Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo kuruojamą šlifavimo ir šlifavimo staklių pasirinkimą, kuriame naujovės derinamos su ekonominiu efektyvumu. Šios mašinos, kilusios iš gerbiamų gamintojų, tokių kaip Timesavers, Costa ir Boere, žada tikslumą, aukštos kokybės apdailą ir ilgaamžiškumą. Kainos svyruoja nuo nuo 3 000 iki 50 000 eurų, „Exapro“ aptarnauja įvairaus masto įmones ir užtikrina pusiausvyrą tarp įperkamumo ir kokybės.

Šlifavimo ir šlifavimo staklės yra būtinos medienos apdirbimo pramonėje, norint pasiekti lygų paviršių ir tikslią medienos gaminių apdailą. Šios mašinos puikiai tinka įvairioms užduotims, įskaitant paviršiaus paruošimą, šlifavimą ir smulkų šlifavimą, užtikrinant nuoseklius ir profesionalius rezultatus.

Sistemoje „Exapro“ kartu su konkurencingomis kainomis profesionalai gali įvertinti pagrindinius mašinos parametrus, užtikrindami, kad pirkimas būtų pagrįstas, pritaikytas jų poreikiams. Naršykite Exapro kolekciją ir patobulinkite savo medienos apdirbimo galimybes naudodami patikimas ir efektyvias šlifavimo ir šlifavimo stakles.

STEMAS LEV PA9050

Metai: 1999

Darbinis plotis 550 mm
Darbinis aukštis 5000 mm

Uniwood Sanding 1+

Metai: 2006

Darbinis plotis 90 mm

Volpato RCG 1200

Metai: 2006

Darbinis plotis 1200 mm
Juostos ilgis 250 mm
Darbinis aukštis 230 mm
Variklio galia 15 kW

Šlifavimo mašina medienai ManganRobot i Vision Equipment Pravljen Karštas pasiūlymas

Metai: 2022

Mašina pagaminta pagal rotacinio robotizuoto apdirbimo principą, robotizuotą šlifavimo sistemą, kuri savarankiškai ir automatiškai įvertina medinės detalės apdirbimo kelią. Ji gali apdoroti įvairias formas ir gali būti lengvai pritaikoma kitoms reikmėms, pavyzdžiui, kuri, tarkime, yra farabanja. Staklės buvo sukurtos bendradarbiaujant Serbijai ir Italijai ir privestos iki smulkių derinimų, kai dėl įmonės organizacinių pokyčių sustojome. Darbai buvo pradėti 2022 m., tačiau …


Šlifavimo mašina medienai Butfering SBS 213 RL SUPER Karštas pasiūlymas

Metai: 2002

Parduodama: Butfering SBS 213 RL SUPER šlifavimo mašina (2002 m. modelis) Modelis: Butfering SBS 213 RL SUPER 39 kW: 39 kW Slėgis: 8 bar

Šlifavimo mašina medienai DMC UNISAND 2000

Metai: 1998

Darbinis plotis 1350 mm
Juostos ilgis 2620 mm
Darbinis aukštis 170 mm

Šlifavimo mašina medienai OMEF LEVIG 1NT-1NLLsx / 1NT-1NLLdx

Metai:

4 pusių šlifavimo staklės OMEF Agregatai: 1. Apačia 2. Viršus 3. Skersinis viršus 4. ir skersinė duobė 5. Dešinė vertikali 6. Dešinė horizontali 7. Kairė vertikali 8. Kairė horizontali

MB Vschinenbau GmbH Roba Twin Duplex Mažos darbo valandos

Metai: 2013

Darbinis plotis 780 mm
Variklio galia 1 kW
Juostos ilgis 2400 mm

Šlifavimo mašina medienai Quickwood RO 800

Metai: 1997

Maksimalus darbinis plotis: 800 mm Apdorojimo aukštis: 150 mm Instaliuota kW galia: 3,0 2 grupės, susidedančios iš 4 priešingai besisukančių šepečių Ø250mm x 220mm Kintamo greičio kilimo variklis

