Exapro siūlome įvairų naudotųlankstymo staklių pasirinkimą, būtiną tiksliam metalo formavimui įvairiose pramonės šakose, įskaitant automobilių, aviacijos ir statybos pramonę. Šios mašinos skirtos tiksliai sulankstyti lakštinį metalą, sukuriant sudėtingas formas ir lenkimus su dideliu efektyvumu. Mūsų lankstymo staklių kainos svyruoja nuo nuo 10 000 eurų baziniams modeliams iki 150 000 eurų pažangių, didelės talpos įrenginių iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip Trumpf, Schechtl, RAS Reinhardt ir LVD. Kiekviena mašina pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pvz., sulankstymo ilgiu, medžiagos storio pajėgumu, lenkimo kampo diapazonu ir automatizavimo lygiu, užtikrinant, kad jos atitiktų konkrečius gamybos poreikius.

Rinkdamiesi lankstymo mašiną, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pvz., apdorojamų medžiagų tipą, reikalingą lankstymo tikslumą ir kampus, gamybos apimtį ir naudojimo bei priežiūros paprastumą. Šie elementai yra labai svarbūs norint pasiekti aukštos kokybės, nuoseklius sulenkimus, optimizuoti gamybos efektyvumą ir sumažinti medžiagų švaistymą. Investicijos į mūsų naudotas lankstymo mašinas ne tik suteikia prieigą prie aukščiausios kokybės įrangos už žymiai sumažintas kainas, bet ir palaiko tvarią praktiką prailginant patvarios mašinos gyvavimo ciklą. Pasitikėkite Exapro įsipareigojimu teikti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą lankstymo mašiną, kuri pagerins jūsų lakštinio metalo formavimo operacijas.

Naršykite Exapro sąrašus šiandien ir atraskite patikimas lankstymo mašinas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų metalo formavimo poreikiams.

Lankstymo mašina SCHRODER Fasti 145-18/075

Metai: 2008

Darbinis ilgis 1800 mm
Maks. storio 0.75 mm

Lankstymo mašina Peddinghaus FDB 600

Metai: 2000

Darbinis ilgis 6000 mm
Tipas Plokštelė

Stuckmann&Hillen 3000 mm

Metai: 2006

Darbinis ilgis 3000 mm
Maks. storio 6 mm

Skaitmeninio valdymo lankstymo staklės Tipas TURBOBEND 62.25 Gamintojas / RAS Machines

Metai: 2018

Darbinis ilgis 2500 mm
Tipas Lakštinio metalo
Maks. storio 2.5 mm

Lankstymo mašina Dinamic 6SAW

Metai: 2024

Darbinis ilgis 6020 mm
Tipas Lakštinio metalo
Maks. storio 0.8 mm

Lankstymo mašina Jorns CNC 400 A

Metai: 2001

Darbinis ilgis 6100 mm
Maks. storio 2 mm

RAS 62.25 Turbobend Plus

Metai: 2002

Darbinis ilgis 2540 mm
Maks. storio 2.25 mm

"Ras FLEXIbend 73.30" lankstymo staklės

Metai: 2019

Darbinis ilgis 3200 mm
Maks. storio 3 mm

Muller CNC

Metai: 1992

Darbinis ilgis 6000 mm
Maks. storio 2 mm

Lankstymo mašina ZTS XOCM 2000/4

Metai: 1993

Darbinis ilgis 2000 mm
Tipas Lakštinio metalo
Maks. storio 4 mm

Lankstymo mašina METALPRES KM4E 2M

Metai: 1980

Darbinis ilgis 2000 mm
Tipas Lakštinio metalo
Maks. storio 5 mm

Lankstymo mašina Frýdlantské Strojírny HBP 100/10

Metai: 2022

Darbinis ilgis 2500 mm
Maks. storio 3 mm


Lankstymo mašina ZAKO 6000/2

Metai: 2007

Darbinis ilgis 6000 mm
Maks. storio 2 mm

Salvagnini P4-2220

Metai: 2003

Darbinis ilgis 2250 mm
Maks. storio 3 mm

Lankstymo mašina HEBEI FEIXIANG ROLL FORMING MACHINERY Прокатные станы холодной прокатки листовые 2 видов ЛСТК профиля (С и U) + PIR Karštas pasiūlymas

Metai: 2022

Valcavimo staklės šaltam lakštų valcavimui 2 tipų LSTC profiliai (C ir U) + PIR profilio plokštė. Dokumentus su charakteristikomis galima gauti kaip bylą. į arba el.

