Naudoti popieriaus vyniotuvai 72


Exapro, garsi naudotų pramoninių mašinų rinka, gali pasigirti įvairiu popieriaus vyniotuvų pasirinkimu, pritaikytu dinamiškiems įvairių pramonės šakų poreikiams. Šios mašinos atlieka pagrindinį vaidmenį spausdinimo, pakavimo ir popieriaus gamybos sektoriuose, padedant įmonėms pakeisti popieriaus ritinių dydį ir pervynioti juos, kad būtų užtikrintas optimalus produktyvumas.

Exapro dažnai pateikiami žinomi gamintojai, tokie kaip Valmet, Voith ir Jagenberg, žinomi dėl savo inžinierių meistriškumo. Platforma užtikrina, kad net ir naudota technika atitiktų kokybės ir eksploatacinius standartus, tiek pardavėjams, tiek pirkėjams pasiūlydama skaidrią ir efektyvią prekybos patirtį.

Šio būtino turto kainos paprastai svyruoja nuo 15 000–55 000 eurų, jas įtakoja tokie veiksniai kaip mašinos amžius, prekės ženklo reputacija, darbo valandos ir įtrauktos funkcijos. Nesvarbu, ar ieškote ekonomiško varianto, ar aukščiausios klasės modelio, „Exapro“ siūlo daugybę pasirinkimų, kad atitiktų įvairius poreikius.

Įmonėms pirkimas per „Exapro“ užtikrina ne tik ekonomiškumą, bet ir išbandytų mašinų patikimumą. Su papildoma gerbiamų gamintojų mašinų garantija, „Exapro“ yra puiki platforma tiems, kurie veržiasi į naudotų popieriaus vyniotuvų pasaulį.


La Meccanica TRLA 1350 Till roll/ATM rulonų pjaustymo ir gamybos mašina

Metai: 2018

Till roll / ATM rulonų pjaustymo ir gamybos mašina. Automatinio sukibimo, skersinio pjovimo, klijavimo ir ritinio pabaigos žymėjimo funkcijos. Rulonai pervyniojami ir išstumiami ant konvejerio linijos, kuri sulaužo ir štampuoja ritinius prieš išstumiant ant apskrito pakavimo stalo. La Meccanica šerdies pakrovimo įrenginys. Apima... 57 mm ir 79 mm iš anksto nustatyti velenai 12 mm, 17,4 mm ir 25,4 mm pervyniojami …Ritinių vyniojimo ir išilginio pjaustymo mašina

Metai: ~ 1990

Darbinis plotis 1350 mm
Medžiagos tipas Popierius

"Elsner V4/30" nepertraukiamo veikimo vyniotuvas

Metai: 1994

Darbinis plotis 760 mm
Medžiagos tipas Popierius

9 000 €

Žiūrėti produktą

GB Jungtinė Karalystė


popieriaus vyniotuvas Strecker-Bruderhaus -

Metai: 1974

Darbinis plotis 1600 mm
Medžiagos tipas Popieriuspopieriaus vyniotuvas BIMEC STA-61 Karštas pasiūlymas

Metai: 1995

Nr. 1 pjaustytuvas ir išvyniotuvas su priedais BIMEC prekės ženklas, STA-61 modelis, 380 voltų, elektros skydelis ir skaitmeninis valdymo pultas


popieriaus vyniotuvas Rotoflex VLI 330

Metai: 1996

Darbinis plotis 330 mm
Medžiagos tipas Kita

Alpha III

Metai: 2008

Darbinis plotis 1050 mm

Štampas Grafotronic SR2

Metai: 2017

Grafotronic pervyniojimo ir pjovimo mašina. Pagaminimo metai 2017  Išmanioji išvyniojimo sistema ritiniams iki 750 mm, suklio skersmuo 76 mm, aktyvi stabdžių sistema, medžiagos pabaigos signalas, skirtas kontroliuojamam mašinos atleidimui ir sustabdymui  elektroninis tinklo valdymas su ultragarsiniu jutikliu, reguliuojamu pjovimo stalu ir integruotomis gnybtų juostelėmis  nip pavara su 4E apskrito pjovimo sistema, su 6 komplektais peilių  9 …


Popieriaus ir plėvelės pjaustymas

Metai: 1990

Darbinis plotis 1250 mm


„Exapro“ naudotų popieriaus vyniotuvų vadovas spausdinimo mašinų kategorijoje

Didžioje spausdinimo ir leidybos arenoje dėl technologijų pažangos atsirado įvairių mašinų. Šios mašinos ne tik padidina gamybos proceso efektyvumą, bet ir žada tikslumą bei aukštos kokybės rezultatus. Viena iš tokių nepakeičiamų mašinų spausdinimo srityje yra popieriaus vyniotuvas.

