Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo kuruojamą medienos apdirbimo maršrutizatorių pasirinkimą, kuriame naujovės derinamos su ekonominiu efektyvumu. Šios mašinos, kilusios iš gerbiamų gamintojų, tokių kaip SCM, Biesse ir Homag, žada tikslumą, aukštos kokybės apdirbimą ir ilgaamžiškumą. Kainos svyruoja nuo nuo 5 000 iki 50 000 eurų, „Exapro“ tinka įvairaus masto įmonėms, užtikrinant įperkamumo ir kokybės pusiausvyrą.

Medienos frezos yra būtinos medienos apdirbimo pramonėje pjaustant, formuojant ir detalizuojant medieną. Šios mašinos idealiai tinka tokioms užduotims kaip sudėtingų konstrukcijų kūrimas, plotų įdubimas ir tikslūs pjūviai, užtikrinantys nuoseklius ir aukštos kokybės rezultatus.

Sistemoje „Exapro“ kartu su konkurencingomis kainomis profesionalai gali įvertinti esminius mašinos parametrus, užtikrindami, kad pirkimas būtų pagrįstas ir pritaikytas jų poreikiams. Naršykite „Exapro“ kolekciją ir patobulinkite savo medienos apdirbimo galimybes naudodami patikimus ir efektyvius maršruto parinktuvus.

Maršrutizatorius Biesse KFT 2231

Metai: 2022

X insultas 3100 mm
Z insultas 170 mm
Stalo ilgis 3100 mm
Y insultas 2205 mm
CNC taip
Stalo plotis 2205 mm

Medienos CNC apdirbimo centras BLUE ELEPHANT ELECNC1325ATC-R

Metai: 2020

X insultas 1300 mm
Z insultas 200 mm
CNC tipas Taiwan SYNTEC 6MB with MPG
Y insultas 2500 mm
CNC taip
Variklio galia 9.6 kW

Maršrutizatorius DOMINANT CNC ADL1325

Metai: 2024

X insultas 1300 mm
Z insultas 100 mm
Stalo ilgis 1320 mm
Y insultas 2500 mm
CNC taip
Stalo plotis 2520 mm

Maršrutizatorius DOMINANT CNC ADL1610

Metai: 2024

X insultas 1600 mm
Z insultas 100 mm
Stalo ilgis 1620 mm
Y insultas 1000 mm
CNC taip
Stalo plotis 1010 mm

Maršrutizatorius DOMINANT CNC ADL0609

Metai: 2024

X insultas 900 mm
Z insultas 120 mm
Stalo ilgis 610 mm
Y insultas 600 mm
CNC taip
Stalo plotis 910 mmMaršrutizatorius Chambon T330

Metai: 2009

X insultas 205 mm
Stalo ilgis 2300 mm
CNC tipas
Y insultas 250 mm
Stalo plotis 850 mm
Variklio galia 7.5 kW

Maršrutizatorius ANDERSON SELEXX PRO XL

Metai: 2009

X insultas 3880 mm
Z insultas 250 mm
Stalo ilgis 3700 mm
Y insultas 2350 mm
CNC taip
Stalo plotis 2200 mm

Maršrutizatorius Maka MM7t

Metai: 2004

CNC taip
Stalo plotis 1500 mm
Stalo ilgis 1500 mm
CNC tipas siemens 840D


Maršrutizatorius Maka MK 7

Metai: 2009

CNC taip
Stalo plotis 1000 mm
Stalo ilgis 2000 mm
CNC tipas SINUMERIK 840 Dsl

Maršrutizatorius Forsun 2030 CNC Mažos darbo valandos

Metai: 2014

X insultas 3000 mm
Z insultas 200 mm
Variklio galia 9 kW
Y insultas 2000 mm
CNC tipas

Maršrutizatorius Maka 334R

Metai: 1999

X insultas 1000 mm
Z insultas 550 mm
CNC tipas BWO 900C
Y insultas 1000 mm
CNC taip

