"Exapro" siūlo platų naudotų skaičiavimo mašinų asortimentą, būtiną tikslumui ir efektyvumui farmacijos ir chemijos pramonėje užtikrinti. Šios mašinos skirtos tiksliai skaičiuoti ir dozuoti produktus, pavyzdžiui, tabletes, kapsules ir smulkias chemines sudedamąsias dalis, užtikrinant pastovią kokybę ir pramonės standartų laikymąsi. Mūsų skaičiavimo mašinų kainos svyruoja nuo €5 000 eurų už bazinius modelius iki €100 000 eurų už pažangius, didelės talpos pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Cremer", IMA, "Aylward" ir "Busch", įrenginius. Kiekvienas aparatas pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip skaičiavimo greitis, produktų suderinamumas, tikslumas ir automatizavimo lygis, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi skaičiavimo mašiną atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip skaičiuojamų produktų tipas, reikiamas skaičiavimo greitis ir tikslumas, integracija su pakavimo linijomis, paprastas valdymas ir priežiūra. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant aukštos kokybės ir patikimo skaičiavimo, optimizuojant gamybos efektyvumą ir sumažinant prastovas. Investicijos į mūsų naudotas skaičiavimo mašinas ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausios kokybės įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina ilgaamžių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą mašiną, kuri pagerins jūsų farmacijos ar chemijos perdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas skaičiavimo mašinas, pasižyminčias išskirtiniu našumu ir verte, kad patenkintų jūsų tikslaus skaičiavimo poreikius.

Skaičiavimo mašina Swiftpack 2x16

Metai: 1997

Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 16000
Kapsulių greitis (per minutę) 16000

Skaičiavimo mašina unknown unknown

Metai:

APRAŠYMAS: Linijinis tablečių ir kapsulių skaitiklis. Linijinė koncepcija optimaliam produktų atskyrimui ir jų aptikimui, užtikrinančiam tikslų skaičiavimą. NAUDOJIMO SEKTORIAI: Farmacijos, chemijos, kosmetikos, maisto, dietinių, medicinos prietaisų, gamybos sektoriuose. GALVINĖS SAVYBĖS: Tablečių skaitiklis sukurtas sklandžiai integruoti į visas butelių linijas, taip pat gali būti naudojamas kaip atskiras sprendimas daugelyje farmacijos ir maisto produktų sričių. Jis garantuotai tiksliai skaičiuoja tabletes, kietąsias kapsules …

Collischan TC 8410 Skaičiavimo mašina

Metai: 2007

Planšetinių kompiuterių skaitiklis skirtas elektroniniu būdu skaičiuoti produktus iš anksto nustatytais kiekiais, valdomas per pramoninį PLC ir operatoriaus HMI. Konteineriai tiekiami vienjuosčiu konvejeriu su „Starwheel“ padavimo sistema, kiekvienas konteineris prieš ir po užpildymo yra pasveriamas tara ir bruto. Tiksliai išmatuojamas tikrasis kiekis ir pašalinami konteinerių svorio nuokrypiai. Svėrimo diapazonas 300g Produktas tiekiamas iš birių nerūdijančio plieno bunkerio ir vibruojamas dviem …

Skaičiavimo mašina Flexomatic

Metai: 2001

Tablečių užpildymo mašina Gamintojas Flexomatic mašina yra geros būklės Ji gali suskaičiuoti mažus apvalius ir suformuotus nuo 3 mm iki 12 mm Greitis - 12 000 per min.

