"Exapro" siūlo platų naudotų dozerių, kurie yra būtini atliekant sunkias žemės kasimo ir greideriavimo užduotis statybų ir kasybos pramonėje, pasirinkimą. Šios galingos mašinos skirtos stumdyti didelius kiekius grunto, smėlio, skaldos ar kitų medžiagų, todėl jos nepakeičiamos ruošiant statybvietes, tiesiant kelius ir vykdant kasybos darbus. Mūsų siūlomų buldozerių kainos svyruoja nuo €30 000 eurų už bazinius modelius iki €500 000 eurų už pažangius, didelio našumo pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip "Caterpillar", "Komatsu", "John Deere" ir "Liebherr", įrenginius. Kiekviena mašina pasižymi unikaliomis specifikacijomis, tokiomis kaip variklio galia, peilių talpa, darbinis svoris ir vikšrų tipas, užtikrinančiomis, kad jos atitiktų konkrečius jūsų veiklos poreikius.

Rinkdamiesi buldozerį, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, gabenamų medžiagų tipą, reikiamą galią ir peilių pajėgumą, reljefo sąlygas, valdymo ir techninės priežiūros paprastumą. Šie elementai yra labai svarbūs siekiant efektyvių ir veiksmingų žemės kasimo darbų, optimizuojant našumą ir užtikrinant įrangos ilgaamžiškumą. Investicijos į mūsų naudotus buldozerius ne tik suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio technika gerokai mažesnėmis kainomis, bet ir remia tvarią praktiką, nes prailgina patikimos įrangos gyvavimo ciklą. Pasikliaukite "Exapro" įsipareigojimu užtikrinti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą buldozerį, kuris pagerins jūsų statybos ir kasybos darbus.

Išanalizuokite "Exapro’sąrašus šiandien ir atraskite patikimus buldozerius, pasižyminčius išskirtiniu našumu ir verte, kad patenkintumėte sunkiasvorių žemės darbų poreikius.
Buldozeris Fiat ALLIS BD20

Metai: 1984

- Valanda: 13507 - "Giant" 3 kotų plėstuvas - 6 cilindrų FIAT variklis. Gerai įsijungia ir veikia. Tiek alyva, tiek vanduo yra tvarkingi. Jokių specifinių dūmų išmetamosiose dujose nėra, bet gavo svarbų dūmą. Išmetimo vamzdžio kolektorių reikia pervirinti. - Pavarų dėžė 3 greičių pirmyn / atgal. Vairo mechanizmas ir važiavimas puikus. Atsirado nuotėkis. - Visi hidrauliniai komponentai veikia gerai. - …Buldozeris Fiat Allis FD20

Metai: 1985

- Valanda: 10484 - Ripper - U/C: 80 % OK / Padai: 40% - Pavarų dėžė, vairo mechanizmas ir važiavimas nepriekaištingi - 6 cilindrų FIAT variklis. Užvedimas ir veikimas geras, tačiau reikėtų patikrinti cilindrų galvutės tarpiklį (aukštas slėgis radiatoriuje). Vandens alyvoje nėra, alyva vandenyje nėra. - Švari važiuoklė, be suvirinimo siūlių ar įtrūkimų. - Jokio specifinio nuotėkio. - Kampinis peilis …Statybos ir kasybos pramonė: Išsamus buldozerių vadovas

Buldozeriai, dar vadinami buldozeriais, yra labai svarbūs statybos ir kasybos pramonėje. Šios tvirtos mašinos skirtos dideliems kiekiams grunto, uolienų ir kitų medžiagų pervežti, todėl jos būtinos tokioms užduotims, kaip žemės valymas, kelių tiesimas ir kasybos darbai. Suprasdami skirtingus buldozerių tipus, funkcijas ir aplinkybes, susijusias su jų įsigijimu, galite gerokai padidinti savo projekto efektyvumą ir našumą. Exapro, pirmaujanti naudotų pramoninių mašinų internetinė prekyvietė, siūlo įvairų buldozerių pasirinkimą, suteikdama įmonėms galimybę įsigyti aukštos kokybės įrangą konkurencingomis kainomis.

Buldozerių tipai

Buldozeriai būna įvairių konfigūracijų, kad atitiktų konkrečius projekto poreikius. Toliau apžvelgiame pagrindinius tipus:

Vikšriniai buldozeriai

Vikšriniai buldozeriai, dar vadinami vikšriniais, turi ištisinius vikšrus, kurie užtikrina puikų sukibimą su nelygiu, nelygiu ar minkštu paviršiumi. Jie idealiai tinka sunkiems darbams statybose ir kasyboje atlikti.

 • Standartiniai vikšriniai buldozeriai: tai universalios mašinos, tinkamos įvairioms užduotims, įskaitant žemės valymą, kelių tiesimą ir statybvietės paruošimą.
 • Vikšriniai buldozeriai su mažu grunto slėgiu (LGP): juose įrengtos platesnės vikšrų juostos, kad svoris pasiskirstytų tolygiau, todėl jie idealiai tinka minkštam ar drėgnam gruntui.
 • Didelio greičio vikšriniai buldozeriai: Sukurti užduotims, kurioms reikia greitesnio judėjimo, pavyzdžiui, transporto operacijoms statybvietėje.

Ritiniai buldozeriai

Ritiniuose buldozeriuose vietoj vikšrų sumontuotos didelės, didelio atsparumo padangos. Jie užtikrina geresnį judrumą ir greitį važiuojant kietais, lygiais paviršiais.