CNC maršrutizatorius Lenz RLG 470-2

Metai: 2006

Greitaeigis CNC frezavimo įrenginys Lenz RLG 470-2. PCB, kompozitinių medžiagų arba aliuminio frezavimui ir gręžimui. XY: "Siemens" linijiniai varikliai, linijiniai riedėjimo kreipiančiosios, linijiniai enkoderiai. Z: servopavaros su rutuliniu sraigtu. Rėmas - masyvus balto granito granitas (geresnis už juodą granitą) 2,5 tonos. 2x pneumatinis suklys Tikslūs frezavimo / rutuliavimo 60.000 aps/min . Į komplektą įtrauktas aušintuvas. Valdymo sistema : Sieb Meyer …

Maršrutizatorius Martin T26

Metai: 2004

CNC ne
Variklio galia 6 kW
CNC tipas

BIESSE ARROW FT maršrutizatorius

Metai: 2004

X insultas 4300 mm
CNC taip
Stalo plotis 1800 mm
Y insultas 1800 mm
Stalo ilgis 3220 mm
CNC tipas Osai

tagliolaser.it glc 1290pro

Metai: 2015

Stalo ilgis 1720 mm
CNC tipas
Stalo plotis 1210 mm

Bulleri FPM 3216 maršrutizatorius

Metai: 2009

X insultas 2300 mm
Z insultas 180 mm
Stalo ilgis 2300 mm
Y insultas 1600 mm
CNC taip
Stalo plotis 1600 mm

Essetre Leonardo maršrutizatorius

Metai: 2003

X insultas 3200 mm
CNC taip
Stalo plotis 1500 mm
Y insultas 1500 mm
Stalo ilgis 3200 mm
CNC tipas NUM 1040 W


Supratimas apie maršrutizatorius Exapro medienos apdirbimo mašinų rinkoje

„Exapro“ sujungia profesionalus su aukščiausios klasės pramoninių mašinų sprendimais. Mūsų plačiame pasiūloje medienos apdirbimo staklių kategorija apima esminę įrangą, pvz., maršrutizatorius. Išsiaiškinkime, ką reiškia šie įrenginiai, jų svarbą ir kodėl „Exapro“ yra ideali rinka juos pirkti ar parduoti.

Kas yra medienos apdirbimo maršrutizatoriai?

Medienos apdirbimo frezos yra universalūs elektriniai įrankiai, naudojami medžio, plastiko ar kitos medžiagos gabalo išpjovimui. Šios mašinos yra būtinos atliekant įvairias medienos apdirbimo užduotis, įskaitant pjovimą, formavimą, griovelių vėrimą ir sudėtingų detalių apdirbimą. Maršrutizatoriai gali būti laikomi rankoje arba montuojami ant maršrutizatoriaus stalo. Jie būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų įvairius medienos apdirbimo poreikius.

Medienos apdirbimo maršrutizatorių tipai

  1. Fiksuoto pagrindo maršrutizatoriai: pjovimo antgalio gylis yra fiksuotas, todėl jis idealiai tinka tiksliems ir nuosekliems pjovimams.
  2. Įleidžiami frezai: leiskite grąžtą nuleisti į medžiagą iš viršaus, kad būtų galima lanksčiau pjauti giliau arba pradėti ruošinio viduryje.
  3. Kombinuoti maršruto parinktuvai: derinkite ir fiksuoto pagrindo, ir giluminio pagrindo galimybes, suteikdami universalumo įvairioms užduotims atlikti.
  4. CNC maršruto parinktuvai: kompiuteriu valdomos mašinos, skirtos tikslumui ir automatizavimui, galinčios atlikti sudėtingas ir pasikartojančias užduotis labai tiksliai.

Exapro pranašumas: pirkimas ir amp; Parduodu medienos apdirbimo freza

Naršymas naudotų pramoninių mašinų pasaulyje gali būti sudėtingas, tačiau „Exapro“ supaprastina procesą. Norintiems įsigyti, pagrindiniai privalumai yra įvairūs.