Popieriaus vyniotuvas yra mechaninis įrenginys, naudojamas spausdinimo pramonėje popieriui ar kitoms tinklinėms medžiagoms vynioti ir pervynioti. Pagrindinis jo tikslas yra paversti didelius popieriaus ritinius į valdomo dydžio ir tinkamus tolesniam apdorojimui ar spausdinimui. Ši mašina užtikrina, kad popierius būtų tolygiai ir tolygiai suvyniotas, išvengiant popieriaus susiglamžymo ar sugadinimo. Kadangi popierius yra vienas iš svarbiausių spausdinimo pramonės komponentų, tinkamai jį tvarkant užtikrinamas sklandus tolesnis procesas.

Kodėl verta rinktis „Exapro“?

Naršymas naudotų pramoninių mašinų rinkoje gali būti nelengvas, tačiau „Exapro“ supaprastina šią užduotį. Naudotos mašinos pagal savo pobūdį kainuoja tik dalį visiškai naujos įrangos kainos. Tačiau su „Exapro“ jūs ne tik įsigyjate įrangą; gausite kokybės garantiją. Mūsų pasirinktų naudotų popieriaus vyniotuvų dalis išlaiko savo eksploatavimo laiką, todėl galite padaryti patikimą investiciją, kuri atneša grąžą. 

Sistemoje „Exapro“ naudotų popieriaus vyniotuvų kainų intervalas spausdinimo mašinų kategorijoje paprastai yra nuo 15 000 iki 55 000 eurų. Nesvarbu, ar esate pradedančioji įmonė, ieškanti ekonomiškai efektyvaus sprendimo, ar įsitvirtinusi įmonė, siekianti atnaujinti, įvairus kainų diapazonas patenkina įvairius poreikius.

Mes „Exapro“ suprantame patikimų mašinų svarbą. Mūsų platformoje yra daugybė popieriaus vyniotuvų, kurių kiekvienas patikrintas, kad veiktų efektyvumas. Užtikriname, kad jūsų įsigyta technika būtų ne tik ekonomiška, bet ir patikima bei funkcionali.

Platus „Exapro“ tinklas apima žemynus ir siūlo platų naudotų pramoninių mašinų asortimentą iš pardavėjų visame pasaulyje. Šis platus pasirinkimas suteikia jums galimybę lanksčiai pasirinkti mašinas, kurios geriausiai atitinka jūsų veiklos poreikius ir biudžetą.

Nuo to momento, kai išreiškiate susidomėjimą įrenginiu iki to momento, kai jis įdiegiamas jūsų įstaigoje, „Exapro“ yra su jumis. Mūsų atsidavusi komanda padeda su viskuo – nuo ​​techninių užklausų iki logistikos, taip užtikrindama, kad pirkimas būtų be vargo.

Naudotų mašinų pirkimas prisideda prie tvarumo. Užuot išmetę mašinas, kurių eksploatavimo laikas yra ilgas, parduodant juos tokioje platformoje kaip „Exapro“ užtikrinama, kad šie ištekliai būtų naudojami efektyviai, sumažinant švaistymą ir skatinant žiedinę ekonomiką.

Spausdinimo pramonės profesionalams popieriaus vyniotuvas yra labai svarbus norint supaprastinti veiklą. Pasirinkusios naudotas mašinas per „Exapro“, įmonės ne tik pasirenka ekonomiškai pagrįstą pasirinkimą, bet ir prisideda prie tvaresnės ateities. Taigi, jei ieškote naudoto popieriaus vyniotuvo ar bet kokios kitos spausdinimo mašinos, pasitikėkite „Exapro“, kuri suteiks kokybę, palaikymą ir vertę.

 

Pagrindiniai popieriaus vyniotuvų privalumai 

Naudoti popieriaus vyniotuvai suteikia įmonėms keletą pranašumų, ypač atsižvelgiant į spausdinimo ir popieriaus pramonės poreikius. Štai pagrindiniai naudotų popieriaus vyniotuvų pranašumai:

Rinka efektyvu: pirkdami naudotus popieriaus vyniotuvus galite žymiai sutaupyti, palyginti su visiškai naujų mašinų pirkimu. Tai ypač naudinga įmonėms, turinčioms ribotą biudžetą arba pradedančioms įmonėms, kurios bando sumažinti pradines išlaidas.

