Sveiki atvykę į Exapro – kokybiškų naudotų pramoninių mašinų paskirties vietą. Mūsų asortimente yra universalių ir našių dėklų sandariklių, puikiai tinkančių įvairioms pakavimo pramonės reikmėms.

Mūsų padėklų sandarikliai, kurių kaina yra nuo 5 000 iki 30 000 eurų, puikiai tinka dėklams efektyviai užsandarinti ir produkto šviežumui palaikyti. Pagrindinės funkcijos yra didelės spartos veikimas, tikslus sandarinimas, vakuuminio ir dujų plovimo parinktys bei patogus valdymas.

Didžiuojamės geriausių gamintojų, pvz., Multivac, Ilpra ir Sealpac, mašinomis. Kiekviena įranga yra kruopščiai išbandoma ir tikrinama, siekiant užtikrinti geriausią našumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojant „Exapro“, renkantis naudotą pramoninę mašiną reiškia, kad investicija yra geriausia, neprarandant kokybės ar našumo. Pasitikėkite mumis, kad įgalinsime jūsų pakavimo operacijas pasiekti naujas produktyvumo aukštumas. Išbandykite mūsų platų asortimentą šiandien ir leiskite mums padėti pasirinkti geriausią jūsų pramonės poreikius.

Padėklo sandariklis Multivac T 300

Metai: 2019

Sandarinimo plotis 205 mm
Ciklas/min 30
Sandarinimo ilgis 160 mm

Padėklo sandariklis Multivac T 300

Metai: 2014

Sandarinimo plotis 160 mm
Ciklas/min 30
Sandarinimo ilgis 205 mm

REISERPACK RC430-VR pusiau automatinis padėklų išdavimo įrenginys

Metai: 2021

Sandarinimo plotis 420 mm
Tipas Pusiau automatinis
Sandarinimo ilgis 280 mm

MONDINI SPA PN-35-VG + VSB/C Automatinė vakuuminio / dujų sandarinimo mašina su 3 formomis

Metai: 2005

Sandarinimo plotis 325 mm
Ciklas/min 15
Sandarinimo ilgis 265 mm
Tipas Automatinis

Padėklo sandariklis Alipack AM 40 VG

Metai: 2005

Sandarinimo plotis 325 mm
Tipas Pusiau automatinis
Sandarinimo ilgis 265 mm

Padėklo sandariklis Packaging Automation Eclipse SL4

Metai: 2014

Sandarinimo plotis 112 mm
Ciklas/min 75
Sandarinimo ilgis 178 mm
Tipas Automatinis


Ilpra FOODPACK SPEEDY

Metai: 2003

Sandarinimo plotis 380 mm
Tipas Automatinis
Sandarinimo ilgis 270 mm


Padėklo sandariklis Multivac T700

Metai: 2012

Sandarinimo plotis 145 mm
Ciklas/min 20
Sandarinimo ilgis 145 mm

Padėklo sandariklis VC 999 TS 1200

Metai: 2002

Pristatome VC 999 TS 1200 Tray Sealer – aukštos kokybės automatinį karščio sandariklį, kurį sukūrė INAVEN MASCHINEN AG (VC999). Šis modelis yra specialiai sukurtas iš anksto suformuotiems konteineriams pakuoti vakuuminio karščio sandarinimo formatu su modifikuota atmosfera. Įrenginys puikiai saugo gaminį, padeda jį pristatyti ir palengvina laikymą bei transportavimą. Pagrindiniai bruožai: - Gamintojas: VC 999 - Modelis: TS 1200 - Pagaminimo …

Rovema HVS 160U

Metai: 2005

Sandarinimo plotis 160 mm
Ciklas/min 95
Sandarinimo ilgis 220 mm
Tipas Automatinis


