"Exapro" siūlo įvairų naudotų grietinėlės separatorių pasirinkimą, būtiną veiksmingoms pieno perdirbimo operacijoms. Šios mašinos skirtos labai tiksliai atskirti grietinėlę nuo pieno, užtikrinant pastovią kokybę ir maksimaliai padidinant išeigą. Mūsų grietinėlės separatorių kainos svyruoja nuo nuo 5 000 eurų už bazinius modelius iki 80 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių pirmaujančių prekės ženklų kaip "Alfa Laval", "Westfalia", GEA ir "Tetra Pak". Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip apdorojimo pajėgumas, atskyrimo efektyvumas, dubenų greitis ir automatizavimo lygis, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos reikalavimus.

Rinkdamiesi grietinėlės separatorių, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, apdorojamo pieno kiekį, reikiamą atskyrimo efektyvumą, valymo ir priežiūros paprastumą bei energijos sąnaudas. Šie elementai yra labai svarbūs norint gauti aukštos kokybės grietinėlę, optimizuoti gamybos efektyvumą ir išlaikyti higienos standartus. Investicijos į mūsų naudotus grietinėlės separatorius ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina ilgaamžių įrenginių gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite puikų grietinėlės separatorių, kuris pagerins jūsų pieno perdirbimo operacijas.

Nagrinėkite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimus grietinėlės separatorius, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų pieno perdirbimo reikmėms.

Pieralisi SV-20 Mažos darbo valandos

Metai: 2000

rpm 7150 rpm
Dubens skersmuo 316 mm
Dubenėlio talpa 9 L
Išeiga L/val 3000

Grietinėlės separatorius Sepamatic 410

Metai: 2006

Seperatorius Sepamatic 410 Parduodu Seperator Sepamatic 410

Westfalia KDA30-02-177

Metai: 1978

rpm 5350 rpm
Išeiga L/val 10000

GEA Westfalia KDC 30-02-676

Metai: 1991

Kvarko separatorius Purkštukų separatorius, tinkamas į kvarką panašiems gaminiams gaminti. Sausoji medžiaga apytiksl. 18 proc. Skirstytuvas buvo atnaujintas 2020 m., įskaitant naujus užsakymus. KDC30 visą separatorių galima sterilizuoti jį išjungus. Įskaitant visas komunalines paslaugas, filtrus, vožtuvus, įrankius ir CIP išleidimo siurblį. Našumas 2000 kg per valandą Pagaminimo metai: 1991 m Remonto metai: 2020 m Galia 30kW Matmenys ( ilgis x …

LUMA WORKSHOPS KREMINĖ VIRTUVĖ 60 Lt

Metai: 2003

Dubenėlio talpa 60 L
Dubens skersmuo 420 mm

Westfalia MSD 20-06-076

Metai: 2002

rpm 6480 rpm
Dubens skersmuo 439 mm
Dubenėlio talpa 10000 L
Išeiga L/val 10000

GEA Westfalia SB7-03-076

Metai: 1990

rpm 9210 rpm
Išeiga L/val 5000
Dubens skersmuo 271 mm
% riebalų 10

Grietinėlės separatorius westfalia - Gea Sa 160

Metai: 1998

Dubenėlio talpa 70000 L
% riebalų 20
Išeiga L/val 70000

Farck spa mod. 3000/3 TVR

Metai: 2009

rpm 0 rpm
Dubenėlio talpa 0 L


Westfalia MSA20

Metai: 1976

rpm 6500 rpm
Išeiga L/val 12000

Alfa Laval MRPX214TGV-74

Metai:

rpm 1450 rpm
Išeiga L/val 10000
Dubenėlio talpa 10000 L

Westfalia 5 Ton

Metai:

Westfalia 5 tonų kremo separatorius Pilnas chromas Machie yra geros būklės


Gasti Dogamix

Metai: 1989

rpm 3400 rpm
Išeiga L/val 3000

GL&V GL&V

Metai: 2008

rpm 1765 rpm
Dubens skersmuo 1066.8 mm


Tobulas pieno produktų perdirbimas: Išsamus grietinėlės separatorių vadovas

Smetanos separatoriai yra svarbūs pieno pramonės įrenginiai, užtikrinantys efektyvų ir tikslų grietinėlės atskyrimą nuo pieno. Šios mašinos didina našumą, užtikrina pastovią produktų kokybę ir padeda atlikti įvairias pieno perdirbimo operacijas. Suprasdami skirtingus grietinėlės separatorių tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su jų įsigijimu, galite gerokai pagerinti savo pieno perdirbimo galimybes. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų grietinėlės separatorių pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Smetanos separatorių tipai

Smetanos separatoriai būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius pieno perdirbimo poreikius. Toliau pateikiame pagrindinių tipų apžvalgą:

Centrifūginiai grietinėlės separatoriai

Centrifūginiai grietinėlės separatoriai yra labiausiai paplitęs tipas, naudojamas perdirbant pieną. Juose naudojama išcentrinė jėga, kad grietinėlė būtų veiksmingai atskirta nuo pieno

.

 • Rankiniai išcentriniai separatoriai: Valdomi rankiniu būdu, tinkami nedidelės apimties operacijoms ir amatininkų pieno gamintojams. Šie separatoriai idealiai tinka nedideliam perdirbimo kiekiui ir reikalauja minimalios priežiūros.
 • Elektriniai išcentriniai separatoriai: Maitinami elektra, užtikrina didesnį efektyvumą ir našumą, palyginti su rankiniais modeliais. Idealiai tinka vidutinio ir didelio masto pieno operacijoms, nes užtikrina nuoseklų ir greitą atskyrimą.

