"Exapro" siūlo įvairų naudotų pjaustymo ir pakavimo mašinų, būtinų veiksmingai saldainių ir saldumynų pramonės gamybai, pasirinkimą. Šios mašinos skirtos tiksliai ir greitai pjaustyti ir vynioti saldainius, šokoladą ir kitus konditerijos gaminius, užtikrinant pastovią kokybę ir patrauklią pakuotę. Mūsų pjaustymo ir pakavimo mašinų kainos svyruoja nuo €5 000 eurų už bazinius modelius iki €70 000 eurų už pažangius, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Bosch", "Theegarten-Pactec", SIG ir "Lareka", įrenginius. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip pjovimo greitis, pakavimo medžiagų suderinamumas, gaminių dydžių diapazonas ir automatizavimo lygis, užtikrinančiomis, kad jie atitiks jūsų konkrečius gamybos poreikius.

Rinkdamiesi pjaustymo ir vyniojimo mašiną, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip apdorojamų saldainių rūšis, pageidaujamas vyniojimo stilius (pvz., susukamas vyniojimas, sulankstomas vyniojimas, srautinė pakuotė), mašinos greitis ir našumas, taip pat paprastas valdymas ir priežiūra. Šie elementai yra labai svarbūs norint gauti aukštos kokybės vienodus gaminius, optimizuoti gamybos našumą ir sumažinti prastovas. Investicijos į mūsų naudotas pjaustymo ir vyniojimo mašinas ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausios kokybės įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina patvarių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą mašiną, kuri pagerins jūsų saldainių ir saldumynų gamybos operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas pjaustymo ir pakavimo mašinas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų konditerijos gaminių perdirbimo poreikiams.

Ipak AFC2 DF

Metai: 1993

Išvestis 7800 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 32 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 50 mm


"Latini" saldainių formavimo mašina

Metai:

"Latini" saldainių formavimo mašina Latini ledinukų gamybos mašinos pajėgumas 180 vnt. - dvi formos: ašara ir širdis Plokščiojo saldainio formavimo ir pakavimo mašina - Gamintojas: Latini - našumas: 180 vnt. per min. - tipas: DPW-IHD - gamintojas: gamintojas: Latini - JAV - dviejų rinkinių širdies formos matricų rinkinys ir ašara - renovuotas

Nagema EB1

Metai: 1989

Išvestis 4800 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 96 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 180 mm

Pjaustyklė ir įvyniojimas saldainiams Compak UNO Superflow

Metai:

Austrijoje esanti pakavimo mašina Gamintojas Compak Modelis UNO Superflow

Bosch BVK2000A

Metai: 2007

Išvestis 120000 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 10 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 19 mm

Dhima Systems Ltd Type DSFL-1000

Metai: 2002

Išvestis 125 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 26 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 26 mm

"Tevopharm P6" pakavimo mašina

Metai:

"Tevopharm P6" horizontalusis pakavimo įrenginys: - aukštis tarp peilių apatinio ir viršutinio žandikaulio: 20 mm - peilių plotis: 100 mm - atstumas tarp padavimo įtaiso kojelių: 107 mm: tarpas tarp padavimo įtaisų - našumas iki 220 vnt. per min.

Nagema EL 5 Wienerfaltung

Metai: 1990

Išvestis 180 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 25 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 40 mm

Rasch RK

Metai:

Išvestis 230 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 40 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 50 mm

NAGEMA EL 5 Wienerfaltung

Metai: 1990

Išvestis 180 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 25 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 40 mm

RASH RK

Metai:

Išvestis 12000 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 35 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 55 mm

Freudenberg FSM1

Metai: 1993

Išvestis 3000 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 90 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 160 mm


Ipac AFC2 DF

Metai: 1993

Išvestis 7800 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 20 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 35 mm

Nuovafima Imballagi F013G

Metai:

Išvestis 6000 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 15 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 46 mm

FORMEX GTF 40

Metai: 2016

Makaronų, sausainių ir tankių, pusiau tankių ar skystų tešlos gaminių dozavimo ir formavimo mašina. Apima vielos pjovimą. Idealiai tinka atskiriems duonos be glitimo gabalėliams dozuoti. Jame yra 4 išleidimo angų rinkiniai: vienas apvaliai duonai, kitas pailgai (šunų duonai), vienas barimui ir vienas spygliams.