Siebler + Göring HM2/160E

Metai: 2005

Sandarinimo plotis 20 mm
Ciklas/min 150
Sandarinimo ilgis 160 mm

Mecapack FS 930

Metai: 2009

Sandarinimo plotis 280 mm
Ciklas/min 17
Sandarinimo ilgis 0 mm

O.R.M.A.D. COM SRL O.S. 600 VG INOX Padėklo sandariklis

Metai: 2006

Sandarinimo plotis 320 mm
Ciklas/min 7
Sandarinimo ilgis 260 mm
Tipas Pusiau automatinis

ILPRA SPA FOOD PACK BASIC DGT V/G Padėklo sandariklis

Metai: 2008

Sandarinimo plotis 320 mm
Ciklas/min 7
Sandarinimo ilgis 260 mm
Tipas Pusiau automatinis

Multivac C 500 Dviejų kamerų pakavimo mašina

Metai: 2005

Sandarinimo plotis 650 mm
Ciklas/min 2
Sandarinimo ilgis 740 mm

Padėklo sandariklis Cryovac VS 26 Darfresh

Metai: 2007

Sandarinimo plotis 160 mm
Sandarinimo ilgis 230 mm

MULTIVAC C500

Metai: 2007

Sandarinimo plotis 650 mm
Ciklas/min 2
Sandarinimo ilgis 740 mm


Dėklų sandariklių supratimas Exapro pakavimo mašinų rinkoje

„Exapro“ sujungia profesionalus su aukščiausios klasės pramoninių mašinų sprendimais. Iš plataus mūsų pasiūlymo pakavimo ir kondicionavimo kategorijoje yra pagrindinė įranga, tokia kaip padėklų sandarikliai. Išsiaiškinkime, ką reiškia šie įrenginiai, jų svarbą ir kodėl „Exapro“ yra ideali rinka juos pirkti ar parduoti.

Kas yra dėklų sandarikliai?

Padėklų sandarikliai yra specializuotos pakavimo mašinos, naudojamos plėvele uždengtiems padėklams, kuriuose yra maisto ar kitų produktų, sandarinti. Šios mašinos yra būtinos siekiant užtikrinti supakuotų prekių šviežumą, apsaugą ir ilgesnį galiojimo laiką. Padėklų sandarikliai plačiai naudojami maisto pramonėje pakuojant šviežius produktus, paruoštus patiekalus, mėsą, žuvį ir pieno produktus.

Dėklų sandariklių tipai

  1. Rankiniai dėklų sandarikliai: reikia rankiniu būdu įkelti ir išimti padėklus, tinka mažo masto operacijoms.
  2. Pusiau automatiniai padėklų sandarikliai: derinkite rankinį dėklų įdėjimą su automatiniu sandarinimu, idealiai tinka vidutiniam gamybos kiekiui.
  3. Visiškai automatiniai padėklų sandarikliai: visiškai automatizuokite dėklo sandarinimo procesą, įskaitant dėklo pakrovimą, sandarinimą ir iškrovimą, tinka didelės apimties gamybos linijoms.
  4. Modifikuotos atmosferos pakuotės (MAP) dėklų sandarikliai: uždarykite padėklus modifikuotoje atmosferoje, kad pailgintumėte greitai gendančių produktų galiojimo laiką, pakeičiant orą pakuotės viduje dujų mišiniu.
  5. Skin Pack Tray sandarikliai: sandariai uždenkite plėvelę ant gaminio ir dėklo, sukurdami vakuuminę pakuotę, kuri pagerina produkto išvaizdą ir galiojimo laiką.
  6. Vakuuminiai padėklų sandarikliai: prieš sandarindami iš dėklo pašalinkite orą, tinka produktams, kuriems reikalinga vakuuminė aplinka, kad būtų užtikrintas didesnis šviežumas.

Exapro pranašumas: pirkimas ir amp; Parduodu dėklų sandariklius

Naršymas naudotų pramoninių mašinų pasaulyje gali būti sudėtingas, tačiau „Exapro“ supaprastina procesą. Norintiems įsigyti, pagrindiniai privalumai yra įvairūs.

