"Exapro" siūlo platų naudotų dengimo, kepimo ir kepimo mašinų asortimentą, būtiną kepykloms ir maisto perdirbimo pramonei. Šios mašinos skirtos dengti įvairius maisto produktus dangomis, džiūvėsėliais ar tešla, pagerinant jų skonį, tekstūrą ir išvaizdą. Jos būtinos gaminant tokius gaminius, kaip apkepinta vištiena, žuvies filė, pyragaičiai ir kiti kepiniai su apvalkalu.

Mūsų dengimo, kepimo ir kepimo duonoje mašinų kaina svyruoja nuo € 5 000 eurų už bazinius modelius iki € 50 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių pripažintų prekių ženklų kaip GEA, Marel, JBT ir Stein. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, konvejerio pločiu, dangos tipu, pralaidumu ir valymo paprastumu, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos reikalavimus.

Rinkdamiesi mašiną, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip dengimo proceso tipas (šlapias ar sausas), dengimo tolygumas ir mašinos universalumas apdorojant įvairius produktus. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant užtikrinti pastovią gaminių kokybę ir optimizuoti gamybos efektyvumą.

Investavimas į mūsų naudotas dengimo, kepimo ir kepimo mašinas suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, o tai padeda užtikrinti ekonomiškumą ir tvarumą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir atraskite idealią mašiną, kuri pagerins jūsų maisto perdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus jau šiandien ir raskite patikimas dengimo, kepimo ir kepimo mašinas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų kepyklos ir maisto perdirbimo poreikiams.

SAK arabiškos pitos gamybos linija

Metai: 2021

SAK arabiškos pitos gamybos linija Parduodama naudota gamybos linija Arabian Pita by SAK iš 2021 m. gamybos metų. Gamybos linija buvo patikrinta gamintojo ir užsakytos visos keičiamos sudedamosios dalys. - Prekės ženklas: SAK - Gamybos metai: 2018 m: 2021 - Techninė būklė: naudota - Paruošta arabiškos pitos gamybai - Yra visi gamybai reikalingi komponentai Papildoma informacija: Gamybos linija yra sukomplektuota, …


Mondial Forni Marden Marden

Metai: 2009

Marden – automatinė duonos kepimo linija Linija, skirta automatiniam duonos pakrovimui į porcijines krosnis Metai: 2009 m

Stork TPM 630

Metai: 1990

Diržo plotis 630 mm


Koppens 400mm

Metai:

Diržo plotis 400 mm


Giljotina Ruhle GR50

Metai: 2019

Giljotina Ruhle GR50 Parduodu Ruhle GR50 giljotiną šaldytiems blokams.


KGTECH RT1250

Metai: 2023

Parduodamas naujas Rotary stalas. Sukurta priimti paruoštas pakuotes. Stalas pagamintas iš tvirtų, storų medžiagų, kurios garantuoja ilgaamžiškumą ilgus metus. Sukamojo stalviršio dydis yra 1250 mm, aukštis reguliuojamas nuo 700 iki 850 mm, šoninė juosta yra 40 mm virš stalviršio. Greičio reguliavimas nuo 0 iki 17 apsisukimų per minutę, per potenciometrą, prijungtą prie keitiklio, 0,37kw 3 fazių variklį, START/STOP jungiklį, saugos …


Koppens VM900HS

Metai: ~ 2001

Diržo plotis 900 mm


Įvadas į kepinių dengimo, apskrudinimo ir kepimo mašinas kepimo pramonėje

Maisto perdirbimo pramonėje, ypač kepyklų sektoriuje, labai svarbų vaidmenį atlieka dengimo, kepimo ir kepimo mašinos. Šios mašinos skirtos kepiniams dengti įvairiomis dangomis, pagerinančiomis jų skonį, tekstūrą ir vizualinį patrauklumą. Nesvarbu, ar tai būtų traškios duonos užtepėlė ant vištienos kepsnelių, ar šokolado danga ant pyragaičių, ar tolygus kiaušinio plakimas ant tešlos gaminių, šios mašinos užtikrina efektyvumą, nuoseklumą ir kokybės kontrolę. "Exapro", pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo platų dangos dengimo, kepimo ir kepimo mašinų asortimentą, suteikdama kepyklų įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Dengimo, apskrudinimo ir kepimo mašinų tipai

