"Exapro" siūlo platų naudotų konvejerių pasirinkimą, būtiną efektyviam medžiagų tvarkymui įvairiose pramonės šakose, įskaitant gamybą, logistiką, maisto perdirbimą ir kasybą. Šios sistemos skirtos sklandžiai ir efektyviai transportuoti medžiagas ir produktus, didinant našumą ir veiklos srautą. Mūsų konvejerių kaina svyruoja nuo 1 000 eurų už bazinius modelius iki 50 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių geriausių prekės ženklų kaip "FlexLink", "Dorner", "Hytrol" ir "Bosch Rexroth". Kiekviena konvejerio sistema pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, konvejerio tipu (juostinis, ritininis, grandininis, sraigtinis), keliamąja galia, greičiu ir automatizavimo lygiu, todėl jos atitinka konkrečius jūsų reikalavimus.

Rinkdamiesi konvejerį, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip gabenamų medžiagų tipas, reikiamas apkrovos pajėgumas, greitis, sistemos konfigūracija ir integracija su esama įranga. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant optimizuoti medžiagų srautą, sumažinti rankinio tvarkymo apimtis ir užtikrinti veiklos efektyvumą. Investicijos į mūsų naudotus transporterius ne tik suteikia galimybę naudotis aukštos kokybės įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina ilgaamžių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą konvejerio sistemą, kuri pagerins jūsų medžiagų tvarkymo procesus.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimus konvejerius, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų pramoninių medžiagų tvarkymo poreikiams.

Konvejeris Conveyor -

Metai: 2000

Praėjimo ilgis 9860 mm
Praėjimo plotis 940 mm

Konvejeris PRODEX SCEINDER

Metai: 2017

LAISVŲJŲ IR ELEKTRINIŲ VIENO IR DVIEJŲ LYGIŲ RITININIŲ KONVEJERIŲ RINKINYS. DINAMINIŲ STELAŽŲ RINKINYS. LABAI NAUJA ĮRANGA.


Konvejeris DITES-VÁHY M 270/1500

Metai: 2014

Praėjimo ilgis 1500 mm
Praėjimo plotis 270 mm

Maisto mašinos ACB SW0008074 Karštas pasiūlymas

Metai:

Praėjimo ilgis 4000 mm
Praėjimo plotis 350 mm

Cerip CBSOT3 žiogai ir bunkeris

Metai: 2016

Praėjimo ilgis 9200 mm
Praėjimo plotis 500 mm

Posimat conveyor

Metai: 2015

Praėjimo ilgis 2900 mm
Praėjimo plotis 1000 mm

Konvejeris Беларусь 111

Metai:

Praėjimo ilgis 3.38 mm
Praėjimo plotis 0.33 mm

Unknown Powered flexible conveyors

Metai:

Praėjimo ilgis 3750 mm
Praėjimo plotis 610 mm

BARGSTEDT TFU 02/L/33/67 Ruošinio grąžinimas

Metai: 1991

Šis ruošinių grąžinimo įrenginys buvo pagamintas 1991 m. Jame yra Luftkissentisch ir du varomi juostiniai transporteriai, papildyti Auslaufröllchentisch. Šis BARGSTEDT TFU 02/L/33/67, veikiantis 380 V/50 Hz/16 A įtampa ir 220 V valdymo įtampa, yra tvirtas bet kurių dirbtuvių priedas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šias medžio apdirbimo stakles, kreipkitės į mus. Stalas su pneumatine pagalve 2 varantieji diržai Išeinantis ritininis …

Konvejeris Transnorm - Honeywell Transnorm a courbe

Metai: 2019

Sveiki. Parduodame 21 Transnorm kreivės juostinį konvejerį. Jie yra nauji (2019 m. ką tik įdiegti konvojerio sistemoje), tačiau niekada jų nenaudojame dėl COVID 19, mūsų projektas buvo atšauktas. Turiu visą informaciją paveikslėlyje, kuriame turite visus serijos numerius ir kiekvieno konvejerio kreivės laipsnius Kiekvienas lenktas juostinis konvejeris turi skirtingą kainą. Modeliai: TS 1600 - 105 FH2 KREIVAS JUOSTINIS KONVEJERIS TS 6240 …

