"Exapro" siūlome įvairias naudotas 5K kameras, būtinas itin didelės raiškos vaizdo įrašų gamybai transliavimo, kino ir garso pramonėje. Šios pažangios kameros sukurtos neįtikėtinai detaliems ir gyviems kadrams fiksuoti, užtikrinant neprilygstamą aiškumą ir spalvų tikslumą. Mūsų 5K kamerų kainos svyruoja nuo €5 000 eurų už bazinius modelius iki €50 000 eurų už aukščiausio lygio, profesionalaus lygio įrenginius, pagamintus tokių pirmaujančių prekės ženklų kaip RED, Blackmagic Design, Canon ir Sony. Kiekviena kamera pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, jutiklio dydžiu, kadrų dažniu, dinaminiu diapazonu ir ryšio galimybėmis, todėl jos atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi 5K kamerą, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, projektų tipą (pvz., vaidybiniai filmai, televizijos serialai, komercinė produkcija), reikiamą skiriamąją gebą ir kadrų dažnį, veikimą esant silpnam apšvietimui, suderinamų objektyvų ir priedų prieinamumą. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant aukštos kokybės vaizdo įrašų gamybos, optimizuojant darbo eigos efektyvumą ir tenkinant įvairių filmavimo aplinkų reikalavimus. Investavimas į mūsų naudotas 5K kameras ne tik suteikia galimybę naudotis pažangiausia įranga už gerokai mažesnę kainą, bet ir remia tvarią praktiką, nes pratęsia aukštos kokybės technologijų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą kamerą, kuri padidins jūsų vaizdo įrašų gamybos galimybes.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas 5K kameras, pasižyminčias išskirtiniu našumu ir verte, kad patenkintumėte savo transliacijų, filmų ir garso gamybos poreikius.


Pagerinkite savo produkciją: Išsamus 5K fotoaparatų vadovas

Nesustabdomai besikeičiančiame transliavimo, filmų ir garso gamybos kraštovaizdyje 5K kameros yra pažangiausios vaizdo technologijos. Šios kameros, pasižyminčios aukščiausia skiriamąja geba ir vaizdo kokybe, yra nepakeičiamos kuriant didelės raiškos turinį įvairioms platformoms, įskaitant kiną, televiziją ir internetinę žiniasklaidą. Suprasdami 5K kamerų tipus, funkcijas ir įsigijimo ypatumus, galite gerokai padidinti savo gamybos galimybes ir užtikrinti aukščiausio lygio rezultatus. Exapro, pirmaujanti naudotos pramoninės technikos internetinė prekyvietė, siūlo įvairų 5K kamerų pasirinkimą ir suteikia galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

5K kamerų tipai

5K kameros būna įvairių konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius gamybos poreikius ir aplinką. Pagrindiniai tipai yra šie:

Kino kameros

Kino kameros skirtos profesionaliai filmų gamybai, pasižymi pažangiomis funkcijomis ir didelio dinaminio diapazono (HDR) galimybėmis. Šios kameros užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę, spalvų tikslumą ir lankstumą po gamybos.

 • Viso kadro kino kameros: šiose kamerose įrengti viso kadro jutikliai užfiksuoja daugiau detalių ir užtikrina puikų lauko gylį, todėl idealiai tinka vaidybiniams filmams ir aukštos klasės komerciniams projektams
 • .
 • Super 35 kino kameros: šiose kamerose naudojamas "Super 35" dydžio jutiklis - kino pramonės standartas, suderinantis kokybę ir universalumą įvairiems gamybos masteliams.

Transliavimo kameros

Transliacijų kameros pritaikytos tiesioginei televizijos produkcijai, sporto ir naujienų transliacijoms. Jos sukurtos taip, kad galėtų dirbti dinamiškoje filmavimo aplinkoje, ir užtikrina patikimas ryšio galimybes tiesioginiam transliavimui.

 • Studijinės kameros: Šios kameros, sukurtos kontroliuojamai studijos aplinkai, siūlo didelės raiškos išvestį, plačias valdymo parinktis ir suderinamumą su įvairia transliavimo įranga.
 • Polinės kameros: Nešiojamos ir patvarios lauko kameros tinka lauko transliacijoms ir tiesioginiams renginiams, nes užtikrina aukštos kokybės 5K filmuotą medžiagą keliaujant.

Beveidrodiniai ir DSLR fotoaparatai

Beveidrodinės ir DSLR kameros išpopuliarėjo profesionalioje vaizdo įrašų gamyboje dėl savo kompaktiško dydžio, keičiamų objektyvų ir aukštos vaizdo kokybės. Šie fotoaparatai yra universalūs ir tinka įvairiems tikslams - nuo nepriklausomo filmavimo iki įmonių vaizdo įrašų kūrimo.

 • Beveidrodiniai fotoaparatai: žinomi dėl savo lengvos konstrukcijos ir pažangių automatinio fokusavimo sistemų, beveidrodiniai fotoaparatai puikiai tinka ir vaizdo įrašams, ir nuotraukoms fotografuoti.
 • DSLR fotoaparatai: Nors tradiciškai naudojami fotografijai, daugelis DSLR fotoaparatų dabar turi puikias 5K vaizdo įrašymo galimybes, todėl yra universalus pasirinkimas multimedijos kūrėjams.

Akcijos fotoaparatai

Akcijos fotoaparatai yra kompaktiški, tvirti ir skirti aukštos kokybės vaizdo įrašams fiksuoti ekstremaliomis sąlygomis. Jos idealiai tinka nuotykių sportui, dokumentinių filmų kūrimui ir bet kokiam kitam scenarijui, kai labai svarbu nešiojamumas ir patvarumas.

