„Exapro“ pristato jums platų naudotų dažymo mašinų asortimentą. Šios mašinos yra labai svarbios tekstilės pramonėje, nes jos sukurtos taip, kad jūsų tekstilės gaminiams būtų gyvybės ir gyvybingumo. spalvos ir apdailos procesai.

Dažymo mašinos yra nepakeičiamos tekstilės gamybos proceso priemonės, naudojamos įvairioms tekstilės medžiagoms, tokioms kaip verpalai, audiniai ir drabužiai, suteikti spalvų. Jie veikia panardindami tekstilės gaminius į dažų vonią tam tikromis temperatūros, laiko ir skysčio santykio sąlygomis, užtikrindami optimalų spalvų įsiskverbimą ir vienodą dažymą, kad rezultatai būtų aukštos kokybės.

Mūsų naudotų dažymo mašinų pasirinkimas siūlo daugybę privalumų. Jie yra universalūs, gali susidoroti su įvairiomis tekstilės medžiagomis ir dažų tipais, o tai suteikia jums laisvę kurti platų spalvų ir raštų spektrą. Šios mašinos taip pat garantuoja efektyvumą, leidžiančią greitai apdoroti didelius tekstilės kiekius. Be to, mūsų asortimente yra mašinų, sukurtų atsižvelgiant į tvarumą, naudojant technologijas, kurios sumažina vandens ir energijos suvartojimą bei atliekų kiekį.

Kiekviena parduodama mašina yra griežtai tikrinama, siekiant užtikrinti, kad ji atitiktų mūsų griežtus kokybės standartus. Mūsų pasirinkimas apima mašinas iš žinomų gamintojų, pvz., Thies, Sclavos ir Fong’s, žinomų dėl savo patvarumo, pažangių technologijų ir puikių tekstilės dažymo savybių.

 

Pasirinkti „Exapro“ reiškia pasirinkti partnerį, kuris suteiks jums geriausias įmanomas paslaugas. Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi padėti jums atlikti atrankos procesą, atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir teikti nuolatinę pagalbą, kai tik apsipirksite. Atraskite mūsų naudotų dažymo mašinų asortimentą šiandien ir ženkite žingsnį link tekstilės gamybos proceso tobulinimo.

Dažymo mašina LAIP 198-HT

Metai: 2008

Mašinoje yra 2 laikiklių komplektai (kiekvienas komplektas po 2 laikiklius) verpstės, skirtos 21 cm skersmens pakuotėms – po 64 rites kiekviename lygyje. Pagrindinio bako skersmuo 1760-3000 Bendras PES dažymo pajėgumas yra 1300 KG, jis buvo naudojamas sintetiniams siūlams, daugiausia PES. Mašina turi 777 setex valdiklį. Pagaminimo metai 2008 Mašina veikė prieš išmontavimą pernai.

Tada 300gr mėginio smulkinimo mašina

Metai: 2018

Tada 300gr mėginio dažymo mašina Mėginių gaminimo mašina su automatiniu valdikliu imituoja praktiką. 2018
Dažymo mašina MONFORT MONTEX 62130

Metai: 1984

MONFORT MONTEX 62130, terminio alyvos šakojimo mašina nuo 1984 m., yra pritaikyta tekstilės pramonei. Tiksliam ir efektyviam termofiksavimui naudojama terminė alyva, užtikrinanti kokybišką audinių apdorojimą. Dėl šios mašinos patvarumo ir naujausio dizaino ji yra patikimas pasirinkimas atliekant sudėtingas tekstilės operacijas.125 stiklinės laboratorinėms dažymo mašinoms MATHIS Labomat

Metai:

iš viso 125 vienetai, sudaryti iš kelių rinkinių, skirtų MATHIS Labomat laboratorinėms dažymo mašinoms, kurių talpa yra tokia: 100 ml, 200 ml, 400 ml, 500 ml, 500 ml, 1000 ml

Pakeiskite savo tekstilės gamybą naudodami mūsų naudojamų apdailos – dažymo mašinų asortimentą

Exapro yra jūsų patikima naudotų pramoninių mašinų rinka! Šiandien atkreipiame jūsų dėmesį į mūsų puikų naudotų apdailos ir dažymo mašinų asortimentą. Šios mašinos yra labai svarbi tekstilės gamybos proceso dalis, suteikianti galimybę audiniams pridėti ryškių spalvų ir sudėtingų raštų.

