Kaip pirkti naudotą techniką su Exapro

Raskite kitą mašiną

Kodėl verta pirkti Exapro

Kaip ir daugiau nei 500 000 profesionalų, Exapro pramoninėje rinkoje raskite tinkamą mašiną naudotą

best price

Raskite kitą mašiną už teisingą rinkos kainą

search

Lengvai ieškokite per kategorijas arba paieškos variklį

compliance

Pardavėjų laikymasis saugiam pirkimui

support

Mėgaukitės asmenine specialiojo agento pagalba

visit

Suorganizuokite fizinį ar virtualų apsilankymą ir užbaikite pirkimą

Apie Exapro

„Exapro“ yra internetinė prekyvietė, kurioje galite rasti platų naudotų pramoninių mašinų asortimentą – nuo ​​metalo ir medžio apdirbimo įrangos iki pakavimo ir spausdinimo mašinų. Mūsų platforma skirta susisiekti su pardavėjais iš viso pasaulio ir suteikti prieigą prie pasaulinio technikos tiekėjų tinklo.

„Exapro“ supranta, kad mašinų pirkimas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, todėl siekiame, kad tai būtų kuo paprastesnė ir aiškesnė. Mūsų platforma siūlo patogią sąsają, galingus paieškos įrankius ir platų mašinų sąrašų pasirinkimą, leidžiantį greitai rasti tinkamą įrangą pagal jūsų poreikius.

Naršydami mūsų sąrašuose rasite išsamius kiekvienos mašinos aprašymus, specifikacijas ir nuotraukas, o tai suteiks visą informaciją, kurios jums reikia norint priimti pagrįstą sprendimą. Taip pat galite susisiekti su pardavėjais tiesiogiai per platformą ir užduoti klausimus, prašyti papildomos informacijos ir derėtis dėl kainų.

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ieškantis vienos mašinos, ar didelė pramonės įmonė, kuriai reikia kelių įrenginių, „Exapro“ turi viską, ko reikia norint rasti tinkamą techniką už tinkamą kainą. Tai kam laukti? Pradėkite naršyti mūsų sąrašus šiandien ir raskite tobulą mašiną savo verslui!

Tai, kad parduodame mašinas, nereiškia, kad esame mašinos!

Kaip nusipirkti mašiną

Naršykite svetainėje – eikite į „Exapro“ svetainę ir naršykite kategorijas, kad surastumėte jums reikalingą įrangą.

1

Filtruokite rezultatus – naudokite filtrus, kad patikslintumėte paiešką ir rastumėte techniką, atitinkančią jūsų konkrečius reikalavimus.

2

Patikrinkite mašinos sąrašą – spustelėkite jus dominantį įrenginį, kad pamatytumėte visą jo informaciją, įskaitant aprašymą, specifikacijas ir nuotraukas.

3

Susisiekite su pardavėju – jei jus domina mašina, spustelėkite mygtuką „Susisiekti su pardavėju“, kad susisiektumėte su „Exapro“ agentu, atsakingu už skelbimą. Galite užduoti klausimus, prašyti papildomos informacijos ir derėtis dėl kainos.

4

Pateikite pasiūlymą – kai per „Exapro“ agentą susitarsite dėl kainos ir kitų sąlygų, susisieksite su savininku.

5

Suplanuokite apsilankymą – visada geriausia apžiūrėti aparatą prieš patvirtinant pirkimą. Organizuokite fizinį ar virtualų apsilankymą.

6

Sutvarkykite apmokėjimą ir pristatymą – kai susitarsite dėl visų sąskaitų faktūrų išrašymo detalių, su pardavėju galėsite susitarti dėl logistikos.

7

Priimkite ir apžiūrėkite mašiną – Kai mašina bus pristatyta, atidžiai ją apžiūrėkite, kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų lūkesčius apsilankymo vietoje metu. Jei kyla problemų, susisiekite su pardavėju ir „Exapro“, kad jas išspręstumėte.

8

Keletas patarimų, kaip pirkti naudotą techniką naudojant „Exapro“.

Norėdami rasti geriausią mašiną savo gamybos poreikiams, naudokite visus turimus įrankius.

Naudokite paieškos juostą

Tai greita, efektyvu ir protinga. Tiesiog įveskite prekės ženklą, modelį arba mašinos tipą. Mūsų vidinė paieškos sistema šnabždės jums keletą pasiūlymų, pergrupuotų pagal kategoriją, gamintoją arba modelį.

search

Naršykite mašinas pagal kategorijas

Arba galite pereiti per mašinų kategorijas, pereidami iš pirminės į subkategoriją. Visada patikrinkite, ar priklausote jūsų poreikiams tinkamiausioje subkategorijoje (pvz., apdirbimo centras 5 ašis).

category

Naudokite mūsų mašinų paieškos funkcijas

Sukūrėme sudėtingus ir galingus filtravimo įrankius, kurie padės greitai rasti ieškomą mašiną. Galite filtruoti mašinas pagal:
- gamintojas
- vieta (žemynas arba šalis)
- pagaminimo metai
- Techninės specifikacijos

filters

Pasirinkite kalbą, valiutą ir matavimo sistemą

Exapro yra išversta į daugelį kalbų. Pasirinkite jums tinkamiausią versiją. Visi mašinų pasiūlymai yra išversti, nors kai kurie yra išversti naudojant automatinę sistemą.