Nagema EU 4

Metai: 1990

Išvestis 24000 u/h

Tabakuni EE3

Metai: 1970

Išvestis 4800 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 90 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 180 mm

Sapal BNE šokolado vyniojimo mašina

Metai:

Išvestis 7200 u/h
Apvyniojimo maksimalus plotis 50 mm
Apvyniojimo maksimalus ilgis 100 mm


Saldžios sėkmės išpakavimas: Išsamus saldainių ir saldumynų pjaustymo ir pakavimo mašinų vadovas

Pjaustymo ir vyniojimo mašinos yra labai svarbios saldainių ir saldumynų pramonėje, nes užtikrina, kad gaminiai būtų tiksliai supjaustyti, supakuoti ir paruošti platinimui. Šios mašinos didina gamybos efektyvumą, palaiko produktų kokybę ir užtikrina pakuočių nuoseklumą, todėl yra nepakeičiamos saldainių gamintojams. Suprasdami pjaustymo ir pakavimo mašinų tipus, funkcijas ir svarbiausius aspektus, galite gerokai padidinti gamybos pajėgumus ir supaprastinti veiklą. Pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė "Exapro" siūlo platų pjaustymo ir vyniojimo mašinų asortimentą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Pjaustymo ir vyniojimo mašinų tipai

Pjaustymo ir vyniojimo mašinos būna įvairių konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius gamybos poreikius ir mastą. Pagrindiniai tipai yra šie:

Pjaustymo ir vyniojimo mašinos

Partijos pjaustymo ir vyniojimo mašinos skirtos mažos ir vidutinės apimties gamybai. Šios mašinos pjausto ir vynioja saldainius partijomis, todėl jos tinka amatininkų ir specializuotų saldainių gamintojams.

 • Rankinės partijos mašinos: Joms pjaustyti ir vynioti reikia rankinio indėlio, jos idealiai tinka nedidelės apimties darbams, kai būtinas tikslumas ir pritaikymas pagal užsakymą.
 • Pusiau automatinės partijos mašinos: Jose rankinis įvedimas derinamas su automatinėmis funkcijomis, kad būtų padidintas efektyvumas, išlaikant gamybos proceso kontrolę.

Nepertraukiamo pjaustymo ir vyniojimo mašinos

Nepertraukiamo pjaustymo ir vyniojimo mašinos skirtos didelės apimties gamybai, veikia nepertraukiamai, kad maksimaliai padidintų našumą. Šios mašinos būtinos didelės apimties saldainių gamybos įmonėms.

 • Visiškai automatinės nepertraukiamo veikimo mašinos: Automatizuojamas visas procesas - nuo pjaustymo iki vyniojimo - užtikrinant didelį greitį ir nuoseklumą.
 • Didelio greičio nepertraukiamo veikimo mašinos: Sukurtos siekiant didžiausio efektyvumo, šios mašinos gali apdoroti didelius saldainių kiekius, todėl idealiai tinka masinei gamybai.

Konkrečių gaminių mašinos

Kai kurios mašinos yra specializuotos tam tikrų rūšių saldainiams, pavyzdžiui, šokoladiniams saldainiams, kavai ar kietiems saldainiams, gaminti. Šios mašinos pritaikytos unikaliems kiekvienos rūšies saldainių reikalavimams, užtikrinant optimalų jų apdorojimą ir pakavimą.

Šios mašinos pritaikytos unikaliems kiekvienos rūšies saldainių reikalavimams, užtikrinant optimalų jų apdorojimą ir pakavimą.