Supratimas apie dažymo mašinas

Dažymo mašina naudojama tekstilės medžiagoms, pvz., verpalams, audiniams ir drabužiams, dažyti. Šios mašinos veikia naudodamos tam tikrą dažymo procesą, kuris paprastai apima tekstilės panardinimą į dažų vonią esant tam tikroms temperatūros, laiko ir skysčio santykio (vandens kiekio ir tekstilės medžiagos kiekio santykio) sąlygoms.</p >

Kodėl verta rinktis mūsų dažymo mašinas?

Mūsų naudotų dažymo mašinų pasirinkimas turi keletą aiškių pranašumų:

 • Platus pritaikymo spektras: mūsų mašinos gali apdoroti įvairias tekstilės medžiagas – nuo ​​natūralaus pluošto, pvz., medvilnės ir vilnos, iki sintetinių medžiagų, tokių kaip poliesteris ir nailonas.
 • Optimalus spalvų įsiskverbimas: jie sukurti taip, kad užtikrintų optimalų spalvų įsiskverbimą ir vienodą dažymą, todėl gaunama aukštos kokybės, vizualiai patraukli tekstilė.
 • Efektyvumas ir greitis: mūsų dažymo mašinos pasižymi įspūdingu efektyvumu ir leidžia per trumpą laiką apdoroti didelius tekstilės kiekius.
 • Ekologiškumas: daugelis mūsų mašinų sukurtos atsižvelgiant į tvarumą, naudojant technologijas, kurios sumažina vandens ir energijos sąnaudas bei atliekas.
 • Įperkamumas: kadangi tai yra naudotos mašinos, jos kainuoja tik dalį naujos įrangos kainos, todėl tai yra ekonomiškas sprendimas jūsų dažymo reikmėms.</li >

Kokybė ir patikimumas

„Exapro“ supranta, kad investavimas į naudotus įrenginius gali atrodyti kaip azartas. Štai kodėl mes stengiamės užtikrinti savo mašinų kokybę ir patikimumą. Kiekviena mūsų parduodama naudota dažymo mašina buvo kruopščiai patikrinta, siekiant užtikrinti, kad ji atitiktų mūsų griežtus kokybės standartus.

„Exapro“ įsipareigojimas jums

Pasirinkę Exapro, renkatės ne tik mašiną. Jūs renkatės partnerį, kuris suteiks jums geriausią įmanomą paslaugą. Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi padėti jums atlikti atrankos procesą, atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir teikti nuolatinę pagalbą įsigijus.

Sparčiame tekstilės gamybos pasaulyje patikimos ir efektyvios mašinos gali suteikti konkurencinį pranašumą. Mūsų naudojamos apdailos ir dažymo mašinos puikiai derina našumą, kokybę ir prieinamą kainą, todėl yra idealus pasirinkimas visų dydžių tekstilės gamintojams.

Naršykite mūsų naudotų dažymo mašinų asortimentą šiandien ir ženkite pirmąjį žingsnį link tekstilės gamybos proceso tobulinimo. „Exapro“ yra pasiryžęs padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus, naudodami platų aukščiausios kokybės naudotų pramoninių mašinų pasirinkimą. Leiskite mums padėti jums įnešti spalvų į tekstilės pasaulį!

Apdailos ir dažymo mašinos tekstilės pramonėje suteikia keletą pagrindinių pranašumų. 

Štai keli pagrindiniai pranašumai:

