Exapro siūlome įvairų naudotų kalimo plaktukų pasirinkimą, būtiną metalo formavimui ir formavimui įvairiose pramonės šakose, įskaitant automobilių, aviacijos ir sunkiųjų mašinų gamybą. Šios galingos mašinos skirtos stipriai smūgiuoti į metalinius ruošinius, tiksliai ir tvirtai iškalti juos norimomis formomis. Mūsų kalimo plaktukų kainos svyruoja nuo nuo 10 000 eurų baziniams modeliams iki 200 000 eurų pažangių, didelės talpos įrenginių iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip Anyang, Beche, Lasco ir Weingarten. Kiekviena mašina pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip smūgio energija, eigos ilgis, darbingumas ir automatizavimo lygis, užtikrinant, kad jie atitiktų konkrečius gamybos poreikius.

Rinkdamiesi kalimo plaktuką, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pvz., kalimo metalo tipą, reikalingą smūgio energiją, gamybos apimtį ir naudojimo bei priežiūros paprastumą. Šie elementai itin svarbūs siekiant kokybiškų kalimo rezultatų, optimizuoti gamybos efektyvumą ir užtikrinti įrangos ilgaamžiškumą. Investavimas į mūsų naudotus kalimo plaktukus ne tik suteikia prieigą prie aukščiausios kokybės technikos žymiai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką prailginant tvirtos įrangos gyvavimo ciklą. Pasitikėkite Exapro įsipareigojimu teikti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą kalimo plaktuką, kad pagerintumėte metalo formavimo operacijas.

Naršykite Exapro sąrašus šiandien ir raskite patikimus kalimo plaktukus, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų kalimo reikmėms.

Kalimo plaktukas Huta Zigmunt MPM3150

Metai:

Tipas Pneumatinis
Smūgių skaičius/min 110

Kalimo plaktukas Huta Zigmunt MPM 1600

Metai:

Tipas Pneumatinis
Smūgių skaičius/min 120

Kalimo plaktukas B&S Massey 150 KG

Metai:

Talpa 0,2 T
Smūgių skaičius/min 168
Avino smūgis 480 mm
Variklio galia 11 kW

Banning GOA 2000

Metai:

Talpa 2500 T
Tipas Pneumatinis
Avino smūgis 480 mm
Smūgių skaičius/min 135

Kalimo plaktukas STANKO MB412

Metai:

Talpa 0,3 T
Smūgių skaičius/min 190
Avino smūgis 390 mm

Stanko M418

Metai:

Avino smūgis 950 mm
Variklio galia 75 kW
Tipas Pneumatinis

Kalimo plaktukas HUTA ZYGMUNT 6300B

Metai: 1970

Y.O.M. 1978 M. Serijinis numeris Talpa 7000 kgm Didž. Eiga 850 mm Srautai 100 n°/min Matricos lizdo ilgis cilindre 650 mm Avinas sveria 2500 kg Matricos lizdo ilgis matricos laikiklyje 900 mm Min. Matricos storis 300 mm Viršutinė matrica maks. Svoris 800 kg Darbinis aukštis 780 mm Bendras svoris 64 000 kg

Kalimo plaktukas M.I.KALININA M4140A

Metai:

Talpa 1000 T
Smūgių skaičius/min 95
Tipas Pneumatinis
Variklio galia 75 kW

Stanko M4140A

Metai: 1985

Avino smūgis 750 mm
Variklio galia 75 kW
Smūgių skaičius/min 103

Banning GOA 3150

Metai:

Avino smūgis 520 mm
Smūgių skaičius/min 125
Tipas Pneumatinis

GFM SXL-13

Metai:

Talpa 640 T
Variklio galia 300 kW
Smūgių skaičius/min 620

Kalimo plaktukas Durma CNC HAP 35160

Metai: 2000

Talpa 160 T
Tipas Hidraulinis
Avino smūgis 200 mm

Voronezh (Воронеж) М 4140А

Metai: ~ 1970

Talpa 1 T
Tipas Pneumatinis
Variklio galia 75 kW
Avino smūgis 800 mm
Smūgių skaičius/min 103

Beche DGH25

Metai: 1981

Talpa 25 T
Tipas Pneumatinis
Avino smūgis 1200 mm

Lasco KSP 801 Ko

Metai: 2013

Talpa 800 T
Tipas Hidraulinis
Avino smūgis 650 mm
Variklio galia 75 kW


CEVA press

Metai:

