Perkant cilindrinį išorinį / vidinį šlifuoklį, būtina atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Pirma, mašinos šlifavimo skersmuo ir ilgis turi atitikti norimų šlifuoti dalių dydį. Tikslumas ir tikslumas yra svarbiausi, nes dėl griežtų leistinų nuokrypių gaunama nuosekli ir aukštos kokybės produkcija. Kitas svarbus veiksnys yra šlifuoklio universalumas, ty gebėjimas dirbti su įvairiomis formomis, dydžiais ir medžiagomis. Atsižvelkite į mašinos greitį ir efektyvumą, tačiau įsitikinkite, kad tai nepakenks tikslumui ar paviršiaus kokybei. Patvarumas ir ilgaamžiškumas rodo mašinos gebėjimą atlaikyti intensyvų naudojimą. Patogumas vartotojui, apibrėžtas intuityviais valdikliais, supaprastina valdymą ir priežiūrą. Visada patikrinkite aptarnavimą po pardavimo, palaikymą ir visas nuosavybės išlaidas, įskaitant priežiūros ir eksploatavimo išlaidas. Atsižvelgdami į šias aplinkybes, galite pagrįstai investuoti, kad atitiktų jūsų veiklos poreikius.

 

 

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina TOS Hostivar BHU 320 x 1500

Metai: 2016

Maks. šlifavimo ilgis 1500 mm
Išorinis Taip
CNC Nr
Šlifavimo skersmuo 320 mm
Inter Nr
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina STANKOIMPORT 3M196

Metai: 1981

Maks. šlifavimo ilgis 4000 mm
Išorinis Taip
CNC Nr
Šlifavimo skersmuo 800 mm
Inter Nr
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Morara GC I/E CNC

Metai: 2004

Šlifavimo skersmuo 650 mm
Inter Taip
Išorinis Taip
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina DANOBAT RP-2500-NC

Metai: 1995

Maks. šlifavimo ilgis 2500 mm
CNC Taip
Maks. rato greitis 300 rpm
Šlifavimo skersmuo 440 mm
CNC tipas SIEMENS SINUMERIK
Veleno variklio galia 15 kW

Cilindrinė becentrė šlifavimo mašina Palmary OCD 4240 Mažos darbo valandos

Metai: 2018

Maks. šlifavimo ilgis 300 mm
Išorinis Taip
CNC tipas Fanuc 0I-TF
Šlifavimo skersmuo 300 mm
CNC Taip
Maks. aukštis nuo veleno iki stalo 210 mm

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Weingartner Finish 450/3000

Metai: 2009

Maks. šlifavimo ilgis 3000 mm
CNC Taip
Maks. rato greitis 120 rpm
Šlifavimo skersmuo 320 mm
CNC tipas NUM Axium Power

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina MORARA GC I/E CNC

Metai: 2004

Maks. šlifavimo ilgis 800 mm
Išorinis Taip
CNC tipas
Šlifavimo skersmuo 610 mm
CNC Nr
Maks. aukštis nuo veleno iki stalo 230 mm

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Schaudt PS51

Metai: 2000

Maks. šlifavimo ilgis 600 mm
Išorinis Taip
CNC tipas Siemens
Šlifavimo skersmuo 300 mm
CNC Taip
Veleno variklio galia 22 kW

Naudotos cilindrinės išorinio / vidinio šlifavimo staklės "Studer S31

Metai: 2004

Maks. šlifavimo ilgis 800 mm
CNC Taip
Maks. aukštis nuo veleno iki stalo 175.3 mm
Šlifavimo skersmuo 500 mm
CNC tipas
Veleno variklio galia 7.5 kW

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina TSCHUDIN HTG400A

Metai: 1986

Maks. šlifavimo ilgis 400 mm
Išorinis Taip
CNC Nr
Šlifavimo skersmuo 150 mm
Inter Nr
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Tacchella MPC 1023

Metai: 2003

Išorinis Taip
CNC Nr
Maks. rato greitis 16000 rpm
Inter Taip
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Cetos Hostivar BUB 50B Profi 0