Išpilstymo įrenginys KING TB4

Metai: 2006

Elektros energija 400 V
Kapsulių greitis (per minutę) 800
Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 2600
Greičio konteineris (per minutę) 20

CREMER Unknown

Metai:

APIBŪDINIMAS: Linijinis tablečių ir kapsulių skaitiklis su 8 kanalais. Linijinėje koncepcijoje naudojamos trys vibruojančios plokštės optimaliam produktų atskyrimui ir produkto aptikimui, užtikrinančiam 100 % tikslius skaičiavimus. NAUDOJIMO SEKTORIAI: Farmacija, chemija, kosmetika, maistas, dietiniai, medicinos prietaisai, gamyba. PAGRINDINĖS FUNKCIJOS: CREMER tablečių skaitiklis Sukurtas sklandžiai integruoti į visas butelių linijas, jis taip pat gali būti naudojamas kaip atskiras sprendimas daugeliui farmacijos ir …

IMA Precisa 12

Metai: 2005

Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 1500
Greičio konteineris (per minutę) 1500
Kapsulių greitis (per minutę) 1500

Skaičiavimo mašina C.E. King TC12

Metai:

C.E. King skaitiklis su atnaujintais valdikliais ir skaičiavimo galvutėmis 2012 m 12 juostų, automatiniai vartai, CE ženklinimas gali būti tiekiamas kaip linija už papildomą mokestį

Swiftpack Tablet Counter line SP16

Metai: 1998

Swiftpack Tablet Counter linija SP16 Skaičiavimo linija Skaičiavimo eilutės du 16 juostų swiftpack skaitikliai atnaujinti skaitikliai atnaujinti 2022 m. swiftpack buteliuko iššifravimas swiftpack dviejų juostų konvojeris swiftpack swift lift automatinis planšetinių kompiuterių krautuvas bosch dangtelio sraigtiniai arba presuojami dangteliai skaitikliai buvo atnaujinti nauju plc ir jutikliniu ekranu 2022 m

Skaičiavimo mašina ABACO G1

Metai: 2016

Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 600

Skaičiavimo mašina King TB4

Metai:

Elektros energija 240 V
Kapsulių greitis (per minutę) 800
Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 2000
Greičio konteineris (per minutę) 30

5 170 €

Žiūrėti produktą

GB Jungtinė Karalystė


Skaičiavimo mašina King KB 4

Metai:

Veikiantis skaičiavimo aparatas "King TB4". Tvarkinga ir švari mašina

7 860 €

Žiūrėti produktą

GB Jungtinė Karalystė


KING DISPENSA TABLETŲ IR KAPSULIŲ KONTROLINIS SKAITLIS Skaičiavimo mašina

Metai:

Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 1000
Kapsulių greitis (per minutę) 300

4 340 €

Žiūrėti produktą

GB Jungtinė Karalystė


ZUMA Unknown

Metai:

APIBŪDINIMAS: Kapsulių pildymo linija neapsieina be kapsulių pasirinkimo. Tai yra svarbus kokybės kontrolės aspektas. Naudodami kapsulių rūšiavimo įrenginį, galite lengvai pašalinti susmulkintus, palaidus, lengvus gabalus ar tuščias kapsules. NAUDOJIMO SEKTORIAI: Farmacija, chemija, kosmetika, maistas, dietiniai, medicinos prietaisai, gamyba. PAGRINDINĖS FUNKCIJOS: Kapsulės be defektų laisvai praeina pro nuožulnios plokštumos skylutes. Kol kapsulės ir sugedusios dalys išstumiamos per lataką, į atskirą atliekų …

IMA Swiftpack SPC16

Metai: 1998

Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 8000

Skaičiavimo mašina Cremer CF830

Metai:

Cremer modelio CF830 8 juostų tablečių/kapsulių skaitiklis su pneumatine užtvarų sistema, 3,8 m ilgio x 100 mm pločio juostos kintamo greičio konvejeriu. Nerūdijančio plieno konstrukcija, pridedamas vadovas. Matmenys: 3,8m x 1,4m x 2,2m aukštis. Kaip parodyta paveikslėliuose, ji gali būti tiekiama kaip visa eilutė, apimanti: King LH5 vienpusis, apvyniojamas etikečių laikiklis 1m nerūdijančio plieno sukamasis stalas Kamštelis – užspaudžiamas arba …

Swiftpack Counting line

Metai: 2004

Greičio konteineris (per minutę) 60

Ligne pilulier Neri / Swiftpack / Zalkin / Marchesini

Metai:

Tablečių dozatoriaus linija Apima : - Pasukamas stalas + tablečių dozatoriaus pūstuvas - Galvutės - Swiftpack skaitiklis (su pakrovimo laikikliu) - "Zalkin capper - Marchesini kartoninė dėžė Galimi formatai : 22 ml stiklinis buteliukas, skersmuo 31 mm x aukštis 54,6 mm 60 ml stiklinis buteliukas, skersmuo 41 mm x aukštis 82 mm 90 ml stiklinis buteliukas, skersmuo 54 mm x …

King TB4

Metai: 1995

Elektros energija 240 V
Kapsulių greitis (per minutę) 800
Greitis planšetiniams kompiuteriams (per minutę) 2600
Greičio konteineris (per minutę) 30

Contador hematológico Niho link de Celltac

Metai:

Nihon kohden hematologinis skaitiklis iš Celltac. Jis veikia teisingai.


Tikslumas ir efektyvumas: Išsamus skaičiavimo mašinų farmacijos ir chemijos pramonėje vadovas

Skaičiavimo mašinos yra labai svarbios farmacijos ir chemijos pramonėje, nes jomis užtikrinami tikslūs ir efektyvūs sprendimai skaičiuojant tabletes, kapsules, piliules ir kitus smulkius daiktus. Šios mašinos užtikrina tikslumą, didina našumą ir palaiko aukštus kokybės kontrolės standartus. Suprasdami skirtingus skaičiavimo mašinų tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su skaičiavimo mašinų pirkimu, galite gerokai padidinti savo gamybos pajėgumus ir produktų vientisumą. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų skaičiavimo mašinų pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Skaičiavimo mašinų tipai

Skaičiavimo mašinos būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius pramonės poreikius. Toliau pateikiame pagrindinių tipų apžvalgą:

Tablečių ir kapsulių skaičiavimo mašinos

Šios specialiai farmacijos pramonei sukurtos mašinos tiksliai skaičiuoja tabletes ir kapsules, skirtas pakavimui ir kokybės kontrolei.

 • Elektroniniai tablečių skaitikliai: Naudojami pažangūs jutikliai ir elektroninės skaičiavimo sistemos, užtikrinančios tikslų tablečių ir kapsulių skaičiavimą. Idealiai tinka didelio greičio gamybos linijoms.
 • Optinės skaičiavimo mašinos: Elementams skaičiuoti naudojami optiniai jutikliai ir kameros, užtikrinantys didelį tikslumą ir greitį. Tinka įvairiems tablečių ir kapsulių dydžiams ir formoms skaičiuoti.

Daugiakanalės skaičiavimo mašinos

Šiose mašinose yra keli kanalai arba juostos, leidžiančios vienu metu skaičiuoti kelis produktų srautus, todėl padidėja efektyvumas ir našumas.

 • Vienagalviai daugiakanaliai skaičiavimo aparatai: tinka vidutinio ir didelio kiekio gamybai, užtikrina tikslų skaičiavimą vidutiniu greičiu.
 • Daugiagalviai daugiakanaliai skaitikliai: idealiai tinka didelės apimties gamybai, užtikrina didelį skaičiavimo greitį, vienu metu veikiant kelioms galvutėms.

Plokštinės skaičiavimo mašinos

Šlaitiniuose skaitikliuose naudojama lamelių sistema, leidžianti skaičiuoti prekes, kai jos praeina pro mašiną, todėl tai patikimas ir paprastas skaičiavimo metodas.

 • Rotaciniai plokšteliniai skaitikliai: Skaičiuojant prekes naudojamos besisukančios lamelės, idealiai tinkančios vidutinio ir didelio greičio operacijoms. Žinomi dėl savo tvirtumo ir patikimumo.
 • Linijiniai skersiniai skaitikliai: Skaičiavimui naudojami linijiniai judesiai, tinkami mažesnio greičio darbams, pasižymintiems dideliu tikslumu.

Srautinės skaičiavimo mašinos

Srauto skaitikliai matuoja daiktų srautą per jutiklį, todėl tai yra bekontaktis skaičiavimo sprendimas.