Šlifavimo mašina medienai Camm 1

Metai:

Orbitiniai šlifuokliai skirti šlifuoti tiesias, išlenktas, apskrito ar ovalaus skerspjūvio ir t. t. formas, taip pat kintamo storio kėdžių, stalų, lovų ir panašių gaminių detales. Pagrindinės staklių savybės yra šios: elektra suvirintas plieninis rėmas - besisukantis diskas su 2 priešpriešiais esančiomis abrazyvinėmis juostomis, varomas elektros variklio, su sukamuoju judesiu aplink detalę - elektrinis valdymo pultas - 2 reguliuojami darbo stalai …

Šlifavimo mašina medienai LASM LS-1N1A

Metai: 1997

Darbinis aukštis 100 mm
Variklio galia 4.5 kW

Šlifavimo mašina medienai VALMEC MASTER 400

Metai:

Darbinis plotis 400 mm
Variklio galia 6 kW
Darbinis aukštis 300 mm

Medienos smulkinimo mašina Sandya SCM 10

Metai: 2017

Siūlome naudotą Sandya SCM 10 kalibravimo šlifuoklį po kapitalinio remonto. Galia 11kW 2 varikliai ant faneros ir medžio masyvo, šlifavimo plotis 1100 mm. 2 padavimo juostos poslinkio greičiai, Motorizuotas darbinio storio nustatymas su ekranu + tikslus derinimas, Pneumatinis svyravimas.

Šlifavimo mašina medienai Walter Woodtronic NC3

Metai: 1996

Staklės yra geros techninės būklės, iš anksto susitarus galimybė išbandyti. staklės diskiniams pjūklams šlifuoti su SK drožlėmis. Automatinės staklės "Walter Woodtronic NC3" naudojamos įvairių tipų pjūklų, pavyzdžiui, trapecinių, įstrižųjų, tiesiųjų ar specialiųjų, paviršiams ir galams šlifuoti. Šios 1996 m. pagamintos staklės yra visiškai funkcionalios, maksimaliai patikimos ir lengvai aptarnaujamos. Pjūklų skersmuo yra 80-1000 mm. Aušinami alyva, be ekstraktoriaus.

Stähle Saturn

Metai:

Darbinis plotis 200 mm

Šlifavimo mašina medienai TECNOLEGNO TG 400

Metai: 1995

Darbinis aukštis 75 mm
Variklio galia 14 kW
Juostos ilgis 2900 mm

costa levigatrici KSRRP630

Metai: 2015

Darbinis plotis 650 mm
Darbinis aukštis 1920 mm

Šlifavimo mašina medienai ECOLINE Profilsand 4

Metai: 2020

• Mašinos lova iš plieninio rėmo, užtikrinanti aukštą stabilumą. • Mašinos lovos rėmo žemės paviršius užtikrina tobulą darbinių paviršių lygumą. • Visi agregatų judesiai atliekami ant linijinių kreiptuvų su recirkuliaciniais rutuliniais guoliais, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, tikslumas ir tvirtumas. • Dalys varomos motorizuotais guminiais diržais, valdomais inverteriais. Reguliuojami atraminiai ritinėliai dalims tarp apatinių blokų palaikyti. • Viršutiniai slėgio ritinėliai yra …

COSTA 80 LINE T 1350 Šlifavimo mašina medienai

Metai: 2000

Darbinis plotis 1380 mm
Variklio galia 25 kW
Juostos ilgis 4600 mm


Supratimas apie šlifavimo ir šlifavimo stakles Exapro medienos apdirbimo mašinų rinkoje

„Exapro“ sujungia profesionalus su aukščiausios klasės pramoninių mašinų sprendimais. Mūsų plačiame pasiūloje medienos apdirbimo staklių kategorija apima esminę įrangą, tokią kaip šlifavimo ir šlifavimo staklės. Išsiaiškinkime, ką reiškia šie įrenginiai, jų svarbą ir kodėl „Exapro“ yra ideali rinka juos pirkti ar parduoti.

