Exapro siūlome platų naudotų džiovyklių asortimentą, būtinų tekstilės pramonės apdailos procesui. Šios mašinos skirtos efektyviai pašalinti drėgmę iš audinių po dažymo, skalbimo ar kitų šlapio apdorojimo etapų, užtikrinant optimalią audinio kokybę ir paruošimą vėlesnėms apdailos operacijoms. Mūsų džiovyklių kainos svyruoja nuo nuo 10 000 eurų baziniams modeliams iki 200 000 eurų pažangių, didelės talpos įrenginių iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip Brückner, Krantz, Santex ir Monforts. Kiekviena mašina pasižymi unikaliomis specifikacijomis, pvz., džiovinimo pajėgumu, energijos vartojimo efektyvumu, šildymo būdu (pvz., dujomis, garais, elektra) ir automatizavimo lygiu, užtikrinant, kad jie atitiktų konkrečius gamybos poreikius.

Rinkdamiesi tekstilės džiovyklę, atsižvelkite į pagrindinius veiksnius, tokius kaip apdorojamų audinių tipas, reikalingas džiovinimo greitis ir efektyvumas, energijos sąnaudos, naudojimo ir priežiūros paprastumas. Šie elementai yra labai svarbūs norint pasiekti aukštos kokybės, vienodą džiovinimą, optimizuoti gamybos efektyvumą ir sumažinti veiklos sąnaudas. Investicijos į mūsų naudotas džiovykles ne tik suteikia prieigą prie aukščiausios klasės įrangos žymiai mažesnėmis kainomis, bet ir palaiko tvarią praktiką prailginant patvarios mašinos gyvavimo ciklą. Pasitikėkite Exapro įsipareigojimu teikti puikų klientų aptarnavimą ir raskite tobulą džiovyklę, kuri pagerins jūsų tekstilės apdailos operacijas.

Naršykite Exapro sąrašus šiandien ir raskite patikimų džiovintuvų, kurie užtikrina išskirtinį našumą ir vertę jūsų tekstilės apdailos poreikiams tenkinti.

Textima 6597

Metai: 1989

Įkaitintas Garai

Džiovintuvas Stalam RF 85 Kw

Metai: 2000

Stalam RF 85 KW džiovykla eksploatuojama puikios būklės tiekiama su atsargine nauja lempa Nuo 2000 m. Dirbame su medvilniniais, poliesterio, nailono, ... siūlais, pavyzdžiui, medvilniniais, poliesteriniais, nailoniniais, ... , kūgiais, vamzdeliais, movomis ir kankorėžiais... Taip pat galime dirbti su pluoštu, bet niekada jo nenaudojome.

Džiovintuvas PRIMUS DX24

Metai: 2016

Užpildymo svoris 24 kg

"Hidro Dettin Berta 24 TE

Metai: 1991

Hidro Dettin Berta 24 TE Darbinės būklės Pagaminimo metai: 1991 m. Nuotraukos internete ir kaina pagal pageidavimą

Hidro Dettin Berta

Metai: 1990

Hidro Dettin Berta Darbinės būklės Pagaminimo metai: 1990 Priedai, skirti darbui su įvairių tipų vamzdeliais ir duslintuvais

Džiovintuvas UNITECH ENAIRGY/XL TAV 2000

Metai: 2008

10 000-15 000 mt 200 cm Galima atlikti džiovinimo ir apdailos darbus - Galimas šildymas gamtinių dujų degikliais


RENZACCI D50

Metai: 2006

Užpildymo svoris 25 kg
Įkaitintas Dujos


Džiovintuvas Dettin Amostras

Metai: 1994

Dettin pavyzdžiai Hidroskopiniai pavyzdžiai ritėms, vąšeliams ar vąšeliams.
DENSIMATIC ŠALIKŲ TIESINTUVAS

