"Exapro" siūlo platų naudotų dengimo indų asortimentą, būtiną norint užtikrinti nuoseklų ir kokybišką įvairių maisto produktų, pavyzdžiui, konditerijos gaminių, riešutų ir užkandžių, padengimą. Šios mašinos specialiai sukurtos tolygiai dengti cukrumi, šokoladu, prieskoniais ar kitomis dangomis, užtikrinant aukščiausios kokybės apdailą. Mūsų dengimo keptuvės kainuoja nuo €5 000 eurų už bazinius modelius iki €50 000 eurų už pažangius, didelio našumo tokių žinomų prekės ženklų kaip "Bosch", "Dumoulin", "Sollich" ir "O'Hara" įrenginius. Kiekvienas įrenginys pasižymi skirtingomis specifikacijomis, tokiomis kaip keptuvės dydis, dangos talpa, šildymo ir aušinimo sistemos bei automatizavimo lygis, pritaikytomis prie konkrečių gamybos reikalavimų.

Rinkdamiesi dengimo keptuvę, atsižvelkite į tokius svarbius veiksnius kaip dengimo proceso tipas (pvz., cukrus, šokoladas, plėvelė), gamybos apimtis, dengimo tolygumas, valymo ir priežiūros paprastumas. Šie elementai yra labai svarbūs norint gaminti aukštos kokybės, vienodas dangas, didinti gamybos efektyvumą ir išlaikyti higienos standartus. Investicijos į mūsų naudotas dengimo keptuves ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir skatina tvarumą, nes prailgina patikimų įrenginių gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti išskirtinį klientų aptarnavimą ir suraskite idealią mašiną, kuri paskatins jūsų maisto perdirbimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir raskite patikimas dengimo keptuves, pasižyminčias išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir verte, kad patenkintumėte dengimo poreikius maisto perdirbimo pramonėje.

Dengimo indas Fuji Kikai / Ltg C-450

Metai: 1994

Šią PRIMEX dangų liniją sudaro 1.Dengiklis : FUJI KIKAI PRIMEX 2.Orkaitė : LTG 3.Deginimo krosnis : LTG Techniniai duomenys (dengintojas): ・Mechaninis greitis: 8400 lapų/val. (140 lapų/min.) · Lakšto plotis: maks. 1145 mm / min. 680 mm · Lakšto ilgis: maks. 950 mm / min. 473 mm · Lakšto storis: maks. 0,6 mm / min. 0,12 mm ・dengimo linijai (esant 140 …

Dengimo indas Lutetia T3

Metai: 2005

Keptuvės talpa 3000 L

Pellegrini with GS Coating sistem 300 kg

Metai: 1996

Keptuvės talpa 300 L
Keptuvės/būgno skersmuo 520 mm

Dengimo indas Ekoroast Nuts Roasting Machinery EKO 1365

Metai: 2024

Eko 1365 yra produktas, naudojamas riešutams padengti. Tai riešutai, sezamo sėklos ir karamelizuoti riešutai. Per valandą pagaminama 50 kg produkto, o katilas pagamintas iš varinės medžiagos.

Glatt GC-750/500

Metai: 1995

Keptuvės talpa 60 L
Keptuvės/būgno skersmuo 750 mm

Dengimo indas Angelopo 120L bratt pan

Metai:

Nerūdijančio plieno keptuvė, kaitinama dujomis, kintamos temperatūros reguliavimas iki 200'C, rankinis pakreipimo išmetimas, 1Ph


Manesty Accela-cota 150

Metai: 1983

Keptuvės talpa 170 L
Keptuvės/būgno skersmuo 1219 mm


Dengimo indas Coremain Del Levante S.L.L. BMAB

Metai: 2010

COREMAIN CANDY CUKRAUS BOMB Saldainių cukravimo būgnas Gamintojas: Coremain Del Levante S.L.L. Modelis: BMAB 2010 metai Galia: 1,5 kW Matmenys: aukštis 1 700 mm, plotis 1 300 mm, ilgis 2 750 mm

Dengimo indas Skerman coating pan

Metai:

Skerman dangos keptuvė 150 kg dengimo indas, nerūdijančio plieno keptuvė, 3Ph


Dengimo indas Ekoroast Nuts Roasting Machinery EKO 1360

Metai: 2024

Eko 1360 yra produktas, naudojamas riešutų (migdolų, žemės riešutų, avinžirnių...) padengimui.

