"Exapro" siūlo platų naudotų gilių skylių gręžimo staklių asortimentą, būtiną tiksliam apdirbimui įvairiose pramonės šakose, įskaitant aviacijos, automobilių ir energetikos. Šios staklės specialiai sukurtos gilioms ir tikslioms skylėms metaliniuose ruošiniuose kurti, o tai labai svarbu gaminant tokius komponentus kaip variklių blokai, hidrauliniai cilindrai ir turbinų velenai. Mūsų siūlomų gilių skylių gręžimo staklių kainos svyruoja nuo €20 000 eurų už bazinius modelius iki €250 000 eurų už pažangius, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip TBT, "Mollart", IMSA ir "Sunnen", įrenginius. Kiekvienos staklės pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip gręžimo gylio pajėgumas, suklio greitis, ruošinio skersmens diapazonas ir aušinimo skysčio sistema, todėl jos atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi giluminio gręžimo stakles, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, gręžimo tipą (gręžimas pistoletu, BTA gręžimas, ežektorinis gręžimas), skylės tikslumą ir tiesumą bei staklių automatizavimo’funkcijas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant aukštos kokybės apdirbimo, optimizuojant gamybos efektyvumą ir mažinant veiklos sąnaudas. Investavimas į mūsų naudotas gilių skylių gręžimo stakles ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir remia tvarią praktiką, nes prailgina patikimų mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulas stakles, kurios pagerins jūsų metalo apdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas gilių skylių gręžimo stakles, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų tikslaus apdirbimo poreikiams.


Gilių skylių gręžimo mašina Ixion TLW 350

Metai: 2005

Maks. nuobodus Ø 12 mm
Veleno greitis 1600 rpm

Gilių skylių gręžimo mašina IMSA MF 1000 A

Metai: 2009

Maks. nuobodus Ø 25 mm
Ruošinio svoris 4000 kg
Ruošinio ilgis 1000 mm
Veleno greitis 6000 rpm

Ixion TL1004

Metai: 2009

Maks. nuobodus Ø 1000 mm
Veleno greitis 4500 rpm
Maks. Ø 46 mm
Variklio galia 12.5 kW

Gilių skylių gręžimo mašina Subterranean t 004 Mažos darbo valandos

Metai: 1993

Pakelti gręžimo gręžimo mašinos prekės ženklas Subterranean t 004 Sukomplektuota su 110 m ilgio sijomis 93 metai 600 valandų Gali išgręžti 250 metrų, o skersmuo 3000 mm

CHETTO INX2000 Mažos darbo valandos

Metai: 2019

Maks. nuobodus Ø 40 mm
Ruošinio svoris 20000 kg
Variklio galia 30 kW
Ruošinio ilgis 2000 mm
Veleno greitis 6000 rpm

sunkios tekinimo staklės Kramatorsk KJ1910

Metai:

Maks. nuobodus Ø 600 mm
Centro aukštis 670 mm

Voortman V613

Metai: 2006

Voortman V613 CNC sijinis gręžimo staklės Horizontalioji pjovimo juostinė pjovimo mašina VB1050 Mašina labai geros būklės Viena ašis

Auerbach AX3 TLF

Metai: 2011

Maks. nuobodus Ø 32 mm
Centro aukštis 1200 mm
Variklio galia 30 kW
Ruošinio ilgis 1600 mm
Veleno greitis 8000 rpm

Ixion Deep hole drilling

Metai: 2001

Maks. nuobodus Ø 25 mm
Veleno greitis 4000 rpm
Ruošinio svoris 2000 kg

Gilių skylių gręžimo mašina HETO 2000 Power

Metai: 2005

Maks. nuobodus Ø 80 mm
Ruošinio svoris 20000 kg
Variklio galia 16 kW
Ruošinio ilgis 2100 mm
Veleno greitis 4500 rpm

Gilių skylių gręžimo mašina GILDEMEISTER B3N 8000

Metai: 1985

Gilaus gręžimo mašiną B3N 800 galima apžiūrėti gyvai iš anksto susitarus. Mašina dirbo iki 2023 m. 10 mėn. Techninė būklė atitinka mašinos amžių. Pagrindinį staklių lovį sudaro 4 dalys. Bendras plotas, reikalingas mašinai laikyti ir filtravimui, yra 25 x 3,5 m. Pačios mašinos ilgis be filtravimo yra 22,5 m.

