Sveiki atvykę į Exapro – kokybiškų naudotų pramoninių mašinų paskirties vietą. Mūsų asortimente yra universalių ir našių plastiko pjūklų, puikiai tinkančių įvairiems plastiko ir gumos apdirbimo pramonės tikslams.

Mūsų plastiko pjūklai, kurių kaina yra nuo 2 000 iki 10 000 eurų, puikiai tinka tiksliam pjovimui, ilgaamžiškumui ir efektyvumui. Pagrindinės funkcijos apima ašmenų tipą, pjovimo greitį, reguliuojamus nustatymus ir medžiagų tvarkymo galimybes.

Didžiuojamės geriausių gamintojų, tokių kaip Schelling, Altendorf ir SCM, įrenginiais. Kiekviena įranga yra kruopščiai išbandoma ir tikrinama, siekiant užtikrinti geriausią našumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojant „Exapro“, renkantis naudotą pramoninę mašiną reiškia, kad investicija yra geriausia, neprarandant kokybės ar našumo. Patikėkite mumis, kad suteiksime galimybę jūsų plastiko ir gumos apdirbimo verslui pasiekti naujas produktyvumo aukštumas. Išbandykite mūsų platų asortimentą šiandien ir leiskite mums padėti pasirinkti geriausią jūsų pramonės poreikius.

Didelio greičio pjaustymo staklės - modelis LFQ1100B (naujas)

Metai: 2024

Pagaminta 2024 m. Plastikinių plėvelių pjaustymo mašina tinka pjaustyti ir pervynioti įvairias ritinines medžiagas, tokias kaip BOPP, PET, CPP, CPE, PLA, PVC, aliuminio foliją, laminuotą plėvele ir popieriumi, ir kt. Ir gamybos metu gali nupjauti kraštą, atskirti ir supjaustyti medžiagą pagal skirtingus reikalavimus. 1. Pagrindinis variklis su inverteriu greičiui reguliuoti. 2. Atskira bendroji valdymo spinta, lankstesnė ir dar lengviau valdoma. …


Planetinis pjūklas GRAEWE PS 250

Metai: 2014

Pjovimo pajėgumas 40 mm
Kaban AD 1050

Metai: 2004

Automatinė stiklinimo mašina - KABAN Labai gerai Metai: 2004 m

3 300 €

Žiūrėti produktą

MK Šiaurės Makedonija


GRAEWE TE 80VKS

Metai: 2017

Profiliai maks. 80x50 mm Kaip naujas, laboratorinių tyrimų aparatas

KUAG CUT-160 BD

Metai: 2010

KUAG Orbitinė pjovimo mašina Pjūklo vežimėlio sinchronizavimas per kintamosios srovės servovariklį ø 40-160 mm, pjūvis be drožlių 2010 metai

KONTRA KO 04

Metai: 2008

Pjovimo pajėgumas 200 mm

VON HEIN TV 110H

Metai: 1993

Pjovimo pajėgumas 110 mm

GRAEWE STS 250

Metai: 1994

Pjovimo pajėgumas 250 mm

GRAEWE STS 250

Metai: 2007

Pjovimo pajėgumas 250 mm

KRAUSS MAFFEI KM-TRK 250QS, CUT 250 Vario

Metai: 2006

ø 63-250 mm, pjūvis be drožlių 27 000 darbo valandų Mašina yra Vokietijoje.

VON HEIN TV 110-H

Metai: 1993

Pjovimo pajėgumas 110 mm

GRAEWE TS 160

Metai: 2009

Pjovimo pajėgumas 173 mm


BATTENFELD RTA 125 EZ

Metai: 1998

RTA 125 EZ ø 40-125 mm Mašina yra Vokietijoje.

SPEEDEX CTO 3000K

Metai: 1990

Pjovimo pajėgumas 2000 mm

GREINER TEC.CUT S7350

Metai: 2016

Tikslus diskinis pjūklas 18 kW Būklė labai gera. Pjūklo vežimėlio sinchronizavimas per servomotorą


Supratimas apie plastiko pjūklus Exapro plastiko ir gumos mašinų rinkoje

„Exapro“ sujungia profesionalus su aukščiausios klasės pramoninių mašinų sprendimais. Iš plataus mūsų pasiūlymo plastiko ir gumos mašinų kategorija apima esminę įrangą, pvz., Pjūklus plastikui. Išsiaiškinkime, ką reiškia šie įrenginiai, jų svarbą ir kodėl „Exapro“ yra ideali rinka juos pirkti ar parduoti.

Kas yra pjūklai plastikui?

Plastiko pjūklai yra specializuoti pjovimo įrankiai, skirti tiksliai ir efektyviai pjauti įvairių tipų plastikines medžiagas. Šios mašinos yra būtinos tokiose pramonės šakose kaip gamyba, automobilių pramonė, pakavimas ir statyba, kur labai svarbu tiksliai pjaustyti plastikinius komponentus. Plastikinių pjūklų tipai skiriasi, atsižvelgiant į jų pjovimo mechanizmą ir konkrečias jų paskirtis.