Dengimo indas Ekoroast Nut Roasting Machine EKO 1350

Metai: 2024

Eko 1350 yra produktas, naudojamas riešutams (avinžirniams, migdolams, žemės riešutams...) padengti.

Walter Brucks -

Metai:

Keptuvės/būgno skersmuo 900 mm

Būgnas drebučiams

Metai:

Keptuvės/būgno skersmuo 1350 mm


BRUCKS -

Metai: ~ 2015

Keptuvės talpa 300 L
Keptuvės/būgno skersmuo 900 mm

Dumoulin IDA 3000

Metai: 1991

Keptuvės talpa 3000 L

DRIAM -

Metai:

Keptuvės talpa 300 L
Keptuvės/būgno skersmuo 1100 mm


Pagerinkite savo maisto perdirbimą: Išsamus keptuvių dengimo vadovas

Dengimo keptuvės yra labai svarbios maisto perdirbimo pramonėje, ypač dengiant, glazūruojant ir poliruojant įvairius maisto produktus, pavyzdžiui, riešutus, konditerijos gaminius ir užkandžius. Šie universalūs įrenginiai pagerina produktų išvaizdą, tekstūrą ir skonį, užtikrina vienodą padengimą ir veiksmingą apdorojimą. Suprasdami skirtingus dengimo indų tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su dengimo indų įsigijimu, galite gerokai pagerinti gamybos pajėgumus ir produktų kokybę. Pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė "Exapro" siūlo įvairų dengimo keptuvių pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Dengimo keptuvių tipai

Dengimo keptuvės būna įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius gamybos poreikius ir pritaikymą. Pagrindiniai tipai yra šie:

Įprastinės dengimo keptuvės

Konvencinės dengimo keptuvės plačiai naudojamos dengti įvairius maisto produktus, pavyzdžiui, šokoladu, cukrumi ar glazūros medžiagomis. Šios keptuvės paprastai yra pakreipiamos ir pasukamos, kad būtų užtikrintas tolygus dangos paskirstymas.

 • Standartinės dengimo keptuvės: Šiose keptuvėse yra besisukantis būgnas, kuriame produktai yra sukami ir dengiami. Tinka įvairiems produktams, įskaitant riešutus, sėklas ir konditerijos gaminius.
 • Nusvirusios dengimo keptuvės: Pastatytos kampu, kad sustiprintų dugno sukimąsi ir padidintų dengimo efektyvumą. Idealiai tinka tais atvejais, kai reikia storesnės ar tolygesnės dangos.

Perforuotos dengimo lėkštės

Perforuotos dengimo keptuvės suprojektuotos su būgno perforacijomis, kurios leidžia užtikrinti geresnį oro srautą ir greitesnį džiūvimą. Šios keptuvės ypač naudingos dengti produktus cukrumi ar kitomis kristalizuojančiomis medžiagomis.

 • Visureigės perforuotos keptuvės: ³

  "

  Siūlomos nepertraukiamo veikimo didelės apimties gamybai, užtikrinant pastovų dengimą ir efektyvų džiovinimą.

 • Dalinės perforuotos keptuvės: tinka mažos ir vidutinės apimties operacijoms, užtikrina lankstumą ir dangos dengimo proceso kontrolę.

Automatinės dengimo keptuvės

Automatinėse dengimo keptuvėse įdiegtos pažangios automatizavimo funkcijos, didinančios efektyvumą, nuoseklumą ir paprastą naudojimą. Šios keptuvės idealiai tinka didelės apimties gamybai.

 • Visiškai automatizuotos keptuvės: Automatizuokite visą dengimo procesą, įskaitant produktų tiekimą, dengimą ir džiovinimą. Idealiai tinka greitaeigei, didelės apimties gamybai.
 • Pusiau automatizuotos keptuvės: Suderinkite rankinį įvestį su automatinėmis funkcijomis, kad padidintumėte našumą, išlaikydami tam tikrų proceso aspektų kontrolę.