 • Standartiniai ratiniai buldozeriai: universalūs, tinkami įvairioms užduotims atlikti, įskaitant kelių priežiūrą, kaupų tvarkymą ir statybvietės valymą.
 • Kompaktiniai ratiniai buldozeriai: mažesnio dydžio, idealiai tinka užduotims atlikti uždarose erdvėse ar miesto vietovėse.

Mini buldozeriai

Mini buldozeriai - tai mažesnės standartinių buldozerių versijos, skirtos nedideliems darbams ir mažesnėse statybvietėse atlikti.

 • Gyvenamųjų namų mini buldozeriai: tinka kraštovaizdžio formavimui, nedidelės apimties kasimo darbams ir nedideliems statybos darbams atlikti.
 • Pramoniniai mini buldozeriai: Naudojami pramonės šakose, kuriose reikia atlikti tikslius ir lengvus žemės kasimo darbus.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis buldozerį, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias funkcijas ir specifikacijas, kad mašina atitiktų jūsų veiklos reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai yra šie:

Našlaičių tipai

Nepilis yra vienas svarbiausių buldozerio komponentų, o skirtingi peilių tipai naudojami skirtingiems tikslams.

 • Tiesūs peiliai (S peiliai): Trumpi peiliai be šoninių sparnų, tinkami smulkiam greideriavimui ir nesudėtingiems žemės kasimo darbams atlikti.
 • Universalus peilis (U-Blade): Išlenkta geležtė su dideliais šoniniais sparnais, idealiai tinka stumdyti didelius kiekius medžiagos.
 • Semi-universalus peilis (SU-Blade): S-peilio ir U-peilio savybių derinys, suteikiantis universalumo įvairioms užduotims atlikti.
 • Angle Blade: Gali būti pakreiptas kampu į kairę arba į dešinę, tinka užduotims, kai reikia perkelti medžiagą į šoną.

Energijos galia

Dviračio galia, matuojama arklio galiomis (AG), lemia buldozerio’gebėjimą stumti ir perkelti medžiagas. Įsitikinkite, kad buldozerio galia yra pakankama konkrečioms užduotims atlikti. Exapro’sąrašuose pateikiamos išsamios variklio galios specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Darbinis svoris

Darbinis svoris turi įtakos buldozerio stabilumui ir traukos jėgai. Sunkesni buldozeriai yra stabilesni ir tinkami sunkesnėms užduotims atlikti, o lengvesni pasižymi geresniu manevringumu.

Vikšrų arba padangų tipas

Atsižvelkite į buldozerio naudojamų vikšrų arba padangų tipą. Vikšrai užtikrina geresnį sukibimą minkštame ar nelygiame paviršiuje, o padangos - didesnį greitį ir judrumą kietu paviršiumi.

Hidraulinė sistema

Tvirta hidraulinė sistema pagerina buldozerio kėlimo ir stūmimo galimybes. Ieškokite mašinų su pažangiomis hidraulinėmis sistemomis, kad pagerintumėte našumą ir efektyvumą.

Kabinos komfortas ir valdymo įtaisai

Modernūs buldozeriai turi ergonomiškas kabinas ir pažangias valdymo sistemas. Tokios funkcijos kaip oro kondicionierius, reguliuojamos sėdynės ir intuityvus valdymas didina operatoriaus komfortą ir našumą.

Vadovaujantys buldozerių prekių ženklai

Tikimi prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį aptarnavimą. Štai keletas populiariausių prekės ženklų buldozerių rinkoje:

 • "Caterpillar": "Caterpillar", žinoma dėl savo didelio tikslumo ir novatoriškų mašinų, siūlo patikimus sprendimus, tinkamus įvairiems statybos ir kasybos darbams.
 • Komatsu: Komatsu’buldozeriai, garsėjantys patvaria ir pažangia technologija, yra populiarūs pramonėje.
 • John Deere: Siūlomas aukštos kokybės buldozerių asortimentas, žinomas dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose srityse.
 • Liebherr: Siūlo universalius buldozerius, pasižyminčius efektyvumu ir tvirtumu, tinkamus didelės apimties darbams.
 • Case: žinomas dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliems ir greitiems žemės kasimo darbams, idealiai tinkančių sudėtingiems ir didelės apimties projektams.

"Exapro" siūlo šių ir kitų pripažintų prekės ženklų įrangą, todėl užtikrinama galimybė naudotis patikima ir gerai palaikoma technika.

Naudotų buldozerių kainos

Panaudotų buldozerių kaina labai skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių dešimčių tūkstančių iki kelių šimtų tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudoto "Caterpillar D6" buldozerio kaina gali būti nuo 50 000 iki 150 000 JAV dolerių, o aukštos klasės "Komatsu D375A-6" - nuo 300 000 iki 500 000 JAV dolerių. "Exapro’turgavietėje siūlomos įvairios kainų nustatymo galimybės, užtikrinančios skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus pirkėjams.

Išvada

Buldozeriai yra nepakeičiamos mašinos statybos ir kasybos pramonėje, siūlančios efektyvius ir patikimus žemės kasimo ir medžiagų tvarkymo sprendimus. Suprasdamos skirtingus buldozerių tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie padidins jų veiklos galimybes. Exapro siūlo išsamią aukštos kokybės naudotų mašinų paieškos platformą, kurioje pateikiami išsamūs sąrašai ir konkurencingos kainos. Nesvarbu, ar jums reikia vikšrinio, ratinio, ar mini buldozerio, "Exapro’platus inventorius ir patogi vartotojo sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.