"Exapro" siūlo platų naudotų kamerų pasirinkimą, būtiną profesionaliai vaizdo įrašų gamybai transliacijų, filmų ir garso pramonėje. Šios kameros skirtos aukštos kokybės filmuotai medžiagai, pasižyminčiai išskirtiniu aiškumu, spalvų tikslumu ir detalumu, ir tenkina įvairius gamybos poreikius - nuo dokumentinių filmų kūrimo iki tiesioginių transliacijų. Mūsų kamerų kainos svyruoja nuo 2 000 eurų už pradinio lygio modelius iki 50 000 eurų už pažangius, profesionalaus lygio įrenginius, pagamintus tokių garsių prekės ženklų kaip "Sony", "Canon", RED, "Blackmagic Design" ir "Panasonic". Kiekviena kamera pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, jutiklio dydžiu, raiška (4K, 5K ir daugiau), kadrų dažniu, dinaminiu diapazonu ir ryšio galimybėmis, todėl jos atitinka konkrečius jūsų gamybos reikalavimus.

Rinkdamiesi kamerą, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, projektų tipą (pvz., filmai, televizija, dokumentiniai filmai, tiesioginiai renginiai), reikiamą skiriamąją gebą ir kadrų dažnį, veikimą esant silpnam apšvietimui, suderinamų objektyvų ir priedų prieinamumą. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant aukštos kokybės vaizdo įrašų gamybos, optimizuojant darbo eigos efektyvumą ir prisitaikant prie įvairių filmavimo aplinkų. Investicijos į mūsų naudotas kameras ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausios kokybės įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką pratęsdamos aukštos kokybės technologijų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą kamerą, kuri padidins jūsų vaizdo įrašų gamybos galimybes.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas kameras, pasižyminčias išskirtiniu našumu ir verte, kad patenkintumėte transliavimo, filmų ir garso gamybos poreikius.

Arri ALEXA LF

Metai:

1 "Peli Case 1620" dėklas (juodas) 1 "Arri Alexa LF" (su belaidžiu vaizdo moduliu)| 1053 darbo valandos 1 "Arri LPL" laikiklis ir dangtelis 1 "Arri" akumuliatoriaus adapteris BAB-HV Bebob V-Cine 1 "Arri" tiltelio plokštė BP-12 1 "Arri" išlyginamasis blokas LB-1 1 "Arri" kameros rankena CCH-1 + prailginimo blokas 1 "Arri" rankenos ilgintuvas HEB-2 1 Arri vaizdo ieškiklio laikiklis VMB-1 1 …

Fotoaparatas ARRI Alexa Mini

Metai:

Parduodama ARRI Alexa Mini 1750 Hours labai geros būklės su abiem licencijomis. Viskas puikios darbinės būklės.

Fotoaparatas ARRI Alexa XT Studio

Metai:

Parduodama puikios ir labai geros būklės ARRI Alexa XT Studio, su skaitmeniniu EVF ir optiniu vaizdo ieškikliu.Mėgaukitės mechaninio užrakto ir skambučių priedų judesio kadencija. Arri ALEXA XT Studio Savybės: - Įranga, skirta naudoti su fotoaparatu "Alexa Alexa": -16:9, 4:3 ir atvirų vartų jutiklio režimai -Optinis vaizdo ieškiklis ir besisukantis veidrodinis užraktas -Vidinis ARRIRAW iki 120 kadrų per sekundę -ProRes 4444 …

Fotoaparatas RED MONSTRO 8K

Metai:

Naudota RED MONSTRO 8K kamera matomas Italijoje 1.500 valandų


Visapusiškas profesionalių fotoaparatų transliavimo, filmų ir garso gamybos vadovas

Dinamiškame transliacijų, filmų ir garso įrašų kūrimo pasaulyje profesionalios kameros yra aukštos kokybės vaizdinio turinio fiksavimo pagrindas. Šios kameros sukurtos taip, kad atitiktų griežtus įvairių gamybos aplinkų reikalavimus - nuo vaidybinių filmų ir televizijos laidų iki tiesioginių renginių ir internetinės žiniasklaidos. Suprasdami profesionalių kamerų tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su jų įsigijimu, galite gerokai padidinti savo gamybos galimybes ir užtikrinti puikius rezultatus. "Exapro", pirmaujanti naudotos pramoninės technikos internetinė prekyvietė, siūlo įvairų profesionalių kamerų pasirinkimą, suteikdama galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Profesionalių fotoaparatų tipai

Profesionalūs fotoaparatai būna įvairių tipų, kurių kiekvienas pritaikytas konkretiems gamybos poreikiams ir aplinkai. Pagrindiniai tipai yra šie:

Kino kameros

Kino kameros skirtos aukštos klasės filmų gamybai, pasižymi aukščiausia vaizdo kokybe, dinaminiu diapazonu ir lankstumu po gamybos. Šios kameros naudojamos kuriant vaidybinius filmus, reklamas ir didelio biudžeto televizijos laidas.

