiausias lakštinio metalo svoris 1200 kg Mašinos svoris 7000 t Gamybos metai 1995

Coiltech Decoiler and Feeder

Metai: 2020

- Pasiūlymo pavadinimas: "Coiltech" vyniotuvas ir tiektuvas - Gamintojas: Coiltech - Modelis: Gamintojas: Decoiler and Feeder Gamintojas: Coil Coil Coil Coil: Decoiler and Feeder - Gamybos metai: 2020 - Techninė būklė: - Įrenginys, kuriame yra ritė ir vyniotuvas: - Įrenginys, kuriame yra ritė ir vyniotuvas: - Įrenginys, kuriame yra ritė ir vyniotuvas Kaip naujas - Keliamoji galia: 2500 kg - …

LEA 90/60/450

Metai: 2005

Mašina sudaryta iš: tiektuvo ir vyniotuvo 400 tonų presui. Įtampa 380v. 50 Hz kw-2 + 50,37 + 2 Maksimalus plotis: 450 mm Maksimalus storis: 3 mm Didžiausia sekcija: 1200 mm2 Linijinis greitis: 0/20 mm Varančiojo ritinėlio skersmuo: 90 mm Tiesinimo ritinėlių skersmuo: 60 mm Veikia dirbtuvėse (paskutinė diena 2020-01-06)

DECOILER 1250MM

Metai:

Ritės svoris: 6000 kg labai geros būklės galimas patikrinimas esant maitinimui galimas vaizdo įrašas


Maksimalus lakštinio metalo apdirbimo efektyvumas: Visapusiškas sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių vadovas

Komplektiniai išvyniojimo įrenginiai yra labai svarbūs lakštinio metalo apdirbimo komponentai, užtikrinantys patikimą sprendimą, paduodantį lakštinio metalo ritinius į įvairias apdirbimo mašinas. Šie įrenginiai didina našumą, užtikrina nuoseklų medžiagų srautą ir mažina prastovas, todėl yra nepakeičiami tokiose pramonės šakose kaip automobilių pramonė, statyba ir gamyba. Suprasdami sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių tipus, funkcijas ir įsigijimo aplinkybes, galite gerokai pagerinti savo gamybos pajėgumus. "Exapro", pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė rinka, siūlo įvairų sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių pasirinkimą, todėl įmonės gali įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių tipai

Įvairių tipų ir konfigūracijų išvyniojimo įrenginiai būna įvairūs, kad atitiktų konkrečius gamybos poreikius ir pritaikymą. Pagrindiniai tipai yra šie:

Vienkartinio išvyniojimo įrenginiai

Vieno dantračio išvyniotuvai turi vieną veleną, kuris laiko ritę ir tiekia lakštinį metalą į apdorojimo liniją.

 • Manualiniai vieno koto išvyniotuvai: Jiems reikia rankinio įkrovimo ir reguliavimo, tinka mažoms ir vidutinėms operacijoms.
 • Automatiniai vienkrumpliai išvyniotuvai: juose įrengtas automatinis pakrovimas ir įtempimo reguliavimas, idealiai tinka didelės apimties gamybai.

Dvigubų kronšteinų išvyniotuvai

Dviejų dantračių išvyniotuvai turi du velenus, todėl galima dirbti nepertraukiamai, ant vieno dantračio kraunant naują ritę, kol kitas naudojamas.

 • Rotaciniai dvigubų dantračių išvyniotuvai: Jiems būdingas besisukantis mechanizmas, kuris greitai perjungia įtvarus ir sumažina prastovas.
 • Stacionarūs dvigubų plunksnų išvyniotuvai: Smagračiai lieka nejudantys, o lakštinis metalas paduodamas per perjungimo mechanizmą.

Daugiagalviai išvyniotuvai

Daugiagalviai išvyniotuvai skirti vienu metu apdoroti kelis ritinius, paduodant lakštinį metalą į lygiagrečias apdorojimo linijas.

 • Paraleliniai kelių galvučių išvyniotuvai: Leidžia vienu metu išvynioti kelias rites, taip padidinant gamybos pajėgumus.
 • Sekvenciniai kelių galvučių išvyniotuvai: Nuosekliai paduoda po vieną ritę, užtikrindami nenutrūkstamą medžiagos srautą be pertraukų.

