"Eksapro" siūlo įvairų naudotų kompresorių pasirinkimą, būtiną siekiant užtikrinti efektyvų ir patikimą suspausto oro tiekimą įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, gamybos, automobilių ir statybos. Šie kompresoriai sukurti taip, kad užtikrintų optimalų oro slėgį, maitinantį pneumatinius įrankius, valdymo sistemas ir kitą svarbią įrangą. Mūsų atsargų kaina svyruoja nuo 2 000 eurų už bazinius modelius iki 50 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių geriausių prekės ženklų kaip "Atlas Copco", "Ingersoll Rand", "Kaeser" ir "Sullair". Kiekvienas kompresorius pasižymi unikaliomis savybėmis, pavyzdžiui, kompresoriaus tipu (sraigtinis, stūmoklinis, išcentrinis), našumu, slėgio diapazonu ir energijos vartojimo efektyvumu, pritaikytu prie konkrečių jūsų reikalavimų.

Renkantis kompresorių, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip reikiamas oro srautas ir slėgis, energijos suvartojimas, triukšmo lygis ir techninės priežiūros poreikiai. Šie elementai yra labai svarbūs norint pasiekti optimalų našumą, sumažinti eksploatacines išlaidas ir užtikrinti ilgalaikį ilgaamžiškumą. Investuodami į mūsų naudotus kompresorius ne tik galėsite naudotis aukščiausios kokybės įranga už gerokai mažesnę kainą, bet ir skatinsite tvarumą, nes pratęsite patikimų mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" atsidavimu išskirtiniam klientų aptarnavimui ir raskite idealų kompresorių, kuris pagerins jūsų pramoninę veiklą.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir raskite patikimų kompresorių, kurie užtikrina puikų našumą ir puikią vertę jūsų pneumatinės galios poreikiams patenkinti.

Kompresorius Kaeser CSDX 140 Mažos darbo valandos

Metai: 2014

Nominalus slėgis 8,5 bar
Pakrautos valandos 7481 H
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 17 m³/h
Variklio galia 88.3 kW
Dažnis 50 Hz

Kompresorius ATLAS COPCO SF 2 FF

Metai: 2018

Nominalus slėgis 8 bar
Variklio galia 2.2 kW
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 15 m³/h
Bako talpa 270 L
Dažnis 50 Hz

Kompresorius SIEMENS / ferrari ventilatori Italy KB 451 P11

Metai: 2010

Variklio galia 7.5 kW
Dažnis 50 Hz
Voltai 400 V
Integruota džiovintuvas Nr

ATLAS COPCO BELGIA GA 75

Metai: 2000

Nominalus slėgis 10 bar
Pakrautos valandos 59600 H
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 691,2 m³/h
Variklio galia 75 kW
Dažnis 50 Hz

Kompresorius AT 40A Mažos darbo valandos

Metai: 2022

Išeiga (m3 /val.) 5,2 m³/h
Voltai 380 V
Garso lygis 63 dB(A)
Variklio galia 30 kW
Dažnis 60 Hz

Palyginkite Hydrovane HV04 AERD - rotacinį mentinį kompresorių su integruotu oro džiovintuvu - VISAS AIRSTATION Mažos darbo valandos

Metai: 2008

Nominalus slėgis 10,5 bar
Pakrautos valandos 253 H
Bako talpa 270 L
Išeiga (m3 /val.) 0,7 m³/h
Variklio galia 4 kW
Voltai 400 V

Kompresorius TAMROCK 550 EA

Metai: 1998

Nominalus slėgis 3 bar
Voltai 400 V


Kompresorius CompAir L37-09

Metai: 2004

Išeiga (m3 /val.) 330 m³/h
Voltai 380 V

Jun-Air OF1202-45PA Mažos darbo valandos

Metai: 2016

Nominalus slėgis 8 bar
Variklio galia 1.5 kW
Voltai 230 V
Išeiga (m3 /val.) 290 m³/h
Bako talpa 45 L
Dažnis 50 Hz

Josval Moncayo 780 Mažos darbo valandos

Metai: 2002

Nominalus slėgis 10 bar
Variklio galia 4 kW
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 46,8 m³/h
Bako talpa 500 L
Garso lygis 63 dB(A)

Atlas Copco ZT 18 - 7.5

Metai: 2006

Nominalus slėgis 7,5 bar
Variklio galia 18 kW
Išeiga (m3 /val.) 3 m³/h
Garso lygis 72 dB(A)

Kompresorius INGERSOLL RAND THERMOSTAR TS160

Metai: 2000

Nominalus slėgis 26 bar
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 16 m³/h
Dažnis 50 Hz