- Convoyeur inverted U

Metai: ~ 2000

Praėjimo ilgis 3000 mm
Praėjimo plotis 55 mm


Self Made 0001

Metai: 2022

Praėjimo ilgis 300 mm
Praėjimo plotis 1900 mm

Konvejeris Atlantis -

Metai: 2019

Praėjimo ilgis 1850 mm
Praėjimo plotis 760 mm

Bike Machinery Bicycle assembly line Type B

Metai: 2019

Praėjimo ilgis 16000 mm
Praėjimo plotis 400 mm

Hitec KBS

Metai: 2019

"Hitec KBS" stūmimo diržo sistema Galia : 0,8 Kw Puikios būklės Pašalinių kūnų šalinimas iš įvairių pjaustytų salotų, mažylių ir mikrolapelių bei paruoštų daržovių labai švelniai tvarkant produktą, KBS veiksmingai pašalina vabzdžius, muses, akmenis, medieną, plastiką ir t. t. Tai labai ekonomiška ir efektyvi sistema, tinkama naudoti linijoje. Juosta naudojama prieš plovimo etapą, kad būtų pašalinti lapkočiai, smulkūs akmenukai, molio …

Pack Service (Marchesini) PS233

Metai:

Praėjimo ilgis 1000 mm
Praėjimo plotis 340 mm

IHS 1000 kg

Metai: 2013

Parduodamas IHS ritininis konvejeris EURO paletėms 1000 kg ilgis apie 25 m, 180 laipsnių pasukimo kampu be valdymo

ANON Sortiertisch

Metai: 2020

Praėjimo ilgis 4000 mm
Praėjimo plotis 1500 mm


Medžiagų tvarkymo supaprastinimas: Išsamus konvejerių vadovas

Konvejeriai yra nepakeičiami įvairiose pramonės šakose, nes supaprastina medžiagų ir produktų judėjimą objekte. Jie didina našumą, mažina darbo sąnaudas ir gerina veiklos efektyvumą. Suprasdami konvejerių tipus, funkcijas ir pagrindinius aspektus, susijusius su konvejerių įsigijimu, galite gerokai patobulinti medžiagų tvarkymo procesus. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo platų konvejerių asortimentą, suteikdama galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Konvejerių tipai

Konvejeriai būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius pramonės poreikius. Toliau pateikiame pagrindinių tipų apžvalgą:

Lentiniai transporteriai

Lentiniai konvejeriai yra labiausiai paplitęs tipas, juose medžiagoms perkelti naudojama ištisinė juosta.

 • Plokšti juostiniai konvejeriai: Naudojami produktams gabenti tiesia linija. Idealiai tinka bendram medžiagų perkėlimui.
 • Įstrižiniai / nuleidžiamieji juostiniai konvejeriai: Skirti produktams pervežti aukštyn arba žemyn iš vieno lygio į kitą. Tinka sandėliavimo ir paskirstymo reikmėms.

Roliaciniai konvejeriai

Rolinius konvejerius sudaro ritinėlių serija, kuri palengvina medžiagų judėjimą.

 • Gravitaciniai ritininiai konvejeriai: Medžiagoms judėti žemyn nuožulniu paviršiumi pasitelkiama gravitacija. Puikiai tinka lengviems ir vidutinio svorio daiktams.
 • Motoriniai ritininiai konvejeriai: Ritinėliams varyti naudojami varikliai, todėl judėjimas yra kontroliuojamas. Tinka sunkiems ar didelių gabaritų daiktams gabenti.

Chain konvejeriai

Chain konvejeriai sunkiems kroviniams perkelti naudoja sujungtas grandines.

 • Traukiamieji grandininiai konvejeriai: Traukia medžiagas išilgai lovio. Idealiai tinka birioms medžiagoms, pavyzdžiui, grūdams ir anglims, vežti.
 • Šlaitiniai grandininiai transporteriai: Prie grandinės pritvirtintomis lamelėmis galima perkelti netaisyklingos formos daiktus.
 • /strong>

Sraigtiniai konvejeriai

Sraigtiniai konvejeriai medžiagoms perkelti naudoja sraigtinį sraigtinį elementą.

 • Horizontalūs sraigtiniai konvejeriai: Perkelia medžiagas horizontalia kryptimi. Naudojami granuliuotoms arba skystoms medžiagoms transportuoti.
 • Įstrižiniai sraigtiniai transporteriai: Veikia nuožulniai ir perkelia medžiagas į viršų. Tinka birioms medžiagoms tvarkyti.

Vibraciniai konvejeriai

Vibraciniai konvejeriai medžiagoms perkelti naudoja vibracinį judesį.

