"Exapro" siūlo įvairias naudotas lizdinių plokštelių (lizdinių plokštelių) mašinas, kurios būtinos efektyviam ir saugiam produktų pakavimui farmacijos, kosmetikos ir plataus vartojimo prekių pramonėje. Šios mašinos sukuria sandarias tablečių, kapsulių, ampulių ir įvairių smulkių gaminių pakuotes, užtikrinančias puikią apsaugą ir matomumą

.

 

Mūsų lizdinių plokštelių gaminimo mašinų kainos svyruoja nuo €10 000 eurų už bazinius modelius iki €120 000 eurų už pažangius, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Uhlmann", IMA, "Bosch" ir "Klockner", įrenginius. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, formavimo ir sandarinimo galimybėmis, gamybos greičiu, didžiausiu lizdinių plokštelių dydžiu ir automatizavimo lygiu, todėl jie atitinka jūsų konkrečius gamybos reikalavimus.

 

Rinkdamiesi lizdinių plokštelių mašiną, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, medžiagų suderinamumą (PVC, PVDC, Alu-Alu), sandarinimo vientisumą ir lengvą skirtingų formatų keitimą. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant išlaikyti produktų saugą, užtikrinti aukštą gamybos efektyvumą ir prisitaikyti prie įvairių pakavimo poreikių.

 

Investuodami į mūsų naudotas lizdinių plokštelių gaminimo mašinas ne tik gausite prieigą prie aukštos kokybės įrangos už gerokai mažesnę kainą, bet ir skatinsite tvarią praktiką pratęsdami patvarių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir suraskite puikią lizdinių plokštelių gaminimo mašiną, kuri pagerins jūsų pakavimo operacijas.

 

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas lizdinių plokštelių mašinas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų pakavimo poreikiams.

Lizdinės plokštelės mašina Horn + Noack DPN 760

Metai: 2000

Liejimo ilgis 156 mm
Formavimo gylis 24 mm
Ciklas/min 40
Liejimo plotis 138 mm
Maksimalus folijos plotis 165 mm
Bendras energijos poreikis 13 kW


Lizdinės plokštelės mašina IMA C90 - A91

Metai: 1998

Liejimo ilgis 127 mm
Liejimo plotis 85 mm

BOSCH TLT 1400 – CUK 3040

Metai: 1997

Liejimo ilgis 210 mm
Formavimo gylis 180 mm
Ciklas/min 400
Liejimo plotis 155 mm
Maksimalus folijos plotis 145 mm

Uhlmann UPS 300

Metai: 2001

Liejimo ilgis 400 mm
Formavimo gylis 10 mm
Ciklas/min 60
Liejimo plotis 170 mm
Maksimalus folijos plotis 156 mm
Bendras energijos poreikis 6 kW

Uhlmann UPS 1020

Metai: 1996

Liejimo ilgis 110 mm
Formavimo gylis 12 mm
Ciklas/min 300
Liejimo plotis 180 mm
Maksimalus folijos plotis 200 mm
Bendras energijos poreikis 13 kW

Uhlmann UPS4 ETX

Metai: 2001

Liejimo ilgis 140 mm
Formavimo gylis 35 mm
Liejimo plotis 39 mm
Maksimalus folijos plotis 298 mm

Famar AP

Metai: 1993

Liejimo ilgis 135 mm
Formavimo gylis 35 mm
Ciklas/min 60
Liejimo plotis 148 mm
Maksimalus folijos plotis 230 mm
Bendras energijos poreikis 9 kW

BOSCH TLT 1400

Metai:

Liejimo ilgis 180 mm
Formavimo gylis 151 mm
Ciklas/min 400
Liejimo plotis 145 mm
Maksimalus folijos plotis 155 mm

Uhlmann UPS300

Metai: 2001

Liejimo ilgis 110 mm
Formavimo gylis 10 mm
Ciklas/min 50
Liejimo plotis 150 mm
Maksimalus folijos plotis 170 mm
Bendras energijos poreikis 8 kW

Lizdinės plokštelės mašina Noack / ROMAC0 DPN760 / AS 100 Karštas pasiūlymas

Metai: 1995

Liejimo ilgis 150 mm
Formavimo gylis 60 mm
Liejimo plotis 100 mm
Bendras energijos poreikis 8 kW

IMA P.O.D.

Metai: 2011

Liejimo ilgis 95 mm
Ciklas/min 120
Liejimo plotis 100 mm

Lizdinės plokštelės mašina Marchesini MB420

Metai: 1997

Formavimo gylis 12 mm
Bendras energijos poreikis 12 kW
Ciklas/min 60

Marchesini MB 430

Metai: 2008

Liejimo ilgis 210 mm
Formavimo gylis 9.5 mm
Ciklas/min 300
Liejimo plotis 150 mm
Maksimalus folijos plotis  mm
Bendras energijos poreikis 3 kW

IMA TR-100

Metai: 2000

Liejimo ilgis 190 mm
Ciklas/min 60
Liejimo plotis 130 mm

Marchesini MB 440 / BA 400

Metai: 1989

Formavimo gylis 12 mm
Ciklas/min 55
Maksimalus folijos plotis 280 mm

Lizdinės plokštelės mašina SEPHASCAN BLISTERSCAN

Metai: 2006

APRAŠYMAS: "BlisterScan" yra sandarumo testeris, skirtas neardomiesiems bandymams atlikti. Patikrinkite kiekvieną lizdinės plokštelės ertmę ir nustatykite, kuriose atskirose ertmėse yra nesandarumų ar silpnų sandariklių. Jis skirtas naudoti laboratorijose ir gamybos aplinkoje. NAUDOJIMO SEKTORIAI: Farmacijos, chemijos, kosmetikos, maisto, dietinių, medicinos prietaisų, gamybos sektoriuose. GALVINĖS SAVYBĖS: Matuojamas kiekvieną lizdinės plokštelės ertmę dengiančios aliuminio folijos įlinkis prieš ir po to, kai bandymo kameroje …