Plastikinių pjūklų tipai

  1. Dirkuliniai pjūklai: šie pjūklai su diskiniais pjūklais puikiai tinka tiesiai pjauti plastikinius lakštus, vamzdžius ir profilius.
  2. Justiniai pjūklai: turi ištisinį kilpinį pjūklą, puikiai tinkantį netaisyklingoms ar lenktoms formoms pjauti, taip pat tiesiems pjūviams.
  3. Skydiniai pjūklai: skirti pjauti dideles plastikines plokštes, todėl pjūviai yra tiesūs ir švarūs.
  4. Jig pjūklai: naudokite slankiojantį peilį, idealiai tinkantį sudėtingiems plastiko pjūviams ir išlinkimams daryti.
  5. Stumdomieji pjūklai: judesiais pirmyn ir atgal pjaustykite storesnes plastikines medžiagas. Jie dažnai naudojami griovimo darbams.
  6. Smulkinimo pjūklai: jie taip pat žinomi kaip kampiniai pjūklai, naudojami tiksliai kampu pjauti plastiką, dažniausiai naudojami rėmams ir vamzdžių pjovimui.
  7. Staliniai pjūklai: stacionarūs pjūklai su plokščiu stalo paviršiumi, kuris palaiko pjaunamą medžiagą ir užtikrina stabilumą tiesiai pjaunant plastikinius lakštus.

Exapro pranašumas: pirkimas ir amp; Parduodu pjūklus plastikui

Naršymas naudotų pramoninių mašinų pasaulyje gali būti sudėtingas, tačiau „Exapro“ supaprastina procesą. Norintiems įsigyti, pagrindiniai privalumai yra įvairūs.

Kainų efektyvumas

Naujų plastiko pjūklų įsigijimas gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, ypač mažoms įmonėms arba pradedančioms įmonėms. Naudodami Exapro profesionalai gali įsigyti šias mašinas už mažesnę nei naujų mašinų kainą, todėl užtikrina išskirtinę kainos ir kokybės santykį. Mūsų platformoje naudotų plastiko pjūklų kainų diapazonas paprastai yra nuo 1 000 iki 30 000 eurų, o tai atspindi įvairovę pagal amžių, prekės ženklą, nusidėvėjimą ir papildomas funkcijas.

Kokybės užtikrinimas

„Exapro“ kiekvienas įrašas yra kruopščiai įvertinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena įranga būtų puikios būklės ir paruošta kitam naudojimo skyriui. Šis griežtas patikrinimo procesas garantuoja, kad net ir naudota technika atitinka aukštus kokybės ir patikimumo standartus.

Rinkos pasiekiamumas

Plastiko pjūklai yra labai svarbūs efektyviam ir tiksliam pjovimui įvairiose pramonės šakose. Nesvarbu, ar norite investuoti į vieną, ar parduoti, „Exapro“ siūlo platformą, kuri užtikrina patogumą, patikimumą ir vertę. Pradėkite plastiko pjovimo ateitį su Exapro – kur naujovės susitinka su tradicija.

Pagrindiniai pjūklų plastikui privalumai

Plastiko pjūklai yra nepakeičiami plastiko gamybos pramonėje dėl daugybės pranašumų. Štai pagrindiniai pranašumai:

Didelis tikslumas

Šios mašinos užtikrina tikslius pjūvius, o tai būtina norint pasiekti aukštos kokybės apdailą ir tikslius matmenis.

Universalumas

Šiuolaikiniai plastikiniai pjūklai gali atlikti įvairias užduotis, įskaitant tiesius pjūvius, kampuotus pjūvius ir lenktas formas, todėl jie yra vertingi įvairių projektų turtai.

Padidėjęs efektyvumas

Automatiniai ir elektriniai pjūklai žymiai padidina gamybos greitį, todėl galima išgauti didelę produkciją su minimaliu rankiniu įsikišimu. Šis efektyvumas reiškia didesnį našumą ir mažesnes darbo sąnaudas.

Nuosekli kokybė

Plastikiniai pjūklai suteikia vienodus ir nuoseklius rezultatus, sumažina kintamumą ir užtikrina aukštos kokybės rezultatus.

Minimaliai atliekas

Dėl plonų plastikinių pjūklų pjūklų išleidžiama mažiau medžiagų, todėl jie yra veiksmingi ir ekonomiški.

Pagrindiniai plastiko pjūklų mašinos parametrai

Vertinant arba suprantant plastiko pjūklus, atsižvelgiama į kelis pagrindinius parametrus, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų konkrečius reikalavimus. Štai pagrindiniai mašinos parametrai:

Ašmenų tipas

Naudojamo ašmenų tipas (pvz., dantytas, abrazyvinis) turi įtakos pjūvių kokybei ir greičiui, taip pat plastiko, kurį galima pjauti, rūšims.