Metai: 2006

"Densimatic Weft Straightener - Gamybos metai 2006 - 2,20 cm darbinis pajėgumas - Gali dirbti su visais procesais, ypač su poliesteriu, medvilne, viskoze. - Ataudų sekimo akys gali būti 2 arba 4, atsižvelgiant į audinio plotį - Galimi rankiniai ir automatiniai variantai - Ataudų sekimo grafikus galima kontroliuoti ekrane - Galima įsigyti "Elsmart" audinio centravimo sistemą

YILDRIM 1200MM x 600MM

Metai:

Tai nerūdijančio plieno SS (INOX) krepšelio centrifuginė filtravimo – džiovinimo mašina. Jis gali būti naudojamas drabužių džiovyklei, profesionaliam skalbimui ir kitiems filtravimo darbams. Visos medžiagos, kurios liečiasi su centrifuga, yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. Jame yra didelis krepšys, kurio skersmuo 120 cm ir aukštis 60 cm. Mašina sveria apytiksliai. 2 tonos be valdymo pulto. Jis yra geros būklės ir atkeliauja …

MIELE T6351G

Metai: 2001

Užpildymo svoris 18 kg
Įkaitintas DujosDžiovyklė Miele PT 8251 2 vnt.

Metai:

Siūlome: Džiovyklė su dujiniu šildymu Miele PT 8251. darbinės būklės ši papildoma informacija yra standartinė šiam modeliui. Apsilankymo metu visada dar kartą patikrinkite šią informaciją Džiovyklė "Miele PT 8251" yra tvirtas pramoninis sprendimas su dujiniu šildymu, sukurtas taip, kad atitiktų reiklius komercinių skalbyklų reikalavimus. Šis modelis, kurį galima įsigyti dviem vienetais, šiuo metu yra puikios darbinės būklės, užtikrinantis patikimą veikimą …

Džiovintuvas MIELE T 5350

Metai:

Užpildymo svoris 14 kg
Įkaitintas Elektra


Tekstilės apdailos tobulinimas: išsamus džiovintuvų vadovas

Džiovintuvai yra labai svarbūs tekstilės apdailos pramonės komponentai, užtikrinantys reikiamą šilumą ir oro srautą išdžiovinti audinius po įvairių apdailos procesų. Šios mašinos padidina našumą, užtikrina kokybę ir supaprastina gamybos procesą. Įvairių tipų, funkcijų ir džiovyklių pirkimo aspektų supratimas gali žymiai pagerinti tekstilės apdailos operacijas. „Exapro“, pirmaujanti internetinė naudotų pramoninių mašinų rinka, siūlo įvairų džiovyklių pasirinkimą, suteikdama įmonėms prieigą prie aukštos kokybės įrangos konkurencingomis kainomis.

Tekstilės džiovintuvų tipai

Tekstilės džiovintuvai yra įvairių tipų ir konfigūracijų, kad atitiktų specifinius apdailos poreikius. Čia pateikiama pagrindinių tipų apžvalga:

Būgninės džiovyklės

Būgninės džiovyklės yra labiausiai paplitęs tekstilės pramonės džiovintuvų tipas, kuriame naudojamas besisukantis būgnas audiniams džiovinti, o drėgmei pašalinti cirkuliuojamas karštas oras.

 • Standartinės skalbinių džiovintuvai: tinka bendrosios paskirties įvairių audinių džiovinimui. Jie užtikrina nuoseklų ir efektyvų džiovinimą.
 • Didelės talpos būgninės džiovyklės: skirtos didelio masto operacijoms, padidintos būgno talpa ir pralaidumas.

Konvejerio džiovintuvai

Konvejerio džiovintuvai, taip pat žinomi kaip juostiniai džiovintuvai, naudoja konvejerio juostą, kad transportuotų audinį per šildomą kamerą. Jie idealiai tinka nuolatiniams džiovinimo procesams.

 • Vieno juostos konvejerio džiovintuvai: turi vieną konvejerių juostą ir tinka mažesniam gamybos kiekiui.
 • Kelių juostų konvejerių džiovintuvai: turi daug konvejerių juostų, užtikrinančių didesnį pajėgumą ir greitesnį džiovinimą, idealiai tinka didelės apimties gamybai.

Radijo dažnio džiovintuvai

Radijo dažnio (RF) džiovintuvai naudoja elektromagnetines bangas audiniams šildyti ir džiovinti. Jie užtikrina vienodą džiovinimą ir yra ypač veiksmingi švelnioms ir karščiui jautrioms medžiagoms.

 • Paketiniai RF džiovintuvai: tinka mažoms ir vidutinėms partijoms, todėl galima tiksliai valdyti džiovinimo sąlygas.
 • Nepertraukiamo dažnio RF džiovintuvai: skirti didelės apimties gamybai, užtikrinantys nuolatinį džiovinimą ir vienodus rezultatus.

Infraraudonųjų spindulių džiovintuvai

Infraraudonųjų spindulių (IR) džiovintuvai naudoja infraraudonąją spinduliuotę, kad tiesiogiai šildytų audinį, todėl greitai ir efektyviai išdžiovina. Jie idealiai tinka tam tikroms reikmėms, pvz., spausdintiems audiniams džiovinti.

 • Skydiniai IR džiovintuvai: naudokite infraraudonųjų spindulių plokštes šilumai skleisti, tinka tikslinėms džiovinimo programoms.
 • Tunelinės infraraudonųjų spindulių džiovintuvai: turi tunelinį dizainą, skirtą nuolatiniam audinių džiovinimui, užtikrinantį didelį pralaidumą ir efektyvumą.

Kombinuotos džiovyklės

Kombinuotose džiovyklose integruotos kelios džiovinimo technologijos, užtikrinančios universalius ir efektyvius džiovinimo sprendimus. Jie tinka įvairiems audinių tipams ir gamybos reikalavimams.

 • Būgninės ir konvejerio kombinuotos džiovyklės: kombinuokite džiovinimą būgninėje ir konvejerio džiovinimo sistemoje, kad džiovintumėte lanksčiai ir didelės talpos.
 • IR ir RF kombinuoti džiovintuvai: integruokite infraraudonųjų ir radijo dažnių džiovinimo technologijas, kad būtų galima tiksliai ir efektyviai džiovinti įvairių tipų audinius.

Pagrindinės funkcijos ir specifikacijos

Renkantis tekstilės džiovintuvą, labai svarbu atsižvelgti į konkrečias savybes ir specifikacijas, kad aparatas atitiktų jūsų eksploatacinius reikalavimus. Pagrindiniai veiksniai:

Džiovinimo talpa

Džiovinimo pajėgumas lemia audinio tūrį, kurį džiovyklė gali apdoroti viena partija arba nuolat. Įsitikinkite, kad džiovykla gali atitikti jūsų gamybos tikslus, nesvarbu, ar tai yra mažos partijos, ar didelės apimties pramoninės operacijos. „Exapro“ sąrašuose pateikiamos išsamios džiovinimo pajėgumo specifikacijos, padedančios rasti jūsų poreikius atitinkančią mašiną.

Džiovinimo laikas

Džiovinimo laikas yra labai svarbus veikimo efektyvumui. Greitesnis džiovinimo laikas gali padidinti pralaidumą ir sutrumpinti gamybos ciklo laiką. Apsvarstykite mašinas su pažangiomis džiovinimo technologijomis, kurios užtikrina greitą džiovinimą nepakenkiant audinio kokybei.

Energijos vartojimo efektyvumas

Energiją taupančios mašinos sumažina eksploatavimo išlaidas ir poveikį aplinkai. Ieškokite džiovyklių su energiją taupančiomis funkcijomis, pvz., izoliuotomis kameromis, efektyviais šilumokaičiais ir pažangiomis valdymo sistemomis, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą.

