"Exapro" siūlo platų naudotų pakuočių asortimentą, būtiną efektyviam ir saugiam pakavimui įvairiose pramonės šakose, įskaitant maisto, vaistų ir plataus vartojimo prekių pramonę. Šios mašinos skirtos keliems gaminiams suvynioti, supakuoti ir sutvirtinti kartu, taip padidinant pakavimo efektyvumą ir produktų apsaugą juos transportuojant ir sandėliuojant. Mūsų pakuočių rišimo mašinų kainos svyruoja nuo €5 000 eurų už bazinius modelius iki €50 000 eurų už pažangius, didelės talpos pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Bandall", "Signode", "Mosca" ir "Cyklop", įrenginius. Kiekvienas įrenginys pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip surišimo greitis, ryšulio dydžio pajėgumas, pakavimo medžiagų suderinamumas ir automatizavimo lygis, todėl jie atitinka konkrečius jūsų gamybos poreikius.

Rinkdamiesi paketavimo mašiną, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip paketavimo medžiagos tipas (pvz., plastikinė plėvelė, juostos), mašinos greitis ir našumas, pakuojamų produktų dydis ir forma bei lengvas integravimas į esamas gamybos linijas. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant aukštos kokybės ir saugaus pakavimo, optimizuojant gamybos efektyvumą ir mažinant darbo sąnaudas. Investicijos į mūsų naudotus paketavimo įrenginius ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio įranga gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką, nes prailgina ilgaamžių mašinų gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą mašiną, kuri pagerins jūsų pakavimo operacijas.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus jau šiandien ir atraskite patikimas pakavimo mašinas, pasižyminčias išskirtiniu našumu ir verte, atitinkančias jūsų pakavimo ir kondicionavimo poreikius.

Bundler NORTAN NORTAN 50

Metai: 2000

APRAŠYMAS: Įvorė - tai suformuota vamzdinė terminė plastikinė plėvelė, pasižyminti dideliu atsparumu ir lankstumu, kurią galima greitai uždėti ir kaip 360 laipsnių dekoraciją, ir kaip garantinį sandariklį ant begalės įvairių medžiagų ir formų talpyklų. Tai yra priekinis sprendimas, leidžiantis suteikti patrauklesnę ir naujesnę išvaizdą jūsų gaminiams, taip pat užtikrinti jų vientisumą. Rankoviniu vyniotuvu galima grupuoti įprastos formos gaminius į sandarinimo …

Bundler D.M. Pack PP500 / 600 / 800 bm

Metai:

Galia/min 30 /min
Produkto plotis 400 mm
Produkto aukštis 200 mm
Variklio galia 4.5 kW

Bundler FABCAR G81

Metai: 1989

Produkto aukštis 300 mm
Produkto plotis 90 mm

Bundler POLYPACK A 2060TL INOX

Metai: 2022

Produkto aukštis 340 mm
Variklio galia 18 kW
Produkto plotis 380 mm

Bundler PRB PACKAGING SYSTEMS FAR 2001

Metai: 2009

APRAŠYMAS: PRB FAR 2001 automatinis pakuočių fasavimo įrenginys buvo sukurtas įvairių produktų, skirtų įvairiems rinkos sektoriams, pakavimui ir pakavimui. Didelis patikimumas ir didelis formato lankstumas. Teigiama plėvelės išvyniojimo sistema ir produktų transportavimas mechaninėmis šukomis leidžia užtikrinti puikią pakavimo kokybę. NAUDOJIMO SEKTORIAI: Farmacijos, chemijos, kosmetikos, maisto, dietinių, medicinos prietaisų, gamybos sektoriai. GALVINĖS SAVYBĖS: FAR 2001 pakavimo mašina turi tik mechaninius kumštelio …


Pester EVP2 Compact

Metai: 2002

Galia/min 5 /min
Produkto plotis 350 mm
Produkto aukštis 300 mm
Variklio galia 9 kW

Bundler IMA MS 500 EAC

Metai: 2003

Galia/min 30 /min
Produkto plotis 60 mm
Produkto aukštis 300 mm

Bundler IMPROPACK Tornajet 929 EBR Karštas pasiūlymas

Metai: 2005

- Prekės ženklas : Impropac - Modelis : Tornajet 929 EBR - Serijinis numeris : 1471 - Metai : 2005 - Ženklintas 98/37/CE Įskaitant mašiną, elektros spintą ir apsauginę tvorelę.