Kainų efektyvumas

Naujų medienos apdirbimo maršrutizatorių įsigijimas gali būti didelis finansinis įsipareigojimas, ypač mažoms įmonėms ar pradedančioms įmonėms. Naudodami Exapro profesionalai gali įsigyti šias mašinas už mažesnę nei naujų mašinų kainą, todėl užtikrina išskirtinę kainos ir kokybės santykį. Mūsų platformoje naudotų medienos apdirbimo maršrutizatorių kainų diapazonas paprastai yra nuo 2 000 iki 50 000 eurų, o tai atspindi įvairovę pagal amžių, prekės ženklą, nusidėvėjimą ir papildomas funkcijas.

Kokybės užtikrinimas

„Exapro“ kiekvienas įrašas yra kruopščiai įvertinamas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena įranga būtų puikios būklės ir paruošta kitam naudojimo skyriui. Šis griežtas patikrinimo procesas garantuoja, kad net ir naudota technika atitinka aukštus kokybės ir patikimumo standartus.

Rinkos pasiekiamumas

Medienos apdirbimo frezos yra labai svarbios efektyviam ir tiksliam medienos apdirbimui. Nesvarbu, ar norite investuoti į vieną, ar parduoti, „Exapro“ siūlo platformą, kuri užtikrina patogumą, patikimumą ir vertę. Pradėkite medžio apdirbimo ateitį su Exapro – kur tradicija susitinka naujoves.

Pagrindiniai medienos apdirbimo maršrutizatorių pranašumai

Medienos frezos yra nepakeičiamos medienos apdirbimo pramonėje dėl daugybės pranašumų. Štai pagrindiniai pranašumai:

Didelis tikslumas

Šios mašinos užtikrina tikslius pjūvius, griovelius ir detales, o tai būtina norint pasiekti aukštos kokybės apdailą ir tikslius stalių gaminius.

Universalumas

Šiuolaikiniai maršruto parinktuvai gali atlikti įvairias užduotis, įskaitant pjovimą, formavimą, įdubimą ir detalizavimą, todėl jie yra vertingi ištekliai įvairiuose medienos apdirbimo projektuose.

Padidėjęs efektyvumas

Automatiniai CNC maršruto parinktuvai žymiai padidina gamybos greitį, leidžiantį gauti didelės apimties produkciją su minimaliu rankiniu įsikišimu. Šis efektyvumas reiškia didesnį našumą ir mažesnes darbo sąnaudas.

Nuosekli kokybė

Maršrutizatoriai teikia vienodus ir nuoseklius rezultatus, sumažina kintamumą ir užtikrina aukštos kokybės rezultatus.

Tinkinimas

Galimybė naudoti skirtingus antgalius ir programavimą CNC maršrutizatoriams, medienos apdirbėjai gali lengvai sukurti individualų dizainą ir sudėtingas detales.

Pagrindiniai medienos apdirbimo maršrutizatorių mašinos parametrai

Vertinant arba suprantant medienos apdirbimo maršrutizatorius, atsižvelgiama į kelis pagrindinius parametrus, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų konkrečius reikalavimus. Štai pagrindiniai mašinos parametrai:

Variklio galia

Maršrutizatoriaus variklio galia, paprastai matuojama arklio galiomis (AG), kuri turi įtakos jo gebėjimui dirbti su įvairiomis medžiagomis ir pjovimo gyliu.

Greičio valdymas

Galimybė reguliuoti maršrutizatoriaus greitį, kad būtų optimalus pjovimo našumas naudojant įvairius antgalius ir medžiagas.

Pjovimo gylis

Didžiausias pjovimo gylis, kurį gali pasiekti maršrutizatorius, itin svarbus atliekant užduotis, reikalaujančias gilesnių arba tikslių pjūvių.

Lentelės dydis (maršrutizatoriaus lentelėms)

Kruvejerio stalo matmenys, turintys įtakos apdorojamų ruošinių dydžiui ir stabilumui darbo metu.

CNC galimybės

CNC maršrutizatoriams valdymo sistemos sudėtingumas, programinės įrangos suderinamumas ir judesių tikslumas, kurie turi įtakos mašinos našumui ir lankstumui.

Bitų suderinamumas

Didelių ir tipų bitų, kuriuos gali pritaikyti maršrutizatorius, diapazonas, turintis įtakos jo atliekamų užduočių universalumui ir apimčiai.