Tensol 4040x2 mm Lankstymo mašina

Metai:

Darbinis ilgis 4040 mm
Maks. storio 2 mm

Lankstymo mašina Cidan K25-12

Metai: 2008

Darbinis ilgis 1280 mm
Maks. storio 3.5 mm

Lankstymo mašina CIDAN FORMA Z 40

Metai: 2020

Darbinis ilgis 4100 mm
Maks. storio 2.5 mm

Lankstymo mašina SCHRODER SPB 3200 2

Metai: 2001

Darbinis ilgis 3200 mm
Maks. storio 2 mm


Lakštinio metalo apdirbimo tikslumas ir efektyvumas: išsamus lankstymo staklių vadovas

Lankstymo staklės yra būtini įrankiai lakštinio metalo pramonėje, suteikiantys galimybę tiksliai ir efektyviai sulenkti ir lankstyti metalo lakštus. Šios mašinos yra labai svarbios gaminant įvairius metalinius komponentus, naudojamus statybose, automobilių, aviacijos ir kitose pramonės šakose. Suprasdami skirtingus lankstymo staklių tipus, savybes ir aspektus, galite žymiai pagerinti metalo apdirbimo operacijas. „Exapro“, pirmaujanti internetinė naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo įvairų lankstymo mašinų pasirinkimą, suteikdama įmonėms prieigą prie aukštos kokybės įrangos konkurencingomis kainomis.

Kas yra lankstymo mašinos?

Lankstymo staklės naudojamos lakštiniam metalui sulenkti į konkrečias formas, naudojant spaudimą tiesia linija. Šis procesas yra labai svarbus kuriant metalines detales ir mazgus su tiksliais kampais ir matmenimis. Lankstymo mašinos yra universalios ir gali apdoroti įvairias medžiagas, įskaitant plieną, aliuminį ir varį.

Lankstymo mašinų tipai

Lankstymo staklės yra įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų specifinius metalo apdirbimo poreikius. Čia pateikiama pagrindinių tipų apžvalga:

Rankinio lankstymo mašinos

Rankinio lankstymo staklės valdomos rankomis, todėl jos yra paprastos ir valdomos atliekant nedidelio masto operacijas ar specializuotas užduotis.

 • Aplankai ant stalo: kompaktiški ir nešiojami, tinkami nedideliems darbams ir nedidelėms dirbtuvėms.
 • Ant grindų pastatomi aplankai: didesni ir tvirtesni, tinka storesniems ir didesniems metalo lakštams.

Hidraulinės lankstymo mašinos

Hidraulinės lankstymo mašinos naudoja hidraulinę galią metalo lakštams lenkti, todėl užtikrina didesnę jėgą ir tikslumą. Jie idealiai tinka vidutiniam ir sunkiam darbui.

 • Standartiniai hidrauliniai aplankai: tinka įvairaus storio ir ilgio metalams, todėl jie yra universalūs ir efektyvūs.
 • CNC hidrauliniai aplankai: su kompiuterinio skaitmeninio valdymo (CNC) sistemomis automatizuotoms ir tikslioms lenkimo operacijoms atlikti.

Servoelektrinės lankstymo mašinos

Servoelektrinėse lankstymo mašinose naudojami elektros varikliai lankstymo procesui valdyti, todėl užtikrinamas didelis tikslumas ir energijos vartojimo efektyvumas.

 • Kompaktiški servoelektriniai aplankai: idealiai tinka mažoms ir vidutinėms operacijoms, užtikrina tikslų valdymą ir sumažina energijos sąnaudas.
 • Didelės talpos servoelektriniai aplankai: skirti didelio masto gamybai, pasižymi dideliu greičiu ir tikslumu.