 • Šokolado pjaustymo ir pakavimo mašinos: Sukurtos apdoroti subtiliems šokoladiniams saldainiams, užtikrinant tikslų pjaustymą ir švelnų įvyniojimą, kad būtų išlaikyta produkto kokybė.
 • Šokoladinių saldainių pjaustymo ir vyniojimo mašinos: Sukurtos apdoroti lipnius šokoladinius saldainius, užtikrinant tikslų pjaustymą ir veiksmingą vyniojimą, kad jie nesuliptų.
 • Kietųjų saldainių pjaustymo ir vyniojimo mašinos: Tvirtos mašinos, galinčios pjaustyti ir vynioti kietus saldainius, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir tikslumą.

"Exapro" siūlo įvairias pjaustymo ir vyniojimo mašinas, todėl įmonės gali rasti konkrečius gamybos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis pjaustymo ir vyniojimo mašiną, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Pjovimo tikslumas

Pjaustymo mechanizmo tikslumas yra labai svarbus siekiant užtikrinti saldainių dydžio ir formos vienodumą ir pastovumą. Ieškokite mašinų su reguliuojamais pjaustymo nustatymais, kad būtų galima pritaikyti skirtingus saldainių matmenis ir išlaikyti aukštos kokybės standartus.

Pakavimo greitis ir efektyvumas

Spartumas, kuriuo mašina vynioja saldainius, turi įtakos bendram gamybos efektyvumui. Didelio greičio mašinos idealiai tinka didelės apimties operacijoms, o mažesnėms gamybos serijoms gali pakakti lėtesnių mašinų. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios vyniojimo greičio specifikacijos, padedančios rasti jūsų gamybos apimtis atitinkančią mašiną.

Medžiagų suderinamumas

Užtikrinkite, kad mašina būtų suderinama su jūsų pakavimo procese naudojamomis medžiagomis, pavyzdžiui, įvairių tipų vyniojimo plėvelėmis ar folijomis. Mašinos, galinčios dirbti su skirtingomis medžiagomis, užtikrina didesnį pakavimo galimybių lankstumą ir universalumą.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina pjaustymo ir vyniojimo tikslumą ir nuoseklumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos ir stebėjimo realiuoju laiku galimybės, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią produktų kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir patogumo naudoti.

Tvarumas ir priežiūra

Straipsnio ilgaamžiškumas ir jo techninės priežiūros reikalavimai yra labai svarbūs ilgalaikiam veiklos efektyvumui. Iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno, pagamintos mašinos yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai valomos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys pjaustymo ir vyniojimo mašinų prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys pjaustymo ir vyniojimo mašinų rinkos prekių ženklai yra šie:

 • ACMA: ACMA, žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairių rūšių saldainiams
 • .
 • "Theegarten-Pactec": "Theegarten-Pactec" mašinos žinomos dėl savo patvarumo ir pažangių technologijų, jos populiarios didelės apimties saldainių gamyboje.
 • "Bosch": "Bosch" siūlo daugybę aukštos kokybės mašinų, kurios žinomos dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.
 • LoeschPack: "LoeschPack’s" mašinos pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą našumą atliekant didelės apimties operacijas.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią galimybę naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų pjaustymo ir vyniojimo mašinų kainos

Naudotų pjaustymo ir vyniojimo mašinų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudota ACMA paketinė mašina gali kainuoti nuo 10 000 iki 20 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Bosch" nepertraukiamo vyniojimo mašina gali kainuoti nuo 30 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Pjaustymo ir vyniojimo mašinos yra svarbūs saldainių ir saldumynų pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus sprendimus saldainių gaminiams apdoroti ir pakuoti. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia rankinės partijos mašinos, visiškai automatinės nepertraukiamo veikimo mašinos, ar specializuoto saldainių vyniotuvo, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą jūsų saldainių gamybos operacijoms.