Medienos apdirbimo maršrutizatorių naudojimo sritis

Dėl jų universalumo ir gebėjimo atlikti aukštos kokybės darbą medienos apdirbimo frezatoriai pritaikomi daugelyje sričių. Čia pateikiama pagrindinių naudojimo sričių santrauka:

Baldų gamyba

Naudojamas detaliam ir sudėtingam dizainui kurti, briaunoms formuoti ir baldų komponentams surinkti, kad būtų užtikrinta aukštos kokybės apdaila.

Spintelių kūrimas

Būtina pjaustant ir formuojant spintelių dalis, įskaitant duris, stalčius ir bagetus, užtikrinant tikslumą ir tinkamumą.

Stalių dirbiniai

Taikoma kuriant sandūras, griovelius ir plyšius, skirtus medienos gabalams surinkti, o tai labai svarbu atliekant patvarius ir tikslius stalių darbus.

Pasirašymas

Naudojamas medžio ženklams graviruoti ir formuoti, užtikrinantis tikslumą ir galimybę kurti individualų dizainą.

Muzikos instrumentų kūrimas

Labai svarbu kuriant išsamius muzikos instrumentų komponentus, užtikrinančius tikslumą ir aukštos kokybės garso kūrimą.

Prototipų kūrimas ir individualūs projektai

Naudojamas prototipams ir individualiems medienos apdirbimo projektams kurti, todėl unikalus dizainas suteikia lankstumo ir tikslumo.

Medienos apdirbimo maršrutizatorių gamintojai

Keli žinomi medienos apdirbimo mašinų pramonės gamintojai yra žinomi dėl savo kokybės ir naujovių. Štai keletas žinomų medienos apdirbimo maršrutizatorių gamintojų:

SCM grupė

Pirmiausia medienos apdirbimo mašinų tiekėja, SCM siūlo pažangius maršrutizatorius, žinomus dėl savo tikslumo ir patikimumo.

Biesse

Biesse, žinomas dėl aukštos kokybės medienos apdirbimo įrangos, siūlo veiksmingus ir universalius kelvedžius įvairioms reikmėms.

Homag

Medžio apdirbimo mašinų specializacija, siūlanti tvirtus ir tikslius maršrutizatorius, sukurtus didelio našumo medienos apdirbimo operacijoms.

Felder grupė

Žinoma dėl plataus medienos apdirbimo mašinų asortimento, „Felder“ siūlo patikimus ir efektyvius maršrutizatorius medienos apdirbimo pramonei.

Savaitė

Siūloma pažangi CNC maršrutizavimo technologija, užtikrinanti aukštos kokybės mašinas, skirtas tikslumui ir efektyvumui.

Multicam

Specializuojasi CNC maršrutizatorių srityje, siūlydamas universalias ir efektyvias mašinas, tinkamas įvairioms gamybos aplinkoms.

Svarstant įsigyti arba tiriant medienos apdirbimo maršrutizatorius, būtina atsižvelgti į konkrečius šių gamintojų modelius, apžvalgas ir aptarnavimą po pardavimo. Kiekvienas prekės ženklas turi savo stipriąsias puses, ypatybes ir technologines naujoves, kurios atitinka skirtingus medienos apdirbimo reikalavimus.

Išvada

Medienos apdirbimo frezos yra neįkainojamas turtas medienos apdirbimo pramonėje, siūlantis aukštos kokybės, ekonomiškus ir efektyvius medienos pjovimo, formavimo ir detalizavimo sprendimus. Nesvarbu, ar tai būtų baldų gamyba, spintelių gamyba, stalių gamyba ar individualūs projektai, šios mašinos užtikrina aukštą gaminių kokybę ir atitiktį pramonės standartams. Padedant „Exapro“, medienos apdirbimo maršrutizatorių įsigijimas arba pardavimas tampa nesudėtingu ir patikimu procesu, leidžiančiu įmonėms sutelkti dėmesį į tai, ką moka geriausiai – sukurti išskirtinius medienos gaminius.