CNC lankstymo staklės

CNC lankstymo mašinose įrengti pažangūs kompiuteriniai valdikliai, leidžiantys atlikti automatines ir labai tikslias lankstymo operacijas. Jie tinka sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

 • 3 ašių CNC aplankai: valdykite sulankstomą siją, suspaudimo siją ir galinį matuoklį, siūlydami universalumą ir tikslumą.
 • 5 ašių CNC aplankai: siūlo papildomą medžiagų tvarkymo ir padėties valdymą, puikiai tinka sudėtingoms lankstymo užduotims ir sudėtingam dizainui.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis sulankstomą mašiną, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, siekiant užtikrinti, kad mašina atitiktų jūsų eksploatacinius reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai:

Sulankstymo talpa

Nulenkimo pajėgumas lemia maksimalų metalo lakštų storį ir ilgį, kurį mašina gali apdoroti. Užtikrinkite, kad mašina atitiktų jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai yra mažos apimties partijos, ar didelės apimties pramoninės operacijos. „Exapro“ sąrašuose pateikiamos išsamios sulankstymo talpos specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Lenkimo kampas ir tikslumas

Lenkimo kampas ir tikslumas yra labai svarbūs norint pasiekti norimas formas ir matmenis. Ieškokite mašinų su pažangiomis valdymo sistemomis, kurios siūlo nuoseklius ir tikslius lenkimo kampus.

Greitis ir efektyvumas

Mašinos greitis ir efektyvumas turi įtakos gamybos našumui. Didesnis greitis leidžia greičiau apdoroti metalo lakštus, o tai būtina atliekant didelio masto operacijas. Ieškokite mašinų su reguliuojamais greičio nustatymais, kad atitiktų skirtingas medžiagas ir gamybos reikalavimus.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos padidina lankstymo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatiniai koregavimai gali žymiai padidinti našumą.

Konstravimo kokybė ir ilgaamžiškumas

Mašinos konstrukcijos kokybė ir ilgaamžiškumas yra būtini ilgalaikiam veikimo efektyvumui užtikrinti. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip tvirti plieniniai rėmai ir patvarūs komponentai, yra atsparesni nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimas dizainas ir prieinami komponentai supaprastina priežiūrą, sumažina prastovos laiką ir veiklos sąnaudas.

Saugos funkcijos

Metalo apdirbimo operacijose svarbiausia yra saugumas. Ieškokite mašinų su saugos funkcijomis, pvz., avarinio stabdymo mygtukais, apsauginėmis gaubtais ir automatiniais išjungimo mechanizmais, kad apsaugotumėte operatorius ir įrangą.

Pirmaujantys prekių ženklai lankstymo mašinų srityje

Geros reputacijos prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį palaikymą. Štai keletas geriausių lankstymo mašinų rinkos prekių ženklų:

 • Schröder Group: žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų lankstymo staklių, Schröder siūlo tvirtus sprendimus, tinkamus įvairioms metalo apdirbimo reikmėms.
 • Ras: garsėjančios patvariomis ir pažangiomis technologijomis, Ras lankstymo mašinos yra populiarios lakštinio metalo pramonėje.
 • Durma: siūlo daugybę našių lankstymo mašinų, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose ​​srityse.
 • Jorns: siūlo universalias lankstymo mašinas, pasižyminčias efektyvumu ir tvirtumu, tinkamas didelio masto operacijoms.
 • Amada: žinoma dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliai ir greitai sulankstyti, idealiai tinka sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

„Exapro“ turi šių ir kitų gerbiamų prekių ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų įrenginių.

Naudotų lankstymo mašinų kainos

Naudotų lankstymo mašinų kaina labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudota Schröder rankinio lankstymo mašina gali kainuoti apie 5 000–15 000 USD, o aukščiausios klasės Ras CNC lankstymo mašina gali kainuoti nuo 50 000 USD iki 100 000 USD. „Exapro“ prekyvietėje siūlomos įvairios kainodaros parinktys, užtikrinančios pirkėjams skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus.

Išvada

Lankstymo staklės yra būtini įrankiai lakštinio metalo pramonėje, siūlantys efektyvius ir patikimus metalo lakštų lankstymo ir lankstymo sprendimus. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie pagerina jų veiklos galimybes. „Exapro“ siūlo visapusišką aukštos kokybės naudotų mašinų įsigijimo platformą, pateikia išsamius sąrašus ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar jums reikia rankinio lankstymo staklių, hidraulinio lankstymo, servoelektrinio lankstymo ar CNC lankstymo staklių, „Exapro“ platus inventorius ir patogi sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą lakštinio metalo operacijoms.</ p>