 • Viso kadro kino kameros: jose įrengti dideli jutikliai, kurie užfiksuoja daugiau detalių ir užtikrina kinematografinį lauko gylį. Idealiai tinka aukščiausio lygio filmų gamybai.
 • Super 35 formato kino kameros: Tai pramonės standartas, suderinantis kokybę ir universalumą įvairiems gamybos masteliams
 • .

Transliacijų kameros

Transliacijų kameros sukurtos tiesioginei televizijos produkcijai, sporto ir naujienų transliacijoms. Šios kameros sukurtos taip, kad galėtų dirbti dinamiškoje filmavimo aplinkoje, ir siūlo patikimas ryšio galimybes tiesioginiam transliavimui.

 • Studijinės kameros: optimizuotos kontroliuojamai studijos aplinkai, turinčios plačias valdymo parinktis ir didelės skiriamosios gebos išvestį.
 • Polinės kameros: Strongstrong: nešiojamos ir patvarios, skirtos lauko transliacijoms ir tiesioginiams renginiams, užtikrinančios aukštos kokybės filmuotą medžiagą kelyje.

ENG (elektroninių naujienų rinkimo) kameros

ENG kameros naudojamos naujienų reportažams rengti ir lauko filmavimams. Jos yra lengvos, nešiojamos ir sukurtos taip, kad būtų galima greitai įdiegti ir lengvai naudoti greito tempo aplinkoje.

 • Kompaktiškos ENG kameros: idealiai tinka pavieniams žurnalistams ir greitam naujienų nušvietimui.
 • Profesionalūs ENG fotoaparatai: aprūpinti pažangiomis funkcijomis išsamesniems naujienų reportažams ir tiesioginėms transliacijoms.

Beveidrodiniai ir DSLR fotoaparatai

Beveidrodiniai ir DSLR fotoaparatai tapo populiarūs profesionalioje vaizdo įrašų gamyboje dėl savo kompaktiško dydžio, keičiamų objektyvų ir aukštos vaizdo kokybės. Šie fotoaparatai yra universalūs ir tinka įvairiems tikslams - nuo nepriklausomo filmavimo iki įmonių vaizdo įrašų kūrimo.

 • Beveidrodiniai fotoaparatai: žinomi dėl savo lengvos konstrukcijos ir pažangių automatinio fokusavimo sistemų, puikiai tinka ir vaizdo įrašams, ir nuotraukoms.
 • DSLR fotoaparatai: Tradiciškai naudojami fotografavimui, tačiau dabar daugelis jų turi puikias vaizdo įrašymo galimybes, todėl yra universalūs multimedijos kūrėjų įrankiai.

Akcijos fotoaparatai

Akcijos fotoaparatai yra kompaktiški, tvirti ir skirti aukštos kokybės vaizdo įrašams fiksuoti ekstremaliomis sąlygomis. Jos idealiai tinka nuotykių sportui, dokumentinių filmų kūrimui ir scenarijams, kuriems reikia nešiojamumo ir patvarumo.

 • Standartinės veiksmo kameros: Strong>strong: mažame, vandeniui atspariame korpuse, puikiai tinkančiame filmuoti keliaujant, užtikrinamas didelės raiškos vaizdo įrašas.
 • 360 laipsnių veiksmo kameros: Užfiksuokite įtraukiantį 360 laipsnių vaizdo įrašą, suteikiantį unikalių perspektyvų ir kūrybinių galimybių.

"Exapro" siūlo įvairias profesionalias kameras, todėl kūrėjai gali rasti konkrečius gamybos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis profesionalią kamerą labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad kamera atitiktų jūsų gamybos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Tikroji raiška ir kadrų dažnis

Svarbiausia yra skiriamoji geba ir kadrų dažnis, kurį gali palaikyti fotoaparatas. Didesnė raiška (pvz., 4K ir 5K) ir didesnis kadrų dažnis (pvz., 60 kadrų per sekundę arba 120 kadrų per sekundę) yra būtini norint užfiksuoti detalius ir sklandžius judesio kadrus. "Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios skiriamosios gebos ir kadrų dažnio specifikacijos, padedančios rasti fotoaparatą, atitinkantį jūsų kūrybinius poreikius.

