Exapro siūlome platų naudotų visų maisto ir gėrimų gamybos padalinių asortimentą, būtiną efektyviai ir didelio masto gamybai maisto ir gėrimų pramonėje. Šie „iki raktų“ gamybos padaliniai skirti atlikti visus maisto ir gėrimų perdirbimo etapus nuo žaliavos paruošimo iki pakavimo, užtikrinant kokybišką ir pastovią produkciją. Mūsų gamybos vienetų kainos svyruoja nuo 50 000 eurų mažesnėms sąrankoms iki 500 000 eurų pažangioms didelės talpos sistemoms iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip Tetra Pak, Krones, GEA ir Alfa Laval. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pvz., gamybos pajėgumais, automatizavimo lygiu, įrangos tipais ir integravimo galimybėmis, užtikrinant, kad jie atitiktų konkrečius gamybos poreikius.

Rinkdamiesi visavertį maisto ir gėrimų gamybos padalinį, atsižvelkite į tokius pagrindinius veiksnius, kaip gaminamų produktų tipas, reikalingas gamybos kiekis, automatizavimo ir valdymo sistemos bei higienos ir saugos standartų laikymasis. Šie elementai yra labai svarbūs norint pasiekti aukštos kokybės gamybą, optimizuoti efektyvumą ir užtikrinti gaminių saugumą bei nuoseklumą. Investicijos į mūsų naudotus sukomplektuotus gamybos padalinius ne tik suteikia prieigą prie aukščiausios klasės įrangos žymiai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką prailginant tvirtų mašinų gyvavimo ciklą. Pasitikėkite „Exapro“ įsipareigojimu teikti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą gamybos padalinį, kad padidintumėte maisto ir gėrimų gamybos operacijas.

Naršykite „Exapro“ sąrašus šiandien ir raskite patikimų visaverčių maisto ir gėrimų gamybos padalinių, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų gamybos poreikiams tenkinti.


Am Tehnolog PS200

Metai: 2012

Šis augalas idealiai tinka perdirbti įvairias aliejinių augalų sėklas, įskaitant saulėgrąžas, rapsus, sojų pupeles ir kt., siūlantis šalto ir karšto spaudimo galimybes, kad atitiktų įvairius rinkos poreikius ir perdirbimo reikalavimus. Šios gamyklos pagrindas yra galingas sraigtinis presas su 22 kW varikliu, optimizuotas didelio efektyvumo alyvai išgauti, išsaugant produkto maistinę vertę ir grynumą. Kartu su 7,5 kW kūju malūnu sistema užtikrina, …

Bronto E500

Metai:

Supaprastintas gamyklos procesas prasideda sraigtiniu konvejeriu, kuris sklandžiai tiekia žaliavas į galingą 97 kW ekstruderį. Čia grūdai yra apdorojami aukštu slėgiu ir aukštoje temperatūroje, efektyviai suardant ląstelių sieneles, kad būtų pagerintas virškinamumas ir maistinių medžiagų prieinamumas. Po ekstruzijos kitas sraigtinis konvejeris efektyviai transportuoja apdorotą produktą į aušintuvą, užtikrindamas, kad medžiaga būtų pašildyta iki tinkamos temperatūros saugiam tvarkymui ir pakavimui. Tada …
Išsamūs maisto ir gėrimų gamybos sprendimai: užbaigtų gamybos padalinių vadovas

Sukomplektuoti maisto ir gėrimų gamybos padaliniai yra neatsiejama maisto perdirbimo pramonės dalis, siūlanti „iki raktų“ sprendimus įvairių maisto ir gėrimų gaminių gamybai ir pakavimui. Šie įrenginiai skirti supaprastinti gamybos procesus, padidinti efektyvumą ir užtikrinti atitiktį pramonės standartams. Suprasdami skirtingus tipus, funkcijas ir svarstymus perkant užbaigtus gamybos vienetus, galite žymiai pagerinti savo veiklos galimybes. „Exapro“, pirmaujanti internetinė naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo įvairų pilno maisto ir gėrimų gamybos padalinių pasirinkimą, suteikdama įmonėms prieigą prie aukštos kokybės įrangos konkurencingomis kainomis.

