"Eksapro" siūlo įvairų naudotų savaeigių sunkvežimių su savivarčiais asortimentą, būtiną sunkiasvorėms medžiagoms vežti statybose ir kasyklose. Šios tvirtos transporto priemonės skirtos dideliems žemės, žvyro, smėlio ir kitų medžiagų kiekiams vežti, todėl jos yra nepakeičiamos rengiant statybvietes, atliekant kasinėjimo ir kasybos darbus. Mūsų savivarčių kaina svyruoja nuo €20 000 eurų už bazinius modelius iki €300 000 eurų už pažangius, didelės talpos pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Caterpillar", "Komatsu", "Volvo" ir "Terex", įrenginius. Kiekvienas sunkvežimis pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip krovumas, variklio galia, pavaros tipas (pvz., 4x4, 6x6) ir pažangiomis saugos funkcijomis, užtikrinančiomis, kad jie atitiktų jūsų konkrečius veiklos poreikius.

Rinkdamiesi savivartį sunkvežimį, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip gabenamų medžiagų tipas ir tūris, reljefas ir darbo sąlygos, sunkvežimio keliamoji galia ir degalų naudojimo efektyvumas bei techninės priežiūros paprastumas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant efektyviai ir ekonomiškai efektyviai transportuoti medžiagas, optimizuoti našumą ir užtikrinti jūsų parko ilgaamžiškumą bei patikimumą. Investicijos į mūsų naudotus savivarčius ne tik suteikia galimybę naudotis aukštos kokybės transporto priemonėmis gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir remia tvarią praktiką, nes prailgina patvarių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir suraskite puikų savivartį, kuris pagerins jūsų statybos ir kasybos darbus.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimus savivarčius, pasižyminčius išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir verte, kad patenkintumėte sunkiasvorių medžiagų transportavimo poreikius.

Savivartis PERLINI DP655

Metai: 1999

Standusis savivartis PERLINI modelis DP655 - 1999 m. - Darbo valandos11 719 - Variklio galia kW 504 - (AG) 675 - Bendras svoris kg 38 000 - Aukštis mm. 4 500 - Darbinis plotis mm. 4 500 - Ilgis mm. 9 500 - Talpa mc 35 - Padangų matmenys 21.00 R35 Visiškai veikiantiSavivartis MAN - CIFA TGA 33-460 - Invetta 36X

Metai: 2004

Sunkvežiminis betono siurblys MAN - CIFA TGA 33-460 - Invetta 36X MAN TGA 33-460 3 ašių sunkvežimis Su betono siurblio sistema CIFA Invetta 36X - Siurblio versija PA 807 F8-H - 2004 m. - Ratų bazė (mm)3500 - Transportinis ilgis (mm)10100 - Transportavimo aukštis (mm)4000 - Vamzdžio skersmuo (mm)100Sekcijos4 - Maksimalus aukštis (mm)35460 - Horizontalusis spindulys (mm)32480 - Minimalus angos …


Savivartis PERLINI 366

Metai:

STANDUSIS SAVIVARTIS, PERLINI 366 - Darbo valandos 7 807 - Bendras pakrauto krovinio svoris: 64 600 kg - Transporto priemonės taros masė su kėbulu: 28 600 kg. - Naudingoji apkrova: 36 000 kg. - VARIKLIS: S/N 12VA . 50852 - Variklis DETROIT: dvitaktis CYLINDERIŲ skaičius: 12 - - Didžiausia galia (SAE): 420 AG, esant 2100 aps/min. - IŠ VISO KILINDRATAS: …
Sunkiasvorių operacijų maitinimas: Išsamus savivarčių vadovas

Savivarčiai sunkvežimiai, dar vadinami savivarčiais arba savivarčiais, yra gyvybiškai svarbūs statybų ir kasybos pramonėje. Šios galingos transporto priemonės skirtos dideliam kiekiui birių medžiagų, pavyzdžiui, smėlio, žvyro, griovimo atliekų ir rūdų, vežti ir iškrauti. Suprasdami skirtingus tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su savivarčių įsigijimu, galite gerokai padidinti savo projekto efektyvumą ir našumą. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų savivarčių sunkvežimių pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Savivarčių sunkvežimių tipai

Savivarčiai savivarčiai būna įvairių konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius projekto poreikius. Toliau pateikiame pagrindinių tipų apžvalgą:

Standartiniai savivarčiai

Standartiniai savivarčiai dažniausiai naudojami statybose ir kasyklose medžiagoms vežti ir iškrauti. Juose įrengtas hidraulinis kėlimo mechanizmas, kuris pakreipia sunkvežimio kėbulą, kad būtų galima iškrauti turinį.

 • Galiniai savivarčiai: labiausiai paplitęs tipas, šie sunkvežimiai turi galines atlenkiamas galines duris ir medžiagas iškrauna pakreipdami važiuoklę atgal. Idealiai tinka bendriems statybos ir kasybos darbams atlikti.
 • Šoniniai savivarčiai: Jie turi hidraulinį mechanizmą, kuris pakreipia lovį į šoną, kad būtų galima iškrauti krovinį. Tinka darbams, kai trūksta vietos arba kai reikia iškrauti šoninį krovinį.
 • Dugniniai savivarčiai: turi kriauklės tipo vartus lovio apačioje, kad būtų galima tiksliai sudėti medžiagas. Idealiai tinka kelių tiesimui ir tolygiam medžiagų paskleidimui.