Gilių skylių gręžimo mašina TBT Tiefbohrtechnik B3N-6000

Metai: 1991

Pagaminta: 1991 m Charakteristika: Valdymo sistema: Siemens Maksimalus gręžimo skersmuo: 8,5-63,5 mm Suklio galia: 270 kW Lovos ilgis: 17000 mm Maksimalus gręžimo ilgis: 8000 mm

Gilių skylių gręžimo mašina VDF B630-4000

Metai: 1976

Maks. nuobodus Ø 130 mm
Centro aukštis 500 mm
Veleno anga 128 mm
Ruošinio ilgis 4000 mm
Veleno greitis 1800 rpm


VDF Wohlenberg PB4 - 1600 Gilių skylių gręžimo mašina

Metai: 1991

Maks. nuobodus Ø 600 mm
Variklio galia 129 kW
Ruošinio ilgis 12000 mm

Auerbach AX3 TLF

Metai: 2011

Gręžimo ir frezavimo staklės AUERBACH AX3 TLF Mašina vis dar naudojama. Naudotas tik vidiniams įmonės poreikiams tenkinti, todėl niekada nebuvo intensyviai eksploatuojamas/nedalyvavo masinėje gamyboje. Darbo valandos: 8000 Išilginės eigos (X ašies) lentelė: 1600 mm Kryžminė eiga (Z ašis) stulpelis: 700 mm Skersinės eigos (W ašies) gręžimo galvutė: 1300 mm Vertikalios eigos (Y ašies) gręžimo galvutė: 800-1200 mm Sukimosi ašys: - …

TBT BWP 250

Metai: 2006

Maks. nuobodus Ø 25 mm
Veleno greitis 15000 rpm
Ruošinio ilgis 2000 mm
Variklio galia 7 kW

Gilių skylių gręžimo mašina VEB Mikromat BKoE 400x630

Metai: 2024

Charakteristika: Darbinio stalo ilgis: 630 mm Darbinio stalo plotis: 400 mm Mašinos svoris: 2300 kg

Gilių skylių gręžimo mašina GILDEMEISTER B3N-8.000

Metai: 1985

tai pavaros valdymo sutrikimas. Tai turėtų būti nesudėtinga - pakeisti valdymo skydelio dalį. Mašina veikė tokios būklės, kokios ją atvežė ankstesnis savininkas. Buvo atlikta tik įprastinė būtina techninė priežiūra. Pagrindinį mašinos lovį sudaro 4 dalys. Bendras plotas, reikalingas mašinai laikyti ir filtruoti, yra 25 x 3,5 m. Pačios mašinos ilgis be filtravimo yra 22,5 m.


Visapusiškas giliojo gręžimo mašinų vadovas

Gilių skylių gręžimo staklės yra specializuoti įrankiai, naudojami metalo apdirbimo pramonėje tikslioms, ilgoms ir tiesioms skylėms įvairiose medžiagose kurti. Šios staklės yra būtinos pramonės šakoms, kuriose reikia gilaus gręžimo galimybių, pavyzdžiui, aviacijos, automobilių, naftos ir dujų bei sunkiosios technikos gamybos srityse. Supratimas apie gilių skylių gręžimo staklių funkcionalumą, tipus ir pagrindinius aspektus, susijusius su jų įsigijimu, gali gerokai padidinti veiklos efektyvumą ir gaminių kokybę. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo platų gilaus gręžimo mašinų asortimentą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Gilių skylių gręžimo mašinų tipai

Gilių skylių gręžimo staklės būna įvairių tipų, kurių kiekvienas sukurtas atsižvelgiant į konkrečius gręžimo reikalavimus ir medžiagas. Pagrindiniai tipai yra šie:

Giluminio gręžimo mašinos

Giluminio gręžimo staklės skirtos tiesioms, tikslioms skylėms, kurių ilgio ir skersmens santykis yra didelis, gaminti. Šiose staklėse naudojami specializuoti pistoletiniai grąžtai, kurie turi vieną tiesią griovelį, užtikrinantį efektyvų drožlių pašalinimą.

  • Vieno veleno pistoletinės gręžimo staklės: šios staklės idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio skylėms gręžti, pasižymi dideliu tikslumu ir dažniausiai naudojamos automobilių ir kosmoso pramonėje.

  • Daugiavamzdės pistoletinės gręžimo staklės: šiose staklėse įrengti keli sukiniai, todėl jose vienu metu galima gręžti kelias skyles, o tai gerokai padidina našumą ir efektyvumą.

"Exapro" siūlo įvairias pistoletinio gręžimo stakles, todėl įmonės gali rasti tinkamą įrangą savo tikslaus gręžimo poreikiams tenkinti.

BTA (Boring and Trepanning Association) gręžimo staklės

BTA gręžimo staklės, dar vadinamos išstumiamosiomis gręžimo staklėmis, naudojamos didesnio skersmens ir didesnio gylio skylėms gręžti, palyginti su pistoletiniu gręžimu. Šiose staklėse aušinimo skysčiui į pjovimo galvutę tiekti ir drožlėms pašalinti per gręžimo centrą naudojamas vamzdelis.

  • Vieno veleno BTA gręžimo staklės: šios staklės tinka didelėms apkrovoms, jomis puikiai sukuriamos didelio skersmens gilios skylės.

  • Daugiavirtinės BTA gręžimo staklės: Šios staklės, skirtos didelės apimties gamybai, užtikrina didesnį efektyvumą, nes vienu metu gręžia kelias skyles.

"Exapro’inventorių sudaro įvairios BTA gręžimo staklės, pritaikytos įvairioms pramonės sritims ir gamybos apimtims.