 • Universalumas: šios mašinos gali dirbti su įvairiomis tekstilės medžiagomis, įskaitant natūralius pluoštus, pvz., medvilnę ir vilną, ir sintetinius pluoštus, pvz., nailoną ir poliesterį. . Taip pat galimas platus spalvų ir dizaino pasirinkimas, nes jie gali pritaikyti skirtingus dažus.
 • Nuoseklumas ir kokybė: siekiant pagaminti nuoseklius, aukštos kokybės produktus, aukštos kokybės dažymo mašinos garantuoja optimalų spalvų įsiskverbimą ir tolygų dažymą. Laukuose, kuriuose reikalinga tiksli spalvų atitiktis, šis homogeniškumas yra būtinas.
 • Efektyvumas: apdailos ir dažymo įranga skirta greitai ir efektyviai apdoroti didžiulius kiekius tekstilės. Šios didelės apimties galimybės gali labai padidinti įmonės gamybos pajėgumus ir pristatymo laiką.
 • Išlaidų efektyvumas: supaprastinus dažymo procesą ir sumažinus rankų darbą, šios mašinos gali padėti sumažinti gamybos sąnaudas. Be to, naudotos mašinos yra prieinamas sprendimas įmonėms, norinčioms išplėsti savo galimybes be didelių investicijų.
 • Ekologiškas: daugelyje šiuolaikinių dažymo mašinų įdiegtos ekologiškos technologijos. Tai apima funkcijas, kurios sumažina vandens ir energijos sąnaudas, sumažina atliekų kiekį ir naudoja aplinkai nekenksmingus dažus.
 • Pritaikymas pagal užsakymą: dažymo mašinos leidžia gamintojams pritaikyti savo tekstilės gaminius ir suteikia galimybę lanksčiai kurti unikalius ir įvairius gaminius. Šis gebėjimas gali suteikti įmonėms konkurencinį pranašumą rinkoje.
 • Automatizavimas: daugelyje dažymo mašinų yra automatinių elementų, kurie sumažina žmogiškųjų klaidų tikimybę, padidina nuoseklumą ir palengvina dažymą. li>
 • Ilgaamžiškumas: pramoninė dažymo įranga sukurta taip, kad būtų ilgaamžė. Jie yra patikima ir ilgalaikė investicija dėl savo tvirto dizaino, kuris gali patenkinti didelės apimties tekstilės gamybos poreikius.

Kokie yra pagrindiniai dažymo mašinų gamintojai

Yra keli gamintojai, visame pasaulyje pripažinti dėl aukštos kokybės ir naujoviškų dažymo mašinų. Štai keletas pirmaujančių prekių ženklų:

 • Thies: Vokietijoje įsikūrusi Thies jau daugiau nei šimtmetį buvo pagrindinis tekstilės dažymo technologijos pavadinimas. Šios mašinos žinomos dėl savo universalumo, energijos vartojimo efektyvumo ir pažangiausių valdymo sistemų.
 • Fong's: Fong's Industries Co Ltd yra pirmaujanti dažymo ir apdailos įrangos gamintoja, įsikūrusi Honkonge. Jų mašinos naudojamos visame pasaulyje, pasižymi pažangiomis automatizavimo funkcijomis ir tvariu dizainu.
 • Sclavos: ši Graikijos įmonė turi turtingą dažymo mašinų gamybos istoriją. „Sclavos“ yra pripažinta dėl savo dėmesio aplinkos tvarumui ir energijos vartojimo efektyvumui.
 • Tada: Tada yra Vokietijos įmonė, gaminanti dažymo įrangą ir priklausanti Fong's Industries Group. Jie garsėja savo oro srauto technologija, kuri sumažina vandens ir energijos sąnaudas.
 • Brückner: „Brückner“ yra gerai žinoma apdailos ir dažymo įrangos gamintoja, įsikūrusi Vokietijoje. Jų pažangiausios technologijos sukurtos taip, kad būtų galima apdoroti įvairius tekstilės tipus ir apdorojimo būdus.
 • Amerikos verslas McCollough specializuojasi tekstilės dažymo įrangos projektavimo ir gamybos srityje. Nuo laboratorinio masto iki pramoninio dydžio modelių – tai įvairios mašinos.
 • A.T.E. Įmonės: šis Indijos verslas siūlo įvairius tekstilės pramonės sprendimus, įskaitant dažymo įrangą. Jie daug dėmesio skiria energijos taupymui ir tvarumui.

Šie gamintojai turi didelę įtaką visame pasaulyje ir siūlo daugybę mašinų, atitinkančių poreikius – nuo ​​didelės apimties pramoninės tekstilės gamybos iki nedidelio masto pritaikytos gamybos. Renkantis mašiną, labai svarbu atsižvelgti į tokius elementus kaip konkretūs gamybos proceso poreikiai, mašinos savybės ir gamintojo patirtis gaminant aukštos kokybės produktus ir aptarnavimą po pardavimo.

Kokie yra pagrindiniai mašinos parametrai?

Vertinant dažymo mašiną, svarbu atsižvelgti į kelis pagrindinius parametrus, kurie gali turėti įtakos jos veikimui ir tinkamumui jūsų konkretiems poreikiams. Štai keletas svarbiausių parametrų:

 • Medžiagų suderinamumas: mašina turi būti suderinama su tekstilės gaminiais, kuriuos ketinate dažyti, nesvarbu, ar tai natūralūs pluoštai, pvz., medvilnė ir vilna. arba sintetiniai pluoštai, tokie kaip poliesteris ir nailonas.
 • Suderinamumas su dažais: aparatas turi būti tinkamas naudoti su tų tipų dažais, kuriuos planuojate naudoti. Kai kurios mašinos gali būti skirtos tam tikriems dažų tipams, pvz., reaktyviesiems, tiesioginiams, rūgštiniams arba dispersiniams dažams.
 • Talpa: tekstilės kiekis, kurį mašina gali apdoroti per vieną ciklą, vadinamas jos talpa. Priklausomai nuo mašinos dydžio ir konstrukcijos, tai gali labai skirtis.
 • Liquor Ratio: skysčio santykis yra tekstilės masės ir dažų vonioje naudojamo vandens santykis. Dėl mažesnio skysčio santykio sunaudojama mažiau vandens, o tai ir ekonomiškiau, ir ekologiškiau.
 • Temperatūros diapazonas: įvairios tekstilės medžiagos ir dažai reikalauja skirtingų dažymo temperatūrų. Prietaisas turi sugebėti pasiekti ir išlaikyti reikiamą temperatūrą.
 • Slėgio diapazonas: atliekant tam tikras dažymo procedūras gali prireikti tam tikrų slėgio diapazonų. Pagrindinis elementas yra mašinos gebėjimas kontroliuoti ir palaikyti šias aplinkybes.

Laiko trukmė, per kurią mašina užbaigia dažymo ciklą, yra žinomas kaip dažymo ciklo laikas. Produktyvumas gali padidėti dėl sutrumpėjusio ciklo laiko. Šiuolaikinė dažymo įranga turi keletą automatizuotų procesų valdymo galimybių, įskaitant programuojamus temperatūros ir laiko nustatymus, automatizuotas dažų ir cheminių medžiagų dozavimo sistemas ir kt. Patikrinkite įrenginio energijos suvartojimo efektyvumą. Ilgalaikis išlaidų taupymas gali būti reikšmingas naudojant energiją taupančias mašinas. Lengva priežiūra: mašina turi būti pagaminta taip, kad ją būtų lengva valyti ir prižiūrėti. Tai gali padidinti jo patikimumą ir ilgaamžiškumą. Atminkite, kad kiekvieno iš šių veiksnių reikšmė gali kisti priklausomai nuo jūsų unikalių poreikių ir situacijos. Jei norite būti tikri, kad renkatės geriausiai savo poreikius atitinkančią mašiną, visada pravartu pasikalbėti su ekspertu arba mašinos gamintoju.

Kokia yra apdailos ir dažymo mašinų naudojimo sritis

Apdailos ir dažymo mašinos plačiai naudojamos įvairiuose tekstilės pramonės sektoriuose. Jų pagrindinė funkcija yra suteikti spalvą ir pageidaujamą apdailą tekstilės medžiagoms, įskaitant verpalus, audinius ir drabužius. Štai keletas konkrečių sričių, kuriose šios mašinos dažniausiai naudojamos:

 • Drabužių gamyba: drabužių pramonėje audiniams ir drabužiams dažyti naudojamos dažymo mašinos. Tai gali apimti visų drabužių arba audinių dažymą prieš juos supjaustant ir sujungiant į drabužius.
 • Verpalų ir siūlų gamyba: siūlams ir siūlams dažyti naudojamos dažymo mašinos. Priklausomai nuo dažymo mašinos tipo ir norimo efekto, tai galima padaryti pakuotėje arba birių pluoštų pavidalu.
 • Kilimų ir kilimėlių gamyba: Šiame sektoriuje dažymo mašinos naudojamos spalvos kilimams ir kilimėliams suteikti. Tai gali būti gabalų dažymas (dažymas po statybos) arba verpalų dažymas (dažymas prieš statybą).
 • Namų tekstilė: tokie daiktai kaip patalynė, rankšluosčiai, užuolaidos ir apmušalų audiniai dažnai spalvinami naudojant dažymo mašinas.
 • Techninė tekstilė: tai tekstilė, skirta pramonei, žemės ūkio, medicinos ir kitoms techninėms reikmėms. Šioms medžiagoms identifikuoti ar funkciniais tikslais dažnai reikia specifinių spalvų, o norint pasiekti šias specifikacijas, naudojamos dažymo mašinos.
 • Tekstilės menas ir amatai: mažesnės dažymo mašinos arba dažymo rankomis sąrankos gali būti naudojamos mažesnio masto tekstilės meno ir amatų reikmėms, pvz., rankomis dažyti verpalai mezgimui arba rankomis dažyti audiniai skiautiniams.

Apibendrinant galima pasakyti, kad visur, kur prireiks spalvotos tekstilės, greičiausiai bus naudojamos apdailos ir dažymo mašinos. Jie yra kertinis tekstilės pramonės akmuo, leidžiantis gaminti gyvybingą, kokybišką ir patvarią spalvotą tekstilę.

Renkantis mašiną reikia atsižvelgti į kelis veiksnius


Iš tiesų, renkantis dažymo mašiną, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, kad įsitikintumėte, jog pasirenkate tinkamą įrangą, atitinkančią jūsų konkrečius poreikius ir aplinkybes. Štai keletas esminių svarstymų:

 • Tekstilės medžiagos tipas: skirtingos mašinos skirtos įvairių tipų medžiagoms, pvz., natūraliam pluoštui, sintetikai ar mišiniams, tvarkyti. Tekstilės, kurią ketinate dažyti, tipas labai paveiks atitinkamą mašiną.

 • Gamybos apimtis: medžiagos, kurią planuojate nudažyti per tam tikrą laikotarpį, kiekis lems jums reikalingos mašinos talpą. Didelės apimties gamybai reikės didelės talpos mašinos.

 • Dažymo procesas: dažymo proceso tipas, kurį planuojate naudoti, taip pat gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui. Įvairios mašinos skirtos įvairiems dažymo būdams, pvz., dažymui srove, trinkelėmis, sijomis ar skraidyklėmis.

 • Automatizavimo lygis: šiuolaikinės dažymo mašinos siūlo įvairaus laipsnio automatizavimą. Jei norite sumažinti rankų darbą ir padidinti nuoseklumą, apsvarstykite mašiną su automatizuotomis funkcijomis, pvz., programuojamais temperatūros ir laiko valdikliais.

 • Energijos vartojimo efektyvumas: energijos suvartojimas gali labai paveikti veiklos sąnaudas. Pasirinkite mašinas, kurios siūlo energiją taupančias funkcijas.

 • Paprasta priežiūra: reguliari priežiūra yra labai svarbi norint, kad dažymo mašina veiktų efektyviai. Mašinos, kurias lengva valyti ir prižiūrėti, ilgainiui gali sutaupyti laiko ir pinigų.

 • Prekės ženklo reputacija: apsvarstykite gamintojo reputaciją dėl kokybės, patikimumo ir aptarnavimo po pardavimo. Gerai žinomi prekių ženklai dažnai užtikrina didesnį patikimumą ir palaikymą.

 • Biudžetas: jūsų biudžetas yra akivaizdžiai svarbus veiksnys. Nors naudotos mašinos gali būti ekonomiškas pasirinkimas, svarbu užtikrinti, kad jos būtų geros darbinės būklės ir atitiktų gamybos reikalavimus.

 • Aplinkosaugos aspektai: kai kurios mašinos sukurtos atsižvelgiant į tvarumą, naudojant technologijas, kurios sumažina vandens ir energijos naudojimą bei atliekų kiekį.

 • Vietos taisyklės: priklausomai nuo jūsų vietos, gali būti taikomi dažų atliekų išmetimo, triukšmo lygio ar energijos suvartojimo reglamentai, kurie gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui. mašinos.

Atidžiai apsvarstę šiuos veiksnius galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią dažymo mašiną, kuri padės užtikrinti efektyvią ir kokybišką gamybą.

 

Visada galite naudoti mūsų kainodaros algoritmą Valorexo, kad nustatytumėte teisingą rinkos kainą. >