Pieno produktai – Naudotos sviesto gamybos, vyniojimo ir porcijavimo mašinos 14


"Eksapro" siūlo platų naudotų maisto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų asortimentą, būtiną efektyviam ir kokybiškam pieno produktų perdirbimui. Šios mašinos skirtos kiekvienam sviesto gamybos etapui - nuo mušimo ir perdirbimo iki tikslaus pakavimo ir porcijavimo, užtikrinant pastovią produkto kokybę ir optimizuojant darbo eigą. Mūsų sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų kainos svyruoja nuo €10 000 eurų už bazinius modelius iki €150 000 eurų už pažangius, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip GEA, Tetra Pak, Benhil ir APV, įrenginius. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, gamybos pajėgumu, vyniojimo greičiu, porcijavimo tikslumu ir automatizavimo lygiu, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinas, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, gamybos mastą, reikalingos pakuotės tipą, pageidaujamą porcijų dydį ir paprastą valdymą bei priežiūrą. Šie elementai yra labai svarbūs norint gauti aukštos kokybės, vienodus produktus, maksimaliai padidinti gamybos efektyvumą ir išlaikyti higienos standartus. Investicijos į mūsų naudotą sviesto gamybos įrangą ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausios kokybės mašinomis gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir remia tvarią praktiką, nes prailgina ilgaamžės įrangos gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir suraskite tobulas mašinas, kurios pagerins jūsų pieno perdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų pieno perdirbimo poreikiams.Formax F6

Metai:

Išvestis 3900 u/h

Benhil 8380/69

Metai: 1999

Išvestis 4800 u/h


ООО "Колакс" Молочное оборудование

Metai: 2018

Parduodama pieno įranga: - Vonios VDP-250 - 4 vnt - Pieno pompa 1500 l/val - Pusiau automatinis pakavimui į plastikinius puodelius - pH matuoklis - Pieno analizatorius "Klever-2" - Baktericidinis švitintuvas - 2 vnt - Suvirinta plovimo vonia 800x450x850 mm - Vandens šildytuvas 200 l - 950 l/min našumo kompresorius - Stalinės svarstyklės iki 15 kg - Trijų sekcijų prausimosi …

Simon Freres Contimalax KART 1140

Metai: 1987

Sviesto maišymo ir minkymo mašina su 2 sekcijomis. 1 sekcija: vakuuminė, 2 sekcija: kultūrai arba vandeniui įpurkšti. Mašiną maitina sviesto perdirbimo įrenginys. Šioje mašinoje galima tiksliai sureguliuoti drėgmės kiekį įšvirkščiant kultūrą ar sūdytą vandenį arba sumaišyti 2 skirtingus sviestus iš 2 skirtingų sviesto maišytuvų. Vakuuminis darbas oro kiekiui sumažinti. Galima naudoti bet kokiam produktui, kurio konsistencija panaši į sviesto konsistenciją, …


Rothenburg RBSX 1.5

Metai: 2001

Sviesto perdirbimo mašina su kaiščių maišytuvais Perdirbkite, kad sviestą tvarkytumėte net 0°C temperatūroje. Rotenburgo perdirbimo mašina sukurta taip, kad sviestas būtų pumpuojamas. Gali būti naudojamas kaip papildomas buferis arba kaip perdirbėjas. Sviesto įleidimo anga: 539 x ​​416 mm. Su 2 jungtimis prie sviesto siurblių, DN100. Su CIP purškimo kamuoliukais. Yra jungtis 2 priekiniams lėkštiniams maišytuvams. Šie maišytuvai skirti tam, kad …Nuo grietinėlės iki dėžutės: Sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų išsamus vadovas

Sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinos yra labai svarbios pieno pramonėje, nes leidžia efektyviai ir kokybiškai apdoroti sviestą nuo žalios grietinėlės iki supakuotų produktų. Šios mašinos didina našumą, užtikrina nuoseklumą ir palaiko pieno produktams būtinus higienos standartus. Suprasdami skirtingus sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų tipus, funkcijas ir pirkimo ypatumus, galite gerokai pagerinti savo pieno perdirbimo operacijas. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų sviesto gamybos įrangos pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės mašinų konkurencingomis kainomis.

Sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų tipai

Sviesto gamyba apima kelis etapus - nuo grietinėlės mušimo iki porcijavimo ir pakavimo. Pagrindiniai šiame procese dalyvaujančių mašinų tipai yra šie:

Sviesto gamybos mašinos

Šiomis mašinomis grietinėlė paverčiama sviestu atliekant tokius procesus, kaip grietinėlės mušimas, minkymas ir aušinimas.

 • Nutrūkstamo veikimo sviesto muštuvai: Sukurtos dideliems gamybos mastams, šios mašinos nepertraukiamai plaka grietinėlę į sviestą, užtikrindamos didelį efektyvumą ir pastovią kokybę.
 • Sviesto muštuvų partijos: tinka mažesnėms gamybos apimtims, partijų muštuvai apdoroja nustatytą grietinėlės kiekį per vieną ciklą, todėl galima geriau kontroliuoti gamybos procesą.
 • Vakuuminės sviesto maišyklės: šiose mašinose sviestas minkomas ir maišomas vakuumo sąlygomis, kad būtų užtikrinta vienoda tekstūra ir pašalintos oro kišenės.