Kas yra sukomplektuoti maisto ir gėrimų gamybos padaliniai?

Sukomplektuoti gamybiniai padaliniai apima visas reikalingas mašinas ir įrangą, reikalingą visam maisto ir gėrimų gamybos procesui. Šiuose įrenginiuose yra žaliavų tvarkymo, apdorojimo, virimo, maišymo, užpildymo, pakavimo ir ženklinimo sistemos, kurios suteikia integruotą sprendimą, užtikrinantį gamybos efektyvumą ir nuoseklumą.

Sukomplektuotų maisto ir gėrimų gamybos padalinių tipai

Visi gamybos padaliniai yra pritaikyti tam tikroms maisto produktų ir gėrimų rūšims, užtikrinant, kad jie atitiktų unikalius gamybos reikalavimus. Čia pateikiama pagrindinių tipų apžvalga:

Pieno gamybos padaliniai

Pieno gamybos padaliniai skirti pieno produktų, tokių kaip pienas, sūris, jogurtas ir sviestas, perdirbimui ir pakavimui.

 • Pieno perdirbimo įrenginiai: įtraukite pieno pasterizavimo, homogenizavimo ir išpilstymo į butelius įrangą.
 • Sūrio gamybos padaliniai: apima pieno rūgimo, pjaustymo, virimo ir sūrio brandinimo sistemas.
 • Jogurto gamybos padaliniai: yra jogurto fermentacijos, maišymo ir pakavimo mašinos.

Gėrimų gamybos padaliniai

Gėrimų gamybos padaliniai aptarnauja tiek alkoholinių, tiek nealkoholinių gėrimų, įskaitant vandenį, sultis, gaiviuosius gėrimus, alų ir vyną, gamybą.

 • Vandens ir sulčių gamybos įrenginiai: įtraukite filtravimo, sterilizavimo ir išpilstymo sistemas vandeniui ir sultims gaminti.
 • Gavųjų gėrimų gamybos padaliniai: gaiviųjų gėrimų gamybai naudojami gazavimo, maišymo ir pildymo įrenginiai.
 • Alkoholinių gėrimų vienetai: apima alaus darymo, fermentacijos ir išpilstymo įrangą, skirtą alaus ir vyno gamybai.

Kepyklos ir konditerijos gaminiai

Kepyklų ir konditerijos gaminių gamybos padaliniai yra pritaikyti kepiniams ir saldumynams, įskaitant duoną, pyragus, pyragaičius, šokoladus ir saldainius, gaminti.

 • Duonos ir konditerijos gaminių rinkiniai: įtraukite tešlos maišytuvus, kietėjimo įtaisus, orkaites ir pjaustykles duonai ir pyragaičiams gaminti.
 • Šokolado gamybos padaliniai: kakavos apdorojimo, šokolado formavimo ir pakavimo įranga.
 • Saldainių gamybos įrenginiai: apima įvairių saldainių virimo, formavimo ir vyniojimo sistemas.

Mėsos ir jūros gėrybių gamybos padaliniai

Mėsos ir jūros gėrybių gamybos padaliniai yra skirti mėsos, paukštienos ir jūros gėrybių produktams apdoroti ir pakuoti.

 • Mėsos perdirbimo įrenginiai: apima mėsos produktų pjaustymo, malimo, maišymo ir pakavimo mašinas.
 • Jūros gėrybių perdirbimo įrenginiai: jūros gėrybių valymo, filė, virimo ir pakavimo įranga.

Paruošto maisto vienetai

Vartojimui paruošto maisto gamybos padaliniai aptarnauja supakuotų patiekalų ir užkandžių gamybą.

 • Šaldytų maisto produktų vienetai: įtraukite šaldytų patiekalų gaminimo, užšaldymo ir pakavimo mašinas.
 • Užkandžių gamybos padaliniai: apima užkandžių, pvz., traškučių ir riešutų, maišymo, virimo ir pakavimo sistemas.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis visapusiškus maisto ir gėrimų gamybos įrenginius, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, siekiant užtikrinti, kad įrenginiai atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai:

Gamybos pajėgumai

Gamybos pajėgumas lemia produktų kiekį, kurį padalinys gali apdoroti per tam tikrą laikotarpį. Užtikrinkite, kad įrenginys atitiktų jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai yra mažos apimties partijos, ar didelės apimties pramoninės operacijos. „Exapro“ sąrašuose pateikiamos išsamios gamybos pajėgumų specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos padidina gamybos proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatiniai koregavimai gali žymiai padidinti našumą.

