PCB valymo mašina Plasmatreat FG 5005S

Metai: 2015

Siūlome "Plasmatreat" plazmos aparatą su visais priedais. Sistema buvo naudojama nedideliam PCB stalui. Ją sudaro 2 antgaliai. Pagrindinės savybės Skaitmeninis aukšto dažnio plazmos generatorius, sistemos valdymas ir galios valdymas integruotu mikrovaldikliu Jutiklinio ekrano valdymo skydelis būsenos ir klaidų pranešimams rodyti bei ergonomiškam valdymui Integruotas aptarnavimo vadovas Galia: 2 kVA (FG5002) Uy8kbmh Maitinimo šaltinis 3x 400V Darbinės temperatūros diapazonas: 0-40 laipsnių …

PCB valymo mašina TEKNEK SMT400

Metai: 2017

Geros darbinės būklės įrenginys. Yra daugiau nei 1 įrenginys. Universalus paviršinio montavimo procesų linijinis valytuvas, skirtas 300-600 mm pločio plokštėms valyti iš vienos arba iš dviejų pusių. Specialiai suprojektuotas SMT plokščių valytuvas, skirtas visiškai integruoti į pažangius paviršinio montavimo procesus. Jis pateikia plokštes be užteršimo lydmetalio spaudai ir sumažina defektų kiekį, didindamas kokybę ir patikimumą.

PCB valymo mašina DEK 1850

Metai: 2000

Galima įsigyti DEK šablonų valiklį. Dabartinė būklė nežinoma, tačiau atrodo, kad yra veikiantis - pagrindo funkcijas galima patikrinti prieš siunčiant. Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės.

PCB valymo mašina Kolb PS 41

Metai:

Kolb vienos kameros valymo sistema PS 41 litavimo rėmų ir litavimo laikiklio valymui