Trepanavimo staklės

Trepanavimo staklės naudojamos didelio skersmens skylėms kurti, pašalinant iš medžiagos šerdį, o ne visiškai ją išgręžiant. Šis metodas yra efektyvus ir sumažina medžiagos atliekų kiekį.

  • Rankinės trepanavimo staklės: šios staklės tinka mažesnėms operacijoms arba nestandartiniams gręžimo poreikiams, kai svarbiausia yra tikslumas ir kontrolė.

  • CNC trepanavimo staklės: Šiose staklėse įdiegta kompiuterinio skaitmeninio valdymo (CNC) technologija užtikrina didelį tikslumą, pakartojamumą ir automatizavimą, todėl jos idealiai tinka didelės apimties pramoniniams darbams.

"Exapro" siūlo trepanavimo staklių asortimentą, todėl įmonės gali pasirinkti tinkamą modelį pagal konkrečius poreikius ir gamybos reikalavimus.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis giluminio gręžimo stakles, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad staklės atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Gylis ir skersmuo

Didžiausias gręžimo gylis ir skersmens pajėgumas yra svarbiausi dalykai. Gilių skylių gręžimui skirtos mašinos turi būti pajėgios išlaikyti tikslumą ir stabilumą dideliais atstumais. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios gręžimo gylio ir skersmens specifikacijos, padedančios rasti jūsų projekto reikalavimus atitinkančią mašiną.

Svirplio greitis ir galia

Svirplio sukimosi greitis ir galia turi tiesioginės įtakos gręžimo efektyvumui ir kokybei. Didelio greičio suklių dėka galima gręžti greičiau, o galingi sukliai yra būtini pjaunant kietas medžiagas. Ieškokite staklių su reguliuojamu suklio greičiu, kad būtų galima pritaikyti skirtingoms medžiagoms ir gręžimo sąlygoms.

Aušinimo sistema

Giliam gręžimui labai svarbios efektyvios aušinimo skysčio sistemos, kad būtų galima efektyviai valdyti šilumą ir pašalinti drožles. Mašinos su pažangiomis aušinimo skysčio tiekimo sistemomis padeda išlaikyti įrankio ilgaamžiškumą ir užtikrina švarų bei tikslų gręžimą. "Exapro" siūlo stakles su įvairiomis aušinimo skysčio sistemų konfigūracijomis, todėl galite pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitinka jūsų darbo poreikius.

Automatika ir valdymas

Moderniose gilių skylių gręžimo staklėse dažnai naudojama CNC technologija, užtikrinanti tikslų valdymą, automatizavimą ir pakartojamumą. Staklės su vartotojui patogiomis sąsajomis, programuojamais nustatymais ir automatizuotomis funkcijomis gali gerokai padidinti našumą ir sumažinti operatoriaus nuovargį. "Exapro’platformoje yra įvairių CNC valdomų mašinų, todėl galite pasirinkti įrangą, kuri užtikrina jūsų veiklai tinkamą automatizavimo lygį.

Tvarumas ir priežiūra

Staklių ilgaamžiškumas ir joms keliami techninės priežiūros reikalavimai yra labai svarbūs ilgalaikiam veiklos efektyvumui. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir suprojektuotos taip, kad jas būtų lengva prižiūrėti, ilgiau tarnaus ir turės mažesnes eksploatacines išlaidas. Be to, atsižvelkite į galimybę įsigyti atsarginių dalių ir techninę pagalbą. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Gilių skylių gręžimo mašinų lyderiaujantys prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys prekių ženklai gilių skylių gręžimo mašinų rinkoje yra šie:

  • TBT (Tiefbohrtechnik): TBT, žinoma dėl savo didelio tikslumo gilių skylių gręžimo mašinų, siūlo įvairius sprendimus įvairioms pramoninėms reikmėms.

  • "Burgsmüller": "Burgsmüller" specializuojasi gilių skylių gręžimo technologijose, siūlo tvirtas ir patikimas mašinas, tinkamas darbui didelėmis apkrovomis.

  • "Kays Engineering" (DeHoff): "DeHoff" giluminio gręžimo staklės garsėja savo ilgaamžiškumu ir tikslumu, todėl yra populiarus pasirinkimas automobilių ir aviacijos pramonėje.

  • Entrust Tool & amp; Design: "Entrust Tool & amp; Design", siūlanti pažangias CNC giluminio gręžimo stakles, garsėja novatoriškais ir našiais sprendimais.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų gilių skylių gręžimo mašinų kainos

Naudotų gilių skylių gręžimo mašinų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos TBT pistoletinės gręžimo staklės gali kainuoti nuo 20 000 iki 50 000 dolerių, o aukštos klasės CNC BTA gręžimo staklės gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Gilių skylių gręžimo staklės yra esminiai metalo apdirbimo pramonės įrankiai, teikiantys tikslius, efektyvius ir patikimus sprendimus ilgoms ir tiesioms skylėms įvairiose medžiagose kurti. Suprasdamos skirtingus staklių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia universalių pistoletinių gręžimo staklių, tvirtų BTA gręžimo staklių, ar pažangių CNC trepanavimo staklių, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą jūsų metalo apdirbimo operacijoms.