Sveiki atvykę į Exapro – kokybiškų naudotų pramoninių mašinų paskirties vietą. Mūsų asortimente yra universalūs ir našūs medienos CNC apdirbimo centrai, puikiai tinkantys durims ir langams gaminti medienos apdirbimo pramonėje.

Mūsų CNC apdirbimo centrai, kurių kaina yra nuo 30 000 iki 200 000 eurų, puikiai tinka tiksliai pjauti, frezuoti, gręžti ir formuoti medinius durų ir langų komponentus. Pagrindinės funkcijos yra didelės spartos veikimas, kelių ašių galimybės, patogi programinė įranga ir tvirta konstrukcija.

Didžiuojamės geriausių gamintojų, tokių kaip Homag, Biesse ir SCM, įrenginiais. Kiekviena įranga yra kruopščiai išbandoma ir tikrinama, siekiant užtikrinti geriausią našumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojant „Exapro“, renkantis naudotą pramoninę mašiną reiškia, kad investicija yra geriausia, neprarandant kokybės ar našumo. Pasitikėkite mumis, kad jūsų medienos apdirbimo operacijos pasiektų naujas produktyvumo ir kokybės aukštumas. Išbandykite mūsų platų asortimentą šiandien ir leiskite mums padėti pasirinkti geriausią jūsų pramonės poreikius.

Medienos CNC apdirbimo centras DOMINANT CNC ADFMK

Metai: 2024

X insultas 350 mm
Z insultas 150 mm
Įrankių keitiklio padėtys 2
Y insultas 2400 mm
Ašies Nr 3
Vakuuminis siurblys 120 m³/h


Medienos CNC apdirbimo centras CMS TRIAX 4.50S TCU63-RR

Metai: 2002

X insultas 5000 mm
Z insultas 280 mm
Įrankių keitiklio padėtys 56
Y insultas 1800 mm
Ašies Nr 4
CNC tipas Fanuc 180-iMA con pc integrato

Medienos CNC apdirbimo centras Masterwood Project 5000L

Metai: 2010

X insultas 5200 mm
Z insultas 175 mm
Vakuuminis siurblys 250 m³/h
Y insultas 1660 mm
Įrankių keitiklio padėtys 10
CNC tipas

Reichenbacher Vision 2

Metai: 1997

X insultas 6140 mm
Z insultas 320 mm
Y insultas 1600 mm
CNC tipas

SCM RECORD 130NT

Metai: 2001

X insultas 4330 mm
Z insultas 300 mm
Įrankių keitiklio padėtys 48
Y insultas 1720 mm
Ašies Nr 4
Vakuuminis siurblys 100 m³/h


Saomad Titanium Mažos darbo valandos

Metai: 2010

X insultas 320 mm
Z insultas 40 mm
CNC tipas
Y insultas 50 mm
Ašies Nr 3

Stemas Cnc Wood CNC apdirbimo centras

Metai: 2011

X insultas 4000 mm
Z insultas 180 mm
Įrankių keitiklio padėtys 10
Y insultas 800 mm
Ašies Nr 4
CNC tipas

Supratimas apie medienos CNC durų ir langų apdirbimo centrus Exapro medienos apdirbimo mašinų rinkoje

„Exapro“ sujungia profesionalus su aukščiausios klasės pramoninių mašinų sprendimais. Mūsų plačiame pasiūloje medienos apdirbimo staklių kategorija apima esminę įrangą, tokią kaip medienos CNC durų ir langų apdirbimo centrai. Išsiaiškinkime, ką reiškia šie įrenginiai, jų svarbą ir kodėl „Exapro“ yra ideali rinka juos pirkti ar parduoti.

Kas yra medienos CNC durų ir langų apdirbimo centrai?

Medžio CNC (kompiuterinio skaitmeninio valdymo) durų ir langų apdirbimo centrai yra specializuotos mašinos, skirtos automatizuoti medinių durų ir langų gamybos procesą. Šios mašinos naudoja kompiuteriu valdomus įrankius, skirtus tiksliai pjaustyti, formuoti ir apdailinti medinius komponentus, užtikrinant aukštą tikslumą ir pakartojamumą. Jie yra neatsiejama medienos apdirbimo pramonės dalis, gaminanti aukštos kokybės įmantraus dizaino ir tikslių matmenų duris ir langus.