Metai: 2004

Maks. šlifavimo ilgis 3000 mm
CNC Taip
Šlifavimo skersmuo 500 mm
CNC tipas Siemens 840D


Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Farrel 36" x 60' LISMAR

Metai: 1960

Maks. šlifavimo ilgis 6000 mm
CNC Taip
Šlifavimo skersmuo 1140 mm
CNC tipas Lismar

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Studer S31

Metai: 2020

Maks. šlifavimo ilgis 1000 mm
CNC Taip
Maks. rato greitis 1500 rpm
Šlifavimo skersmuo 350 mm
CNC tipas Fanuc

Naudota OKUMA GU 33 x 100 cilindrinė išorinė/vidinė šlifavimo staklės

Metai: 1972

Maks. šlifavimo ilgis 1000 mm
Išorinis Taip
CNC Nr
Šlifavimo skersmuo 300 mm
Inter Taip
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina KNUTH RSM 500

Metai:

Maks. šlifavimo ilgis 500 mm
Išorinis Taip
CNC Nr
Šlifavimo skersmuo 200 mm
Inter Taip
CNC tipas

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina STUDER S33

Metai: 2008

Maks. šlifavimo ilgis 1000 mm
Išorinis Taip
CNC Taip
Šlifavimo skersmuo 175 mm
Inter Taip
CNC tipas Fanuc 21i-TB

Cilindrinė išorinė / vidinė šlifavimo mašina Nova Novamodul S300/235p

Metai: 1978

Maks. šlifavimo ilgis 235 mm
Inter Taip
CNC tipas Tex computer per motori passo passo
Išorinis Taip
CNC Nr
Maks. aukštis nuo veleno iki stalo 400 mmExapro siūlo platų aukštos kokybės cilindrinių išorinių / vidinių šlifavimo mašinų pasirinkimą, sukurtą taip, kad atitiktų tikslumo, efektyvumo ir aukštos kokybės produkcijos reikalavimus, kurių reikalauja šiuolaikinės pramonės šakos. Šios mašinos, kurios yra neatsiejamos nuo objektų išorės formavimo su centrine sukimosi ašimi, užtikrina tokį tikslumą, kuris pranoksta įprastas šlifavimo operacijas.

Mūsų įvairus cilindrinių šlifuoklių asortimentas patenkina įvairius pramonės poreikius – nuo ​​mažų įmonių iki didelio masto gamybos padalinių. Galinčios išlaikyti griežtus leistinus nuokrypius net ir labai ilgoms dalims, mūsų mašinos užtikrina aukštą gaminių kokybę ir sumažina atliekų kiekį, todėl sutaupoma įspūdingai.

Exapro cilindriniai šlifuokliai siūlo neprilygstamą universalumą. Jie puikiai šlifuoja išorinius ar vidinius cilindrinius paviršius ir gali susidoroti su sudėtingomis formomis, smailėjančiomis ir išlenktomis, todėl yra neįkainojami tokiose pramonės šakose kaip automobilių, aviacijos, gynybos ir sunkiosios mašinos.

Mūsų šlifuokliai, sukurti taip, kad tarnautų, yra nuodugniai išbandomi dėl veikimo, garantuojantys ilgaamžiškumą ir nuolatinį aukštą našumą. Tvirta jų konstrukcija sumažina prastovų laiką ir padidina produktyvumą, todėl sumažėja bendros nuosavybės išlaidos.

Paprastas naudojimas ir integravimas taip pat yra išskirtinės mūsų cilindrinių išorinių / vidinių šlifavimo mašinų savybės. Sukurtos sklandžiai tilpti į bet kokią pramoninę aplinką, nesvarbu, ar tai būtų atskiros mašinos, ar kaip didesnės gamybos linijos dalis, jos siūlo patogias sąsajas, kurios supaprastina valdymą ir priežiūrą.

Investuokite į „Exapro“ cilindrinius išorinius / vidinius šlifavimo stakles, kad pakeistumėte savo veikimo dinamiką ir sukurtumėte tikslią, universalią ir ilgaamžišką pramoninio šlifavimo ateitį.