Pjaustymas stabdžių sankaba Atviras pjūvis Funkcinis Gali perduoti gamybą Štampo skersmuo: 100 mm Antgalio ilgis: 330 mm Puntuvo skersmuo: 80 mm Puntuvo ilgis: 125 mm Išmetimo ilgis: 300 mm Išmetimas +: 30 mm Mini/maxi vielos skersmuo (600N/mm²): 8/18 mm Maksimalus galvutės skersmuo (600N/mm²): 38 mm Padėčių skaičius (matrica be pjūvio): 4 Dydis: 6m x 4m Svoris: 45t Minimalus/Maksi greitis: 30/70 …

Beche Counter-Rotating Hammer - Dgh 10 000 Beche DGH 10 000

Metai: 1930

Parduodu BECHE priešpriešinį sukamąjį plaktuką - DGH 10 000 Prijungtas veikiantis

Montbard LG 350

Metai: ~ 1980

Talpa 350 T
Avino smūgis 1000 mm

GFM SX-16

Metai: 1974

Talpa 800 T
Variklio galia 200 kW
Smūgių skaičius/min 580


Metalo formavimo įvaldymas: išsamus plaktukų kalimo vadovas

Kalimo plaktukai yra labai svarbūs metalo kalimo pramonės komponentai, suteikiantys reikiamą jėgą formuoti metalinius ruošinius pakartotinai veikiant smūgius. Šios mašinos yra būtinos gaminant didelio stiprumo metalinius komponentus, naudojamus įvairiose pramonės šakose, įskaitant automobilių, aviacijos, statybos ir sunkiąsias mašinas. Suprasdami skirtingus kalimo plaktukų tipus, savybes ir aspektus, galite žymiai pagerinti metalo kalimo operacijas. „Exapro“, pirmaujanti internetinė naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo įvairų kalimo plaktukų pasirinkimą, suteikdama įmonėms prieigą prie aukštos kokybės įrangos konkurencingomis kainomis.

Kas yra kalimo plaktukai?

Kalimo plaktukai yra mechaniniai įtaisai, naudojami kontroliuojamiems, didelės energijos smūgiams į metalinius ruošinius, juos deformuojant ir formuojant norimas formas. Šie plaktukai yra neatsiejami nuo kalimo proceso, kurio metu metalas kaitinamas iki lanksčios būsenos, o tada formuojamas naudojant gniuždymo jėgas.

Kalimo plaktukų tipai

Kalimo plaktukai yra įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius kalimo poreikius. Čia pateikiama pagrindinių tipų apžvalga:

Kalimo plaktukai numesti

Labiausiai paplitę yra nuleidžiami kalimo plaktukai, naudojantys gravitaciją, kad plaktukas numestų ant ruošinio. Jie yra universalūs ir tinka įvairiems kalimo darbams.

 • Gravity Drop plaktukai: smūgiams naudokite plaktuko galvutės svorį. Idealiai tinka paprastiems kalimo darbams ir mažesniems gamybos etapams.
 • Power Drop plaktukai: naudokite mechanines arba hidraulines sistemas, kad padidintumėte plaktuko smūgio jėgą. Tinka reiklesniam kalimo darbams.

Pneumatiniai kalimo plaktukai

Pneumatiniai kalimo plaktukai kūjui varyti naudoja suslėgtą orą, todėl užtikrina pastovią ir reguliuojamą jėgą. Jie žinomi dėl savo greičio ir valdymo.

 • Vienos kameros pneumatiniai plaktukai: turi vieną oro kamerą, leidžiančią paprastai valdyti plakimo jėgą ir greitį. Idealiai tinka bendrosios paskirties kalimui.
 • Dviejų kamerų pneumatiniai plaktukai: įtraukite papildomą oro kamerą, kad valdymas būtų tikslesnis ir didesnė smūgio jėga. Tinka sudėtingoms ir didelio stiprumo kalimo užduotims atlikti.

Hidrauliniai kalimo plaktukai

Hidrauliniai kalimo plaktukai naudoja hidraulinio skysčio slėgį plaktui varyti. Jie pasižymi didele jėga ir tikslumu, todėl puikiai tinka sunkioms kalimo operacijoms.

 • Fiksuoti hidrauliniai plaktukai: turi fiksuotą plaktuko galvutę, kuri užtikrina galingus ir nuoseklius smūgius. Tinka didelio masto pramoniniam kalimui.
 • Mobilieji hidrauliniai plaktukai: turi mobilią plaktuko galvutę, leidžiančią lanksčiai ir prisitaikyti atliekant kalimo operacijas.