Kas yra šlifavimo ir šlifavimo staklės?

Šlifavimo ir šlifavimo staklės yra būtinos medienos apdirbimo pramonėje apdailai ir paviršių išlyginimui, briaunų formavimui ir medžiagų paruošimui tolesniam apdorojimui. Šios mašinos naudojamos medžiagoms pašalinti, paviršiaus tekstūroms tobulinti ir norimai medžio bei kitų medžiagų apdailai pasiekti. Jie būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų įvairias medienos apdirbimo užduotis ir reikalavimus.

Šlifavimo ir šlifavimo staklių tipai

  1. Juotiniai šlifuokliai: naudokite ištisinę šlifavimo popieriaus kilpą, kad pašalintumėte agresyviai medžiagas ir išlygintumėte didelius paviršius.
  2. Diskiniai šlifavimo aparatai: su besisukančiu švitrinio popieriaus disku, skirtu tiksliai šlifuoti kraštus ir mažus paviršius.
  3. Būgniniai šlifavimo aparatai: dideliems, plokščiiems paviršiams šlifuoti naudokite besisukantį būgną, apvyniotą švitriniu popieriumi.
  4. Orbitiniai šlifuokliai: suteikite atsitiktinį orbitos veiksmą smulkaus šlifavimo ir apdailos darbams, sumažindami sūkurių žymes.
  5. Kraštų šlifavimo aparatai: specialiai sukurti kraštams ir nuožulnioms nuožulnoms šlifuoti, užtikrinant sklandžią ir tolygią apdailą.
  6. Plataus juostinio šlifavimo aparatai: naudojami didelėms plokštėms ir platiems paviršiams šlifuoti, pasižymi dideliu efektyvumu ir vienoda apdaila.
  7. Profilio šlifuokliai: specialiai sukurti sudėtingiems profiliams ir bagetams šlifuoti, idealiai tinka detaliam medienos apdirbimui.
  8. Grindų šlifuokliai: specializuojasi medinių grindų šlifavimui, užtikrinant lygų ir poliruotą paviršių.
  9. Šlifuokliai: naudojami įrankiams galandinti, briaunoms šlifuoti ir medžiagai pašalinti abrazyviniais diskais.

„Exapro“ pranašumas: pirkimas ir amp; Parduodu šlifavimo ir šlifavimo stakles

Naršymas naudotų pramoninių mašinų pasaulyje gali būti sudėtingas, tačiau „Exapro“ supaprastina procesą. Norintiems įsigyti, pagrindiniai privalumai yra įvairūs.

Kainų efektyvumas

Naujų šlifavimo ir šlifavimo staklių įsigijimas gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, ypač mažoms įmonėms arba pradedančioms įmonėms. Naudodami Exapro profesionalai gali įsigyti šias mašinas už mažesnę nei naujų mašinų kainą, todėl užtikrina išskirtinę kainos ir kokybės santykį. Mūsų platformoje naudotų šlifavimo ir šlifavimo staklių kainų diapazonas paprastai yra nuo 2 000 iki 50 000 eurų, o tai atspindi įvairovę pagal amžių, prekės ženklą, nusidėvėjimą ir papildomas funkcijas.

Kokybės užtikrinimas

„Exapro“ kiekvienas įrašas yra kruopščiai įvertinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena įranga būtų puikios būklės ir paruošta kitam naudojimo skyriui. Šis griežtas patikrinimo procesas garantuoja, kad net ir naudota technika atitinka aukštus kokybės ir patikimumo standartus.