 • Infraraudonųjų spindulių srauto skaitikliai: Elementams aptikti ir suskaičiuoti naudojami infraraudonųjų spindulių jutikliai, idealiai tinkantys toms programoms, kuriose reikia švelniai elgtis su subtiliais produktais.
 • Ultrasoniniai srauto skaitikliai: Skaičiavimui naudojamos ultragarso bangos, pasižyminčios dideliu tikslumu ir tinkančios įvairiems smulkiems daiktams skaičiuoti.

Kombinuotos skaičiavimo ir pildymo mašinos

Šios mašinos sujungia skaičiavimo ir užpildymo funkcijas, racionalizuodamos pakavimo procesą, nes sujungia du svarbius etapus į vieną.

 • Integruotos skaičiavimo ir užpildymo sistemos: Užtikrina vientisą buteliukų, buteliukų ar paketų skaičiavimą ir užpildymą, didina gamybos efektyvumą ir mažina rankų darbo skaičių.

"Exapro" siūlo įvairias šias skaičiavimo mašinas, todėl įmonės gali rasti konkrečius veiklos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis skaičiavimo mašiną, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Skaičiavimo tikslumas

Skaičiavimo mašinos tikslumas yra itin svarbus siekiant užtikrinti produkto vientisumą ir atitikti reguliavimo standartus. Ieškokite mašinų su didelio tikslumo jutikliais ir skaičiavimo mechanizmais, kad būtų užtikrintas tikslus skaičiavimas.

Greitis ir našumas

Skaičiavimo mašinos greitis ir našumas turi įtakos bendram gamybos efektyvumui. Didelės spartos mašinos būtinos didelės apimties operacijoms, o mažesnėms gamybos serijoms gali pakakti lėtesnių mašinų. Atsižvelkite į skaičiavimo mašinos greitį (matuojamą vienetais per minutę), kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų gamybos apimties reikalavimus.

Versatilumas ir lankstumas

Galimybė apdoroti įvairių tipų ir dydžių gaminius yra labai svarbi universaliai veiklai. Ieškokite mašinų su reguliuojamais nustatymais ir keičiamais komponentais, kad būtų galima pritaikyti įvairius produktus - nuo tablečių ir kapsulių iki smulkių cheminių gaminių.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos padidina skaičiavimo operacijų tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią produktų kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir naudojimo paprastumo.

Valymas ir priežiūra

Lengvas valymas ir techninė priežiūra yra labai svarbūs siekiant užtikrinti higieną ir veiklos efektyvumą. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno ir suprojektuotos su prieinamomis sudedamosiomis dalimis, supaprastina techninę priežiūrą, sumažina prastovas ir veiklos sąnaudas. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys skaičiavimo mašinų prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių prekės ženklų skaičiavimo mašinų rinkoje:

 • "Cremer": "Cremer", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų skaičiavimo mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms farmacijos sritims.
 • IMA: IMA’s mašinos, žinomos dėl savo patvarumo ir pažangių technologijų, yra populiarios farmacijos ir chemijos pramonėje.
 • Aylward: "Aylward" siūlo daugybę aukštos kokybės skaičiavimo mašinų, žinomų dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.
 • Marchesini Group: "Marchesini" skaičiavimo mašinos pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą veikimą atliekant didelės apimties operacijas.
 • Cozzoli: "Cozzoli" siūlo aukštos kokybės skaičiavimo mašinas, skirtas tiksliam ir greitam skaičiavimui, idealiai tinkančias sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Naudotų skaičiavimo mašinų kainos

Panaudotų skaičiavimo mašinų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Cremer" elektroninio tablečių skaitiklio kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės IMA daugiakanalė skaičiavimo mašina gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro’prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Skaičiavimo mašinos yra esminiai farmacijos ir chemijos pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus tablečių, kapsulių ir kitų smulkių daiktų skaičiavimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus skaičiavimo mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia elektroninio tablečių skaitiklio, daugiakanalio skaitiklio, skersinio skaitiklio, srauto skaitiklio, ar integruotos skaičiavimo ir pildymo sistemos, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.