Dengimo mašinos

Padengimo mašinos naudojamos kepiniams padengti skystos arba miltelių pavidalo dangos sluoksniu. Tai gali būti šokolado, cukraus, glazūros ar kiaušinių plakinys. Yra įvairių tipų dengimo mašinų, kurių kiekviena pritaikyta konkrečioms reikmėms:

 • Būgninės dengimo mašinos: šios mašinos, dengdamos dangą, gaminį suka besisukančiame būgne. Jos idealiai tinka tolygiai dengti smulkius gaminius, pavyzdžiui, riešutus ar saldainius

  .
 • Dengimo purkštuvais įrenginiai: juose naudojami purkštukai, kuriais dengiamoji medžiaga užpurškiama smulkiu rūku, taip gaunamas tolygus sluoksnis be perteklinių atliekų. Jie dažnai naudojami šokoladui ar cukrui glazūruoti.

 • Enrobatoriai: Enrobatoriai dengia gaminius praleisdami juos pro skystos dangos užuolaidą. Jos dažniausiai naudojamos konditerijos gaminiams ir pyragaičiams padengti šokoladu.

"Exapro" siūlo įvairias dengimo mašinas, todėl kepyklų operatoriai gali rasti įrangą, atitinkančią konkrečius dengimo poreikius.

Apdailos mašinos

Paningavimas, dar vadinamas paningavimu, apima gaminių padengimą danga arba prieskoniais, kai jie yra sukami besisukančioje keptuvėje. Šis metodas dažnai naudojamas konditerijos gaminiams, pavyzdžiui, riešutams, džiovintiems vaisiams ar smulkiems kepiniams. Panavimo mašinos užtikrina tolygų dangos, pavyzdžiui, cukraus, šokolado ar pikantiškų prieskonių, paskirstymą. Pagrindinės savybės, į kurias reikia atsižvelgti renkantis apvoliojimo mašiną, yra keptuvės talpa, greitis ir dangos medžiagų, kurias ji gali apdoroti, tipas. "Exapro" inventoriuje yra tiek naujų, tiek naudotų paniruočių mašinų, todėl įmonėms lengviau rasti ekonomiškai efektyvius sprendimus.

Bandymo mašinos

Bandymo mašinos yra būtinos duonos džiūvėsėliams, tešlai ar kitoms kietųjų dalelių dangoms tepti ant tokių produktų, kaip vištienos kepsneliai, žuvies filė ar daržovių paplotėliai. Šios mašinos užtikrina nuoseklų ir kruopštų užtepimą, o tai labai svarbu tiek skoniui, tiek išvaizdai. Duonos kepimo mašinos paprastai skirstomos į dvi kategorijas:

 • Plokščios duonos kepimo mašinos: šiose mašinose produktai konvejeriu transportuojami per duonos trupinių sluoksnį, užtikrinant tolygų padengimą iš visų pusių. Jos tinka didelės apimties gamybos linijoms.

 • Būgninės duonos kepimo mašinos: Būgninės duonkepės gaminius supila į besisukantį būgną, pripildytą duonkepės medžiagos. Šis metodas puikiai tinka vienodam netaisyklingos formos gaminių padengimui išgauti.

