Profesionali garso įranga yra labai svarbi norint pasiekti aukštos kokybės garsą įvairiose srityse, pvz., transliacijose, filmų kūrime ir gyvuose renginiuose. Šiai subkategorijai priskiriami įvairūs prietaisai, skirti itin aiškiai ir tiksliai fiksuoti, apdoroti ir atkurti garsą.

Pagrindinės profesionalios garso įrangos sudedamosios dalys yra šios:

 1. Mikrofonai: aukštos kokybės mikrofonai yra labai svarbūs norint užfiksuoti aiškų ir tikslų garsą. Populiariausi tipai yra kondensatoriniai, dinaminiai ir juostiniai mikrofonai, kurių kiekvienas tinka skirtingoms įrašymo aplinkoms ir tikslams.

  Populiariausi tipai yra kondensatoriniai, dinaminiai ir juostiniai mikrofonai.
 2. Miksavimo pultai: Šie prietaisai leidžia garso inžinieriams sujungti ir reguliuoti kelis garso šaltinius. Jų būna analoginių ir skaitmeninių formatų, o tokie prekių ženklai, kaip "Yamaha" ir "Behringer", yra gerai vertinami pramonėje.

   

 3. Audio sąsajos: jos konvertuoja analoginius signalus į skaitmeninį formatą ir atvirkščiai, palengvindamos didelio tikslumo garso įrašymą ir atkūrimą. Šioje kategorijoje išsiskiria "Focusrite" ir "PreSonus" prekės ženklai.

 4. Monitoriai ir ausinės: Studijiniai monitoriai ir profesionalios ausinės yra būtini tiksliam garso stebėjimui, todėl užtikrina teisingą garso perteikimą. Tokie prekių ženklai kaip KRK ir "Sennheiser" garsėja patikimais stebėjimo sprendimais.

 5. Signalo procesoriai: Įskaitant ekvalaizerius, kompresorius ir reverberatorius, šie prietaisai formuoja ir pagerina garso signalą. Kompanijos "Universal Audio" ir "TC Electronic" siūlo aukštos kokybės signalų apdorojimo įrangą.

  .

Rinkdamiesi profesionalią garso įrangą, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip garso kokybė, suderinamumas su esamomis sistemomis, ilgaamžiškumas ir konkretūs projektų reikalavimai. Investavimas į patikimus prekės ženklus ir techninių specifikacijų išmanymas gali gerokai padidinti jūsų garso gamybos galimybes.

Garso įranga Yamaha QL5 Digital Mixer

Metai:

Parduodu labai geros būklės "Yamaha QL5" skaitmeninį mikserį.QL5 - tai kompaktiškas pultas, pasižymintis didelėmis galimybėmis. Maišymo kanalai: Galimybė: 64 mono, 8 stereo. Įvesties į matricą palaikymas: 16 mikso, 8 matricos (palaikomas įėjimas į matricą). Vietinės įvesties / išvesties: 32 įėjimai, 16 išėjimų. Faderio konfigūracija: 32 + 2 (pagrindinis). Nerūdijančio plieno "iPad" atramos atramos laikikliai.

Profesionali garso įranga yra labai svarbi transliavimo, filmų ir garso pramonės subkategorija. Ši subkategorija apima įvairią aukščiausios klasės garso įrangą, naudojamą garsui fiksuoti, tobulinti, maišyti ir atkurti profesionalioje aplinkoje, pavyzdžiui, įrašų studijose, gyvo garso koncertuose, transliavimo stotyse ir filmų filmavimo aikštelėse. Pagrindiniai elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis profesionalią garso įrangą, yra garso kokybė, ilgaamžiškumas, suderinamumas ir konkretūs naudojimo atvejai.

Profesionalios garso įrangos tipai

 1. Mikrofonai: Mikrofonai, būtini garsui užfiksuoti, būna įvairių tipų, pavyzdžiui, dinaminiai, kondensatoriniai ir juostiniai mikrofonai, kurių kiekvienas pritaikytas skirtingoms įrašymo aplinkoms ir garso savybėms.
 2. Miksavimo pultai: Naudojami garso signalams sujungti, apdoroti ir nukreipti. Aukštos klasės modeliai siūlo plačias maršrutizavimo parinktis, skaitmeninius efektus ir jungtis.
 3. Audio sąsajos: Jos konvertuoja analoginius signalus į skaitmeninius, kad būtų galima įrašyti į kompiuterius, ir atvirkščiai - atkurti. Jos skiriasi įėjimų/išėjimų skaičiumi ir palaikoma raiška.
 4. Garsiakalbiai ir monitoriai: Tikslus garso atkūrimas labai svarbus profesionalioje aplinkoje. Studijiniai monitoriai sukurti taip, kad užtikrintų plokščią dažnių charakteristiką, reikalingą tiksliam maišymui.
 5. Amplifikatoriai: sustiprina garso signalus, kad jie galėtų valdyti garsiakalbius. Profesionalūs stiprintuvai užtikrina aiškumą ir galią be iškraipymų.
 6. Garsiakalbiai: Naudojamos stebėjimui ir maišymui. Profesionalios ausinės užtikrina puikią garso izoliaciją ir tikslumą.

Pagrindiniai elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti

 1. Garso kokybė: Ieškokite įrangos, pasižyminčios dideliu ištikimumu ir žemu triukšmo lygiu.
 2. Tvarumas: Profesionali įranga turėtų atlaikyti griežtą naudojimą ir transportavimą.
 3. Suderinamumas: Įsitikinkite, kad įranga gerai dera su esamomis sistemomis.
 4. Konkretus naudojimo atvejis: Rinkitės įrangą, pritaikytą konkretiems poreikiams, pavyzdžiui, gyvam pasirodymui ar studijiniam įrašymui.

Prekiniai ženklai ir kainos

 1. "Yamaha": Žinomi dėl patikimų ir aukštos kokybės garso gaminių, pavyzdžiui, "Yamaha PM10" maišymo pulto.
 2. Shure: Strongh&Strigue: populiarus dėl savo pramonėje naudojamų standartinių mikrofonų, tokių kaip SM58 ir SM7B.
 3. Sennheiser: "Stennheiser": žinomi dėl mikrofonų ir ausinių, naudojamų tiek studijoje, tiek gyvai.
 4. Neumann: Aukščiausios klasės prekės ženklas, žinomas dėl savo aukštos klasės studijinių mikrofonų, tokių kaip U87.

Profesionalios garso įrangos kainos labai skiriasi. Pavyzdžiui, "Shure SM58" mikrofonas gali kainuoti apie 100 JAV dolerių, o "Neumann U87" studijinio mikrofono kaina gali viršyti 3 000 JAV dolerių. Miksavimo pultų kainos svyruoja nuo kelių šimtų dolerių už mažus analoginius modelius iki dešimčių tūkstančių už didelius skaitmeninius pultus.

Investuojant į profesionalią garso įrangą, labai svarbu įvertinti konkrečius savo projekto ar aplinkos poreikius. Tinkamas pasirinkimas gali turėti didelę įtaką garso produkcijos kokybei, nesvarbu, ar tai būtų gyvo garso koncertas, ar įrašų studija, ar transliavimo stotis.