LIBRA STARPACK 240

Metai: 1992

Produkto aukštis 200 mm
Produkto plotis 400 mm

Pester Pewo-Pack 450 SN

Metai: 1997

Vyniojamasis popierius Gamintojas: Pester Modelis: Pewo-Pack 450 SN Metai: 1997 m Susitraukianti orkaitė: Pewo-therm II 450 Aerosol Naudojimas: atvejų grupavimas Maitinimas: 3-ph 400 V + N + PE / 50 Hz / 20 A / 7,8 kW / 5,2 baro PLC: Siemens S5-95U Techninė dokumentacija: yra (naudojimo vadovas, elektros ir pneumatinės schemos) Bendri matmenys (ilgis x aukštis x aukštis): 3000 …

Bundler Kallfass Super wrap 650 DL IL

Metai: 2003

Galia/min 30 /min
Produkto plotis 650 mm
Produkto aukštis 400 mm
Variklio galia 5 kW

LP Packaging SFE 800

Metai: 2007

Galia/min 15 /min
Variklio galia 16.6 kW
Produkto aukštis 350 mm

BFB MS 500

Metai: 1988

Galia/min 30 /min
Produkto plotis 330 mm
Produkto aukštis 200 mm

Bundler SKINETTA Pac-Systeme ASK 300

Metai: 1993

Automatinis tempimo staklės su įsk. linijinis lizdinių plokštelių tiektuvas, lizdinių plokštelių grupavimo ir skaičiavimo įtaisas bei juostų surišimo įrenginys. Valdymo sistema: SIEMENS, tipas Simatic S7-300

Brodbeck LWA 1600 Q

Metai: 2011

Ši mašina yra LWA Q 1600 automatinis išilginis vyniotuvas su lakštų laminavimo įtaisu iš Brodbeck. iš Brodbeck kompanijos. Suvyniotuvas yra visiškai funkcionalus, su atitikties deklaracija ir visais susijusiais dokumentais, tokiais kaip naudojimo instrukcija. Važiuoklės būklė kaip naujo.

Clever GS-201

Metai: 2009

Galia/min 2500 /min
Produkto aukštis 360 mm

Minipack Torre SEALMATIC 56T

Metai: 2005

Galia/min 40 /min
Produkto aukštis 160 mm

Pamminger Raptor 2350

Metai: 2007

Galia/min 60 /min
Produkto plotis 1000 mm
Produkto aukštis 2144 mm
Variklio galia 18 kWEfektyvumo didinimas naudojant paketus: Išsamus vadovas

Bundleriai yra labai svarbūs pakavimo ir kondicionavimo pramonėje, nes juose pateikiami efektyvūs sprendimai, kaip sugrupuoti produktus, kad juos būtų lengviau tvarkyti, sandėliuoti ir transportuoti. Šios mašinos supaprastina pakavimo procesą, užtikrindamos, kad produktai būtų saugiai supakuoti ir paruošti platinimui. Nesvarbu, ar šios mašinos naudojamos vyniojimui, apvyniojimui juostomis, ar apvyniojimui į paketus, jos atlieka svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, įskaitant maisto ir gėrimų, vaistų ir plataus vartojimo prekių gamybą. Pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė "Exapro" siūlo įvairų paketų sudarymo mašinų pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Surišimo įtaisų tipai

Bundleriai būna įvairių tipų, kurių kiekvienas skirtas konkretiems pakavimo poreikiams ir pritaikymui. Pagrindiniai tipai yra šie:

Sutraukiamieji paketai

Susitraukiančiuose paketų formuotuvuose plastikinė plėvelė aplink gaminius susitraukia karščiu ir taip sukuriamas tvirtas, saugus paketas. Šios mašinos plačiai naudojamos keliems gaminiams kartu pakuoti, pavyzdžiui, gėrimų buteliams, konservuotiems gaminiams ir produktams dėžutėse.

