Exapro yra jūsų geriausia aukštos kokybės naudotų pramoninių mašinų rinka. Pristatome savo formavimo darbų pasirinkimą kategorijoje Statyba ir kasyba. Šios formavimo sistemos yra profesionaliai prižiūrimos, todėl jos pasižymi puikiu ilgaamžiškumo, tikslumo ir vertės deriniu.

Mūsų formavimo sistemos pasižymi tvirtomis ir patikimomis betonavimo konstrukcijomis įvairiuose statybos projektuose. Idealiai tinka naudoti pastatų pamatams, sienoms, grindims ir kolonoms, mūsų formavimo darbai užtikrina tikslų formavimą ir tvirtą atramą viso statybos proceso metu. Turėdami tiek tradicinės medienos, tiek modernių modulinių sistemų variantų, patenkiname įvairius projekto reikalavimus.

Kiekvienas formos darbas atliekamas griežtai tikrinant, kad būtų užtikrinta kokybė ir našumas. Mūsų mašinos yra ekonomiškos ir žada daug sutaupyti, palyginti su nauja įranga, nepakenkiant efektyvumui. Garsūs prekių ženklai, tokie kaip Doka, PERI ir Meva, yra mūsų pasirinkimo dalis, žinomi dėl savo patikimumo ir ilgaamžiškumo. Kainos svyruoja nuo 5 000 iki 50 000 eurų, pritaikytos įvairiems biudžetams.

Jei norite gauti išsamios informacijos arba paprašyti kainos pasiūlymo, susisiekite su mūsų specialia komanda, pasiruošusia padėti patenkinti konkrečius poreikius. „Exapro“ siekia palengvinti jūsų verslo augimą teikdami kokybę ir prieinamą kainą. Pasitikėkite Exapro savo pramoninių mašinų poreikiais ir padidinkite produktyvumą šiandien.

Formos darbas Loro & Parisini - Marini EMCC 160

Metai: 1992

Nepertraukiamo veikimo įrenginys - LORO & PARISINI su MARINI EMCC 160 tipo džiovykla - Kai kurios savybės: - Gamyba 130 tonų/val. - DNP 15/5 modifikacijos išankstinio dozavimo įrenginys su 5 skyriais po 15 mc kiekviename, su kintamu juostiniu ekstraktoriumi, hidrauliniu - išankstinio dozavimo įrenginys, džiovinimo cilindras - Padavimo diržai - Automatinis tankus mazuto degiklis - Padavimo įrenginys su šiluminiu šildymu …

Formos darbas CERRONI Vibromat CR

Metai: 1993

Pramonės įmonės Savaeigė blokų gamybos mašina cemento gamybai A.CERRONI modelis Vibromat CR - Su 2 formomis - Tikrinama hidraulinė sistema

Formos darbas Cecconi CR 95/E

Metai: 1996

Savaeigė blokų gamybos mašina cemento gamybai CECCONI CR 95/E - Rankinis ir automatinis valdymas - Turi 5 formas įvairių dydžių blokeliams - Puiki būklė ---------------------------------------- Formos su galimais dydžiais: Kietųjų blokų dydžiai cm: - 38x25x9 storis - 38x20x15 storis - 38x30x9 storis - 100x28x 8 storio kelio borteliams tuščių blokų matmenys - 20x20x40 (storis 3,50 cm) -------------------------------------- Parduodama su formomis …

Formos darbas Lorev Concrete Mixing Plant

Metai: 1995

LOREV betono maišymo įrenginys, skirtas iš anksto sumaišytiems / pagamintiems betono gaminiams kurią sudaro: - Nr. 1 Lorev maišyklė, kurios talpa 1750 Lt - Nr. 6 bunkerių, kurių kiekvieno talpa 25 kubiniai metrai - Nr. 6 ištraukimo diržai - Nr. 1 konvejeris - Nr. 1 sraigtinis transporteris - 1 litro skaitiklis - 1 cemento svarstyklės - Nr. 1 elektros skydelis …