Kompresorius UNIAIR MEKA 10 P10 500D

Metai: 2012

Nominalus slėgis 10 bar
Variklio galia 7.5 kW
Voltai 400 V
Išeiga (m3 /val.) 0,9 m³/h
Bako talpa 500 L
Dažnis 50 Hz

JP Sauer & Sohn Gmbh WP 126 L-100 stūmoklinis kompresorius

Metai: 2004

Nominalus slėgis 70 bar
Variklio galia 26.5 kW
Išeiga (m3 /val.) 110 m³/h

Kompresorius Berko BR 21-10 + BFN 186

Metai: 2007

Nominalus slėgis 10 bar
Variklio galia 15 kW
Garso lygis 61 dB(A)
Išeiga (m3 /val.) 2,2 m³/h
Dažnis 50 Hz
Integruota džiovintuvas Taip

Kompresorius Kaeser ESD351

Metai: 2006

Slėgis iki 8,5 baro, našumas 36,8 m3/min geros būklės galimas patikrinimas

Worthington Creyssensac Rollair 30 public-product-good_value

Metai: 2011

Nominalus slėgis 7 bar
Pakrautos valandos 30000 H
Bako talpa  L
Išeiga (m3 /val.) 235 m³/h
Variklio galia 22 kW
Voltai 380 V

Atlas Copco GA90VSDFF

Metai: 2015

Nominalus slėgis 13 bar
Variklio galia 90 kW
Išeiga (m3 /val.) 17,5 m³/h

INGERSOLL RAND IRN22K-CC Mažos darbo valandos

Metai: 2008

Nominalus slėgis 11 bar
Integruota džiovintuvas Nr
Išeiga (m3 /val.) 3,1 m³/h


Veiklos stiprinimas: Giliau apie pramoninius kompresorius

Kompresoriai yra daugybės pramoninių operacijų pagrindas, nes jie varo viską - nuo pneumatinių įrankių ir aušinimo sistemų iki medžiagų transportavimo ir procesų automatizavimo. Dėl savo universalumo ir patikimumo jie yra nepakeičiami įvairiuose sektoriuose, užtikrinant sklandų ir efektyvų įmonių darbą. Šiame vadove nagrinėjami kompresorių tipai, savybės ir svarbiausi kompresorių pasirinkimo aspektai, padedantys priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jūsų veiklos galimybes. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė rinka, siūlo platų kompresorių asortimentą, suteikdama prieigą prie aukštos kokybės įrangos konkurencingomis kainomis.

Kompresorių tipai

Kompresoriai būna kelių konfigūracijų, kurių kiekviena pritaikyta konkrečioms pramoninėms reikmėms. Toliau pateikiame pagrindinių tipų skirstymą:

Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai

Sukamieji sraigtiniai kompresoriai, garsėjantys nepertraukiamu veikimu ir efektyvumu, yra daugelio pramoninių procesų pagrindas. Juose oras suspaudžiamas dviem tarpusavyje susisukančiais sraigtais, kurie užtikrina pastovų ir patikimą oro tiekimą.

 • Alyva įpučiami sraigtiniai kompresoriai: šiose mašinose tepimui ir aušinimui naudojama alyva, todėl jos yra patvarios ir efektyvios. Jie tinka įvairioms reikmėms, pradedant gamyba ir baigiant automobilių serviso paslaugomis.
 • Alyvos nenaudojantys rotoriniai sraigtiniai kompresoriai: šie kompresoriai idealiai tinka toms sritims, kuriose labai svarbu oro grynumas, pavyzdžiui, maisto perdirbimo ir farmacijos pramonėje, todėl suspaudimo kameroje nenaudojama alyva.

Rekreaciniai kompresoriai

Taip pat vadinami stūmokliniais kompresoriais, šiuose aparatuose aukšto slėgio orui tiekti naudojamas alkūninio veleno varomas stūmoklis. Jie puikiai tinka darbams, kuriems reikia pertraukiamo aukšto slėgio oro.

 • Vienos pakopos stūmokliniai kompresoriai: tinka mažo ir vidutinio slėgio įrenginiams, suspaudžiantiems orą viena eiga.
 • Dviejų pakopų stūmokliniai kompresoriai: Užtikrina didesnį slėgį ir efektyvumą, suspausdami orą dviem pakopomis, idealiai tinka reikliems darbams.

Centrifūginiai kompresoriai

Vykdydami oro pagreitinimą besisukančia sparnuote, išcentriniai kompresoriai kinetinę energiją paverčia slėgiu. Jie idealiai tinka didelės apimties darbams, kuriems reikia didelio suslėgto oro kiekio.