Specialios dangų dengimo keptuvės

Specialiosios dengimo keptuvės yra skirtos konkrečioms reikmėms ar produktams, pasižyminčios unikaliomis funkcijomis, pritaikytomis prie konkrečių tam tikrų maisto perdirbimo užduočių poreikių.

 • Šokolado dengimo keptuvės: specialiai sukurtos produktams dengti šokoladu, užtikrinant tikslią temperatūros kontrolę ir tolygų dangos pasiskirstymą.
 • Poliravimo keptuvės: naudojamos tokiems gaminiams kaip saldainiai ir riešutai poliruoti, kad būtų pasiektas blizgesys.

"Exapro" siūlo įvairias dengimo keptuves, todėl įmonės gali rasti konkrečius gamybos poreikius atitinkančią įrangą.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis dengimo keptuvę, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad įrenginys atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Pajėgumas ir našumas

Dengimo indo talpa ir našumas lemia, kiek produkto galima apdoroti per tam tikrą laiką. Didelės talpos keptuvės yra būtinos didelės apimties operacijoms, o amatininkų ar mažos apimties gamybai gali pakakti mažesnių keptuvių. "Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios talpos ir našumo specifikacijos, padedančios rasti jūsų gamybos apimtį atitinkantį įrenginį.

Medžiagų suderinamumas

Užtikrinkite, kad dengimo indas būtų suderinamas su medžiagomis, kurias naudojate dengimui, pavyzdžiui, šokoladu, cukrumi, glazūravimo medžiagomis ar poliravimo mišiniais. Mašinos, galinčios dirbti su įvairiomis medžiagomis, užtikrina didesnį lankstumą ir universalumą jūsų veikloje.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos didina dengimo proceso tikslumą ir nuoseklumą. Tokios funkcijos, kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos ir stebėjimo realiuoju laiku galimybės, gali gerokai padidinti našumą ir užtikrinti pastovią gaminių kokybę. Į "Exapro’platformą įeina įvairaus automatizavimo lygio mašinos, todėl galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir naudojimo paprastumo.

Šildymo ir aušinimo sistemos

Efektyvios šildymo ir aušinimo sistemos yra labai svarbios norint kontroliuoti temperatūrą dengimo proceso metu, ypač dirbant su temperatūrai jautriomis medžiagomis, pavyzdžiui, šokoladu. Ieškokite mašinų su tiksliomis temperatūros kontrolės funkcijomis, kad užtikrintumėte optimalias dengimo sąlygas.

Valymas ir priežiūra

Lengvas valymas ir techninė priežiūra yra labai svarbūs siekiant užtikrinti higieną ir veiklos efektyvumą. Iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno pagamintos mašinos yra atsparesnės korozijai ir jas lengviau valyti. Lengvai prieinami komponentai supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir veiklos sąnaudos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Vadovaujantys dengiamųjų keptuvių prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Keletas pirmaujančių prekės ženklų dengimo keptuvių rinkoje yra šie:

 • "Dumoulin": "Dumoulin", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir naujoviškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms dengimo reikmėms.
 • GEA: GEA’mašinos garsėja savo patvarumu ir pažangiomis technologijomis, todėl yra populiarus pasirinkimas maisto perdirbimo pramonėje.
 • Loynds: "Loynds" siūlo aukštos kokybės dengimo keptuvių asortimentą, kurios žinomos dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.
 • "Bosch": "Bosch’mašinos pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą našumą atliekant didelės apimties operacijas.
 • "Buhler": "Buhler’dengimo keptuvės pasižymi kokybe ir pritaikomumu, teikdamos išsamius sprendimus įvairiems dengimo poreikiams patenkinti.

"Exapro" turi šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, užtikrinančią galimybę naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Panaudotų dengimo keptuvių kainos

Naudotų dengimo keptuvių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Dumoulin" dengimo keptuvės kaina gali būti nuo 10 000 iki 20 000 JAV dolerių, o aukštos klasės GEA automatinės dengimo keptuvės gali kainuoti nuo 30 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Dengimo keptuvės yra esminiai maisto pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus įvairių produktų dengimo, glazūravimo ir poliravimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia įprastos dengimo keptuvės, perforuotos keptuvės, automatinės keptuvės, ar specialios keptuvės, "Exapro" platus inventorius ir patogi sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą jūsų maisto perdirbimo veiklai.