"Eksapro" siūlo įvairų naudotų krosnių ir džiovyklų, kurios yra būtinos veiksmingiems medienos džiovinimo procesams medienos apdirbimo pramonėje, pasirinkimą. Šios mašinos skirtos pašalinti drėgmę iš medienos, užtikrinant optimalų jos išdžiūvimą ir užkertant kelią tokiems defektams, kaip deformacijos, įtrūkimai ar puvimas. Mūsų krosnių ir krosnelių kainos svyruoja nuo €10 000 eurų už bazinius modelius iki €150 000 eurų už pažangius, didelio našumo įrenginius, pagamintus tokių pirmaujančių prekių ženklų kaip "Nardi", "Muhlbock", "Brunner-Hildebrand" ir "Valutec". Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pavyzdžiui, džiovinimo pajėgumu, temperatūros kontrole, energijos vartojimo efektyvumu ir automatizavimo lygiu, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi džiovyklą ar krosnį, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, džiovinamos medienos rūšį, reikiamą džiovinimo pajėgumą, temperatūros ir drėgmės kontrolės tikslumą bei energijos sąnaudas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant tolygaus džiovinimo, optimizuojant gamybos efektyvumą ir išlaikant medienos kokybę. Investuodami į mūsų naudotas džiovyklas ir krosnis ne tik galite įsigyti aukštos kokybės įrangą už gerokai mažesnę kainą, bet ir remiame tvarią praktiką, nes pratęsiame ilgaamžės technikos gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą džiovinimo sprendimą, kuris pagerins jūsų medienos apdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimas krosnis ir džiovyklas, kurios užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų medienos džiovinimo poreikiams.

Naudota medienos džiovykla Термолеспром КИТ10

Metai:

Oro srautas 120 m³/h
Ventiliatoriaus galia 35 kW
Kuro

Naudota medienos džiovykla Atria Kurutma firini

Metai: 2015

Talpa m3 300
Gerbėjai 5
Kuro Kati
Ventiliatoriaus galia 5 kW


MOCAMA medžio lukšto džiovintuvas

Metai: 1990

Talpa m3 2
Pradinė medienos drėgmė (%) 16
Gerbėjai 7
Kuro
Galutinė medienos drėgmė % 8


Naudota medienos džiovykla Stela Laxhuber BT 1 / 6200-16,5

Metai: 2008

Kuro
Galutinė medienos drėgmė % 10
Pradinė medienos drėgmė (%) 40

"Parmatam PM600" džiovykla

Metai:

Kuro
Ventiliatoriaus galia 0.75 kW
Gerbėjai 2
Variklio galia 5 kWCEFLA TLP/82

Metai: 2000

Kuro
Variklio galia 37.5 kW

Secotherm Secomat

Metai: 2000

Talpa m3 1000
Gerbėjai 27
Kuro
Ventiliatoriaus galia 81 kW

Naudota medienos džiovykla Giardina 1400

Metai: 1997

Giardina UV džiovintuvas 1501/3 matr.70285 anno 09/97 8,5 m ilgio su 3 lempomis da 120 W/cm. Krautuvas GIARDINA mod. 1400 su be sustojimo - didžiausias krūvos aukštis 150 cm. Būklė: Naudota Prekės ženklas: Giardina Metai: 1997 Dydis: 100x140


Maksimalus medžio apdirbimo efektyvumas: Išsamus džiovinimo krosnių ir krosnelių vadovas

Džiovinimo krosnys ir krosnelės yra esminiai medienos apdirbimo pramonės komponentai, užtikrinantys reikiamas sąlygas efektyviai džiovinti medieną, kad ji pasiektų tinkamą drėgnumą įvairioms reikmėms. Šie įrenginiai padidina našumą, pagerina medienos kokybę ir užkerta kelią tokiems defektams kaip deformacijos, įtrūkimai ir grybelių augimas. Supratimas apie skirtingus džiovinimo krosnių ir krosnelių tipus, funkcijas ir aplinkybes, kuriomis reikia vadovautis perkant džiovinimo krosnis ir krosneles, gali gerokai pagerinti jūsų medžio apdirbimo operacijas. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų džiovinimo krosnių ir orkaičių pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Džiovinimo krosnių ir orkaičių tipai

Džiovinimo krosnys ir orkaitės būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius medienos apdirbimo poreikius. Štai pagrindinių tipų apžvalga:

Konvencinės džiovinimo krosnys

Konvencinėse džiovinimo krosnyse garais arba karštu vandeniu šildomas krosnies kameroje esantis oras, kuris ventiliatoriais cirkuliuoja ir džiovina medieną.

  .
 • Džiovyklos, šildomos garais: Oro šildymui naudojami katilų gaminami garai. Tinka didelės apimties operacijoms ir užtikrina tikslią džiovinimo sąlygų kontrolę.
 • Vandens šildomos karšto vandens krosnys: Orui šildyti naudojamas karštas vanduo, kuris, palyginti su garais, užtikrina efektyvesnį energijos vartojimą. Idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio operacijoms.