IMA C60

Metai: 1993

Formavimo gylis 12 mm
Ciklas/min 120

Empak PRS1

Metai: 1999

Liejimo ilgis 130 mm
Formavimo gylis 12 mm
Ciklas/min 80
Liejimo plotis 130 mm
Maksimalus folijos plotis 120 mm

PARTENA CAM M90

Metai: 1990

Liejimo ilgis 1700 mm
Ciklas/min 60
Liejimo plotis 1000 mm


Blisterinės mašinos priklauso "Exapro" naudotų mašinų kategorijai Pakavimo mašinos. Lizdinės plokštelės (arba lizdinės plokštelės mašinos) naudojamos farmacijos produktams, vaistams, maisto produktams ir smulkioms plataus vartojimo prekėms pakuoti. Pagrindinė lizdinių plokštelių mašinos paskirtis - suformuoti karščiu arba slėgiu sukurtą ertmę / kišenę, kad prekės būtų apsaugotos nuo išorinių veiksnių. Blisterinės pakuotės apsaugo produktus nuo drėgmės ir užterštumo poveikio.

Pakavimo procesas

Pakuoti lizdinėmis plokštelėmis galima dviem būdais. Vienas iš jų vadinamas termoformavimu, o kitas - šaltuoju formavimu. Kuo jie skiriasi?

?

  • Termoformavimas. Kaip matyti iš pavadinimo, šio proceso metu pakuotės medžiaga kaitinama. Paprastai plastikinė plėvelė paimama iš ritinio ir perduodama per pirminio kaitinimo stotį. Stotyje palaikoma pakankamai aukšta temperatūra, kad plastikas suminkštėtų ir taptų lankstus. Jau šiltas ir minkštas plastikas patenka į formavimo stotį, kur toliau, veikiant dideliam slėgiui, formuojamas į lizdines plokšteles. Po šio etapo plastikas vėl atšaldomas, kad pasibaigus pakavimo procesui išliktų tam tikros formos.
  • .
  • Šaltasis formavimas yra priešingas termoformavimo procesui. Šaltojo formavimo atveju aliuminio pagrindu pagaminta plėvelė įspaudžiama į norimą formą naudojant štampą. Taigi, norint suformuoti ertmę, laminato plėvelė spaudžiama, o aliuminis leidžia išlaikyti suformuotą formą. Šalto formavimo būdu pagamintos lizdinės pakuotės beveik tobulai apsaugo prekę nuo deguonies ar vandens, o tai leidžia pratęsti produkto galiojimo laiką. Tačiau gamybos greitis yra mažesnis, palyginti su termoformavimu.
  • .

Panaudotos medžiagos

Kokios medžiagos naudojamos lizdinėms plokštelėms pakuoti? Kaip minėta, daugiausia tai plastikas arba aliuminio folija. Plastikas arba PVC (polivinilchloridas) dažniausiai naudojamas termoformavimui. Pagrindinis šios medžiagos privalumas - nedidelė kaina ir tai, kad ją galima lengvai formuoti. Kita vertus, šalto formavimo plėvelė gaminama iš laminato, kurį sudaro 3 sluoksniai: PVC, aliuminio ir poliamido. Taigi techniniu požiūriu tai nėra tiesiog aliuminio folija. Lizdinės plokštelės vidus pagamintas iš PVC, o išorė - iš aliuminio ir poliamido.

Panaudojimo sritis

Blisterinės pakuotės naudojamos vaistams pakuoti, taip pat smulkioms plataus vartojimo prekėms, pavyzdžiui, žaislams ar aparatūrai. farmacijos pramonėje lizdinės plokštelės yra praktiškai nepakeičiamos. Kiekvienas, bent kartą buvęs vaistinės parduotuvėje, yra susidūręs su tabletėmis ar kapsulėmis, supakuotomis į lizdinę plėvelę. Lizdinės plokštelės yra tokios populiarios farmacijos pasaulyje, nes vienetinės dozės pakuotė užtikrina kiekvienos tabletės pakuotės vientisumą, leidžiantį prailginti vaistų galiojimo laiką.

Kai kalbama apie plataus vartojimo prekes, į lizdines plokšteles gali būti supakuoti elektros prietaisai, aparatūra ar net vaikiški žaislai. Produktas bus saugiai patalpintas tarp kartono ir plastikinės kišenės, suformuotos naudojant lizdinių plokštelių mašiną. Didžiausias vartojimo prekių pakavimo į lizdines plokšteles privalumas yra tas, kad klientas gali aiškiai matyti produktą per skaidrų plastiką. Kartu pakuotė yra pakankamai standi, kad būtų išvengta bet kokių pažeidimų.

Straipsniai

Kokie didžiausi lizdinės pakuotės privalumai? Visų pirma, tai ekonomiškas produkto pakavimo būdas, leidžiantis klientams tuo pat metu jį apžiūrėti per skaidrų plastiką. Blisterinė pakuotė užtikrina aiškų gaminio eksponavimą ir kartu daug reklaminės vietos pakuotės gale.

Susijusios subkategorijos

  • Termoformavimas - formavimo, užpildymo ir sandarinimo, FFS linijos
  • Sutraukiamo apvyniojimo mašinos / sandarikliai

Pagrindiniai gamintojai

  • Marchesini
  • Klockner
  • Ima
  • Uhlman