Medienos CNC apdirbimo centrų tipai

  1. 3 ašių CNC apdirbimo centrai: užtikrina judėjimą trimis ašimis (X, Y, Z), tinka standartiniams durų ir langų komponentams.
  2. 4 ašių CNC apdirbimo centrai: pridėkite sukimosi ašį, kad būtų galima sudėtingiau formuoti ir apdirbti.
  3. 5 ašių CNC apdirbimo centrai: siūlo judėjimą išilgai penkių ašių, leidžiančių sukurti labai sudėtingus dizainus ir sudėtingas geometrijas.
  4. Plokštiniai CNC maršrutizatoriai: idealiai tinka didelėms plokštėms pjaustyti ir formuoti, dažniausiai naudojamos durų ir langų gamyboje.
  5. Įdėtos CNC mašinos: optimizuokite medžiagų naudojimą sudėdami kelias dalis viename lape, sumažindami atliekų kiekį ir padidindami efektyvumą.
  6. Vertikalios CNC apdirbimo centrai: skirti vertikaliems ruošiniams, tinka konkrečioms durų ir langų gamybos užduotims.

„Exapro“ pranašumas: pirkimas ir amp; Parduodu medienos CNC apdirbimo centrus

Naršymas naudotų pramoninių mašinų pasaulyje gali būti sudėtingas, tačiau „Exapro“ supaprastina procesą. Norintiems įsigyti, pagrindiniai privalumai yra įvairūs.

Kainų efektyvumas

Naujų CNC apdirbimo centrų įsigijimas gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, ypač mažoms įmonėms ar pradedančioms įmonėms. Naudodami Exapro profesionalai gali įsigyti šias mašinas už mažesnę nei naujų mašinų kainą, todėl užtikrina išskirtinę kainos ir kokybės santykį. Mūsų platformoje naudotų CNC apdirbimo centrų kainų diapazonas paprastai yra nuo 15 000 iki 200 000 eurų, o tai atspindi įvairovę pagal amžių, prekės ženklą, nusidėvėjimą ir papildomas funkcijas.

Kokybės užtikrinimas

„Exapro“ kiekvienas įrašas yra kruopščiai įvertinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena įranga būtų puikios būklės ir paruošta kitam naudojimo skyriui. Šis griežtas patikrinimo procesas garantuoja, kad net ir naudota technika atitinka aukštus kokybės ir patikimumo standartus.

Rinkos pasiekiamumas

CNC apdirbimo centrai yra labai svarbūs efektyvioms ir tikslioms gamybos operacijoms įvairiose pramonės šakose. Nesvarbu, ar norite investuoti į vieną, ar parduoti, „Exapro“ siūlo platformą, kuri užtikrina patogumą, patikimumą ir vertę. Pradėkite medžio apdirbimo ateitį su Exapro – kur tradicija susitinka naujoves.

Pagrindiniai durų ir langų medienos CNC apdirbimo centrų privalumai

CNC apdirbimo centrai yra nepakeičiami medienos apdirbimo pramonėje dėl daugybės jų privalumų. Štai pagrindiniai pranašumai:

Didelis tikslumas

Šie įrenginiai pasižymi išskirtiniu tikslumu ir pakartojamumu, todėl kiekvienas durų ir langų komponentas atitinka tikslias specifikacijas.

Padidėjęs efektyvumas

CNC apdirbimo centrai žymiai padidina gamybos greitį automatizuodami sudėtingas užduotis, sumažindami rankų darbo poreikį ir padidindami našumą.

Universalumas

Šiuolaikiniai CNC apdirbimo centrai gali apdoroti įvairių rūšių medieną ir pagaminti platų durų bei langų dizainą, todėl jie yra vertingi ištekliai įvairiems projektams.

Nuosekli kokybė

Automatizavimas užtikrina vienodą visų gaminamų komponentų kokybę, sumažina kintamumą ir pagerina bendrą gatavų produktų standartą.

Sutaupytos išlaidos

Gerinant našumą ir mažinant medžiagų atliekas, CNC apdirbimo centrai padeda sumažinti gamybos sąnaudas ir padidinti bendrą pelningumą.

Pagrindiniai medienos CNC apdirbimo centrų staklių parametrai

Vertinant arba suprantant medienos CNC apdirbimo centrus, atsižvelgiama į kelis pagrindinius parametrus, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų konkrečius reikalavimus. Štai pagrindiniai mašinos parametrai:

Darbo sritis

Darbo srities matmenys, nustatantys maksimalų apdirbamų ruošinių dydį.

Ašių skaičius

Valdomų ašių skaičius (3, 4, 5) turi įtakos mašinos gebėjimui sukurti sudėtingas formas ir dizainus.