 • Linijiniai vibraciniai konvejeriai: Perkelia medžiagas linijiniu keliu. Idealiai tinka sijojimui ir rūšiavimui.
 • Spiraliniai vibraciniai transporteriai: Medžiagos judinamos spirale, dažnai naudojami aušinimui ar džiovinimui
 • .

Pneumatiniai konvejeriai

Pneumatiniai konvejeriai naudoja oro slėgį arba vakuumą medžiagoms judėti vamzdynu.

 • Pneumatiniai konvejeriai skiedimo fazėje: Perkelia medžiagas dideliu greičiu ir mažu slėgiu. Tinka lengvoms medžiagoms.
 • Gausios fazės pneumatiniai transporteriai: Perkelia medžiagas mažu greičiu ir dideliu slėgiu. Idealiai tinka sunkioms arba abrazyvinėms medžiagoms.

"Exapro" siūlo įvairius šiuos konvejerius, todėl įmonės gali rasti konkrečius veiklos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis konvejerį labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad įrenginys atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Krovos talpa

Konvejerio keliamoji galia lemia didžiausią svorį, kurį jis gali išlaikyti. Įsitikinkite, kad konvejeris gali talpinti konkrečius jūsų medžiagų reikalavimus. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios apkrovos talpos specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Greitis ir našumas

Konvejerio greitis ir pralaidumas turi įtakos bendram gamybos efektyvumui. Didelio greičio konvejeriai yra būtini didelės apimties operacijoms, o mažesnėms gamybos serijoms gali pakakti lėtesnių konvejerių. Atsižvelkite į konvejerio greitį (matuojamą pėdomis per minutę), kad įsitikintumėte, jog jis atitinka jūsų gamybos apimties reikalavimus.

Medžiaga ir konstrukcija

Konvejerio konstrukcinė medžiaga turi įtakos jo ilgaamžiškumui ir tinkamumui įvairioms aplinkoms. Nerūdijantis plienas idealiai tinka maisto pramonėje ir farmacijoje, o sunkusis plienas - pramonėje. Įsitikinkite, kad konvejeris pagamintas taip, kad atlaikytų konkrečias jūsų darbo sąlygas.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina medžiagų tvarkymo tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti nuoseklų medžiagų srautą. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir patogumo naudoti.

Priežiūra ir sauga

Lengva techninė priežiūra ir saugos funkcijos yra labai svarbios ilgalaikiam veiklos efektyvumui. Ieškokite konvejerių su lengvai valomomis konstrukcijomis, prieinamomis sudedamosiomis dalimis ir saugos funkcijomis, tokiomis kaip avarinio stabdymo mygtukai ir apsaugai, saugantys operatorius.

Vadovaujantys konvejerių prekių ženklai

Pripažįstami prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių konvejerių rinkos prekės ženklų:

 • "Dorner": "Dorner", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų konvejerių, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms pramonės sritims.
 • FlexLink: "FlexLink" garsėja savo modulinėmis ir lanksčiomis konvejerių sistemomis, todėl siūlo efektyvius ir pritaikomus sprendimus.
 • Hytrol: Hylstrong: siūlo platų asortimentą konvejerių, žinomų dėl savo patikimumo ir ilgaamžiškumo, tinkamų įvairiems medžiagų tvarkymo darbams.
 • "Interroll": "Interroll’konvejeriai, žinomi dėl pažangių technologijų ir efektyvumo, idealiai tinka automatizuotoms medžiagų tvarkymo sistemoms.
 • Intralox: specializuojasi modulinių plastikinių juostinių konvejerių gamyboje, teikdama patikimus ir higieniškus sprendimus maisto perdirbimo ir pakavimo srityse.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Naudotų konvejerių kainos

Panaudotų konvejerių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Dorner" juostinio konvejerio kaina gali būti nuo 1 000 iki 5 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "FlexLink" modulinė konvejerių sistema gali kainuoti nuo 10 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro’prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Konvejeriai yra esminiai įrankiai įvairiose pramonės srityse, siūlantys efektyvius ir patikimus medžiagų tvarkymo sprendimus. Suprasdamos skirtingus konvejerių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą su išsamiais sąrašais ir konkurencingomis kainomis. Nesvarbu, ar jums reikia juostinio, ritininio, grandininio, sraigtinio, vibracinio ar pneumatinio konvejerio, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.