"Exapro" siūlo platų pirmaujančių gamintojų kepimo mašinų pasirinkimą, padedantį kepykloms pagerinti gaminių kokybę ir gamybos efektyvumą.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dengimo, kepimo ir kepimo mašinas

Gamybos pajėgumas

Gamybinis mašinos pajėgumas yra labai svarbus veiksnys. Jis turėtų atitikti produktų, kuriuos ketinate apdoroti, kiekį. Pervertinus pajėgumus, gali tekti patirti nereikalingų išlaidų, o nepakankamai įvertinus - atsirasti gamybos trikdžių. "Exapro" sąrašuose pateikiamos išsamios specifikacijos, įskaitant gamybos pajėgumus, padedančios pirkėjams išsirinkti jų veiklos poreikius atitinkančias mašinas.

Versatilumas

Visapusiškos mašinos, galinčios dirbti su įvairiomis dangomis ir produktais, suteikia didesnę vertę. Pavyzdžiui, dengimo mašina, galinti perjungti šokolado ir glazūros dangas, arba duonos kepimo mašina, galinti apdoroti skirtingų dydžių duonos trupinius, gali supaprastinti operacijas ir sumažinti kelių mašinų poreikį. "Exapro" platforma leidžia palyginti mašinas pagal jų universalumą ir funkcijas.

Lengvas valymas ir priežiūra

Maisto apdorojimo įranga turi atitikti griežtus higienos standartus. Lengvai valomos ir prižiūrimos mašinos padeda užtikrinti produktų saugą ir kokybę. Ieškokite mašinų su lengvai nuimamomis dalimis ir minimaliais plyšiais, kuriuose gali kauptis maisto dalelės. "Exapro" pateikia informaciją apie išvardytų mašinų priežiūros ir valymo reikalavimus.

Technologijos ir automatizavimas

Pažangios technologijos ir automatizavimas gali gerokai padidinti efektyvumą ir nuoseklumą. Tokios funkcijos, kaip automatiniai purkštukai, programuojami nustatymai ir realiuoju laiku veikiančios stebėjimo sistemos, gali sumažinti rankų darbo sąnaudas ir sumažinti klaidų skaičių. "Exapro" siūlo įvairaus technologinio sudėtingumo lygio mašinas, todėl pirkėjai gali rasti įrangą, atitinkančią jų automatizavimo poreikius.

Prekės ženklas ir gamintojas

Pripažįstami prekių ženklai ir gamintojai dažnai siejami su aukštesne kokybe ir geresniu aptarnavimu. Kai kurie pirmaujantys prekių ženklai dengimo, kepimo ir kepimo mašinų rinkoje yra šie:

 • GEA grupė: GEA, žinoma dėl savo didelio našumo apvoliojimo ir kepimo mašinų, siūlo tvirtą ir patikimą įrangą, tinkamą didelės apimties gamybai.

 • "JBT Corporation": specializuodamasi maisto perdirbimo technologijų srityje, JBT siūlo universalius ir novatoriškus apvoliojimo ir apkepinimo sprendimus.

 • "Marel: "Marel" mašinos garsėja savo tikslumu ir pažangiomis funkcijomis, todėl idealiai tinka sudėtingoms dengimo ir kepimo reikmėms.

 • "Nielsen: "Nielsen" - šokolado apvoliojimo mašinų lyderė - tiekia aukštos kokybės įrangą, užtikrinančią nuoseklų ir sklandų padengimą.

  "Nielsen" yra šokolado apvoliojimo mašinų lyderė.

"Exapro" turi šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Panaudotų dengimo, panavimo ir kepimo mašinų kainos

Naudotų dengimo, kepimo ir kepimo mašinų kaina priklauso nuo tokių veiksnių kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos GEA kepimo mašinos kaina, priklausomai nuo jos būklės ir galimybių, gali būti nuo 20 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" turgavietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Padengimo, apskrudinimo ir kepimo mašinos yra neatsiejamos nuo kepimo pramonės, nes pagerina kepinių skonį, tekstūrą ir išvaizdą. Suprasdami turimų mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, kepyklų operatoriai gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia universalios dengimo mašinos, patikimos kepimo sistemos, ar efektyvaus kepimo aparato, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų kepyklos veiklai tinkamą įrangą.