Pagrindinės charakteristikos, į kurias reikia atkreipti dėmesį

Štai pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Šlifavimo skersmuo ir ilgis: nuo šlifavimo dalių dydžio priklauso reikalingos mašinos šlifavimo skersmuo ir ilgis. Didesnėms dalims reikia didesnės talpos mašinų.
  • Tikslumas ir tikslumas: mašinos tikslumas ir tikslumas yra labai svarbūs. Ieškokite mašinų, kurios gali išlaikyti griežtus leistinus nuokrypius net ir dideliais gamybos kiekiais. Taip gaunama nuosekli, aukštos kokybės produkcija ir sumažėja atliekų kiekis.
  • Universalumas: šlifuoklis turi būti tinkamas įvairių tipų šlifavimo procesams – išoriniams ir vidiniams, taip pat įvairių formų ir dydžių ruošiniams. Jis taip pat turėtų būti tinkamas naudoti įvairias medžiagas.
  • Greitis ir efektyvumas: patikrinkite įrenginio greitį ir efektyvumą. Šlifuoklis su didesniais sūkiais ir padavimo greičiu gali pagreitinti gamybą, tačiau tai neturėtų nukentėti dėl tikslumo ir paviršiaus apdailos kokybės.
  • Patvarumas ir ilgaamžiškumas: mašina turi būti tvirta ir patvari, atlaikanti intensyvų naudojimą ilgą laiką. Tai apima mašinos komponentų ir statybinių medžiagų kokybę.
  • Paprastas naudojimas: įrenginys turi būti patogus naudoti, su intuityviais valdikliais ir sąsajomis. Tai sumažina mokymosi kreivę, todėl valdymas ir priežiūra tampa lengviau valdomi.
  • Aptarnavimas ir palaikymas: apsvarstykite pardavėjo teikiamas paslaugas po pardavimo ir palaikymą. Tai apima atsarginių dalių prieinamumą, techninę pagalbą ir priežiūros paslaugas.
  • Kaina: galiausiai mašinos kaina turi neviršyti jūsų biudžeto. Atsižvelkite ne tik į išankstines išlaidas, bet ir į visas nuosavybės išlaidas, į kurias įeina nuolatinės priežiūros ir eksploatavimo išlaidos.

Su kokiu biudžetu skaičiuoti 

Cilindrinio išorinio / vidinio šlifuoklio kaina gali labai skirtis, atsižvelgiant į kelis veiksnius, pvz., mašinos dydį, galimybes, amžių, prekės ženklą, būklę (naują arba naudotą) ir pardavėjo vietą.

Apatinėje dalyje buvo galima rasti naudotų mažesnio masto mašinų ar senesnių modelių už kelis tūkstančius eurų. Vidutinės klasės mašinos, paprastai naudojamos, bet geros būklės ir tinkamos funkcijos, gali būti dešimtys tūkstančių eurų.

Naujų, moderniausių žinomų prekių ženklų mašinų kainos gali siekti kelis šimtus tūkstančių eurų, ypač mašinų, skirtų didelio masto pramoniniam naudojimui su pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip CNC valdikliai, didelis tikslumas. , arba specializuotas šlifavimo galimybes.

Tačiau atminkite, kad tai yra apytikslis įvertinimas ir faktinės kainos gali skirtis. Rekomenduočiau kreiptis į įrangos tiekėjus arba patikrinti tokias platformas kaip „Exapro“, kad gautumėte naujausios ir konkrečios informacijos apie kainas.

Atminkite, kad be pradinės pirkimo kainos reikėtų atsižvelgti į kitas išlaidas, pvz., siuntimo, įrengimo, priežiūros ir eksploatavimo išlaidas. Visada įsitikinkite, kad mašina atitinka jūsų konkrečius reikalavimus ir biudžetą.

Už naudotą mašiną turėtumėte skaičiuoti nuo 10 000€ ir 78 000€ gana įprastiems modeliams. Visada galite naudoti mūsų kainodaros įrankį Valorexo, kad nustatytumėte teisingą rinkos kainą.

Įsitikinkite, kad su pardavėju susitarėte dėl visos detalės arba paprašykite pagalbos savo „Exapro“ agento.