 • Vienos pakopos išcentriniai kompresoriai: tinka vidutiniam slėgiui ir dideliam srautui, puikiai tinka vidutinio dydžio pramoniniams darbams.
 • Daugiapakopiai išcentriniai kompresoriai: Gali užtikrinti didelį slėgį ir didelį oro kiekį, todėl idealiai tinka dideliems pramoniniams įrenginiams.

Scroll kompresoriai

Scroll kompresoriai, turintys du tarpusavyje susikertančius spiralinius sraigtus, pasižymi tyliu veikimu ir efektyvumu. Jie paprastai naudojami mažesnėse, tylesnėse srityse.

 • Alyvos įpurškiami spiraliniai kompresoriai: Dėl tepimo alyva užtikrinamas didesnis efektyvumas.
 • Sraigtiniai kompresoriai be alyvos: Užtikrina švarų orą jautriose srityse, pavyzdžiui, maisto ir farmacijos pramonėje.

Rotaciniai menteliniai kompresoriai

Šie kompresoriai orui suspausti naudoja besisukantį cilindrą su reguliuojamomis mentėmis, garsėja ilgaamžiškumu ir efektyvumu.

 • Alyva tepami rotaciniai mentiniai kompresoriai: dėl tepimo alyva padidėja efektyvumas ir ilgaamžiškumas.
 • Alyvos neįšvirkščiami rotoriniai mentiniai kompresoriai: Užtikrinkite švarų orą maisto ir gėrimų perdirbimui.

"Exapro" siūlo įvairių šių kompresorių, todėl įmonės gali rasti konkrečius poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis tinkamą kompresorių reikia suprasti svarbiausias funkcijas ir specifikacijas, atitinkančias jūsų veiklos reikalavimus. Štai į ką reikėtų atsižvelgti:

Galimybė ir našumas

Įvertinkite kompresoriaus pajėgumą ir našumą kubinėmis pėdomis per minutę (CFM) arba litrais per minutę (L/min), kad įsitikintumėte, jog jis atitinka jūsų konkrečius oro poreikius.

Slėgio diapazonas

Atsižvelkite į didžiausią slėgį, kurį gali užtikrinti kompresorius, matuojamą svarais kvadratiniam colyje (PSI), kad įsitikintumėte, jog jis gali efektyviai maitinti jūsų pneumatinius įrankius ir įrangą.

Energetinis efektyvumas

Energiniu požiūriu efektyvūs kompresoriai mažina eksploatacines išlaidas ir poveikį aplinkai. Ieškokite tokių funkcijų kaip kintamojo greičio pavaros (VSD) ir efektyvūs varikliai, kad optimizuotumėte energijos sąnaudas.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina veiklos tikslumą ir nuoseklumą. Tokios funkcijos kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos ir stebėjimas realiuoju laiku gali padidinti našumą ir užtikrinti patikimą oro tiekimą.

Triukšmo lygis

Rinkitės kompresorius, suprojektuotus tyliam darbui, kuris ypač svarbus patalpose arba triukšmui jautrioje aplinkoje.

Tvarumas ir techninė priežiūra

Rinkitės kompresorius, pagamintus iš aukštos kokybės, korozijai atsparių medžiagų. Lengvai valomos konstrukcijos ir prieinami komponentai supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos.

Vadovaujantys kompresorių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių prekės ženklų kompresorių rinkoje:

 • "Atlas Copco": "Atlas Copco", žinoma dėl naujoviškų ir didelio tikslumo įrenginių, siūlo patikimus sprendimus įvairioms pramonės sritims.
 • Ingersoll Rand:
 • "Nronglsngolls": ši kompanija garsėja ilgaamžiškumu ir pažangiomis technologijomis, todėl yra populiarus pasirinkimas daugelyje pramonės šakų.
 • Kaeser: Kronšteinas: siūlo didelio našumo kompresorius, pasižyminčius patikimumu ir efektyvumu.
 • "Sullair": Žinomi dėl efektyvumo ir universalumo, tinkami didelės apimties darbams.
 • Gardner Denver: "Strongner": tiekia preciziškai suprojektuotus kompresorius, idealiai tinkančius sudėtingai, didelės apimties gamybai.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią galimybę naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų kompresorių kainos

Naudotų kompresorių kaina labai skiriasi priklausomai nuo amžiaus, būklės, prekės ženklo ir funkcijų. Kainos paprastai svyruoja nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Atlas Copco" sraigtinio kompresoriaus kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Ingersoll Rand" išcentrinis kompresorius gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro’rinkoje siūlomos skaidrios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinami konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Kompresoriai yra nepakeičiami pramoninėje veikloje, nes užtikrina efektyvius ir patikimus įrankių ir procesų maitinimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus kompresorių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia sraigtinio, stūmoklinio, išcentrinio, spiralinio, spiralinio ar mentelinio kompresoriaus, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.