Jutiklio dydis ir tipas

Jutiklio dydis ir tipas daro didelę įtaką vaizdo kokybei, lauko gyliui ir veikimui esant silpnam apšvietimui. Viso kadro jutikliai pasižymi geresne vaizdo kokybe ir silpno apšvietimo galimybėmis, o "Super 35" jutikliai užtikrina kokybės ir universalumo pusiausvyrą. Beveidrodžiuose ir DSLR fotoaparatuose paprastai naudojami APS-C arba "Micro Four Thirds" jutikliai, kurie yra mažesni, bet vis tiek užtikrina puikią vaizdo kokybę.

Dinaminis diapazonas

Didelis dinaminis diapazonas leidžia fotoaparatui užfiksuoti daugiau detalių ir šviesiuose, ir šešėliuose, todėl suteikia daugiau lankstumo atliekant postprodukciją. Fotoaparatai su didelio dinaminio diapazono (HDR) galimybėmis yra būtini norint gauti profesionalios kokybės filmuotą medžiagą.

Objektyvų suderinamumas

Keičiami objektyvai suteikia lankstumo kadravimui ir kūrybinei išraiškai. Pasirūpinkite, kad fotoaparatas būtų suderinamas su įvairiais objektyvais, tinkančiais įvairiems filmavimo scenarijams. Įvairių gamintojų fotoaparatų laikiklių tipai skiriasi, todėl patikrinkite jau turimų arba planuojamų įsigyti objektyvų suderinamumą.

Sujungiamumas ir saugykla

Profesionaliai gamybai dažnai reikalingos patikimos ryšio galimybės stebėjimui, įrašymui ir tiesioginei transliacijai. Ieškokite kamerų su keliomis įvesties ir išvesties parinktimis, pavyzdžiui, HDMI, SDI ir XLR. Be to, atsižvelkite į saugojimo galimybes ir formatus, nes didelės skiriamosios gebos filmuotai medžiagai reikia didelės saugojimo talpos ir didelės įrašymo spartos.

Konstrukcijos kokybė ir ergonomika

Kameros surinkimo kokybė ir ergonomika turi įtakos jos naudojimui ir ilgaamžiškumui, ypač reiklioje gamybos aplinkoje. Atsižvelkite į kameros svorį, formos faktorių ir sandarumą nuo oro sąlygų, taip pat į valdiklių išdėstymą ir naudojimo patogumą.

Pirmaujantys profesionalių fotoaparatų prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio palaikymo sinonimas. Keletas pirmaujančių prekės ženklų profesionalių fotoaparatų rinkoje yra šie:

 • RED: RED, žinoma dėl savo aukštos klasės kino kamerų, pasižymi išskirtine vaizdo kokybe ir lankstumu, todėl yra geriausias profesionalių filmų kūrėjų pasirinkimas.
 • ARRI: ARRI’kameros garsėja savo spalvų mokslu ir dinaminiu diapazonu, plačiai naudojamos vaidybiniuose filmuose ir aukštos klasės produkcijoje.
 • "Sony": "Sony" siūlo daugybę profesionalių kamerų, nuo kino ir transliavimo modelių iki beveidrodinių variantų, žinomų dėl savo pažangių technologijų ir patikimumo.
 • "Canon: Canon’profesionalios kameros garsėja spalvų tikslumu ir objektyvų suderinamumu, tinka tiek kinui, tiek transliacijoms.
 • "Blackmagic Design": "Blackmagic" siūlo nebrangias, aukštos kokybės kameras su patikimomis funkcijomis, todėl jos populiarios kuriant nepriklausomus filmus ir tiesioginę produkciją.

"Exapro" turi šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų profesionalių fotoaparatų kainos

Panaudotų profesionalių kamerų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir konkrečios funkcijos. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Blackmagic Design" kameros kaina gali būti nuo 2 000 iki 5 000 JAV dolerių, o aukštos klasės RED arba ARRI kino kameros kaina gali būti nuo 20 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Profesionalūs fotoaparatai yra esminiai įrankiai transliacijų, filmų ir garso pramonėje, užtikrinantys neprilygstamą raišką ir vaizdo kokybę kuriant turinį. Suprasdamos skirtingus kamerų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės ir kūrėjai gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotos technikos paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia kino kameros, transliavimo kameros, ENG kameros, beveidrodės ar DSLR kameros, ar veiksmo kameros, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti reikiamą įrangą jūsų gamybos veiklai.