Kainų efektyvumas

Naujų padėklų sandariklių įsigijimas gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, ypač mažoms įmonėms arba pradedančioms įmonėms. Naudodami Exapro profesionalai gali įsigyti šias mašinas už mažesnę nei naujų mašinų kainą, todėl užtikrina išskirtinę kainos ir kokybės santykį. Mūsų platformoje naudotų padėklų sandariklių kainų diapazonas paprastai yra nuo 5 000 iki 50 000 eurų, o tai atspindi įvairovę pagal amžių, prekės ženklą, nusidėvėjimą ir papildomas funkcijas.

Kokybės užtikrinimas

„Exapro“ kiekvienas įrašas yra kruopščiai įvertinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena įranga būtų puikios būklės ir paruošta kitam naudojimo skyriui. Šis griežtas patikrinimo procesas garantuoja, kad net ir naudota technika atitinka aukštus kokybės ir patikimumo standartus.

Rinkos pasiekiamumas

Padėklų sandarikliai yra labai svarbūs siekiant veiksmingai ir saugiai pakuoti įvairiose pramonės šakose. Nesvarbu, ar norite investuoti į vieną, ar parduoti, „Exapro“ siūlo platformą, kuri užtikrina patogumą, patikimumą ir vertę. Pradėkite pakavimo ateitį su Exapro – kur tradicija susitinka naujoves.

Pagrindiniai dėklų sandariklių privalumai

Dėl daugybės privalumų padėklų sandarikliai yra nepakeičiami pakuočių pramonėje. Štai pagrindiniai pranašumai:

Pailgintas galiojimo laikas

Užsandarindami padėklus apsaugine plėvele, padėklų sandarikliai padeda pailginti greitai gendančių produktų galiojimo laiką, apsaugodami nuo užteršimo ir išsaugodami šviežumą.

Patobulintas produkto pristatymas

Dėklų sandarikliai užtikrina švarią, profesionalią supakuotų prekių išvaizdą, pagerina jų tinkamumą parduoti ir vartotojų patrauklumą.

Universalumas

Šiuolaikiniai padėklų sandarikliai gali apdoroti įvairių dydžių, formų ir medžiagų padėklus, todėl jie yra vertingas turtas įvairiems pakavimo projektams.

Padidėjęs efektyvumas

Šios mašinos žymiai padidina sandarinimo proceso greitį ir efektyvumą, todėl galima pasiekti didelės apimties produkciją su minimaliu rankiniu įsikišimu.

Sumažėjęs atliekų kiekis

Dėklų sandarintuvuose naudojamas tikslus sandarinimo plėvelės kiekis, todėl sumažėja medžiagų švaistymas ir padidėja sąnaudų efektyvumas.

Pagrindiniai dėklų sandariklių mašinos parametrai

Vertinant arba suprantant dėklų sandariklius, atsižvelgiama į kelis pagrindinius parametrus, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų konkrečius reikalavimus. Štai pagrindiniai mašinos parametrai:

Sandarinimo greitis

Greitis, kuriuo aparatas gali užsandarinti padėklus, paprastai matuojamas padėklais per minutę (TPM), turintis įtakos gamybos spartai ir efektyvumui.

Dėklo dydis ir suderinamumas

Įvairūs dėklų dydžiai ir medžiagos, kurias gali apdoroti mašina, turi įtakos jos universalumui įvairiems pakavimo poreikiams.

Sandarinimo būdas

Naudoto sandarinimo metodo tipas (terminis sandarinimas, vakuuminis sandarinimas, MAP, apvalkalas), turintis įtakos sandariklio vientisumui ir ilgaamžiškumui.

Automatizacijos lygis

Automatizavimo laipsnis nuo rankinio iki visiškai automatizuoto, turintis įtakos naudojimo paprastumui, pakartojamumui ir integravimui į gamybos linijas.