Sujungtieji savivarčiai (ADT)

Sujungtieji savivarčiai yra skirti naudoti sudėtingose vietovėse ir sunkiomis sąlygomis. Juos sudaro dviejų dalių važiuoklė, kurios kabina ir priekinė ašis su galiniu savivarčio kėbulu sujungtos šarnyru.

 • Standartiniai ADT: Universalūs ir labai manevringi, tinkami naudoti bekelės sąlygomis ir didelės apimties kasybos darbams.
 • Didelės talpos ADT: Sukurti dideliems medžiagų kiekiams vežti, pasižymi didesne naudingąja apkrova ir efektyvumu.

Tvirti savivarčiai

Tvirti savivarčiai sukurti siekiant užtikrinti stabilumą ir didelę naudingąją apkrovą, todėl tinka didelės apimties kasybos ir sunkiasvorių statybų projektams.

 • Kasybos standūs savivarčiai: Sukurti kasybos darbams, šie sunkvežimiai pasižymi išskirtiniu patvarumu ir gali gabenti itin sunkius krovinius.
 • Statybiniai standūs savivarčiai: Naudojami dideliuose statybos projektuose, pasižymi dideliu stabilumu ir naudingąja apkrova birioms medžiagoms vežti.

Vikšriniai savivarčiai sunkvežimiai

Vikšriniai savivarčiai, arba vikšriniai savivarčiai, turi ne ratus, o vikšrus, kurie užtikrina puikų sukibimą su minkšta, purvina ar nelygia vietove.

 • Mini vikšriniai savivarčiai: maži, kompaktiški savivarčiai, idealiai tinkantys kraštovaizdžio tvarkymui, mažoms statybvietėms ir uždaroms erdvėms.
 • Sunkiasvoriai vikšriniai savivarčiai: Didesni modeliai, skirti sunkiam reljefui ir dideliems kroviniams, tinkami kasykloms ir dideliems statybos projektams.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis vikšrinį savivartį labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Krovos talpa

Naudingosios apkrovos talpa nustato didžiausią svorį, kurį gali vežti sunkvežimis. Įsitikinkite, kad sunkvežimis gali aptarnauti konkretų jūsų medžiagų kiekį ir projekto poreikius. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios naudingosios apkrovos talpos specifikacijos, padedančios rasti jūsų reikalavimus atitinkančią mašiną.

Variklio galia

Variklio galia, matuojama arklio galiomis (AG), turi įtakos sunkvežimio gebėjimui vežti sunkius krovinius, ypač įkalnėse ir nelygiose vietovėse. Didesnė variklio galia užtikrina geresnį našumą ir efektyvumą.

Sandėliavimo mechanizmas

Išmetimo mechanizmo tipas (galinis, šoninis, dugninis) turėtų atitikti jūsų darbinius reikalavimus medžiagų iškrovimui. Kiekvienas mechanizmas turi skirtingų privalumų, priklausomai nuo konkrečios paskirties.

Mobilumas ir manevringumas

Atsižvelkite į sunkvežimio mobilumą ir manevringumą, ypač jei jūsų projektas susijęs su judėjimu ankštose erdvėse arba nelygiu reljefu. Sujungtieji savivarčiai pasižymi puikiu manevringumu, o vikšriniai savivarčiai - geresne trauka minkštame grunte.

Konstrukcijos kokybė ir patvarumas

Sunkvežimio surinkimo kokybė ir patvarumas yra labai svarbūs ilgalaikiam veiklos efektyvumui. Sunkvežimiai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, grūdinto plieno, yra atsparesni nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų sunkvežimių būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Saugumo funkcijos

Statybų ir kasybos darbuose svarbiausia yra saugumas. Ieškokite sunkvežimių su saugos funkcijomis, pavyzdžiui, apsaugos nuo apvirtimo sistemomis (ROPS), apsaugos nuo krentančių objektų sistemomis (FOPS), avarinio stabdymo mygtukais ir patikimomis stabdymo sistemomis, kad būtų apsaugoti operatoriai.

Vadovaujantys savivarčių sunkvežimių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių prekės ženklų savivarčių rinkoje:

 • "Caterpillar": "Caterpillar", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairiems statybos ir kasybos darbams.
 • Komatsu: Komatsu’sunkvežimiai, žinomi dėl savo patvarių ir pažangių technologijų, yra populiarūs pramonėje.
 • Volvo: Siūlomas aukštos kokybės savivarčių asortimentas, žinomas dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtinguose darbuose.
 • Bell: Siūlo universalius savivarčius, pasižyminčius efektyvumu ir tvirtumu, tinkamus didelės apimties darbams.
 • "Terex": žinomas dėl aukštos kokybės sunkvežimių, skirtų tiksliam ir didelio našumo pervežimui, idealiai tinkančių sudėtingiems ir didelės apimties projektams.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų savivarčių kainos

Panaudotų savivarčių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių dešimčių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Caterpillar" šarnyrinio savivarčio kaina gali būti nuo 50 000 iki 150 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Komatsu" standaus savivarčio kaina gali siekti nuo 200 000 iki 500 000 JAV dolerių. "Exapro’turguje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Savaeigiai savivarčiai yra nepakeičiamos mašinos statybų ir kasybos pramonėje, siūlančios efektyvius ir patikimus sprendimus dideliems medžiagų kiekiams vežti ir iškrauti. Suprasdamos skirtingus sunkvežimių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti juos perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia standartinio savivarčio, šarnyrinio savivarčio, standaus savivarčio, ar vikšrinio savivarčio, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.