Savaime išsivalantys grietinėlės separatoriai

Savaime išsivalantys grietinėlės separatoriai automatiškai pašalina separavimo proceso priemaišas ir nuosėdas, taip sumažindami prastovų laiką ir techninės priežiūros reikalavimus.

 • Savaime išsivalantys separatoriai: Sukurti nepertraukiamam darbui, šie separatoriai automatiškai išleidžia atskirtas kietąsias daleles, užtikrindami minimalias pertraukas ir pastovų veikimą. Tinka didelėms pieno perdirbimo įmonėms.
 • Savaime išsivalantys separatoriai: Veikia partijos režimu, tinka vidutinio dydžio pieno perdirbimo įmonėms. Juose suderintas didelis efektyvumas ir mažesni techninės priežiūros poreikiai.

Hermetinės grietinėlės separatoriai

Hermetiniai grietinėlės separatoriai suprojektuoti taip, kad veiktų sandarioje aplinkoje, neleisdami patekti orui ir išlaikydami atskirtos grietinėlės ir pieno kokybę.

 • Didelio greičio hermetiniai separatoriai: Siūlomas greitas atskyrimas išlaikant produkto kokybę. Idealiai tinka dideliems pieno kiekiams apdoroti pramoninėse pieno perdirbimo įmonėse.
 • Standartiniai hermetiniai separatoriai: Užtikrina efektyvų atskyrimą, daugiausia dėmesio skiriant produktų grynumui ir kokybei išlaikyti. Tinka įvairioms pieno perdirbimo operacijoms.

"Exapro" siūlo šių grietinėlės separatorių įvairovę, todėl įmonės gali rasti įrangą, atitinkančią konkrečius jų veiklos poreikius.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis grietinėlės separatorių, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad įrenginys atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Pajėgumas ir našumas

Smetanos separatoriaus pajėgumas ir našumas lemia pieno kiekį, kurį jis gali apdoroti per tam tikrą laiką. Įsitikinkite, kad separatorius gali atitikti jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai būtų mažos amatininkų partijos, ar didelės pramoninės gamybos apimtys. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios talpos ir našumo specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Separavimo efektyvumas

Separavimo efektyvumas yra labai svarbus siekiant maksimaliai padidinti grietinėlės išeigą ir išlaikyti produkto kokybę. Ieškokite separatorių, pasižyminčių dideliu atskyrimo efektyvumu, užtikrinančiu minimalius grietinėlės nuostolius ir optimalią nugriebto pieno kokybę.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina separavimo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią produkto kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir patogumo naudoti.

Medžiagų suderinamumas

Užtikrinkite, kad grietinėlės separatorius būtų suderinamas su jūsų perdirbamo pieno rūšimis, pavyzdžiui, karvės’pienu, ožkos’pienu ar buivolės pienu. Medžiagų suderinamumo universalumas gali padidinti veiklos lankstumą.

Higiena ir maisto sauga

Prekybos pieno produktais srityje labai svarbu laikytis aukštų higienos standartų. Ieškokite mašinų, sukurtų taip, kad jas būtų lengva valyti ir sanitariškai apdoroti, su tokiomis savybėmis, kaip nerūdijančio plieno konstrukcija ir prieinami komponentai, kad būtų sumažinta užteršimo rizika. Labai svarbu laikytis tokių pramonės standartų, kaip ISO, RVASVT ir GGP.

Energetinis efektyvumas

Energetiškai efektyvios mašinos mažina veiklos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Apsvarstykite separatorius su energiją taupančiomis funkcijomis, pavyzdžiui, efektyviais varikliais, izoliacija ir automatinio išjungimo galimybėmis, kad padidintumėte bendrą efektyvumą.

Pirmaujantys grietinėlės separatorių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių prekės ženklų grietinėlės separatorių rinkoje:

 • "Alfa Laval": "Alfa Laval", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms pieno perdirbimo sritims.
 • GEA: GEA’s mašinos yra populiarios pieno pramonėje.
 • Strong>"GEA’s" yra garsios savo ilgaamžiškumu ir pažangiomis technologijomis.
 • Westfalia: "Westfalia" siūlo daugybę aukštos kokybės grietinėlės separatorių, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose srityse.
 • De Laval: "Laval Laval": siūlo universalius grietinėlės separatorius, pasižyminčius efektyvumu ir tvirtumu, tinkamus didelės apimties operacijoms.
 • "Feldmeier Equipment": žinoma dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliam ir greitam atskyrimui, idealiai tinkančių sudėtingam ir didelės apimties pieno perdirbimui.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią galimybę naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų grietinėlės separatorių kainos

Naudotų grietinėlės separatorių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Alfa Laval" išcentrinio separatoriaus kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės GEA savaime išsivalančio separatoriaus kaina gali būti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro’prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, užtikrinančios skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus pirkėjams.

Išvada

Smetanos separatoriai yra esminiai pieno pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus grietinėlės atskyrimo nuo pieno sprendimus. Suprasdamos skirtingus separatorių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų įsigijimo platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia rankinio išcentrinio separatoriaus, pažangios savaime išsivalančios sistemos, ar hermetiško separatoriaus, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą pieno perdirbimo operacijoms.