 • Rankiniai susitraukiančiųjų paketų formuotuvai: šios mašinos idealiai tinka nedidelėms operacijoms, joms reikia rankiniu būdu paduoti gaminius ir jos tinka mažoms ir vidutinėms pakuočių apimtims pakuoti.
 • Pusiau automatiniai susitraukimo paketų formuotuvai: šiose mašinose dalis proceso automatizuojama, paprastai rankiniu būdu dedami produktai, po to vyksta automatinis sandarinimas ir susitraukimas.
 • Visiškai automatinės susitraukimo paketų sukimo mašinos: Šios mašinos skirtos didelės apimties gamybai, jose automatizuojamas visas procesas - nuo produkto padavimo iki sandarinimo ir sutraukimo.

"Exapro" siūlo įvairius susitraukiančių paketų rišimo įrenginius, todėl įmonės gali rasti konkrečius gamybos poreikius atitinkančią įrangą.

Suvyniojimo mašinos

Bandažavimo mašinos gaminius sujungia juosta arba dirželiu. Šios mašinos idealiai tinka tokiems gaminiams, kaip popieriaus krūvos, dėžės ir į ryšulius surišta tekstilė, surišti.

 • Rankinės juostų rišimo mašinos: šiose mašinose juostą aplink gaminius reikia uždėti rankiniu būdu, jos tinka nedidelės apimties arba nedidelės apimties operacijoms.
 • Pusiau automatinės juostų klijavimo mašinos: Automatizuoja juostų klijavimo procesą, tačiau reikalauja rankinio gaminių uždėjimo, todėl užtikrina didesnį efektyvumą pakuojant vidutinės apimties gaminius.
 • Visiškai automatinės juostų klijavimo mašinos: Automatizuoja ir gaminio išdėstymą, ir juostų klijavimą, idealiai tinka didelės apimties ir greitam pakavimui
 • .

Apvyniojimo mašinos

Overwrapping mašinos apvynioja gaminius plėvele arba popieriumi, sukurdamos tvarkingą ir saugų ryšulį. Šios mašinos dažnai naudojamos tokioms prekėms pakuoti, kaip kosmetika, konditerijos gaminiai ir dėžutės.

 • Rankinės vyniojimo mašinos: šios mašinos tinka nedidelės apimties operacijoms, jomis produktus reikia tiekti ir vynioti rankiniu būdu.
 • Pusiau automatinės vyniojimo mašinos: Šiose sistemose derinamas rankinis produktų padėjimas ir automatinis vyniojimas, todėl užtikrinama efektyvumo ir kontrolės pusiausvyra.
 • Visiškai automatinės vyniojimo mašinos: Automatizuoja visą vyniojimo procesą, idealiai tinka didelės apimties gamybos linijoms.

Dėžių ir dėžių pakavimo įrenginiai

Dėklų ir dėžučių apvyniotuvai sugrupuoja gaminius į padėklus arba dėžutes, kurios vėliau suvyniojamos arba užklijuojamos. Šios mašinos dažniausiai naudojamos maisto ir gėrimų pramonėje pakuojant tokius gaminius kaip skardinės, buteliai ir stiklainiai.

 • Dėklų formavimo ir krovimo mašinos: šios mašinos formuoja padėklus ir krauna į juos gaminius, dažnai naudojamos kartu su kita paketavimo įranga.
 • Dėžučių pakavimo įrenginiai: Automatiškai pakuoja gaminius į dėžes arba kartonines dėžutes, todėl tai yra išsamus pakavimo sprendimas didelės apimties operacijoms.
 • /strong>

"Exapro’inventorių sudaro įvairios pakavimo mašinos, atitinkančios skirtingus pakavimo mastus ir reikalavimus.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis paketavimo mašiną, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Pakavimo greitis

Veiklos greitis, kuriuo veikia paketavimo įrenginys, turi įtakos gamybos efektyvumui. Didelio greičio pakavimo mašinos yra būtinos didelės apimties operacijoms, o mažesnio greičio mašinų gali pakakti mažesnėms gamybos serijoms. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios pakavimo greičio specifikacijos, padedančios rasti mašiną, atitinkančią jūsų gamybos tikslus.