Doka Framax

Metai:

"Doka Framax" 1,20×2,70 m "Uni X-Life
Statybos ir kalnakasybos formavimo darbų įvadas

Klojiniai darbai, esminė statybų ir kasybos pramonės sudedamoji dalis, reiškia laikinąsias arba nuolatines formas, naudojamas betonui formuoti ir palaikyti, kol jis įgauna pakankamai tvirtumo. Šis procesas yra labai svarbus statant įvairius konstrukcinius elementus, įskaitant pamatus, sienas, kolonas, sijas ir plokštes. Tinkamas formavimas ne tik užtikrina betono formos ir matmenų tikslumą, bet ir daro didelę įtaką galutinės konstrukcijos kokybei bei saugai.

Formos darbo tipai

Formų darbo sistemos yra kelių tipų, kiekviena pritaikyta įvairioms reikmėms ir statybos poreikiams. Štai pagrindinės kategorijos:

 1. Tradicinis medienos formavimo darbas: pagamintas iš medienos arba faneros, šis tipas yra ekonomiškas ir universalus, tačiau jį surinkti ir išmontuoti reikia daug darbo. Jis dažniausiai naudojamas mažo masto projektams ir sudėtingoms formoms.
 2. Inžinerinės formų darbo sistemos: tai surenkamos modulinės sistemos, pagamintos iš tokių medžiagų kaip plienas, aliuminis ir plastikas. Sukurtos sistemos yra daugkartinio naudojimo, patvarios ir greitai surenkamos, todėl puikiai tinka didelės apimties projektams.
 3. Daugkartinio naudojimo plastiko formavimo darbai: lengvi ir lengvai valdomi plastikiniai formų dirbiniai yra daugkartinio naudojimo ir dažnai naudojami moduliniams ir pasikartojantiems statybos projektams.
 4. Laikantis formų darbas: pagamintos iš surenkamų pluoštu armuotų polimerų arba betono, šios formos lieka vietoje betonui sustingus, todėl suteikia papildomo tvirtumo ir apsaugos.
 5. Lankstus formavimas: naudojami lankstūs audinio lakštai arba kitos medžiagos, kurias galima suformuoti į įvairias formas, dažnai naudojamos architektūrinėms savybėms ir sudėtingoms geometrijoms.

Pagrindiniai komponentai ir funkcijos

Formų darbo sistemas sudaro keli svarbūs komponentai, kurių kiekvienas atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį visame procese:

 • Plokštės: pagrindinis paviršius, formuojantis betoną. Plokštės gali būti pagamintos iš medienos, faneros, plieno, aliuminio arba plastiko.
 • Atramos: vertikalios ir horizontalios dalys, laikančios plokštes. Tai yra atramos, petnešos ir atramos, užtikrinančios formos darbo stabilumą.
 • Karaiščiai ir inkarai: naudojami formos darbui laikyti kartu ir norimai formai bei lygiui palaikyti liejant betoną.
 • Aparatūra ir jungtys: varžtai, spaustukai ir kiti tvirtinimo elementai, jungiantys skirtingus formavimo sistemos komponentus.

Kokybiško formų darbo privalumai

Investavimas į aukštos kokybės formų darbą suteikia daug privalumų:

 • Struktūrinis vientisumas: užtikrina, kad betonas išlaikytų savo formą ir matmenis, todėl galutinis produktas yra struktūriškai tvirtas ir patvarus.
 • Efektyvumas: surenkamos ir sukonstruotos sistemos žymiai sumažina surinkimo ir išmontavimo laiką ir darbo sąnaudas.
 • Kainų efektyvumas: nors pradinės išlaidos gali būti didesnės, daugkartinio naudojimo formų darbo sistemas galima naudoti kelis kartus, taip sumažinant ilgalaikes išlaidas.
 • Sauga: tinkamai suprojektuoti ir sumontuoti klojiniai padidina statybos proceso saugą, nes suteikia stabilią ir patikimą atramą.
 • Tikslumas: aukštos kokybės formavimo darbai užtikrina tikslius ir nuoseklius matmenis, būtinus bendrai statybos projekto kokybei.