Dujų praplovimo galimybė

Naudojant MAP padėklų sandariklius, galimybė praplauti padėklus konkrečiu dujų mišiniu, kad būtų pratęstas produkto galiojimo laikas.

Vakuuminis pajėgumas

Vakuuminiams padėklų sandarikliams – galimybė pašalinti orą iš dėklo prieš sandarinimą, taip užtikrinant produkto šviežumą ir galiojimo laiką.

Dėklų sandariklių naudojimo sritis

Dėl jų universalumo ir aukštos kokybės sandarinimo pajėgumų padėklų sandarikliai pritaikomi daugelyje sričių. Čia pateikiama pagrindinių naudojimo sričių santrauka:

Maisto pramonė

Naudojamas šviežių produktų, paruoštų patiekalų, mėsos, žuvies, pieno produktų ir kitų greitai gendančių maisto produktų pakavimui, užtikrinant šviežumą ir pratęsiant galiojimo laiką.

Farmacijos pramonė

Naudojama medicinos prietaisų sandarinimo dėkluose, užtikrinant sterilią ir saugią pakuotę.

Vartojimo prekės

Naudojamas įvairių plataus vartojimo prekių padėklams sandarinti, užtikrinti, kad pakuotės būtų aiškiai matomos ir pagerintas produkto pateikimas.

Svetingumas ir maitinimas

Taikoma pakuojant maistą ir ingredientus viešbučiams, restoranams ir maitinimo paslaugoms, užtikrinant higieną ir patogumą.

Dėklų sandariklių gamintojai

Keli žinomi pakavimo mašinų pramonės gamintojai yra žinomi dėl savo kokybės ir naujovių. Štai keletas žinomų dėklų sandariklių gamintojų:

Multivac

Pirmiausia pakavimo mašinų tiekėja, „Multivac“ siūlo pažangius dėklų sandariklius, žinomus dėl savo tikslumo ir patikimumo.

Sealpac

Sealpac, garsėjantis aukštos kokybės pramoninėmis mašinomis, siūlo veiksmingus ir universalius padėklų sandariklius įvairioms reikmėms.

ILPRA

Specializuojasi pakavimo mašinose, siūlydama tvirtus ir tikslius dėklų sandariklius, sukurtus didelio našumo operacijoms.

G.Mondini

G.Mondini, žinomas dėl plataus padėklų sandariklių asortimento, teikia patikimą ir efektyvią įrangą pakavimo pramonei.

Išida

Siūloma pažangi pakavimo technologija, užtikrinanti aukštos kokybės dėklų sandariklius, sukurtus tiksliam ir efektyviam pakavimui.

Ossid (ProMach)

Specializuojasi dėklų sandarinimo ir pakavimo mašinose, siūlanti universalias ir efektyvias mašinas, tinkamas įvairioms gamybos aplinkoms.

Svarstant įsigyti arba tiriant dėklų sandariklius, būtina atsižvelgti į konkrečius šių gamintojų modelius, apžvalgas ir aptarnavimą po pardavimo. Kiekvienas prekės ženklas turi savo stipriąsias puses, ypatybes ir technologines naujoves, kurios atitinka skirtingus pakuotės reikalavimus.

Išvada

Padėklų sandarikliai yra neįkainojamas pakuočių pramonės turtas, siūlantis aukštos kokybės, ekonomiškus ir efektyvius įvairių produktų padėklų sandarinimo sprendimus. Maisto pramonei, farmacijai, plataus vartojimo prekėms ar svetingumui šios mašinos užtikrina puikų produktų saugumą ir atitiktį pramonės standartams. Padedant „Exapro“, padėklų sandariklių įsigijimas arba pardavimas tampa nesudėtingu ir patikimu procesu, leidžiančiu įmonėms sutelkti dėmesį į tai, ką moka geriausiai – pristatyti išskirtinius produktus su saugia ir patikima pakuotė.