Nusidėvėjimas: pirmaisiais metais naujos mašinos gali greitai nuvertėti. Įsigijusios naudotą mašiną įmonės gali išvengti stačiausios nusidėvėjimo kreivės ir užtikrinti geresnį vertės išlaikymą laikui bėgant.

Greita sąranka: dažnai naudojami popieriaus vyniotuvai yra iš anksto sukonfigūruoti ir juose gali būti būtinų įrankių arba priedų. Tai gali lemti greitesnį sąrankos laiką, palyginti su visiškai naujais įrenginiais, kuriuos gali reikėti kalibruoti arba papildomai investuoti į papildomus įrankius.

Patikimumas: naudota mašina jau buvo eksploatuojama, o tai įrodo jos funkcionalumą ir patikimumą. Gerai prižiūrimos šios mašinos gali užtikrinti pastovų našumą be problemų, kartais susijusių su naujais įrenginiais.

Ekologiška: pirkdamos naudotus įrenginius įmonės prisideda prie atliekų mažinimo ir žiedinės ekonomikos skatinimo. Užuot išmesta mašina pasibaigus pradiniam gyvavimo ciklui, ji įgyja naują gyvavimo laiką, sumažindama su naujos mašinos gamyba susijusį poveikį aplinkai.

Pasiekiamumas: naudotų mašinų įsigijimo laikas paprastai yra daug trumpesnis nei naujos įrangos. Nors naujo įrenginio gali prireikti laukti savaites ar net mėnesius, ypač jei yra pritaikytų funkcijų, naudota įranga paprastai yra paruošta nedelsiant išsiųsti ir įdiegti.

Patikrinta technologija: naudodamos naudotas mašinas, įmonės dažnai gauna technologijas, kurios jau buvo išbandytos realiame pasaulyje. Tai gali būti pranašumas, palyginti su naujai išleistais modeliais, kurie vis dar gali turėti neatrastų trūkumų arba reikalauti pataisų.

Pasirinkimo lankstumas: naudotų mašinų rinka dažnai siūlo platesnį prekių ženklų, modelių ir konfigūracijų pasirinkimą. Tai suteikia įmonėms galimybę lanksčiai pasirinkti mašiną, kuri puikiai atitinka jų poreikius.

Galimybė trumpalaikiam naudojimui: įmonėms, kurioms reikalingas popieriaus vyniotuvas konkrečiam trumpalaikiam projektui, naudotos mašinos įsigijimas yra finansiškai prasmingesnis nei investavimas į visiškai naują mašiną.< /p>

Mokymas ir susipažinimas: jei įmonė atnaujina arba pakeičia esamą mašiną panašiu naudotu modeliu, operatorių mokymosi kreivė gali būti ne tokia staigi. Jie jau gali būti susipažinę su jo veikimu, sumažindami treniruočių laiką.

Nors visiškai naujų mašinų žavesys yra neabejotinas, panaudoti popieriaus vyniotuvai suteikia daug naudos, ypač kainos, patikimumo ir aplinkosaugos požiūriu. Daugeliui įmonių jie yra perspektyvi ir patraukli alternatyva naujai įrangai.

 

Pagrindiniai popieriaus vyniotuvų mašinos parametrai 

Perkant arba parduodant popieriaus vyniotuvus tokioje rinkoje kaip „Exapro“, būtina suprasti pagrindinius mašinos parametrus, kad aparatas atitiktų eksploatacinius reikalavimus ir potencialiems pirkėjams būtų suteikta reikiama informacija. Štai pagrindiniai mašinos parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Maksimalus žiniatinklio plotis: nustatomas didžiausias popieriaus arba medžiagos ritinio plotis, kurį įrenginys gali apdoroti. Tai labai svarbu norint užtikrinti, kad vyniotuvas būtų suderinamas su popieriaus ritinių dydžiu, kurį naudoja jūsų operacija.

Didžiausias ir mažiausias ritinio skersmuo: nurodo ritinio dydžių diapazoną, kurį gali pritaikyti vyniotuvas. Tai apima ir įvesties ritinį (dažnai vadinamą „pagrindiniu ritiniu“), ir suvyniotus ritinius.

Šerdies dydis: tai reiškia vidinį popieriaus ritinių skersmenį. Labai svarbu užtikrinti, kad vyniotuvas būtų suderinamas su šerdimis, naudojamomis jūsų veikloje.

Suvyniojimo greitis: didžiausias greitis, kuriuo mašina gali vynioti popierių, yra pagrindinė našumo priemonė. Tai būtina norint įvertinti, kaip greitai vyniotuvas gali apdoroti medžiagą.

