"Eksapro" siūlo platų naudotos gręžimo įrangos asortimentą, būtiną įvairioms statybų ir kasybos pramonės sritims. Šios mašinos skirtos gręžti skyles žemėje atliekant tokias užduotis, kaip pamatų statyba, naudingųjų iškasenų žvalgyba ir gręžinių gręžimas. Mūsų siūlomos gręžimo įrangos kaina svyruoja nuo €15 000 eurų už bazinius modelius iki €500 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių pirmaujančių prekės ženklų kaip "Atlas Copco", "Sandvik", "Boart Longyear" ir "Vermeer". Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip gręžimo gylis, gręžinio skersmuo, maitinimo šaltinis ir automatizavimo lygis, todėl jie atitinka konkrečius jūsų veiklos reikalavimus.

Rinkdamiesi gręžimo įrangą, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip vietovės tipas, reikalingas gręžimo gylis ir skersmuo, mašinos galia ir efektyvumas bei techninės priežiūros paprastumas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant tikslaus ir efektyvaus gręžimo, optimizuojant našumą ir užtikrinant įrangos ilgaamžiškumą. Investicijos į mūsų naudotą gręžimo įrangą ne tik suteikia galimybę naudotis aukštos kokybės technika už gerokai mažesnę kainą, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina patikimos technikos gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite puikią gręžimo įrangą, kuri pagerins jūsų statybos ir kasybos darbus.

Nagrinėkite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimą gręžimo įrangą, kuri užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų gręžimo poreikiams.


Gręžimo įranga ELLETTARI GEOTECNICA EG 2312-8DR Mažos darbo valandos

Metai: 1997

GEOTECNICA ELLETTARI modelis EG 2312-8DR gręžimo staklės Hidraulinis rotacinis, horizontalusis gręžimas su pavara - 97 metai - išdirbtų valandų skaičius 4100 - Įskaičiuoti pilotuojami strypai n.23 mt. 3 - skersmuo mm. 76 - Sukimo momentas: 800-900 kgm/cm2 - Trauka: 17 t. - Vertikalus gylis: maks. 200 mt. - Horizontalus gylis: neribojamas - Suspaudimas: mm. 120 - Sėdynių matmenys: naudingo darbo …

Gręžimo įranga Vermeer D24X40 NAVIGATOR Mažos darbo valandos

Metai: 1999

VERMEER D24X40 NAVIGATOR horizontaliojo kryptinio gręžimo mašina Rotacinis hidraulinis, horizontalusis gręžimas varomas - 1999 m. - Darbo valandų skaičius apie 2 500 - Traukos / stūmimo jėga: 12,7 t - 124,6 kN - Didžiausias sukimo momentas: 5 694,4 Nm - Visas įrenginys sukomplektuotas 6 m ilgio konteineryje - 3 m strypai - n.22 (66 m) - Dviguba vilkimo galvutė - …

Gręžimo įranga Atlas-Copco BOOMER 353 ES Antideflagrante

Metai: 1997

Gręžimo mašina, Jumbo Atlas-Copco Rocket Boomer 353 ES Atsparus sprogimui - 3 strėlės - Metai: 97 - ATSPARUS SPROGIMUI Žr. specifikacijas pdf priedeTikslumo didinimas: Išsamus statybos ir kasybos gręžimo įrangos vadovas

Statybos ir kasybos pramonėje labai svarbi gręžimo įranga, užtikrinanti reikiamą galią ir tikslumą, kad būtų galima sukurti skyles ir tunelius įvairioms reikmėms. Nuo žvalgymo iki kasimo darbų gręžimo įranga didina našumą, užtikrina saugą ir padeda vykdyti didelės apimties darbus. Suprasdami skirtingus gręžimo įrangos tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su jos pirkimu, galite gerokai pagerinti savo projekto efektyvumą ir rezultatus. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų gręžimo įrangos pasirinkimą, suteikdama įmonėms prieigą prie aukštos kokybės mašinų konkurencingomis kainomis.

Gręžimo įrangos tipai

Gręžimo įranga būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius projekto poreikius. Toliau pateikiame pagrindinių tipų apžvalgą:

Rotacinės gręžimo platformos

Rotacinės gręžimo platformos paprastai naudojamos giliems gręžiniams žemėje gręžti, paprastai naftos ir dujų žvalgybai ir gavybai, taip pat geoterminiams ir vandens gręžiniams gręžti.

 • Žemėje naudojamos rotacinės gręžimo platformos: Šios platformos, naudojamos gręžimo darbams sausumoje, yra labai universalios ir gali būti naudojamos įvairiose vietovėse.Strong
 • Užjūrio gręžimo platformos: Šios platformos, skirtos gręžti po vandenyno dugnu, yra būtinos naftos ir dujų gavybai atviroje jūroje
 • .

Perkusinės gręžimo platformos

Perkusinio gręžimo platformose uolienoms ir gruntui skalauti naudojamas smūginis poveikis. Jie dažnai naudojami kasyboje ir statybose sprogdinimo skylėms kurti ir kitais atvejais.

 • Perkusinio gręžimo staklės: Naudojamas sunkus grąžtas, kuris kelis kartus pakeliamas ir nuleidžiamas uolienoms ir dirvožemiui trupinti. Tinka vandens gręžiniams ir negiliems naftos gręžiniams gręžti.
 • Gręžimo platformos su plaktuku viršuje: Gręžimo stygos viršuje naudojamas plaktukas, kad grąžtas įsirėžtų į uolieną. Idealiai tinka gręžti paviršiuje ir karjeruose.