Pjovimo pajėgumas

Didžiausi plastikinių dalių, kurias gali apdoroti pjūklas, matmenys, įskaitant plotį, aukštį ir storį.

Pjovimo greitis

Greitis, kuriuo ašmenys juda per medžiagą, paprastai matuojamas metrais per minutę (MPM) arba pėdomis per minutę (FPM), turintis įtakos pjovimo kokybei ir efektyvumui.

Variklio galia

Pjūklo variklio galia, paprastai matuojama kilovatais (kW) arba arklio galiomis (AG), kuri turi įtakos jo gebėjimui pjauti įvairias medžiagas ir storius.

Stalo dydis

Pjūklo stalo arba darbinio paviršiaus matmenys, turintys įtakos stabilumui ir didesnių ruošinių tvarkymo patogumui.

Reguliuojamumas

Galimybė reguliuoti ašmenų įtempimą, greitį ir pjovimo kampus, o tai turi įtakos pjūklo tikslumui ir universalumui.

Dulkių surinkimas

Mašinos dulkių surinkimo sistemos efektyvumas, itin svarbus palaikant švarią ir saugią darbo aplinką.

Plastikinių pjūklų naudojimo sritis

Plastikams skirti pjūklai, atsižvelgiant į jų universalumą ir gebėjimą atlikti aukštos kokybės darbą, pritaikomi daugelyje sričių. Čia pateikiama pagrindinių naudojimo sričių santrauka:

Gamyba

Naudojamas plastikinių komponentų ir dalių pjaustymui įvairiuose gamybos procesuose, užtikrinant tikslumą ir efektyvumą.

Automobilių pramonė

Būtina pjaustyti plastikines dalis ir komponentus automobilių gamyboje ir remonte, užtikrinant tikslius matmenis ir sklandžią apdailą.

Statyba

Taikoma pjaustant plastikinius vamzdžius, plokštes ir jungiamąsias detales statybos projektuose, todėl pjaunami tiksliai ir švariai.

Pakavimas

Naudojamas pjaustyti plastikines pakavimo medžiagas, užtikrinant tikslią ir efektyvią pakuotės komponentų gamybą.

Pasirašymas

Idealiai tinka plastikiniams lakštams, naudojamiems gaminant iškabą, pjaustyti, todėl aukštos kokybės iškabai užtikrina lygius ir tikslius kraštus.

Prototipų kūrimas

Naudojamas kuriant prototipus ir pritaikytas plastikines dalis, todėl unikalus dizainas yra lankstus ir tikslus.

Plastikinių pjūklų gamintojai

Keli žinomi plastiko ir gumos mašinų pramonės gamintojai yra žinomi dėl savo kokybės ir naujovių. Štai keletas žinomų plastikinių pjūklų gamintojų:

Schelling

Schelling, pirmaujanti pjovimo mašinų tiekėja, siūlo pažangius plastiko pjūklus, žinomus dėl savo tikslumo ir patikimumo.

Altendorfas

Altendorf, žinomas dėl aukštos kokybės pjovimo įrangos, siūlo efektyvius ir universalius pjūklus įvairiems darbams.

Striebig

Siūlo tvirtas ir tikslias mašinas, skirtas didelio našumo plastiko lakštų pjovimui.

Elumatec

Žinoma dėl plataus pjovimo mašinų asortimento, Elumatec siūlo patikimus ir efektyvius pjūklus plastiko pramonei.

Felder grupė

Siūloma pažangi pjovimo technologija, užtikrinanti aukštos kokybės mašinas, skirtas tiksliai ir efektyviai pjauti plastiką.

Behringeris

Specializuojasi juostinių ir diskinių pjūklų gamyboje, siūlydama universalias ir efektyvias mašinas, tinkančias įvairioms gamybos aplinkoms.

Kai svarstote apie plastiko pjūklų pirkimą ar tyrinėjimą, būtina pasidomėti konkrečių šių gamintojų modeliais, apžvalgomis ir aptarnavimu po pardavimo. Kiekvienas prekės ženklas turi savo stipriąsias puses, ypatybes ir technologines naujoves, kurios atitinka skirtingus plastiko pjovimo reikalavimus.

Išvada

Plastiko pjūklai yra neįkainojamas turtas plastiko gamybos pramonėje, siūlantis aukštos kokybės, ekonomiškus ir efektyvius plastikinių medžiagų pjovimo ir formavimo sprendimus. Nesvarbu, ar jie naudojami gamyboje, automobiliams, statyboms ar pakavimui, šios mašinos užtikrina aukštą gaminių kokybę ir atitiktį pramonės standartams. Padedant „Exapro“, plastiko pjūklų įsigijimas arba pardavimas tampa nesudėtingu ir patikimu procesu, leidžiančiu įmonėms sutelkti dėmesį į tai, ką moka geriausiai. gaminanti išskirtinius plastiko gaminius.