Apvijos tipas: yra įvairių tipų apvijų, pvz., centrinės apvijos, paviršiaus apvijos ir centrinės paviršiaus apvijos. Pasirinkimas priklauso nuo naudojimo ir norimos ritinėlio kokybės.

Įtempimo valdymas: mašinos gebėjimas išlaikyti pastovų įtempimą viso vyniojimo proceso metu turi įtakos gatavų ritinių kokybei.

Pjovimo galimybės: kai kuriuose vyniotuvuose yra pjaustymo įrenginiai, leidžiantys vyniojant popieriaus juostą pjauti išilgai, taip sukuriant kelis siauresnius ritinius. Svarbi informacija apie pjaustytuvų tipą (pvz., skustuvą, kirpimą ar įpjovą) ir jų reguliavimą.

Pavaros sistema: išsami informacija apie variklį, nesvarbu, ar jis varomas tiesiogine pavara, varomas diržu, ar naudoja kitus mechanizmus, gali turėti įtakos mašinos efektyvumui ir priežiūros reikalavimams.

Medžiagų suderinamumas: kai kurie vyniotuvai daugiausia naudojami popieriui, jie gali apdoroti kitas medžiagas, pvz., foliją, plėvelę ar audinius. Labai svarbu žinoti, su kokiomis medžiagomis vyniotuvas yra suderinamas.

Darbo valandos: kaip ir automobilio rida, eksploatavimo valandų skaičius gali padėti suprasti, kiek mašina galėjo susidėvėti.

Valdymo sistema: informacija apie įrenginio valdymo sistemą, nesvarbu, ar ji rankinė, pusiau automatinė ar visiškai automatizuota, ir informacija apie programuojamus loginius valdiklius (PLC) arba sąsajas gali būti labai svarbi. p>

Saugos funkcijos: tokios funkcijos kaip avarinis stabdymas, saugos priemonės ir stabdžių sistemos užtikrina saugų veikimą ir gali būti lemiamas veiksnys daugeliui pirkėjų.

Papildoma įranga: išsami informacija apie bet kokią papildomą įrangą ar funkcijas, pvz., kraštų apdailos pašalinimo sistemas ar tikrinimo kameras, gali pridėti mašinos vertės.

Techninės priežiūros ir aptarnavimo įrašai: gerai prižiūrima mašina su aiškia priežiūros istorija gali pasiūlyti didesnę kainą ir užtikrinti potencialiems pirkėjams.

Atsižvelgiant į šiuos parametrus perkant ar parduodant rinkoje, pvz., „Exapro“, užtikrinamas skaidrumas, padedama nustatyti tinkamą kainą ir užtikrinama, kad pirkėjai ir pardavėjai vyktų sklandžiai.

 

Naudojimo sritis

Popieriaus vyniotuvų naudojimo sritis yra plati ir įvairi. Potencialiems pirkėjams ir pardavėjams tokiose platformose kaip „Exapro“ labai svarbu suprasti šias programas, nes tai suteikia aiškumo apie galimas mašinos funkcijas ir kur jas geriausiai galima pritaikyti. Toliau pateikiamas pagrindinių šių mašinų naudojimo sričių suskirstymas:

Spausdinimo pramonė: popieriaus vyniotuvai atlieka labai svarbų vaidmenį spausdinimo srityje. Prieš ir po spausdinimo gali tekti pakeisti popieriaus ritinių dydį arba pervynioti, kad jie būtų paruošti tolesniems veiksmams, pvz., pjaustymui ar įrišimui. Pavyzdžiui, po didelės apimties spausdinimo, popieriaus vyniotuvas gali būti naudojamas rulonams paruošti transportuoti arba saugoti.

Pakavimo pramonė: daugelis pakavimo medžiagų, pvz., vyniojamojo popieriaus, folijos ar plastiko plėvelės, yra ritinėlių pavidalo. Popieriaus vyniotuvais galima pakeisti šių ritinių dydį arba paruošti juos įvairioms pakavimo reikmėms.

Popieriaus gamyba: pačioje popieriaus tiekimo grandinės pradžioje popieriaus gamyklos naudoja vyniotuvus, kad paruoštų didelius šviežiai pagaminto popieriaus ritinius, suskirstydami juos į lengviau valdomus dydžius platinimui ar tolesniam apdorojimui. p>

Etikečių ir lipdukų gamyba: lipnioms etiketėms ar lipdukams gaminti dažnai naudojami dideli medžiagos ritiniai. Suvyniotuvai gali padėti pritaikyti šiuos ritinius iki tinkamo dydžio pagal įvairius gamybos reikalavimus.