Svarbybės renkantis formos darbą

Pasirinkdami savo projektui tinkamą formų darbo sistemą, reikia įvertinti kelis pagrindinius veiksnius:

 • Projekto mastas ir sudėtingumas: didesniems, sudėtingesniems projektams gali būti naudingos sukurtos formų sistemos, kurios siūlo greitą surinkimą ir tikslų išlygiavimą.
 • Medžiaga ir kaina: apsvarstykite pradines ir ilgalaikes išlaidas, įskaitant medžiagos patvarumą ir pakartotinio naudojimo galimybę.
 • Darbo reikalavimai: įvertinkite formų surinkimo ir išmontavimo darbo intensyvumą. Inžinerinėms sistemoms paprastai reikia mažiau rankų darbo, palyginti su tradiciniu medienos formų darbu.
 • Betono apdaila: skirtingos formos apdailos medžiagos gali turėti įtakos galutinei betono apdailai. Pavyzdžiui, plieno ir plastiko formavimo darbai dažnai suteikia lygesnį paviršių, palyginti su mediena.
 • Aplinkos sąlygos: formavimo medžiaga turi būti tinkama statybvietės aplinkos sąlygoms, pvz., drėgmės poveikiui, temperatūros svyravimams ir cheminėms reakcijoms.

Populiarūs prekės ženklai ir kainos

Keli žinomi prekių ženklai specializuojasi formų apdirbimo sistemose, kiekvienas iš jų siūlo gaminių asortimentą, pritaikytą įvairiems statybos poreikiams. Štai keletas žinomų prekių ženklų:

 • Peri: žinomas dėl novatoriškų formavimo sprendimų, „Peri“ siūlo sistemas tiek mažiems, tiek didelio masto projektams. Kainos labai skiriasi priklausomai nuo sistemos tipo ir projekto reikalavimų – nuo ​​kelių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių.
 • Doka: „Doka“ siūlo platų formavimo sistemų, žinomų dėl savo patvarumo ir efektyvumo, asortimentą. Jų produktai visame pasaulyje naudojami tiek statybos, tiek kasybos projektuose, o išlaidos paprastai svyruoja nuo 5 000 iki 200 000 USD.
 • MEVA: MEVA, kuri specializuojasi modulinių ir daugkartinio formavimo darbų srityje, siūlo ekonomiškus sprendimus įvairioms reikmėms. Jų sistemų kainos gali svyruoti nuo 3 000 iki 150 000 USD.
 • ULMA: ULMA formų apdirbimo sprendimai sukurti taip, kad būtų universalūs ir lengvai naudojami, tinka tiek paprastiems, tiek sudėtingiems projektams. Kainos skiriasi, įprastos sistemos kainuoja nuo 4 000 iki 180 000 USD.
 • EFCO: EFCO formų apdirbimo sistemos yra žinomos dėl savo tvirtumo ir pritaikomumo, dažnai naudojamos sunkiose statybose ir kasybos srityse. Kainos gali svyruoti nuo 5 000 USD iki 250 000 USD.

Išvada

Klojiniai yra labai svarbus statybos ir kasybos pramonės komponentas, užtikrinantis tikslų betoninių konstrukcijų formavimą ir atramą. Galimos įvairios formavimo sistemos, nuo tradicinės medienos iki pažangių inžinerinių sprendimų, tinkamos sistemos pasirinkimas priklauso nuo projekto masto, sudėtingumo ir specifinių reikalavimų. Populiarūs prekių ženklai, tokie kaip Peri, Doka, MEVA, ULMA ir EFCO, siūlo daugybę variantų, atitinkančių skirtingus poreikius ir biudžetą. Kruopščiai įvertinę šiuos veiksnius, statybos specialistai gali padidinti savo projektų efektyvumą, saugą ir kokybę, galiausiai pasiekdami geresnių statybos ir kasybos darbų rezultatų.