Mechaninio kalimo plaktukai

Mechaniniai kalimo plaktukai naudoja mechanines jungtis ir kumštelius, kad būtų valdomi smūgiai. Jie žinomi dėl savo patikimumo ir tikslumo.

 • Spyruokliniai mechaniniai plaktukai: naudokite spyruokles energijai kaupti ir išleisti, kad smūgiai būtų vienodi. Idealiai tinka tiksliam kalimui.
 • Mechaniniai plaktukai su perjungimu: naudokite perjungimo mechanizmą, kad valdytumėte plaktuko judėjimą, užtikrinant didelę jėgą ir tikslumą. Tinka sudėtingoms kalimo užduotims.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis kalimo plaktuką, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, siekiant užtikrinti, kad mašina atitiktų jūsų eksploatacinius reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai:

Plaktuko jėga ir smūgio energija

Paktuko jėga ir smūgio energija lemia kalimo plaktuko galią ir efektyvumą. Įsitikinkite, kad mašina gali tiekti reikiamą jėgą konkrečioms kalimo užduotims atlikti, nesvarbu, ar tai būtų maži, detalūs komponentai, ar didelės, sunkios dalys. „Exapro“ sąrašuose pateikiamos išsamios plaktuko jėgos ir smūgio energijos specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Eksto ilgis ir greitis

Ego ilgis ir greitis turi įtakos kalimo proceso efektyvumui ir tikslumui. Ieškokite mašinų su reguliuojamu eigos ilgiu ir greičiu, kad atitiktų skirtingas medžiagas ir kalimo reikalavimus.

Valdymo sistemos

Pažangios valdymo sistemos padidina kalimo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatiniai koregavimai gali žymiai padidinti našumą.

Konstravimo kokybė ir ilgaamžiškumas

Kalimo plaktuko konstrukcijos kokybė ir ilgaamžiškumas yra svarbūs ilgalaikiam veikimo efektyvumui užtikrinti. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip tvirti plieniniai rėmai ir dilimui atsparūs komponentai, yra atsparesni nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimas dizainas ir prieinami komponentai supaprastina priežiūrą, sumažina prastovos laiką ir veiklos sąnaudas.

Saugos funkcijos

Atliekant metalo kalimo operacijas, svarbiausia saugumas. Ieškokite mašinų su saugos funkcijomis, pvz., avarinio stabdymo mygtukais, apsauginėmis gaubtais ir automatiniais išjungimo mechanizmais, kad apsaugotumėte operatorius ir įrangą.

Pirmieji kalimo plaktukų prekės ženklai

Geros reputacijos prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį palaikymą. Štai keletas populiariausių kalimo plaktukų rinkos prekių ženklų:

 • Anyang: žinomas dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų kalimo plaktukų, Anyang siūlo tvirtus sprendimus, tinkamus įvairiems metalo kalimo darbams.
 • KERRIHARD: garsūs savo patvariomis ir pažangiomis technologijomis, KERRIHARD plaktukai yra populiarūs kalimo pramonėje.
 • Lasco: siūlo daugybę didelio našumo kalimo plaktukų, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose ​​srityse.
 • Nakamura Tome: siūlo universalius kalimo plaktukus, pasižyminčius efektyvumu ir tvirtumu, tinkamus didelio masto operacijoms.
 • Erie Press Systems: žinomos dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliam ir didelio smūgio kalimui, idealiai tinka sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

„Exapro“ turi šių ir kitų gerbiamų prekių ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų įrenginių.

Naudotų kalimo plaktukų kainos

Naudotų kalimo plaktukų kaina labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotas Anyang pneumatinis kalimo plaktukas gali kainuoti apie 10 000–30 000 USD, o aukščiausios klasės „Lasco“ hidraulinis kalimo plaktukas gali kainuoti nuo 100 000 iki 300 000 USD. „Exapro“ prekyvietė siūlo įvairias kainodaros parinktis, užtikrinančias skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus pirkėjams.

Išvada

Kalimo plaktukai yra būtini įrankiai metalo kalimo pramonėje, siūlantys efektyvius ir patikimus metalo ruošinių formavimo sprendimus. Suprasdamos įvairius plaktukų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie pagerina jų veiklos galimybes. „Exapro“ siūlo visapusišką aukštos kokybės naudotų mašinų įsigijimo platformą, pateikia išsamius sąrašus ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar jums reikia nuleidžiamo kalimo plaktuko, pneumatinio kalimo plaktuko, hidraulinio kalimo plaktuko ar mechaninio kalimo plaktuko, „Exapro“ platus inventorius ir patogi sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą metalo kalimo operacijoms.</ p>