Plėvelės ir folijos gamyba: ne tik popierius, bet ir plastikinės plėvelės, metalinės folijos ir kitų ritininių medžiagų gamyboje naudojami vyniotuvai. Jie gali būti labai svarbūs gaminant ritinius, atitinkančius tolesnių perdirbimo ar pakavimo etapų reikalavimus.

Tekstilės pramonė: nors „popieriaus“ vyniotuvai pirmiausia gali būti siejami su popieriumi, panašios mašinos naudojamos tekstilės pramonėje. Jie padeda vynioti audinius ar siūlus, užtikrinant, kad jie būtų paruošti naudoti, pavyzdžiui, audimui, dažymui ar siuvimui.

Juosta ir lipnūs produktai: pramonės įmonės, gaminančios juostas, skirtas biuro reikmėms, pramoninėms reikmėms ar medicinos reikmėms, naudoja vyniotuvus, kad paruoštų šių lipniųjų produktų ritinius.

Specialus popierius ir medžiagos: tai gali būti tapetai, dekoratyvinis popierius arba techninis popierius, naudojamas konkrečiose pramonės šakose. Suvyniotuvai padeda pritaikyti šiuos ritinius pagal jų numatytą paskirtį tinkamo dydžio.

Exapro pardavėjams supratimas apie įvairias popieriaus vyniotuvų naudojimo sritis gali padėti parduoti mašinas platesnei auditorijai ir pabrėžti konkrečias kiekvienam sektoriui svarbias savybes. Ir atvirkščiai, pirkėjai, atpažinę šias programas, užtikrina, kad jie pasirinks mašiną, pritaikytą jų veiklos poreikiams, užtikrinant veiksmingą integraciją į gamybos procesus.

 

Pagrindiniai popieriaus vyniotuvų gamintojai

Yra keletas gerbiamų popieriaus vyniotuvų gamintojų, žinomų dėl savo kokybės ir patikimumo. Jei naršote prekyvietėje, pvz., „Exapro“, galite susidurti su kai kurių iš šių gerai žinomų prekių ženklų įrenginiais:

Valmet: svarbus pavadinimas popieriaus ir celiuliozės pramonėje, Valmet siūlo platų mašinų asortimentą, įskaitant popieriaus vyniotuvus.

Voith: ši Vokietijos įmonė turi ilgą istoriją popieriaus gamybos sektoriuje ir siūlo aukštos kokybės vyniojimo mašinas tarp savo plataus asortimento.

Jagenbergas: Kitas svarbus pavadinimas popieriaus mašinų pramonėje Jagenbergas buvo žinomas dėl savo pažangių vyniojimo ir pjaustymo sprendimų.

Goebel: „Goebel“ jau daugelį dešimtmečių teikia naujoviškus pjovimo įtaisus ir kitus vyniojimo sprendimus, pritaikytus įvairioms pramonės šakoms.

Pasaban: specializuojasi popieriaus ir kartono pramonės mašinų projektavimo ir gamybos srityje.

Parkinsono technologijos: pripažinta dėl Dusenbery® Prekės ženklas „Parkinson Technologies“ teikia keitikliams ir gamintojams didelio našumo pjaustytuvus.

Tidland: Maxcess, Tidland prekės ženklas siūlo vyniojimo ir pjaustymo sprendimus, įskaitant atsukimo pjaustytuvus ir įtempimo valdymo sistemas.

Atlas Converting: pasaulinio masto „Atlas Converting“ specializuojasi pjovimo atsukimo technologijoje ir teikia įvairioms reikmėms pritaikytus vyniotuvus.

Küsters: žinomas dėl savo patirties valcavimo ir vyniojimo technologijų srityje, „Küsters“ teikia sprendimus, pritaikytus specifiniams popieriaus ir tekstilės pramonės poreikiams.

Mario Cotta: garsus pjovimo sprendimų pavadinimas, Mario Cotta siūlo įvairius vyniotuvus, tinkančius įvairioms reikmėms.

Tai tik keletas pirmaujančių gamintojų, su kuriais galite susidurti tokiose platformose kaip „Exapro“. Kiekvienas prekės ženklas siūlo daugybę modelių su skirtingomis funkcijomis ir galimybėmis. Nesvarbu, ar esate pirkėjas, ar pardavėjas, šių gamintojų reputacijos ir specialybių žinojimas gali labai padėti priimti pagrįstus sprendimus rinkoje.