Taip pat galite rinktis iš daugelio valiutų. Parduodant pardavėjai visada nurodys savo valiutą, bet jūs patys gausite atnaujintą kainos idėją.

Perjunkite iš metrinių ir imperinių matavimų, kaip jums atrodo tinkama.

language

Peržiūrėkite geriausius mūsų pasiūlymus skiltyje „Karštieji pasiūlymai“ arba sekite naujausius pridėtus įrenginius skiltyje „Nauji pasiūlymai“.

Ieškote konkurencingiausių kainų? Visada pasiruošę gerai įsigyti? Peržiūrėkite skyrių „Karštieji pasiūlymai“, kuriame pergrupuojame tik mašinas žemesnėmis nei rinkos kainomis.

O jei stebite naujus pasiūlymus, visada galite apsilankyti meniu Nauji pasiūlymai.

hot deal

Peržiūrėkite mūsų aukcionų kalendorių

Taip pat pateikiame visų pagrindinių pramonės aukcionų aukcionų sąrašą, kur galite pereiti prie jų kainų siūlymo sistemų.

auctions

Naudokite užsakymų sąrašą klasifikuotų mašinų skelbimų rezultatams tvarkyti

Galite pertvarkyti rezultatų sąrašus pagal savo prioritetą:
– Aktualumas
– Gamintojas
- Gaminio metai
- Kaina
– Pridėta data

ordering

Sukurkite „Exapro“ paskyrą

Paskyros sukūrimas yra nemokamas ir suteikia prieigą prie patobulintų paslaugų. Iš savo kliento paskyros galite:
– nustatykite valiutą, kalbą ir matavimo sistemą
- tvarkykite savo naujienlaiškius
– susisiekite su „Exapro“ agentu
- teirautis apie mašinas neįvesdami savo kontaktinių duomenų
– paprašykite atitikties patikros, kad būtų veiksmingesnis tarpininkavimas su pardavėju
- pridėkite mašiną, kurią galbūt turėsite parduoti ateityje.

Atminkite, kad kurdami paskyrą, savo profilyje įveskite kuo daugiau informacijos. Tai padės mums pagerinti jūsų patirtį naudojant „Exapro“ ir padidins pardavėjo pasitikėjimą jūsų užklausa.

account

Užduokite klausimus pardavėjams

Atidžiai rinkitės, kurios mašinos jus domina ir užduokite klausimus. Iš mūsų komandos gausite nedelsiant atsakymą, o tikslesnį atsakymą iš Pardavėjų turėtumėte kuo greičiau.

Norėdami pateikti visą informaciją, kurios reikia norint greitai priimti sprendimą, užklausoje užduokite visus techninius ir pardavimo klausimus. Tada mes galėsime jums pateikti atsakymus nuo pat pradžių.

ask

Nesijaudinkite dėl pardavėjo patikimumo

„Exapro“ su jumis susisiekia tik su pardavėjais, kurių atitikties patikra buvo atlikta. Taip apsisaugosite nuo sukčių ir nepatikimų pardavėjų. Taip pat galite aplankyti mašiną, kad įsitikintumėte, jog viskas yra gerai techniniu požiūriu. Juk yra naudojama ir naudojama.

verified

Visada organizuokite vizitą, nesvarbu, ar jis virtualus, ar fizinis

Kai viskas bus patvirtinta ir nustatyta, jūsų „Exapro“ agentas susisieks su įrenginio savininku. Turėtumėte planuoti vizitą. Naudodami tokias programas kaip Whatsapp arba Google Meet galite organizuoti nuotolinį apsilankymą. Žinoma, geriausia planuoti kelionę vietoje, kad galėtumėte skirti laiko detaliai patikrinti mašiną ir geriau suprasti reikalingą logistiką.

„Exapro“ visada rekomenduojame dar kartą patikrinti aparatą prieš patvirtinant pirkimą.

visit

Įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kas yra su mašina

Jūs tiesiogiai palaikote ryšį su pardavėju. Visada įsitikinkite, kad turite aiškų supratimą, kas yra komplekte su mašina, kokios pagalbos tikėtis iš pardavėjo ir kaip organizuoti sutartą logistikos dalį (išmontavimą, pakavimą, pakrovimą, siuntimą, iškrovimą, išpakavimą, surinkimą ir užvedimą).

Visus finansinius ir galimus garantijos aspektus taip pat turėtumėte nustatyti tiesiogiai su pardavėju.

responsive

Klientų atsiliepimai: mūsų vartotojų atsiliepimai ir atsiliepimai

Mūsų komanda pasiruošusi padėti jums įsigyti tinkamą mašiną

Jūsų užklausomis pasirūpins vienas iš 22 mūsų komandos narių. Kalbame ne mažiau nei 12 kalbų ir turime daugiau nei 20 metų patirtį prekyboje technika.

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO