Apie „Exapro“ – naudotų pramoninių mašinų rinką

Tai, kad parduodame mašinas, nereiškia, kad esame mašinos!

Since 2000 we've helped buyers and sellers trade used machinery through our online marketplace. We work in 9 different languages and have a team of agents here to assist you throughout the entire sale process.

Our concept: combining transparency and efficiency on an international level

Exapro is a B2B marketplace dedicated to its customers and partners. We pay great attention to our worldwide clients in order to answer their specific questions and help them complete a purchase or sale across continents. We treat all inquiries with full transparency, technical competence, and responsibility, as we believe this is the key to successful deals. We can do this because our multi-lingual agents are passionate about international trade. So inquire now to talk to an agent who speaks your language or understands your market.

This is why we stand out - why global businesses, professional end users and small companies alike choose us. We're standing by ready to talk to you and communicate with our customers on a daily basis. We're real people, not just a website.

We provide a global network of international clients and local markets, where we promote used machinery.

What we do: helping buyers and sellers of used machines

Any company, plant or professional reseller wanting to sell some of their plant equipment should register and offer their machines on the Exapro marketplace.

  1. Exapro Agents optimize all offers and promote them both online and offline 
  2. They then select the requests and only proceed with serious buyers
  3. Exapro puts the buyer and seller in touch to organize a visit on site
  4. Once the deal is made, we send a commission invoice to the seller

For more details visit our page how Exapro works.

Exapro istorija

Daugiau nei dešimt metų „Exapro“ plečiasi, įtraukdama naujų rinkų ir naujų kalbų, o ateinančiais metais planuojama dar daugiau.

„Exapro“ bendradarbiauja su „Kitmondo“ ir „Virtuoso Data“, kad pristatytų Valorexo – pirmąjį pasaulyje visiškai automatizuotą pramoninės įrangos skaitmeninio vertinimo įrankį. Valorexo naudoja milijonus kainų duomenų taškų, kad sukurtų naudotų mašinų rinkos vertinimo ataskaitas.

2021

„Exapro“ perka per prekyvietę Kitmondo, kad apimtų daugiau pramonės sektorių ir geriau aptarnautų Šiaurės Amerikos rinkas. Taip ji sustiprina savo reklamos paslaugas aukcionų dalyviams, aptarnaujant kvalifikuotą srautą daugiau nei 400 aukcionų per metus.

2018


Exapro pristato savo naują svetainę, kurioje pirkėjams ir pardavėjams siūloma daugiau ir patobulintų įrankių

2016


Turkijos ir rusų kalbos įtrauktos į svetainę

2012

„Exapro“ atidaro dvi naujas dukterines įmones JAV ir Kosta Rikoje, kad apimtų Amerikos rinkas, svetainė įtraukta į lenkų k.

2011


Čekų, vokiečių, italų ir ispanų kalbos įtrauktos į svetainę

2007


Veiklos vieta yra Prahoje, siekiant vykdyti įmonės plėtrą Europoje

2005


Įmonė, įkurta Saumur mieste, Prancūzijoje, svetainė yra anglų ir prancūzų kalbomis

2000

Tikslas, priežastis ir įsitikinimai, įkvepiantys „Exapro“ pramonei

Kiekviena įmonė turi aukštesnį tikslą, kuris skatina jos viziją ir sutelkia suinteresuotąsias šalis. Neturėdamas tikslo ir vertybių, projektas turi mažai galimybių augti siekiant galutinio tikslo: svajonės, kuri sukurtų geresnį pasaulį toje nišoje, kurioje jis tarnauja.

why exapro

Įkvėptas Simono Sineko darbo su „auksiniu ratu“, „Exapro“ aiškiai suformulavo „KODĖL“, kuris veda į priekį nuo pat jo sukūrimo 2000 m.

Prisijungti

Skaitmeninimas
Sprendimais pagrįsta ir naujoviška
Žmonės ir technologijos kartu

Pramoninis pasaulis

Noras sutrikdyti
Pramonės ateitis
Paleidimą trikdantis požiūris

Optimizuoti

B2B pramonėje
Augalai yra pirkėjai ir pardavėjai
Pasaulinė aprėptis

Pasaulinė gamyba

Visi sektoriai
Naujos ir būsimos paslaugos
Pramonė 5.0

Exapro vizija

„Exapro“ prekiaujame ir reklamuojame naudotas mašinas visame pasaulyje. Mūsų aistra naudotoms mašinoms atsirado neatsitiktinai. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje supratome, kad rinkoje yra didelis atotrūkis: numatytas ryšys tarp pasenusios įrangos ir galimo jų naudojimo nebuvo tinkamai įgyvendintas ir tik regioniniu mastu. Gamybos pasauliui būtų labai naudinga sukurti optimalią internetinę prekybą naudotomis mašinomis.