DTH (Down-The-Hole) gręžimo staklės

DTH gręžimo platformose naudojamas pneumatinis plaktukas, esantis tiesiai už grąžto, todėl galima efektyviai gręžti kietas uolienas.

 • Paviršinio DTH gręžimo staklės: Naudojami atviroje kasyboje, karjeruose ir statybose. Jos pasižymi dideliu skverbties greičiu ir tikslumu.
 • Pagrindinės DTH gręžimo staklės: Šios platformos, skirtos požeminėms kasybos operacijoms, yra kompaktiškos ir manevringos, kad galėtų judėti ankštose erdvėse.

Kryptinio gręžimo platformos

Kryptinės gręžimo platformos leidžia gręžti ne tik vertikaliai, bet ir keliais kampais. Ši technika labai svarbi norint pasiekti sunkiai pasiekiamus išteklius ir kuo mažiau trikdyti paviršių.

 • Horizontalaus kryptinio gręžimo (HDD) platformos: Naudojami vamzdynams, kabeliams ir vamzdžiams įrengti po tokiomis kliūtimis kaip upės ir keliai.
 • Vienpusio gręžimo platformos: jomis galima gręžti kelis gręžinius iš vienos vietos, taip padidinant efektyvumą ir sumažinant poveikį aplinkai.

Auger gręžimo platformos

Augerio gręžimo platformose medžiagai iš gręžinio pašalinti naudojamas sraigtinis sraigtas. Jie dažniausiai naudojami aplinkosauginiams mėginiams imti, geotechniniams tyrimams ir statybos projektams atlikti.

 • Savivarčiai sraigtiniai gręžimo įrenginiai: Jos užtikrina mobilumą ir idealiai tinka sekliam gręžimui įvairiose vietose.
 • Vežimėliniai sraigtiniai įrenginiai: Suteikia stabilumo ir tinka sudėtingoms vietovėms bei uždaroms erdvėms.

"Exapro" siūlo įvairių šių tipų gręžimo įrangą, todėl įmonės gali rasti konkrečius veiklos poreikius atitinkančias mašinas.

Pagrindinės savybės ir specifikacijos

Renkantis gręžimo įrangą labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Gręžimo gylis ir skersmuo

Gręžimo gylis ir skersmuo lemia gręžimo projekto, kurį gali atlikti įranga, dydį ir apimtį. Įsitikinkite, kad įrenginys gali atitikti konkrečius jūsų gręžimo reikalavimus, nesvarbu, ar tai būtų gilūs naftos gręžiniai, ar seklūs geotechniniai tyrimai. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios gręžimo gylio ir skersmens specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Galia ir sukimo momentas

Gręžimo įrangos galia ir sukimo momentas yra labai svarbūs norint efektyviai gręžti įvairiose dirvožemio ir uolienų struktūrose. Didesnis galingumas ir sukimo momentas leidžia įrenginiui efektyviau įsiskverbti į kietesnes medžiagas.

Mobilumas ir stabilumas

Mobilumas ir stabilumas yra labai svarbūs gręžimo įrangai, ypač sudėtingose vietovėse ir atokiose vietose. Atsižvelgdami į savo veiklos aplinką, apsvarstykite, ar jums reikia sunkvežimio, vikšrinės ar stacionarios įrangos.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina gręžimo operacijų tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti nuoseklius rezultatus. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir patogumo naudoti.

Saugumo funkcijos

Atliekant gręžimo darbus svarbiausia yra saugumas. Ieškokite mašinų su saugos funkcijomis, pavyzdžiui, avarinio stabdymo mygtukais, apsauginiais gaubtais ir automatinio išsijungimo mechanizmais, kad apsaugotumėte operatorius ir įrangą.

Tvarumas ir priežiūra

Staklių ilgaamžiškumas ir joms keliami techninės priežiūros reikalavimai yra labai svarbūs siekiant ilgalaikio veiklos efektyvumo. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, grūdinto plieno ir tvirtų lydinių, yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys gręžimo įrangos prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas pirmaujančių prekės ženklų gręžimo įrangos rinkoje:

 • "Atlas Copco": "Atlas Copco", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairiems gręžimo darbams.
 • "Sandvik: "Sandvik’s" mašinos žinomos dėl savo patvarių ir pažangių technologijų, jos populiarios kalnakasybos ir statybos pramonėje.
 • "Boart Longyear": Strong>: "Borong-Strong" siūlo aukštos kokybės gręžimo stakles, kurios pasižymi patikimumu ir efektyvumu sudėtingose srityse.
 • Epiroc: Siūlo universalią gręžimo įrangą, pasižyminčią efektyvumu ir tvirtumu, tinkamą didelės apimties darbams.
 • "Vermeer": žinoma dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliam ir greitam gręžimui, idealiai tinkančių sudėtingiems ir didelės apimties projektams.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų mašinų.

Panaudotos gręžimo įrangos kainos

Panaudotos gręžimo įrangos kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Atlas Copco" paviršinio DTH gręžimo įrangos kaina gali būti nuo 50 000 iki 150 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Sandvik" rotacinės gręžimo įrangos kaina gali būti nuo 200 000 iki 500 000 JAV dolerių. "Exapro’turguje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Gręžimo įranga yra būtina įvairiose statybų ir kasybos srityse, nes siūlo efektyvius ir patikimus sprendimus skylėms ir tuneliams kurti. Suprasdamos skirtingus gręžimo mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. "Exapro" siūlo išsamią platformą aukštos kokybės naudotoms mašinoms įsigyti, pateikdama išsamius sąrašus ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar jums reikia rotacinio, smūginio, DTH ar kryptinio gręžimo įrenginio, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.