Medžiagų suderinamumas

Užtikrinkite, kad pakavimo įrenginys būtų suderinamas su jūsų pakavimo procese naudojamomis medžiagomis, pavyzdžiui, plastikine plėvele, popieriumi ar juostomis. Mašinos, galinčios dirbti su įvairiomis medžiagomis, užtikrina didesnį lankstumą ir universalumą.

Automatizavimo lygis

Automatizavimo lygis paketavimo įrenginyje turi įtakos darbo jėgos reikalavimams ir veiklos efektyvumui. Visiškai automatinės mašinos sumažina rankinio įsikišimo poreikį, padidina našumą ir nuoseklumą. Pusiau automatinės ir rankinės mašinos užtikrina didesnę kontrolę, tačiau gali pareikalauti daugiau darbo jėgos.

Dydis ir pritaikomumas

Nuo paketų sudarymo mašinos dydžio ir reguliavimo galimybių priklauso jos gebėjimas apdoroti įvairių dydžių ir formų gaminius. Ieškokite mašinų su reguliuojamais nustatymais, kad būtų galima pritaikyti įvairius produktus, taip padidinant lankstumą ir patogumą naudoti.

Tvarumas ir priežiūra

Tam, kad mašina būtų ilgaamžė, labai svarbus jos ilgaamžiškumas ir techninės priežiūros reikalavimai. Iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno, pagamintos mašinos yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai valomos konstrukcijos ir prieinamos sudedamosios dalys supaprastina techninę priežiūrą, todėl sumažėja prastovų laikas ir eksploatacinės išlaidos. "Exapro" teikia informaciją apie naudotų mašinų būklę ir techninės priežiūros istoriją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.

Pirmaeiliniai paketavimo mašinų prekių ženklai

Patikimi prekių ženklai ir gamintojai dažnai yra aukštesnės kokybės ir geresnio aptarnavimo sinonimas. Kai kurie pirmaujantys prekių ženklai paketavimo mašinų rinkoje yra šie:

 • "Krones": "Krones", žinoma dėl savo didelio tikslumo paketavimo mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairioms pakavimo reikmėms.

 • SMI Group: SMI Group’paketavimo mašinos garsėja savo patvarumu ir pažangiomis technologijomis, todėl yra populiarus pasirinkimas gėrimų ir maisto pramonėje.

 • "Signode": "Signode" tiekia įvairias aukštos kokybės paketavimo mašinas, kurios žinomos dėl savo patikimumo ir tikslumo sudėtingose srityse.

 • Robopac: "Robopac’paketavimo mašinos pasižymi efektyvumu ir universalumu, užtikrina patikimą našumą atliekant didelės apimties operacijas.

"Eksapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikimomis ir gerai palaikomomis mašinomis.

Naudotų paketavimo mašinų kainos

Naudotų paketavimo mašinų kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos "Krones" susitraukiančios juostos rišimo mašinos kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Signode" automatinės juostos rišimo mašinos kaina gali būti nuo 20 000 iki 50 000 JAV dolerių. "Exapro" prekyvietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, todėl pirkėjams užtikrinamas skaidrumas ir konkurencingi pasiūlymai.

Išvada

Vrišikliai yra esminiai pakavimo ir kondicionavimo pramonės įrankiai, siūlantys efektyvius ir patikimus produktų grupavimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus įrenginių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų gamybos poreikius. "Exapro" siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia susitraukiančios pakuotės, juostų klijavimo mašinos, apvyniojimo mašinos, ar dėklų ir dėžučių pakavimo mašinos, "Exapro" platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų pakavimo operacijoms tinkamą įrangą.