Higienos ir saugos standartai

Maisto ir gėrimų pramonėje labai svarbu laikytis higienos ir saugos standartų. Ieškokite įrenginių su tokiomis funkcijomis kaip nerūdijančio plieno konstrukcija, lengvai valomas dizainas ir automatizuotos sanitarijos sistemos, kad užtikrintumėte produktų saugą ir kokybę.

Lankstumas ir universalumas

Įvairiapusiai įrenginiai gali apdoroti įvairius produktus ir gamybos procesus, todėl pagerėja jūsų veiklos galimybės. Ieškokite modulinio dizaino įrenginių ir reguliuojamų nustatymų, kad atitiktų skirtingus produktus ir receptus.

Energijos vartojimo efektyvumas

Energiją taupantys įrenginiai sumažina eksploatavimo išlaidas ir poveikį aplinkai. Ieškokite mašinų su energiją taupančiomis funkcijomis, pvz., izoliuotomis kameromis, efektyviais šilumokaičiais ir pažangiomis valdymo sistemomis, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą.

Integravimas ir mastelio keitimas

Užtikrinkite, kad gamybos padalinys galėtų sklandžiai integruotis su esamomis sistemomis ir ateityje būtų galima keisti mastelį. Įrenginiai su moduliniais komponentais ir lanksčia konfigūracija suteikia galimybę plėstis ir prisitaikyti prie kintančių gamybos poreikių.

Pirmaujantys prekių ženklai visose maisto ir gėrimų gamybos padaliniuose

Geros reputacijos prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį palaikymą. Štai keletas populiariausių prekių ženklų rinkoje:

 • Tetra Pak: žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų sprendimų, Tetra Pak siūlo tvirtus ir patikimus įvairių maisto produktų ir gėrimų gamybos įrenginius.
 • GEA grupė: GEA gamybos padaliniai, garsūs savo patvariomis ir pažangiomis technologijomis, yra populiarūs maisto perdirbimo pramonėje.
 • Krones: siūlo daugybę našių gėrimų gamybos įrenginių, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo naudojant sudėtingas programas.
 • SPX FLOW: siūlo universalius gamybos įrenginius, pasižyminčius efektyvumu ir tvirtumu, tinkamus didelio masto operacijoms.
 • Alfa Laval: žinomas dėl aukštos kokybės mašinų, sukurtų tiksliai ir sparčiai gamybai, idealiai tinka sudėtingiems ir didelės apimties gamybos poreikiams.

„Exapro“ turi šių ir kitų gerbiamų prekių ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų įrenginių.

Panaudotų viso maisto ir gėrimų gamybos vienetų kainodara

Naudotų sukomplektuotų gamybos vienetų kaina labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių dešimčių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto „Tetra Pak“ pieno perdirbimo įrenginio kaina gali būti apie 100 000–300 000 USD, o aukščiausios klasės „Krones“ gėrimų gamybos agregatas gali kainuoti nuo 200 000 iki 500 000 USD. „Exapro“ prekyvietė siūlo įvairias kainodaros parinktis, užtikrinančias skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus pirkėjams.

Išvada

Sukomplektuoti maisto ir gėrimų gamybos padaliniai yra būtini maisto perdirbimo pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus viso gamybos proceso sprendimus. Suprasdamos skirtingus padalinių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidina jų veiklos pajėgumus. „Exapro“ siūlo visapusišką aukštos kokybės naudotų mašinų įsigijimo platformą, pateikia išsamius sąrašus ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar jums reikia pieno gamybos padalinio, gėrimų gamybos padalinio, kepyklos gamybos padalinio ar gatavų maisto produktų gamybos padalinio, „Exapro“ platus inventorius ir patogi sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų gamybai tinkamą įrangą. poreikius.