Sviesto vyniojimo mašinos

Sviesto pakavimo mašinos automatizuoja sviesto pakavimo į blokelius, lazdeles ar kitokias formas procesą, užtikrindamos higienišką ir efektyvų pakavimą.

 • Automatinės sviesto vyniojimo mašinos: Visiškai automatizuoja vyniojimo procesą, tinka didelės apimties gamybos linijoms. Šios mašinos gali apdoroti įvairias pakavimo medžiagas, įskaitant popierių, foliją ir plastikines plėveles.
 • Pusiau automatinės vyniojimo mašinos: Jos derina rankinį padavimą ir automatinį vyniojimą, idealiai tinka vidutinės apimties operacijoms, kai reikia lankstumo.
 • Kartono vyniojimo mašinos: specialiai sukurtos sviestui vynioti į kartonines dėžes ar dėžutes, užtikrinant saugų pakavimą gabenimui ir mažmeninei prekybai.

Sviesto porcijiavimo mašinos

Sviesto porcijavimo mašinos tiksliai pjausto ir porcijuoja sviestą iš anksto nustatyto dydžio porcijomis, užtikrindamos vienodumą ir sumažindamos atliekų kiekį.

 • Rotacinės porcijavimo mašinos: Naudojant sukamąjį mechanizmą sviestas supjaustomas tam tikromis porcijomis, idealiai tinka greitoms gamybos linijoms.
 • Linijinės porcijavimo mašinos: Sviestui pjaustyti ir porcijuoti naudojamas linijinis judesys, užtikrinantis tikslią kontrolę ir lankstumą pjaustant įvairaus dydžio porcijas.
 • Ultrasoninės porcijavimo mašinos: sviestui pjaustyti naudojamos ultragarsinės mentelės, užtikrinančios švarius ir tikslius pjūvius be prilipimo.

"Exapro" siūlo įvairias sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinas, todėl įmonės gali rasti konkrečius veiklos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinas, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad mašinos atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Gamybos pajėgumas

Produkcinis mašinų pajėgumas lemia sviesto kiekį, kurį galima apdoroti per tam tikrą laiką. Įsitikinkite, kad mašinos gali atitikti jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai būtų mažos amatininkų partijos, ar didelės pramoninės gamybos apimtys. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios gamybos pajėgumo specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančias mašinas.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą visame sviesto gamybos procese. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią produkto kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir patogumo naudoti.

Medžiagų suderinamumas

Užtikrinkite, kad mašinos būtų suderinamos su jūsų gamybos procese naudojamomis medžiagomis, pavyzdžiui, įvairių rūšių grietinėle, sviestu ir pakavimo medžiagomis. Mašinos, galinčios dirbti su įvairiomis medžiagomis, užtikrina didesnį gamybos lankstumą ir universalumą.

Higiena ir maisto sauga

Prekybos pieno produktais srityje labai svarbu laikytis aukštų higienos standartų. Ieškokite mašinų, sukurtų taip, kad jas būtų lengva valyti ir sanitariškai apdoroti, su tokiomis savybėmis, kaip nerūdijančio plieno konstrukcija ir prieinami komponentai, kad būtų sumažinta užteršimo rizika. Labai svarbu laikytis tokių pramonės standartų, kaip ISO, RVASVT ir GGP.

Energetinis efektyvumas

Energetiškai efektyvios mašinos mažina veiklos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Apsvarstykite mašinas su energiją taupančiomis funkcijomis, pavyzdžiui, efektyviais varikliais, izoliacija ir automatinio išjungimo galimybėmis, kad padidintumėte bendrą efektyvumą.

Vadovaujantys sviesto gamybos, pakavimo ir porcijiavimo mašinų prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys prekės ženklai sviesto gamybos įrangos rinkoje yra šie:

 • GEA: GEA, žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms pieno perdirbimo sritims.
 • Tetra Pak: "Tetra Pak’s" mašinos žinomos dėl savo patvarių ir pažangių technologijų, jos populiarios pieno pramonėje.
 • SPX FLOW: SPX FLOW siūlo daugybę aukštos kokybės sviesto gamybos ir pakavimo mašinų, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose srityse.
 • "Benhil": "Benhil"’mašinos pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą našumą vykdant didelės apimties operacijas.
 • Alfa Laval: "Alfa Laval" siūlo aukštos kokybės mašinas, skirtas tiksliai ir greitai gamybai, idealiai tinkančias sudėtingai ir didelės apimties sviesto gamybai.

"Exapro" turi šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Naudotų sviesto gamybos, pakavimo ir porcijiavimo mašinų kainos

Naudotų sviesto gamybos, pakavimo ir porcijavimo mašinų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos GEA nepertraukiamo sviesto mušimo mašinos kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Tetra Pak" automatinės pakavimo mašinos kaina gali būti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro’rinkoje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Sviesto gamybos, vyniojimo ir porcijavimo mašinos yra esminiai pieno pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus sviesto perdirbimo ir pakavimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia nepertraukiamo sviesto mušimo mašinos, automatinės pakavimo mašinos, ar tikslios porcijavimo sistemos, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą pieno perdirbimo veiklai.