Vyniotuvai

Decoileriai - tai išvyniojimo įrenginio tipas, specialiai sukurtas darbui su sunkiomis ritėmis ir užtikrinantis sklandų išvyniojimą su tiksliu įtempimo valdymu.

 • Standartiniai dekolonai: tinka įvairiems ritės svoriams ir pločiams, užtikrina patikimą veikimą įvairiose srityse.
 • Sunkiasvoriai dekolonai: Sukurti itin sunkiems ir platiems ritiniams, idealiai tinka sudėtingoms pramoninėms reikmėms.

"Exapro" siūlo įvairius sukomplektuotus išvyniojimo įrenginius, todėl įmonės gali rasti konkrečius gamybos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis sukomplektuotą išvyniojimo įrenginį, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad įrenginys atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Ritės talpa

Ritės išvyniojimo įrenginio talpa lemia didžiausią ritės svorį ir plotį, kurį galima apdoroti. Įsitikinkite, kad įrenginys gali talpinti konkrečius jūsų medžiagų reikalavimus. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios ritės talpos specifikacijos, padedančios rasti jūsų gamybos poreikius atitinkantį įrenginį.

Įtempimo valdymas

Tiksli įtempimo kontrolė yra labai svarbi, kad būtų išlaikytas pastovus medžiagos srautas ir išvengta lakštinio metalo pažeidimų. Ieškokite įrenginių su pažangiomis įtempimo kontrolės sistemomis, kurios automatiškai reguliuojasi, kad išlaikytų optimalų įtempimą.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos padidina išvyniojimo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti nuoseklų medžiagų srautą. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir naudojimo paprastumo.

Įkrovimo ir iškrovimo mechanizmai

Efektyvūs pakrovimo ir iškrovimo mechanizmai sumažina prastovas ir padidina našumą. Apsvarstykite įrenginius su automatinėmis arba pusiau automatinėmis pakrovimo sistemomis, kurios padeda greitai ir saugiai keisti ritinius.

Saugumo funkcijos

Saugumo funkcijos yra labai svarbios siekiant apsaugoti operatorius ir užtikrinti saugų darbą. Ieškokite įrenginių su apsauginiais skydais, avarinio stabdymo mygtukais ir automatinio išsijungimo galimybėmis, jei įvyktų gedimas.

Tvarumas ir priežiūra

Įrenginio ilgaamžiškumas ir jam keliami techninės priežiūros reikalavimai yra labai svarbūs ilgalaikiam darbo efektyvumui. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, grūdinto plieno ir tvirtų lydinių, yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai valomos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir veiklos sąnaudos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys prekės ženklai komplektinių išvyniojimo įrenginių rinkoje yra šie:

 • "COE Press Equipment": "COE Press Equipment", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairiems lakštinio metalo apdirbimo darbams.
 • Heinrich Georg: Heinrich Georg’mašinos garsėja savo ilgaamžiškumu ir pažangiomis technologijomis, todėl yra populiarus pasirinkimas lakštinio metalo pramonėje.
 • ARKU: ARKU siūlo aukštos kokybės išvyniojimo įrenginius, žinomus dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.
 • "ARKU" siūlo aukštos kokybės išvyniojimo įrenginius, žinomus dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.
 • Schuler: Schuler’įrenginiai pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą našumą atliekant didelės apimties operacijas.
 • "Bradbury Group": "Bradbury Group" siūlo aukštos kokybės stakles, skirtas tiksliam ir greitam apdirbimui, idealiai tinkančias sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Naudotų sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių kainos

Naudotų sukomplektuotų išvyniojimo įrenginių kaina labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "COE Press Equipment" vienbriaunio išvyniotuvo kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Heinrich Georg" dvibriaunis išvyniotuvas gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro" rinkoje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, užtikrinančios skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus pirkėjams.

Išvada

Komplektiniai išvyniojimo įrenginiai yra esminiai įrankiai lakštinio metalo pramonėje, siūlantys efektyvius ir patikimus ritinių padavimo į apdorojimo linijas sprendimus. Suprasdamos skirtingus įrenginių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia vieno ar dviejų kronšteinų išvyniotuvo, kelių galvučių išvyniotuvo, ar išvyniotuvo su keliomis galvutėmis, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti reikiamą įrangą, reikalingą jūsų skardos apdirbimo operacijoms.