Vandens sausinimo krosnys

Vandens sausinimo krosnyse naudojamas sausintuvas, kuris pašalina drėgmę iš krosnies kameroje esančio oro, todėl galima džiovinti žemesnėje temperatūroje ir padidinti energijos vartojimo efektyvumą.

 • Standartinės sausinimo krosnys: Užtikrina nuoseklų džiovinimą sunaudojant mažiau energijos. Tinka įvairioms medienos rūšims ir gamybos mastams.
 • Didelės temperatūros sausinimo krosnys: Siūlo aukštesnę džiovinimo temperatūrą, todėl sutrumpėja džiovinimo laikas, kartu išlaikant energijos vartojimo efektyvumą.

Vakuuminės džiovyklos

Vakuuminėse krosnyse vakuumas naudojamas vandens virimo temperatūrai sumažinti, todėl mediena džiovinama žemesnėje temperatūroje ir greičiau, sumažėja defektų atsiradimo rizika.

 • Standartinės vakuuminės krosnys: idealiai tinka džiovinti mažesnes didelės vertės medienos partijas, jose galima tiksliai kontroliuoti džiovinimo sąlygas.
 • Nutrūkstamo veikimo vakuuminės džiovyklos: Šiose džiovyklose, skirtose didesniems darbams, galima džiovinti nepertraukiamai ir labai efektyviai.

Soliarinės krosnys

Soliarinės krosnys naudoja saulės energiją krosnies kameros viduje esančiam orui šildyti, todėl tai yra aplinkai nekenksmingas ir ekonomiškas džiovinimo sprendimas.

 • Pasyvios saulės krosnys: Šildant orą pasikliaujama natūralia saulės šviesa, tinka nedidelės apimties veiklai ir regionams, kuriuose yra pakankamai saulės šviesos.
 • Aktyvios saulės krosnys: Saulės energiją derina su pagalbiniais šildymo šaltiniais, kad džiovinimas būtų nuoseklesnis, idealiai tinka vidutinio dydžio operacijoms
 • .

Pagrindinės savybės ir specifikacijos

Renkantis džiovinimo krosnį arba džiovyklą, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad įrenginys atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Džiovinimo pajėgumas

Džiovinimo pajėgumas lemia medienos kiekį, kurį krosnis arba džiovykla gali apdoroti per vieną partiją. Įsitikinkite, kad įranga gali atitikti jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai būtų mažos amatininkų partijos, ar didelės pramoninės operacijos. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios džiovinimo pajėgumo specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

Džiovinimo trukmė

Džiovinimo laikas yra labai svarbus veiklos efektyvumui. Greitesnis džiovinimo laikas gali padidinti našumą ir sumažinti atsargų laikymo išlaidas. Apsvarstykite mašinas su pažangiomis džiovinimo technologijomis, užtikrinančiomis greitą džiovinimą nepakenkiant medienos kokybei.

Energetinis efektyvumas

Energiškai efektyvios mašinos sumažina veiklos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Ieškokite džiovyklų ir krosnių su energiją taupančiomis savybėmis, pavyzdžiui, izoliuotomis kameromis, efektyviais šilumokaičiais ir pažangiomis valdymo sistemomis, optimizuojančiomis energijos suvartojimą.

Valdymo sistemos

Pažangios valdymo sistemos padidina džiovinimo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatinis reguliavimas, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią produktų kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir naudojimo paprastumo.

Gaminių kokybė ir ilgaamžiškumas

Staklių surinkimo kokybė ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs ilgalaikiam veiklos efektyvumui. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančiojo plieno ir tvirtų lydinių, yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys džiovinimo krosnių ir orkaičių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas geriausių džiovinimo krosnių ir krosnelių rinkos prekės ženklų:

 • "Nyle Systems": "Nyle Systems", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų džiovinimo krosnių, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairiems medienos apdirbimo darbams.
 • USNR: USNR’s krosnelės yra populiarios medienos apdirbimo pramonėje.
 • Wood-Mizer:
 • Vacutherm: Siūlo universalias vakuumines džiovyklas, pasižyminčias efektyvumu ir tvirtumu, tinkančias didelės apimties operacijoms.
 • "Ebac": žinomas dėl aukštos kokybės sausinimo krosnių, skirtų tiksliam ir greitam džiovinimui, idealiai tinkančių sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią galimybę naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų džiovinimo krosnių ir orkaičių kainos

Naudotų džiovinimo krosnių ir krosnelių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Nyle Systems" sausinimo krosnelės kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės USNR garais šildoma krosnelė gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių. "Exapro’prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Džiovinimo krosnys ir krosnelės yra esminiai įrankiai medienos apdirbimo pramonėje, siūlantys efektyvius ir patikimus medienos džiovinimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia įprastos sausos krosnies, sausinimo krosnies, vakuuminės krosnies, ar saulės krosnies, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą savo medienos apdirbimo veiklai.