Temperatūros valdymas

Tiksli temperatūros kontrolė yra būtina norint užtikrinti džiovintų audinių kokybę ir stabilumą. Ieškokite džiovintuvų su pažangiomis temperatūros valdymo sistemomis, kurios užtikrina nuoseklų ir tikslų temperatūros valdymą.

Automatizavimas ir valdymas

Pažangios automatizavimo ir valdymo sistemos padidina džiovinimo proceso tikslumą, nuoseklumą ir efektyvumą. Tokios funkcijos kaip programuojami nustatymai, jutiklinio ekrano sąsajos, stebėjimas realiuoju laiku ir automatiniai koregavimai gali žymiai padidinti produktyvumą ir užtikrinti pastovią produkto kokybę.

Konstravimo kokybė ir ilgaamžiškumas

Mašinos konstrukcijos kokybė ir ilgaamžiškumas yra būtini ilgalaikiam veikimo efektyvumui užtikrinti. Mašinos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ir tvirti lydiniai, yra atsparesnės nusidėvėjimui. Lengvai prižiūrimas dizainas ir prieinami komponentai supaprastina priežiūrą, sumažina prastovos laiką ir veiklos sąnaudas.

Tekstilės džiovintuvų pirmaujantys prekės ženklai

Geros reputacijos prekių ženklai užtikrina aukštesnę kokybę ir geresnį palaikymą. Štai keletas populiariausių tekstilės džiovintuvų rinkos prekių ženklų:

 • Babcock: žinomi dėl didelio tikslumo ir naujoviškų džiovyklių, Babcock siūlo tvirtus sprendimus, tinkamus įvairioms tekstilės reikmėms.
 • Biancalani: „Biancalani“ džiovyklės, žinomos dėl savo patvarios ir pažangios technologijos, populiarios tekstilės apdailos pramonėje.
 • Menzel: siūlo daugybę našių džiovintuvų, žinomų dėl savo patikimumo ir efektyvumo sudėtingose ​​srityse.
 • Monforts: siūlo universalias džiovykles, pasižyminčias efektyvumu ir tvirtumu, tinkamos didelio masto operacijoms.
 • Brückner: žinomas dėl aukštos kokybės mašinų, skirtų tiksliam ir greitam džiovinimui, idealiai tinka sudėtingai ir didelės apimties gamybai.

„Exapro“ turi šių ir kitų gerbiamų prekių ženklų įrangą, užtikrinančią prieigą prie patikimų ir gerai palaikomų įrenginių.

Naudotų tekstilės džiovintuvų kainos

Naudotų tekstilės džiovintuvų kaina labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip amžius, būklė, prekės ženklas ir specifinės savybės. Paprastai kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki kelių dešimčių tūkstančių dolerių. Pavyzdžiui, naudotos Biancalani būgninės džiovyklės kaina gali būti nuo 10 000 iki 30 000 USD, o aukščiausios klasės Monforts konvejerinė džiovykla gali kainuoti nuo 50 000 iki 100 000 USD. „Exapro“ prekyvietėje siūlomos įvairios kainodaros parinktys, užtikrinančios pirkėjams skaidrumą ir konkurencingus pasiūlymus.

Išvada

Džiovintuvai yra būtini įrankiai tekstilės apdailos pramonėje, siūlantys efektyvius ir patikimus audinių džiovinimo sprendimus. Suprasdamos skirtingus mašinų tipus ir pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant, įmonės gali priimti pagrįstus sprendimus, kurie pagerina jų veikimo galimybes. „Exapro“ siūlo visapusišką aukštos kokybės naudotų mašinų įsigijimo platformą, pateikia išsamius sąrašus ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar jums reikia būgninės džiovyklės, konvejerio džiovyklės, RF džiovyklės ar IR džiovyklės, „Exapro“ platus inventorius ir patogi sąsaja leidžia lengvai rasti tinkamą įrangą tekstilės apdailos darbams.