Špindelio greitis

Suklio sukimosi greitis, turintis įtakos pjovimo greičiui ir apdirbamų paviršių kokybei.

Įrankio talpa

Įrankių, kuriuos mašina gali laikyti ir kurie automatiškai keičiasi operacijos metu, skaičius, turintis įtakos jos universalumui ir efektyvumui.

Valdymo sistema

Naudojamos CNC valdymo sistemos tipas, turintis įtakos mašinos naudojimo patogumui, programavimo galimybėms ir integravimui su kitomis gamybos sistemomis.

Maitinimas

Mašinos variklio galia, lemianti jos gebėjimą dirbti su įvairių rūšių mediena ir pjauti.

Durų ir langų medienos CNC apdirbimo centrų naudojimo sritis

Dėl jų universalumo ir aukštos kokybės gamybos pajėgumų CNC apdirbimo centrai pritaikomi daugelyje sričių. Čia pateikiama pagrindinių naudojimo sričių santrauka:

Durų gamyba

Naudojamas didelio tikslumo ir sudėtingo dizaino durų rėmams, plokštėms ir dekoratyviniams elementams gaminti.

Langų gamyba

Taikoma gaminant langų rėmus, varčias ir kitus komponentus, užtikrinančius griežtus leistinus nuokrypius ir pastovią kokybę.

Medžio apdirbimas pagal užsakymą

Idealiai tinka individualiems durų ir langų projektams, kuriems reikalingas unikalus dizainas ir tikslūs matmenys.

Masinė gamyba

Tinka didelės apimties gamybai, užtikrinant didelio masto gamybos operacijų efektyvumą ir nuoseklumą.

Baldų gamyba

Naudojamas baldų komponentams, papildantiems durų ir langų dizainą, sukurti, užtikrinant vienodumą visose gaminių linijose.

Medienos CNC apdirbimo centrų gamintojai

Keli žinomi medienos apdirbimo mašinų pramonės gamintojai yra žinomi dėl savo kokybės ir naujovių. Štai keletas žinomų medienos CNC apdirbimo centrų gamintojų:

Biesse

Biesse, pirmaujanti medienos apdirbimo mašinų tiekėja, siūlo pažangius CNC apdirbimo centrus, žinomus dėl savo tikslumo ir patikimumo.

SCM grupė

SCM Group, garsėjanti aukštos kokybės pramoninėmis mašinomis, siūlo efektyvius ir universalius CNC apdirbimo centrus įvairioms reikmėms.

Homag

Specializuojasi medienos apdirbimo mašinų srityje, siūlanti tvirtus ir tikslius CNC apdirbimo centrus, sukurtus didelio našumo operacijoms.

Weinig

Weinig, žinoma dėl plataus medienos apdirbimo staklių asortimento, teikia patikimus ir efektyvius CNC apdirbimo centrus medienos apdirbimo pramonei.

Felder grupė

Siūlo pažangią medienos apdirbimo technologiją, teikiančią aukštos kokybės CNC apdirbimo centrus, skirtus medienos apdirbimo tikslumui ir efektyvumui.

Masterwood

Siūlo universalius ir efektyvius CNC apdirbimo centrus, tinkančius įvairioms gamybos aplinkoms, specializacija medžio apdirbimo CNC sprendimuose.

Svarstant įsigyti arba tiriant medienos CNC apdirbimo centrus, būtina atsižvelgti į konkrečius šių gamintojų modelius, apžvalgas ir aptarnavimą po pardavimo. Kiekvienas prekės ženklas turi savo stipriąsias puses, ypatybes ir technologines naujoves, kurios atitinka skirtingus medienos apdirbimo reikalavimus.

Išvada

Medžio CNC apdirbimo centrai yra neįkainojamas turtas medienos apdirbimo pramonėje, siūlantis aukštos kokybės, ekonomiškus ir efektyvius durų ir langų gamybos sprendimus. Nesvarbu, ar tai būtų durų gamyba, langų gamyba, medienos apdirbimas pagal užsakymą, masinė gamyba ar baldų gamyba, šios mašinos užtikrina aukštą gaminių kokybę ir atitikimą pramonės standartams. Padedant „Exapro“, medienos CNC apdirbimo centrų įsigijimas arba pardavimas tampa nesudėtingu ir patikimu procesu, leidžiančiu įmonėms sutelkti dėmesį į tai, ką moka geriausiai – gaminanti išskirtines medines duris ir langus.