 • Standartinės veiksmo kameros: : užtikrina 5 000 taškų raišką mažame, vandeniui atspariame korpuse, puikiai tinkančiame filmuoti keliaujant.
 • 360 laipsnių veiksmo kameros: Užfiksuokite įtraukiantį 360 laipsnių vaizdo įrašą 5K raiška, suteikiančią unikalių perspektyvų ir kūrybinių galimybių.

"Exapro" siūlo įvairias 5K kameras, todėl kūrėjai gali rasti įrangą, atitinkančią konkrečius jų gamybos poreikius.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis 5K kamerą, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad kamera atitiktų jūsų gamybos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Tikroji raiška ir kadrų dažnis

Galimybė filmuoti 5K raiška yra esminis dalykas, tačiau taip pat atsižvelkite į kameros palaikomą kadrų dažnį. Didesni kadrų dažniai (pvz., 60 kadrų per sekundę arba 120 kadrų per sekundę) yra būtini norint užfiksuoti sklandų judesį ir sulėtintus kadrus. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios skiriamosios gebos ir kadrų dažnio specifikacijos, padedančios rasti fotoaparatą, atitinkantį jūsų kūrybinius poreikius.

Jutiklio dydis ir tipas

Jutiklio dydis ir tipas daro didelę įtaką vaizdo kokybei, lauko gyliui ir veikimui esant silpnam apšvietimui. Viso kadro jutikliai pasižymi geresne vaizdo kokybe ir silpno apšvietimo galimybėmis, o "Super 35" jutikliai užtikrina kokybės ir universalumo pusiausvyrą. Beveidrodžiuose ir DSLR fotoaparatuose paprastai naudojami APS-C arba "Micro Four Thirds" jutikliai, kurie yra mažesni, bet vis tiek užtikrina puikią vaizdo kokybę.

Dinaminis diapazonas

Didelis dinaminis diapazonas leidžia fotoaparatui užfiksuoti daugiau detalių ir šviesiuose, ir šešėliuose, todėl suteikia daugiau lankstumo atliekant postprodukciją. Fotoaparatai su didelio dinaminio diapazono (HDR) galimybėmis yra būtini norint gauti profesionalios kokybės filmuotą medžiagą.

Objektyvų suderinamumas

Keičiami objektyvai suteikia lankstumo kadravimui ir kūrybinei išraiškai. Pasirūpinkite, kad fotoaparatas būtų suderinamas su įvairiais objektyvais, tinkančiais įvairiems filmavimo scenarijams. Įvairių gamintojų fotoaparatų laikiklių tipai skiriasi, todėl patikrinkite jau turimų arba planuojamų įsigyti objektyvų suderinamumą.

Sujungiamumas ir saugykla

Profesionaliai gamybai dažnai reikalingos patikimos ryšio galimybės stebėjimui, įrašymui ir tiesioginei transliacijai. Ieškokite kamerų su keliomis įvesties ir išvesties parinktimis, pavyzdžiui, HDMI, SDI ir XLR. Be to, apsvarstykite saugojimo galimybes ir formatus, nes didelės raiškos 5K filmuotai medžiagai reikia didelės saugojimo talpos ir didelės įrašymo spartos.

Konstrukcijos kokybė ir ergonomika

Kameros surinkimo kokybė ir ergonomika turi įtakos jos naudojimui ir ilgaamžiškumui, ypač reiklioje gamybos aplinkoje. Atsižvelkite į kameros svorį, formos faktorių ir sandarumą nuo oro sąlygų, taip pat į valdiklių išdėstymą ir naudojimo patogumą.

Vadovaujantys 5K fotoaparatų prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio palaikymo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys prekių ženklai 5K fotoaparatų rinkoje yra šie:

 • RED: RED, žinoma dėl savo aukštos klasės kino kamerų, pasižymi išskirtine vaizdo kokybe ir lankstumu, todėl yra geriausias profesionalių filmų kūrėjų pasirinkimas.
 • ARRI: ARRI’kameros garsėja savo spalvų mokslu ir dinaminiu diapazonu, plačiai naudojamos vaidybiniuose filmuose ir aukštos klasės produkcijoje.
 • "Sony": "Sony" siūlo daugybę 5K fotoaparatų, nuo kino ir transliavimo modelių iki beveidrodinių variantų, žinomų dėl savo pažangių technologijų ir patikimumo.
 • "Canon: Canon’5K fotoaparatai garsėja spalvų tikslumu ir suderinamumu su objektyvais, tinka tiek kino, tiek transliavimo reikmėms.
 • "Blackmagic Design": "Blackmagic" siūlo įperkamas, aukštos kokybės 5K kameras, pasižyminčias patikimomis funkcijomis, todėl jos populiarios kuriant nepriklausomus filmus ir tiesioginę produkciją.

"Exapro" turi šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų 5K kamerų kainos

Panaudotų 5K kamerų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir konkrečios funkcijos. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 5K" kameros kaina gali būti nuo 2 000 iki 4 000 JAV dolerių, o aukštos klasės RED arba ARRI kino kamera gali kainuoti nuo 20 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

5K kameros yra esminiai įrankiai transliavimo, kino ir garso pramonėje, užtikrinantys puikią raišką ir vaizdo kokybę profesionaliam turinio kūrimui. Suprasdamos skirtingus kamerų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės ir kūrėjai gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotos technikos paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia kino kameros, transliavimo kameros, beveidrodžio ar DSLR fotoaparato, ar veiksmo kameros, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti reikiamą įrangą savo gamybos veiklai.