Kiekviena pramoninė mašina tinkamoje vietoje

Todėl mūsų vizija yra suteikti pirkėjams prieigą prie geros kokybės naudotų mašinų už prieinamą kainą ir pasiūlyti pardavėjams greitą būdą surasti patikimus klientus savo įrangai. Esame įsitikinę, kad kiekviena mašina turi atlikti savo paskirtį. Pardavėjo mašinų perteklius reiškia pirkėjo galimybę įsigyti firminę pramoninę įrangą, tuo pačiu sumažinant išlaidas.

Suvirškinta ir priimta visame pasaulyje

Mūsų požiūris yra orientuotas į klientą. Tarptautinės patyrusių pagrindinių klientų vadybininkų komandos dėka galime užtikrinti pagalbą visų tipų klientams: privatiems subjektams, didelėms gamybos įmonėms ir net perpardavėjams. Prekyba pasauliniu mastu yra mūsų misijos dalis, nes tai efektyviausias būdas sujungti pirkėjus ir pardavėjus iš skirtingų pasaulio kampelių.

Žmonėms suasmeninta parama, norint nuveikti tą papildomą mylią, kurios vien skaitmeninis pasaulis nepasiūlo Esame daugianacionalinė ir daugiakalbė komanda, kuri specializuojasi pasaulinėje prekyboje, bet taip pat labai domisi techniniais įrangos, kurią padedame parduoti ar įsigyti, aspektais. Nors nesame technikai, esame tam, kad pasirūpintume, kad pirkėjai ir pardavėjai – tie, kurie yra tikri mašinų specialistai – sėkmingai susijungtų, nepaisant atstumo ar kliūčių.

Didžiausias turtas yra mūsų partneriai – patikimi pirkėjai ir pardavėjai, su kuriais užmezgėme ilgalaikius ryšius per ilgus jų buvimo naudotų technikų rinkoje metus. Mes branginame verslo santykius, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl mūsų klientai pasilieka su mumis ir nuolat siūlo arba perka mašinas per „Exapro“ internetinę platformą.

Rinkos ir aukcionų pasaulio derinimas

Naudotų mašinų versle yra du gana skirtingi rinkos požiūriai:

1. rinkos metodas, kai siūlomas ribotas mašinų kiekis tokia, kokia, pardavėjo nuomone, yra rinkos kaina. Laikas yra mažiau svarbus nei derybos dėl mažėjančios kainos.
2. pramoniniai aukcionai, kai mašinos turi būti parduodamos per ribotą laiką didėjančia kaina, atspindinčia esamą jų paklausą.

Nors mūsų prekyvietė aiškiai atitinka pirmąjį metodą, pastarasis yra įtrauktas per aktyvias ir specializuotas reklamas per „Bidsuite“, geriausią sprendimą pramoniniams aukcionams.

Esame įsitikinę, kad labai nedaug mašinų nusipelno būti atiduotos į metalo laužą. Todėl iš savo verslo modelio neįtraukiame metalo laužo verslo.

Ateitis geriau įvykdyti „Exapro“ misiją

Didelis Exapro WHY indėlis ir poveikis aiškiai rodo, kad mūsų siekis yra remtis savo stipriosiomis pusėmis, kad pagerintume gamybos pasaulį. Tai reiškia, kad sukaupsime visas žiniatinklio žinias, pasaulinės prekybos įgūdžius ir didelę duomenų bazę, kad ateinančiais metais sukurtume naujas žalingas paslaugas pramonei.

Klientų atsiliepimai: mūsų vartotojų atsiliepimai ir atsiliepimai

Susipažink su komanda

Šiandien 22 žmonės padeda naudotos technikos pirkėjams ir pardavėjams prisijungti prie viso pasaulio. Kiekvienas Exapro komandos narys yra atsakingas už konkretų pramonės sektorių ir geografinę sritį.

Kiekvieną savaitę „Exapro“ agentai atlieka šimtus užklausų, atrenka rimčiausias ir pasiūlo pardavėjams.

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO

Prisijunkite prie Exapro tarptautinės komandos

Turėdami ilgametę patirtį pasaulinėje rinkoje, „Exapro“ sugebėjome išlaikyti jauną dvasią. Nuolat ieškome iniciatyvių ir motyvuotų žmonių, kuriems patinka dirbti draugiškoje tarptautinėje aplinkoje.

Šiuo metu atidarytos pozicijos

V.I.E. Daugiau nei 12 mėn – Vokietijos verslo plėtra
6 mėnesių stažuotė 2021 m. – kokybė
Stažuotė 6 mėnesiai 2021 m. – vokiškai kalbančios pareigos