Rinkos pasiekiamumas

Šlifavimo ir šlifavimo staklės yra labai svarbios efektyviam ir tiksliam medienos apdirbimui. Nesvarbu, ar norite investuoti į vieną, ar parduoti, „Exapro“ siūlo platformą, kuri užtikrina patogumą, patikimumą ir vertę. Pradėkite medžio apdirbimo ateitį su Exapro – kur tradicija susitinka naujoves.

Pagrindiniai šlifavimo ir šlifavimo staklių privalumai

Šlifavimo ir šlifavimo staklės yra nepakeičiamos medienos apdirbimo pramonėje dėl daugybės pranašumų. Štai pagrindiniai pranašumai:

Didelis tikslumas

Šios mašinos užtikrina tikslų šlifavimą ir šlifavimą, o tai būtina norint pasiekti aukštos kokybės apdailą ir tiksliai formuoti.

Universalumas

Šiuolaikinės šlifavimo ir šlifavimo staklės gali atlikti įvairias užduotis, įskaitant medžiagos pašalinimą, paviršiaus apdailą, briaunų formavimą ir įrankių galandimą, todėl jos yra vertingos įvairiose medienos apdirbimo projektuose.

Padidėjęs efektyvumas

Automatizuotos mašinos žymiai padidina gamybos greitį, todėl leidžia gauti didelės apimties produkciją su minimaliu rankiniu įsikišimu. Šis efektyvumas reiškia didesnį našumą ir mažesnes darbo sąnaudas.

Nuosekli kokybė

Šlifavimo ir šlifavimo staklės užtikrina vienodus ir nuoseklius rezultatus, sumažindamos kintamumą ir užtikrindamos aukštos kokybės rezultatus.

Paviršiaus paruošimas

Šios mašinos yra labai svarbios ruošiant paviršius apdailai, užtikrinant, kad dėmės, dažai ir kitos apdailos medžiagos tinkamai priliptų ir atrodytų geriausiai.

Pagrindiniai šlifavimo ir šlifavimo staklių parametrai

Vertinant arba suprantant šlifavimo ir šlifavimo stakles, atsižvelgiama į kelis pagrindinius parametrus, siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų konkrečius reikalavimus. Štai pagrindiniai mašinos parametrai:

Šlifavimo / šlifavimo plotis

Didžiausias medžiagos plotis, kurį mašina gali apdoroti, nustatant jos tinkamumą įvairiems projektams ir plokščių dydžiams.

Šlifavimo / šlifavimo greitis

Šlifavimo juostos, disko ar būgno veikimo greitis, turintis įtakos medžiagos pašalinimo greičiui ir paviršiaus apdailos kokybei.

Šlifavimo tipas

Naudojamos abrazyvinės medžiagos tipas (pvz., švitrinis popierius, šlifavimo diskas), kuri turi įtakos mašinos veikimui ir pasiekiamai apdailai.

Maitinimas

Variklio galia, paprastai matuojama arklio galiomis (AG), kuri turi įtakos mašinos gebėjimui valdyti įvairias medžiagas ir darbo krūvius.

Stalo dydis

Mašinos stalo arba darbinio paviršiaus matmenys, turintys įtakos stabilumui ir didesnių ruošinių tvarkymo patogumui.

Dulkių surinkimas

Mašinos dulkių surinkimo sistemos efektyvumas, labai svarbus norint palaikyti švarią ir saugią darbo aplinką.

Valdymo sistema

Valdymo sistemos tipas (rankinis, skaitmeninis arba programuojamas), naudojamas įrenginio veiksmams reguliuoti, turintis įtakos naudojimo patogumui ir tikslumui.

Šlifavimo ir šlifavimo staklių naudojimo sritis

Šlifavimo ir šlifavimo staklės, atsižvelgiant į jų universalumą ir gebėjimą atlikti aukštos kokybės darbą, pritaikomos daugelyje sričių. Čia pateikiama pagrindinių naudojimo sričių santrauka:

Baldų gamyba

Naudojamas baldų komponentų šlifavimui ir apdailai, užtikrinant lygų paviršių ir tikslias surinkimo briaunas.

Spintelių kūrimas

Būtina ruošiant ir apdailinant spintelių dalis, įskaitant duris, stalčius ir plokštes, kad būtų užtikrinta aukštos kokybės apdaila.

Grindys

Naudojamas medinių grindų šlifavimui ir apdailai, todėl paviršiai lygūs ir poliruoti, paruošti sandarinimui arba dažymui.

Medienos apdirbimo parduotuvės

Naudojamas įvairioms šlifavimo ir šlifavimo užduotims, įskaitant formavimą, apdailą ir įrankių priežiūrą, remiant įvairius medienos apdirbimo projektus.

Medžio apdirbimas pagal užsakymą

Idealiai tinka individualiems projektams, kuriems reikalingas išsamus šlifavimas ir šlifavimas, pvz., sudėtingi bagetai, profiliai ir pagal užsakymą pagaminti baldai.

Įrankių ir štampų gamyba

Naudojamas įrankiams ir šlifavimo komponentams galandti, todėl užtikrinamas pjovimo įrankių tikslumas ir ilgaamžiškumas.

Šlifavimo ir šlifavimo staklių gamintojai

Keli žinomi medienos apdirbimo mašinų pramonės gamintojai yra žinomi dėl savo kokybės ir naujovių. Štai keletas žinomų šlifavimo ir šlifavimo staklių gamintojų:

SCM grupė

Pirmiausia medienos apdirbimo mašinų tiekėja SCM siūlo pažangias šlifavimo ir šlifavimo stakles, žinomas dėl savo tikslumo ir patikimumo.

Biesse

Biesse, garsėjanti aukštos kokybės medienos apdirbimo įranga, siūlo efektyvias ir universalias įvairioms reikmėms skirtas šlifavimo ir šlifavimo stakles.

Homag

Medžio apdirbimo mašinų specializacija, siūlanti tvirtas ir tikslias šlifavimo ir šlifavimo stakles, skirtas didelio našumo medienos apdirbimo operacijoms.

Felder grupė

Felder, žinoma dėl plataus medienos apdirbimo mašinų asortimento, teikia patikimas ir efektyvias šlifavimo ir šlifavimo stakles medienos apdirbimo pramonei.

Costa Levigatrici

Siūloma pažangi šlifavimo technologija, užtikrinanti aukštos kokybės mašinas, skirtas tiksliai ir efektyviai šlifuoti.

Laiko taupymo priemonės

Specializuojasi plataus juostinio šlifavimo ir šlifavimo staklėse, siūlydama universalias ir efektyvias stakles, tinkančias įvairioms gamybos aplinkoms.

Svarstant įsigyti arba tiriant šlifavimo ir šlifavimo stakles, būtina atsižvelgti į konkrečius šių gamintojų modelius, apžvalgas ir aptarnavimą po pardavimo. Kiekvienas prekės ženklas turi savo stipriąsias puses, ypatybes ir technologines naujoves, kurios atitinka skirtingus medienos apdirbimo reikalavimus.

Išvada

Šlifavimo ir šlifavimo staklės yra neįkainojamas turtas medienos apdirbimo pramonėje, siūlančios aukštos kokybės, ekonomiškus ir efektyvius medienos apdailos ir formavimo sprendimus. Nesvarbu, ar tai būtų baldų gamyba, spintelių gamyba, grindų danga ar individualūs projektai, šios mašinos užtikrina aukštą gaminių kokybę ir atitiktį pramonės standartams. Padedant „Exapro“, šlifavimo ir šlifavimo staklių įsigijimas arba pardavimas tampa nesudėtingu ir patikimu procesu, leidžiančiu įmonėms sutelkti dėmesį į tai, ką moka geriausiai – sukurti išskirtinius medienos gaminius.